Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Zdjęcia z naszego ślubu

Polecane posty

masz racje Ferry. I nastala bloga cisza bo zdjec swoich \"faciooof\" nie chca nam zaprezentowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko dobrze że pomimo wielu chamek mamy również normalne inteligentne dziewczyny, które nawet jeśli im się coś nie podoba potrafia to kulturalnie napisać. Widac że takie osoby mają takt, którego dzisiaj wielu osobom brakuje. Dużo osób jest z gruba ciosanych, tak to się chyba pisze więc od takich osób trudno wymagać jakiegoś logicznego zdania więc nie zwracajcie uwagi ich na wpisy typu \"uuu ale brzydki itd\" bo je stać tylko na takie zdania. Uczę w szkole więc wiem jakie są teraz są ograniczone osoby, coś na styl takich wypowiedzi jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczysz w szkole, czyli masz kontakt z dziecmi tak? a ten topic jest dla osob jakby sie wydawalo dojrzalych, zamierzajacach zalozyc rodzine. Tak mi sie przynajmniej wydawalo. Co tu robia te dzieciaki? gdzie rdzice? w pracy i naet ich nie interesuje co w tym czasie porabiaja ich \"pociechy\".. coz, siedza na forum dla doroslych i sie \"bawia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o \"prezentowanie\" swoich \"faciów\", bo to nie aukcja ani wyścigi. Autorka na pewno wiedziała, co robi, zamieszczając tutaj fotki. Zresztą nawet nie chodzi o forum, tylko o internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz uczę głównie w gimnazjum ale mam tez kilka godz w maturalnej klasie i od niektórych nie da się za wiele wymagać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka1986
Ślicznie wyglądałaś, b. ładna suknia, Życzę dużo szczęścia:) I nie przejmuj się tymi zazdrośnikami, brzydulami i innymi takimi lalami, które tu piszą, żeby tylko zrobić na złość i dokuczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna z ciebie panna mloda
:) i liczna gromadka na slubie :) brawa za odwage za wstawienie tutaj zdjec :) zycze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zastaw się a postaw się
jak nie umiesz dyskutować w normalny sposób to nie rób tego. Nie wiem jak wyglądasz ale współczuję ci takiego siana w głowie. No cóż dzięki Bogu nie zadaję się z takimi pustakami. uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zastaw się a postaw się
poza tym jakoś nie widzę żeby kogoś jarały twoje wypowiedzi a jedynie ktoś dał twoją wypowiedź do usunięcia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi...
nie widze tu zadnego postu niejakiej "zastaw sie a postaw sie"? o co chodzi? pomylilas topici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbn
nie widzisz bo wypowiedz zostala usunieta bo byla niezbyt mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak ...
aha ok, w sumie jest tu kilka niemilych wypowiedzi, a jednak wisza niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedź zastaw się a postaw
się" została usunięta bo była poniżej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaTematu
Pan z garbatym nosem ma wiele zalet: 1. Istnieje. 2. Zgodził się zostać ślubnym. 3. Być może ma dużego pytonga. 4. Jest troszkę ślepawy (albo realistą), że poleciał na solar lalunię. A wszystkim pozostałym guzik do tego.. A teraz do autorki: Jak ktoś jest przeciętnej urody, niech nie oczekuje owacji na stojąco.. Facet - typ Francuza - owłosiony jak małpa, koścista dupa i żydowski nochal. Co kto lubi - ostatecznie nie jestem ani panią młodą ani panem młodym. Moja ocena nie ma nic do tego, jak wyglądam i z kim jestem. Po prostu piszę to, co widzę. Pominę już fakt, że facet wygląda na mało zachwyconego całą sytuacją, stąd małe pytanko dodatkowe: 1. Czy ślub jest wynikiem wpadki? 2. Długo się znacie? 3. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhdfi
No tos znawco polecial inteligencja....matko wyczucie taktu, dobre wychowanie...gdzie to wszystko...po co krytykujecie??nie wystarczy np: mi sie ogolnie nie podoba ale duzo szczescia na woej drodze zycia....neutralnie...ku...wa mac brak mi slow na glupote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Podziwiam odwagę autorki! jak to wszystko czytam to po prostu zaczynam wątpić w to, ze ten naród jest inteligentny! Ja miałam ślub 02.06.2007r. ale nie miała bym odwagi umieścić zdjęć na takim forum, bo to tylko niepotrzebne nerwy. Mnie też czasami coś się nie podoba, ale o gustach się nie dyskutuje! Nie zakładajcie od razu, ze autorka to stara panna, albo że ich coś do ślubu zmusiło. Pan Młody mógł być zestresowany cała ta sytuacją, a poza tym nie każdy potrafi tak naturalnie pozować jak Jego żona. Co trzeba szczerze przyznać! Jeszcze bym zrozumiała komentarze na temat np. sukienki (chociaż nikt o to nie prosił) ale jak czytam komentarze typu "brzydki" to mnie krew zalewa!!! Ludzie opamiętajcie się! nikt nie jest idealny a zatem nie ma prawa do takich komentarzy. Wszyscy powinni wiedzieć, ze nie to ładne co ładne, a co się komu podoba i nawet jak Wam się ktoś nie podoba, to nie powinniście pisać, ze jest "brzydki" co chcecie tym zaprezentować???? Zero smaku i wyczucia? No to gratuluje :( Pozdrowienia i najlepsze życzenia dla autorki i Jej męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×