Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Zdjęcia z naszego ślubu

Polecane posty

Gość moja opiniaaa
typowo polska cecha??????// o czym ty gadasz? chyba kazdy - czy rumun,włoch, hiszpan, anglik czy kto inny kazdy widząc zdjęcie ma jakieś odczucia. Każdy patrząc na zdjęcie osoby powie czy budzi ona jego sympatię czy nie, czy wygląda na zadowoloną bo jest uśmiechnięta czy na smutną bo np ma smutne oczy. Nie wiem czy ty masz jakieś zaburzenia percepcji czy innego typu przypadłość, albo zwyczajnie konformistycznie piszesz dobre słowa bo nie masz sumienia pisac złych słów żeby komuś nie zrobić przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opiniaaa
ty musisz być straszną konfnormistkąi do tego rzekłabym że naiwną konformistką skoro patrząc na zdjęcie mlodej pary zawsze widzisz mega szczęscie i piekno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, koniec tematu, wg ciebie sa nieszczesliwi a pan mlody brzydki, przyjelam do wiadomosci, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opiniaaa
nie wiem czy są szczęsliwi czy nie. zrozumiesz to wreszcie?????????????????????? wg mnie on wygląda na niezbyt szczęsliwego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga dlaczego tak sie denerwujesz? i stawiasz wyzej nade mna? o braku inteligencji swiadcza tez takie nieuzasadnione nerwy :) spadam, milego dnia i wyluzuj kobieto :) albo poszukaj w sieci zdjec par mlodych i wklej nam tutaj tych nieszczesliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co......
Adamisia wyglądasz na bardzo sympatyczną, wesołą i naturalną dziewczynę, bardzo fajne zdjęcia :) a i sukienka trafiona w 10-tkę, świetnie dobrana do Ciebie :) Pan Młody zresztą też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie wygladacie :) A Ty bardzo ladnie wygladalas :) :) :) Swietna sukienka i wogole super !!!!!!!!!! Zycze Wam duzo szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkamb
Nie chce cie krytykowac ale niezbyt korzystnie wygladals. Przede wszystkim fryzura niezbyt gustowna,za duza grzywka, wyglada jak przyklejony tupecik na czole, poza tym welon tez nie specjalnie ladnie sie ukladal.suknia ladna.zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetsescie okropni
fakt, panna mloda to nie agelina jolie a pan mlody to nie brat pitt ale wygladali slicznie, i naturalnie panna mloda wygladala jak panna mloda a niej ak ksiezniczka z disneylandu, on jest roche oniesmielony ale szczesliwy. normalna para normalny slub i szansa na szczesliwe malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia 666
panna mloda ladna ale ten facet kobieto? chyba ze ma duzo kasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każda para ma szansę na szczęsliwe małżeństwo, niezależnie od wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksińskasa
ona wyglada już na starszą - pewnie złapała byle co byle by było zeby jej czasem starą panną nie ochrzcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszni jestescie ludzie... to jednak prawda ze dla wiekszosci sie liczy tylko dupa i kasa i oeniaja innych wg siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygladacie bardzo ladnie i uwazam, ze masz przystojnego meza :) Sama tez jestes sliczna dziewczyna. Ubrani byliscie oboje bardzo gustownie :) Zycze Wam duzo szczescia i pomyslnosci w zyciu. I nie przejmuj sie zlosliwosciami ludzi. Tak to juz jest z kafe: wiekszosc z uzytkownikow to frustraci, ktorzy lubia sie powyzywac na innych bo czuja sie anonimowi :) Duza buzka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście niektóre
wredne małpy. Inaczej was się nie da określić. Już widzę jakie wy jesteście śliczniutkie wszystkie a jakich macie super przystojnych facetów. Wiecie co jestem tu pierwszy raz i ostatni bo nie da sie u dyskutować. Siedzą ty w większości same puste lale które łatwo oceniają innych urodę a zapominają o tym że to nie uroda się w życiu liczy. Bierzcie sobie przystojnych facetów nie patrząc na serce i niech wam później te mordki leją. Ja tam wolę zwykłego faceta niż jakiegoś ciotę po solarce, z włoskami na żel i ciemnymi okularkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ferry
