Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przed_zakupami

Wibrator

Polecane posty

Gość kobiecinka
Współczuje kobietom ktore musza zadawalac sie wibratorami.A jezeli maja te kobiety mezczyzn to wspołczuje tym mezczyznom,z emaja takei głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed_zakupami
dzieki Luisetta kobiecinka: a co w tym zlego? Przesadzasz :) Fajnie jest zrobic sobie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy bo widzisz... to wszystko przez to, że... z braku laku dobry i kit 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu koniec? zeby jeszcze ktos wymyslił wibrujacą kukurydzę, no to może byłby koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bierz sie za robote
a nie marudzisz facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam tu w klasztorze potrzeba duzo wibratorów, najlepiej takich kukurydzianych. Ja tu zarządzam i je sprzedaję. sama wygladam mniej więcej jak ta Andzia od Bercika z tym że buzię mam bardziej podobną do hipopotama. Ale zawsze po 23 taki jeden Józek z kotłowni obok przełazi przez płot i robi potem ze mną to co lubię. Z tym że mój szef wtedy jest w Hamburgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chciałem zobaczyć co z tymi wibratorami...? NISS-ANKA.... ratujesz i to przez duże \"H\" honor. Ble co ale żywe nie wibrujące, kukurydziane i smakowe. Penis z szefem...ważne że chuć zaspokojona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tak ma, kiedys polazł za żelazną bramę i sie uzależnił. i dobrze mu z tym. bo nie lubie jak mnie za tyłek maca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NISS-ANKA...za żelazną kurtyną to zrobiło by większe wrażenie. Totalnie ostra jazda , pod lufami AK a my jedziemy... :P . Mur zburzyli i ..... wibrator.. :P Chyba że....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska, co Ty taka ostrozna??? Tyle już o Tobie wiem, ze co Ci szkodzi powiedzieć więcej?:D;) Oddam jak przestaniesz rozbawiać mojego ślubnego do łez.:D:P Chcesz, żeby się wykończył ze smiechu? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty i ten twój ślubny o...o ..matko teraz to juz nie chce spowrotem😭jak on sie śmieje to ja nie chce wiedzieć gdzie zaglądał mój przyjaciel panasonic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty maupo jedna.:P;;:D Dobrze wiesz, czemu on się śmieje! :D W lipcu pośmiejemy się wszyscy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×