Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ngLka

Płodność u mężczyzny - jakie preparaty wpływają na zdrowie plemników?

Polecane posty

Gość gość
Co do tych wszystkich suplementów na pewno warto też dołożyć jeszcze jeden bardzo bogaty w składniki odżywcze - to Erekton. Suplement zawiera duże dawki najważniejszych składników niezbędnych do utrzymania potencji i erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosaa
ja systematycznie łykam erekton, dostepny w aptece bez recepty to naturalny suplement diety czyli bez skutkow ubocznych a ochota na seks pierwszorzędna po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych wszystkich suplementów na pewno warto też dołożyć jeszcze jeden bardzo bogaty w składniki odżywcze - to Erekton. Suplement zawiera duże dawki najważniejszych składników niezbędnych do utrzymania potencji i erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To namówicie męza na ManForte. Po prostu w takiej sytuacji to lepsze rozwiązanie. I wiesz ze mąż przyjmuje najlepszy suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Mój mąż miał niedawno robione badania nasienia, których wyniki nie są zadowalające:( Lekarz kazał mu kupić Profertil i zażywać go przez trzy miesiące bo tyle podobno trwa kuracja. Czy wasi mężowie brali ten lek? Była po nim jakaś poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo75
Mój mąż też ma włączony ten lek. Jeszcze nie wiem czy jest jakaś poprawa ale czytałam opinie w internecie o Profertilu i wierzę, że nam pomoże. Jeśli wyniki się nie poprawią zostanie nam tylko in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Nie łam się. Profertil naprawdę może pomoc trzeba tylko brać go zgodnie z zaleceniami lekarza. Mój mąż w grudniu ma iść na badania bo też mamy problemy z zajściem w ciążę. Ja się już badałam i podobno wszystko jest w porządku. Teraz kolej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaoba
Mój bierze Fertilman około 49-53zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promen mężowi pomógł, moim zdaniem się opłaca. Ja brałam tylko kwas foliowy i wyznaczałam owulację Afrodytą na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
To nie jest dość łatwy temat ale nie warto sie załamywać, trzeba sie wziąć w garść i działać. Ja słyszałam , ze Profertil jest skutecznym suplementem diety. Może nich mąż przejdzie sie do apteki i zakupi sobie, moze mu to w jakimś stopniu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin25
Czy ta Afrodyta na ślinę jest miarodajna według Ciebie? Wydaje mi się, że znacznie bardziej dokładniejsze były by pomiary temperatury dopochwowe, przynajmniej ja tak bardzo szybko wyznaczyłam swoje dni płode. Teraz staramy się o drugi cud, ale niestety nie idzie PCO i poziom hormonów na takim poziomie, że nic nie jest się w stanie utrzymać :( Zostaje nam farmakologia, na in vitro nie wiem czy by mnie zakwalifikowali skoro mam jedno dziecko. Ewentualnie adopcja później zostaje :) Z tego co czytałam tutaj http://www.macierzynstwo.com.pl/ to Program narazie jest rozpisany do 2016 roku wiec bardzo krótko już, nie wiem czy zdążyłabym się załapać w Krakowie, ale może tobie się przyda skoro staracie się już znacznie dłużej i nie macie jeszcze dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka752
Ja słyszałam, ze bardzo skuteczny jest Profertil. Czytałam sporo opinii w internecie i wychodzi na to, że pomógł wielu parom starającym się o dziecko. W moim otoczeniu są trzy pary które starają się o dziecko i z tego co wiem w dwóch z nich problem leży po stronie mężczyzny. Ostatnio mówiłam znajomej o Profertilu i okazało się, że jej mąż też go bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennna
Ten Profertil to chyba podstawowy lek w leczeniu niepłodności u mężczyzn bo i my ostatnio się z nim zetknęliśmy. Mój mąż miał badania i lekarz mówił, że w razie W ma brać właśnie profertil. Na szczeście wyniki wyszły dobrze. Teraz ja muszę się przebadać ale podejrzewam, ze problemy z zajściem w ciąże są związane z moim PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka32
ja też słyszałam o profertilu od koleżanki z pracy, która też się stara o dziecko. tylko, że ona ma o tyle, dobrze, że jej facet jest rozgarnięty i chce działać...a mój uważa, że wszystko się samo zrobi:( ale już się z nią tak umówiłam, że jak ona zaciąży i jemu (jej facetowi) ten profertil zostanie to ja swojemu wezmę:D i będę mu do śniadania podawać zamiast magnezu :D może się uda i jego plemniki też zadziałają kto wie.... a może też sam pójdzie po rozum do głowy i sam zamówi profertil albo jakiś inny preparat... :( nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka74
