Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARTAB

Alarm wybudzeniowy przy moczeniu nocnym

Polecane posty

Gość elias
Witam, moge odsprzedac alarm wybudzeniowy + nowe majteczki rozmiar 140+ kalendarz śledzenia postępów leczenia wraz z kompletem naklejek. Uzywany zaledwie 3 miesiace. Nas lekarz zachecal do zakupu I polecal alarm firmy Roger. Majteczki w potrzebnym rozmiarze mozna dokupic w sklepie internetowym. Jesli sa Panstwo zainteresowani prosze o kontakt, moge przeslac zdjecia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alarm wybudzeniowy naprawdę działa! Mój syn ma osiem lat i problem z moczeniem w nocy. Z przeprowadzonych badań wynika, że jest zdrowy więc nie chciałam faszerować go lekami. Usłyszałam od znajomych o alarmie i pomyślałam, że warto spróbować. Już po tygodniu stosowania zaczęły pojawiać się pierwsze suche noce a po miesiącu było już po problemie. Polecam to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olichwerka
Mój syn w styczniu bedzie mial 8 lat. Moczy sie no od urodzenia. Od 4 lat bierze leki różne. Zaczynalismy od minirin melt zero poprawy, potem byl ditropan chyba, potem uroflow razem z doxarem. W koncu został sam doxar 1mg 2 tabletki na noc i nadal nic. Tzn bylo lepiej przez około miesiac kilka razy sucha nocka, ale przynajmniej pampers nie byl przesikany. Niestety znowu problem wrocil. Oczywiscie bylismy u kilku lekrazy byly badania itp. Ponoc psychologicznie tez jest wszystko dobrze. Mysle nad zakupem tego alarmu, ale nie wiem czy podziała bo syn ma bardzo twardy sen. Nawet jak wstawalismy w nocy sikac to on ciale spal i nawet nie pamietal ze wstawal. Nawet jak wszystko przesiusial i sie przebieral i lozko przebieralismy to tez nie pamietal, wiec ja nie wiem czy ten alarm go obudzi. Ktos ma jakies doswiadczenia. Szkoda mi wydac kwoty 300-600zł jesli to nie zadziala. Kiedys wspominali nam o jakims zabiegu ale temat ucichl. Moze macie jakies pomysly, a jesli bedzie mozliwe kupno w tanszej cenie bede zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem mamą 16 letniego chłopca który nadal sie moczy.Dostawał Driptane,Minirin melt,cardure i nic!!! Jako małe dziecko miał alarm wybudzeniowy noppy i nic.Teraz lekarz zaproponował alarm wybudzeniowy Malem. Może ktos ma jakies uwagi chetnie poczytam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie bywm tu ale czuje ze powinienem sie wypowiedziec. Kupilismy corce alarm noppy. Po pierwsze nie pomoglo - ale tu nie ma sie co czepiac, w koncu nikt nie obiecywal skutecznosci 100%. Ale jakosc tego urządzenia to skandal. Za ponad 200pln dostajesz cos co mozna okreslic tylko jako chinski szmelc. Cos co powinno kosztowac 15-20pln bo tyle jest warte a wyglada jeszcze gorzej. Pasek parciany ciety na goraco ktory drapie w ręke! Za 200pln! Dystrybutor liczy na emocje stroskanych rodzicow. Sam pomysl alarmu uwazam ze ok i bedziemy kontynuowac ale innym bo ten sie zepsuł po 8 tyg co chyba nawetzapomnialem wspomniec. Krzysztof Noppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wątek dość "stary", ale może komuś przyda się mój wpis, bo wiem jakie moczenie nocne jest stresujące. Nasz synek ma 4,5 roku i do tej pory spał w pieluszce, gdyż ani jedna noc w jego życiu nie byłą nocą suchą. Próby wysadzania kończyły się totalną porażką, bo dziecko po prostu spało nam na rękach, nie byliśmy w stanie go obudzić, żeby zrobił siku. Nawet jak nam się udało, to płakał i mocz nie leciał. W końcu zdecydowaliśmy się na zakup alarmu wybudzeniowego i to był strzał w 10 - po 2 tygodniach mamy już 3 noce z rzędu suche, gdzie synek SAM wstaje w nocy na siku nawet bez alarmu. Zaczęło się jak u większości dzieci - pierwsze kilka nocy alarm budził mnie, a nie dziecko, wtedy po niego szłam dobudzałam i siku kończył w toalecie. Po kilku dniach sam zaczął się budzić na dźwięk alarmu i sam szedł do toalety, ale z reguły już posiusiany. Cierpliwie zmienialiśmy majtki, piżamkę i podkład na łóżku i szedł spać dalej. Z początku takich wpadek nocnych było ok 3, po 10 dniach zaczał budzić się jedynie popuściwszy a ilość mikcji spadła do 1 w nocy, a po 2 tygodniach sam zaczął się budzić "na siku" bez alarmu (majtki suche!) raz w nocy. U nas więc zadziałało dwutorowo - zmniejszyła się ilość mikcji w nocy z 3-4 do 1, a dodatkowo dziecko mając pełny pęcherz się samo wybudza i idzie do toalety. Zatem ja gorąco polecam alarm dzieciom, które mają bardzo twardy sen, bo u nas to super zadziałało, a duma synka z siebie bezcenna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie proszę jakie alarmy kupowaliście i żeby pomóc w wyborze innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajson
