Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastka 84

Czemu tylko kobiety muszą myśleć o antykoncepcji?

Polecane posty

Gość nastka 84

Przecież faceci jeśli chcą się kochać też powinni się zabezpieczać. kobieta rodzi , kobieta się zabezpiecza a co facet robi? właśnie. Nie mówię o wszystkich ale znam faceta który za nic nie użyje gumki bo mówi że ma kiepskie doznania. A kobieta musi się truć tabletkami anty? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o yeah ten text z kiepskimi doznaniami tez mnie rozwala mnie wkurza to, ze mam pewne podejrzenia czy moj facet aby na pewno jest plodny (historia jego porzedniego zwiazku) ale on uparcie nie chce zbadac sie na plodnosc i ja juz 7 lat rozwalam sobie wątrobę ale on nie bedzie przeciez robił do słoika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać na swiecie są wyjątkich ale takich mało ale tak jest że kobieta musi czuwac bo inaczej była by Maatką polką bo chłopu to w tym czasie mózg sie odłacza :D ale to też kwestia ustalenia z partnerem jak forma antykoncepcji ona musi byc wygodna dla obojga a nie koniecznocią i wygoda dla chlopa by ten se użył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
to niech faceci spuszczają się obok a nie w kobietę! co za głupie wymysły że seks jest udany tylko jeśli się wleje spermę w kobiete. niektórzy faceci są denni :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego kobiety
bo to im zależy żeby nie zajść w ciążę. Facetom wszystko jedno, bo co najwyżej zostaną tatusiami, albo prysną mówiąc że to na pewno nie ich. A poza tym ufałabyś facetowi, że na czas wziął tabletkę, nie upił się potem, nie zwymiotował jej, albo nie łykał czegoś co osłabiło działanie tabletki anty? Głupio urządzony ten świat, ale nie jesteśmy w stanie tego zmienić. Co najwyżej nie zgadzać się na seks bez zabezpieczenia. Ale to tak, jakbyśmy same sobie na złość robiły, bo facet pójdzie do tej, która się zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
to jest głupie. nie chciałabym takiego faceta bez klasy. kobieta rodzi ale facet powiniem nie zabezpieczać gumką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
powinien się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma to na co godzi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż by chetnie łykał tabsy anty jesli by takowe istniały:P Co za durny topik. No facet moze jeszcze sie wykastrowac jesli gumki nie lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
tez tak mysle, mamy to na co zgadzamy sie sami nikt mnie nie zmusi do bzykania sie bez gumi / albo z gumką - jesli sie na to nie godze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
skoro durny temat to po co wchodzicie? kobiety sobie już za bardzo zniszczyły wątrobę przez antykoncepcję. Żeby nie dbać o zdrowie to trzeba być naprawdę nieodpowiedzialnym. Bo tylko seks się liczy,a gdzie szacunek, uczucie do drugiej osoby? Czy sens związku tkwi we wsuwaniu i wysuwaniu penisa z pochwy? Nie liczę na odpowiedź, wiem że mnie niektórzy skrytykują lae mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
też uważam, ze to kobieta ma wiecej do stracenia jak przytrafi sie jej nieplanowana ciąża. Facet albo pryśnie albo po wielu bojach bedzie płacil alimenty. A dziewczyna zostanie z problemem sama. Głównie chodzi o związki osob które nie nastawiają sie jeszcze na planowanie wspólnej przyszłosci. W moim stałym związku jak mogłam - to brałam tabsy, jak mialam przerwę to o gumkach myślał facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo sie perto wykastruj to zobaczysz jakie to przyjemne babsztylu x czy aby nie pieerdolisz jak potluczona, jesli cie interesuje bdsm to bardzo prosze. wsuwanie i wysuwanie penisa z pochwy, chyba jej cnota na mozg walnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jak zawsze zdąży ;) ale czy zawsze można ufac facetowi ??? jeśli chodzi o stałe związki to warto porozmawiac jesli ci to nie odpoiada to nie bierzesz i chłopnie moze cie zmusic aczkoliwk ja wolałam brac tbletki komfort psychiczny i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×