Ja czytałam jakiś czas temu, że Promen nie jest zły ale Profertil go przebija swoją skutecznością. Poczytaj sobie opinie w internecie, jak dla mnie mówią same za siebie. Wśród moich znajomych kilku mężczyzn bierze ten lek. W ogóle nie wiem co się dzieje że tylu facetów ma problemy z bezpłodnością... Mój mąż też miał słabe plemniki ale jakoś udało nam się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które z globulek mozna stosować w czasie ciąży ? I które mozna kupic bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto też, zwłaszcza oczywiscie dotyczy to Panów stosować odpowiednie suplementy, które równiez wpłyną na takie problemy związane z zaburzeniami erekcji. Jesli o mnie chodzi to takim doskonałym srodkiem jest Manforte i naprawde bardzo pomaga w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore ferti man , ma już w sobie kwas foliowy , witamine b12 , cynk miedź . Praktycznie wszystkie witaminy które sa potrzebne w okresie starań o potomstwo. Poprawia również stan testosteronu który znajduję się we krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretno
Właśnie pojawił się nowy suplement zwiększający płodność w osobnej wersji dla kobiet i mężczyzn. Nie wiele jeszcze na jego temat wiem, później to sprawdzę i napisze na blogu, na razie wrzucam linka bo dużo osób szuka preparatów, zwłaszcza tych dla mężczyzn http://dyskretno.pl/url/insemin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobka88
Może erekton fast nie poprawia płodności wśród mężczyzn ale za to sprawia , że męzczyzną staje penis w pełnej gotowosci by płodzić. To tak dla kogoś kto byłby zmęczony ciągłym staraniem i penisek by w pełni nie stawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leolias
szukam jakiegoś środka dla mojego męża. już kilka dobrych miesięcy się staramy i nic... tak myślę, że gdybym mu tak wzbogaciła dietę o dobrze dobrane składniki too wpłynęłoby to korzystnie nie tylko na jakość nasienia, ale także pracę innych układów organizmu, koniec końców wspomagając płodność. macie jakieś doświadczenia ze środkami do długofalowej suplementacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melvita
myślę, że te problemy to są głownie za sprawą słabej jakości nasienia. mało się ruszamy, jemy jakieś same fastfoody do tego jeszcze jakieś używki i jak tu mieć plemniki w dobrej formie, kiedy cały nasz organizm jest zasiedziały i zamulony? no ale nad tym da się pracować, bo raż że można zmienić troszkę siebie a dwa, że można spróbować suplementacji i jakoś poprawić funkcjonowanie swojego organizmu, koniec końcó też procesy odpowiadające za płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melvita
myślę, że te problemy to są głownie za sprawą słabej jakości nasienia. mało się ruszamy, jemy jakieś same fastfoody do tego jeszcze jakieś używki i jak tu mieć plemniki w dobrej formie, kiedy cały nasz organizm jest zasiedziały i zamulony? no ale nad tym da się pracować, bo raż że można zmienić troszkę siebie a dwa, że można spróbować suplementacji i jakoś poprawić funkcjonowanie swojego organizmu, koniec końcó też procesy odpowiadające za płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melvita_87
myślę, że te problemy to są głownie za sprawą słabej jakości nasienia. mało się ruszamy, jemy jakieś same fastfoody do tego jeszcze jakieś używki i jak tu mieć plemniki w dobrej formie, kiedy cały nasz organizm jest zasiedziały i zamulony? no ale nad tym da się pracować, bo raż że można zmienić troszkę siebie a dwa, że można spróbować suplementacji i jakoś poprawić funkcjonowanie swojego organizmu, koniec końcó też procesy odpowiadające za płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze prawisz melvita, te zmiany wcale nie muszą być takie gruntowne, chociaż nie zaszkodziłoby. Na początek naprawde warto spróbować zadbać o to co się je (zapomnieć o byle jakim jedzeniu na mieście, na szybko i przetworzonym jedzeniu z toną chemii) dwa razy w tygodniu lekki jogging, może siłownia i od razu samopoczucie będzie lepsze. Wiadomo, że czasem ciężko myśleć na co dzień o tych wszytskich witaminach, co prawda nie ma to jak naturalne składniki ale myślę, że warto wspomóc się suplementami typu Fertilman lub inne i przede wszytskim zrobić badanie nasienia. Teraz można kupić tego rodzaju testy i zrobić samemu w domu jak np. Fertilcheck. Jeśli wyniki wyjdą średnie można wspomóc się mocniejszymi preparatami jak fertilman plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delika1
Warto spróbować Axaren Men. U nas się sprawdził. Kupiliśmy go, bo jego korzystny wpływ na jakość nasienia został potwierdzony badaniami. Wiele o nim czytałam przed zakupem, żeby na próżno nie wydawać kasy. Tutaj http://axaren.pl można dowiedzieć się więcej na jego temat. Oczywiście on nie pomoże na bezpłodność, ale na niepłodność, bo to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Dużo zależy też od trybu życia i genów, ale rzeczywiście na rynku jest coraz więcej produktów, wspomagających płodność u mężczyzn. Firma Sepharma która produkuje opisany przez poprzedniczkę produkt Axaren Men podaje w specyfikacji, że produkt się wyróżnia składem produkowany jest z alg a w składzie ma astaksantyna dostępny jest w aptekach więc można spróbować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×