fakt kazda para ma szanse na szczesliwe malzenstwo, ale na niektorcyh zdjeciach slubnych widac, ze ludzei sa tu jakby przz przypadek a oni fajnie wygladaja i maja duzo radosci i milosci w spojrzeniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej wypowiedzi
żal mi takich zakutych łbów jak ostatnia wypowiedź:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kiego wala zamieszczac
te foty? :O a potem wielkie zdegustowanie jak ktos sie niepochlebnie wyrazi :O mialas swiadomosc ze nie wsztstkim sie spodobacie wiec trzebabylo przemyslec kwestie zamieszcania fot w necie do tego w takim miejscu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej linka poprawnie
ale przeciez autorka nie narzeka na niepochlebne opinie wiec co sie jej czepiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok można mieć negatywne zdanie
i zgadzam sie z tym że fotka, suknia itd nie musi się podobać ale szczytem chamstwa jest oceniać czyjąś urodę i to w taki buracki sposób jak powyższe wypowiedzi. Nie uważasz???? Poza tym dziewczyna jest ładna i nikt temu nie zaprzeczy a facet normalny zwykły przeciętny- tak bym to oceniła. Ale jakoś nie zauważyłam żeby był jakiś trędowaty czy co żeby taka chamówka od razu. Nie wiem co za panny to oceniają ale najwyraźniej nie grzeszą mądrością. A autorka miała prawo zamieścić zdjęcia bo to forum śluby i wesela. Szkoda że od razu została zbesztana. Powiem szczerze że jak byłam mała należałam do osób które nikogo nie przezywały i nie naśmiewały się a zawsze znajdowały się nawet 6 latki a takie wredne coś na styl tych wypowiedzi. Żal mi było dzieci z których się naśmiewano bo są brzydkie itd no ale cóż...z takich ludzi jak tu widac zrodzą się dzieci i będą prawdopodobnie brały przykład ze swoich "mądrych" mamusi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
ja autorke podziwiam ze wkleila na tym forum swoje zdjecie naprawde jest niesamowicie odwazna gratuluje adamisiu a wygladalas piknie i wyjatkowo a pan mlody jest troszke na zdjeciach zdenerwowany ale wyglada bardzo fajnie i tworzycie razem swietna pare zycze Wam duzo szczescia i wciaz takiej milosci na alej drodze nowego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę pięknych fot
tego, ze pięknie wyglądałaś i ślicznj sukienki. Ale mojej sympatycznej zazdrości proszę nie mylić z zawiścią i pluciem jadem, jakie tu widzę u innych osób. Co ta anonimowość z ludźmi robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a anwet jesli
facet od npluga wyrawny a kobieta - sprzataczka to co?? nie maja prawa brac slubu?? i cieszyc sie tym dniem?? jak was czytam to mi sie Hitler przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło jakim to kochanym i kulturalnym jesteśmy narodem. Moim zdaniem wyglądałaś bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam zamiar po moim slubie umiescic tu nase zdjecia, ale po tym co tu przeczytalam to nawet bym buziek nam nie zamazala i samej sukni nie pokazala. Taka jeb...a zazdrosc ze szczescia innych ludzi.. No pokazcie fotki swoich \"facetow\" jedze jedne!, posmiejemy sie z ich mord ;) o ile wogole kogos macie, bo nawet byle frajer sie z takimi jak wy nie zwiaze przysiega malzenska, jedynie do wyra was na raz gora dwa wezmie ;) (o ile wezmie, bo z pasztetem to do lozka nawet wiesniak nie pojdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
myślisz ze my bierzemy takie pasztety jak ty i ciągniemy do ołtarza kiedy boimy sie nazwania starymi pannami??? Ja mam faceta mega przystojnego i taki ma być. Ponadto mądry i pracowity. nie biorę byle czego bo sie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo pijesz? jak do mnie to skad wiesz jak moj wyglada? zdjec nie zobaczysz nigdy bo ucze sie bledach innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień na kafeterii siedzicie, że nie wiecie, jak tu jest? :O Daje się zdjęcie do publicznego oglądania, to takie są skutki i tak długo było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×