Na jakiej zasadzie ma działać taki alarm wybudzeniowy? Jestem mamą siedmiolatki, która moczy się w nocy. Przyznaję, że jestem bezradna i nie wiem gdzie szukać pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchyporanek
gość 2017.05.10 , Najważniejsze aby zadziałał. Alarm wybudzeniowy to pierwszy ze sposobów dla poradzenia sobie z problemem moczenia nocnego. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchyporanek
Ajson, Alarmy wybudzeniowe pomagają dziecku obudzić się w momencie kiedy zaczyna im się chcieć siusiu. Urządzenie można dostać pod różna postacią, ale nie leczy ono problemu moczenia nocnego. Warto skonsultować się z lekarzem, który wykluczy inne powody moczenia nocnego niż tylko problem mocnego snu. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorcia
Czy taki alarm wybudzeniowy się sprawdza tak samo u dziewczynek jak i u chłopców? Jesli taki kupię to nadal powinnam iść z dzieciem do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka... Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka: https://www.siepomaga.pl/aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorcia Tak jak pisaliśmy powyżej, Alarmy wybudzeniowe pomagają dziecku obudzić się w danym momencie ale nadal nie leczą przyczyny nocnego moczenia. Działają tak samo zarówno u dziewczynek jak i chłopców. Jednak pierwszym krokiem powinna być wizyta u lekarza który wykluczy inne powody moczenia nocnego . Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorcia
Byłam u lekarza. wykluczył choroby i uważa, że powinnam czekać. Nie chce czekać, bo moczenie córki bardzo utrudnia jej życie i sprawia, że jest coraz mniej pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchyporanek
W takim przypadku jeśli bardzo martwi Panią ten problem to polecam skorzystać z opinii innego lekarza. Najlepiej stawić się u niego z uzupełnionym dzienniczkiem mikacji. Dzienniczek znajdzie Pani na stronie suchyporanek.pl Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorcia
Chciałabym umówić się na przyszły tydzień, ale czy to nie za krótki czas na prowadzenie takiego dziennika? Lekarz wymaga jakiegoś konkretnego czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Na stronie suchyporanek.pl znajdzie Pani wszelkie informacje na temat jak przygotować się do wizyty. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób korzystania z dziennika : W ciągu 4 dni (lub 2 kolejnych weekendów, jeśli tak będzie dogodniej) należy dokładnie zapisać, jakie napoje Pani dziecko przyjmuje, kiedy i w jakich ilościach. Należy także odnotować wszystkie czynności pęcherza moczowego i jelit od chwili wstania z łóżka rano aż do momentu położenia się do łóżka wieczorem. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorcia
A czym jest zapis nastrojów i czemu służy ? Również widziałam na waszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćU
Witam. Syn ma 6lat. Moczy się prawie co noc. Nie zależnie od tego ile i co wypije, czy go budzimy lub wysadzamy w nocy. Próbowaliśmy alarm niestety ma tak twardy sen że go nie wybudzał żaden dźwięk. Próbowaliśmy spać z nim bo wydawało nam się że sika jak zmarznie. Ale nic nie skutkuje w 100%Czasami potrafił nie sikać już 2-3 tygodnie a potem problem wracał. Często jest tak że sika 2-3razy w nocy. Dostaliśmy tabletki ale nie chce ich przyjmować i wciskanie na siłę nie jest fajne. Właściwie nie mam.pomysłu co dalej.... Nie chciałabym wracać do pampersów ale męczy mnie pranie, zwłaszcza kołdry codziennie. Jak czytam inne wpisy to nie zbyt wiele rzeczy pomaga u tych u których żadna z porad nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam na sprzedaz alarm wybudzeniowy rodger plus 2 pary majtek na rozm. 128 , pomogl mojej corce przy regularnym stosowaniu, dzis ma 10 lat i jest ok.502509848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem mamą 8letniego chłopca, który jeszcze do niedawna moczył się co noc. Parę miesięcy temu trafiliśmy na świetnego lekarza dr .Olszewskiego,którego ktoś nam zresztą polecił i to właśnie on zalecił nam kupno zestawu Rodgera.Rewelacyjna sprawa.Od miesiąca każda noc jest sucha.Synek się cieszy,a my razem z nim:)Piszę to,bo sama się kiedyś wahałam,czy mu to kupić,bo jest to koszt ok.700zł.,ale naprawdę to działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie była pierwsza sucha noc? My stosujemy u 5,5-latka od 4 tygodni i ani razu nie obudził się przy alarmie. Moczy się 3-4 razy każdej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.D. Mamy alarm MoDo-King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Szczególnie w maju, kiedy jak co roku obchodzimy Światowy Dzień Moczenia Nocnego dużo się mówi o tej przypadłości. moczenie nocne powodują różne czynniki, np. niewielka pojemność pęcherza, stres, czynniki genetyczne czy niski poziom hormonu antydiuretycznego. . Jest to dolegliwość, z którą warto wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, który powinien zlecić skierowanie do specjalisty nefrologii lub urologii dziecięcej. Na stronie suchyporanek. pl znajdziesz więcej informacji na temat nocnego moczenia oraz dzienniczek mikcji, dzięki któremu lekarz łatwiej określi przyczynę dolegliwości i będzie w stanie wyleczyć chorobę. Zachęcam również do zadawania pytań Expertowi, który z okazji Światowego Dnia Moczenia Nocnego w dniach 28.05, 29.05, 31.05, 4.06. oraz 5.06 będzie odpowiadał na pytania na naszym serwisie. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jako że korzystałam z Państwa opinii, chciałabym podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z alarmem wybudzeniowym. Kiedy mój synek skończył 4 lat i nie miał za sobą ani jednej suchej nocy, zapytałam o radę naszą doktor rodzinną. Dostaliśmy skierowanie na posiew moczu, badanie krwi i usg z oceną zalegania. Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Postanowiłam dać mu jeszcze trochę czasu- w końcu miał tylko 4 lata - ale nie pojawiły się nawet najmniejsze zwiastuny poprawy sytuacji. Z początkiem czerwca (ciepło - łatwiejsze suszenie wypranej pościeli) postanowiłam, że nie zakładamy na noc pieluchy, w nadziei że dyskomfort mokrego prześcieradła będzie impulsem do jakieś poprawy. Okazało się to bezskuteczne, młody spał jak zabity, nawet w mokrym. Starałam się go wyprowadzać w nocy, sama nastawiałam sobie budzik, ale nie zawsze udało mi się zdążyć. Były zawsze minimum 2 mikcje. Dla dziecka stres w nocy - zmiana pościeli i piżamki. Ograniczenie płynów przed pójściem spać sprawiało, że potrafił wychłeptać wodę z kubka do mycia zębów albo obudzić się po 2 godzinach z jękiem, że chce mu się pić. W połowie czerwca zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić alarm. Wolałam najpierw spróbować tej metody, zanim wpadniemy w młyny kolejnych konsultacji i badań, co w polskiej służbie zdrowia bywa skomplikowane i czasochłonne. Ze względu na komfort dziecka (brak przewodów) zdecydowałam się na Rodgera - miałam szczęście, że znalazłam w najbliższej okolicy ofertę sprzedaży używanego zestawu. Poprzednia właścicielka była bardzo zadowolona z efektów. Pierwsza noc z Rodgerem - alarm włączył się ok. północy, młody był już kompletnie zsiusiany. Przebieramy, zakładamy suche majtki. Drugi alarm włączył się ok. 3 w nocy, tym razem majtki już tylko lekko zmoczone, reszta siusiu do toalety. Następnej nocy 2 przerwane alarmem mikcje - dokończone w toalecie. Oczywiście alarm budził także mnie, młody był mocno skołowany, trzeba było mu pomóc w przebraniu się. Trzecia noc - 1 mikcja o 4 rano. Czwarta noc - alarm włączył się o siódmej rano (sobota - spaliśmy dłużej). Piąta noc sucha, kolejne 14 nocy również. Spodziewałam się, że syn nauczy się wybudzać w nocy na siusianie, ale potrafi przespać bez siusiania całą noc. Przyzna, że nie spodziewałam się aż tak szybkich efektów. Alarm jeszcze stosujemy, choć młody już twierdzi, że jest niepotrzebny. Ogromnie się cieszę, że w szósty rok życia synek wkroczy z rozwiązanym problemem nocnego moczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatarara, reklamom dziękujemy nie działa i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×