Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

poszukuje taniego lokum w ok. Centrum Zdrowia Dziecka Wawa

Polecane posty

Gość a może....
wiem, że nie jesteś mężczyzną, ale przedstaw im sytuację po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tylko ze to niestety tez juz daleko od CZDz,zreszta mimo ze jestem mloda to nie wiem czy w mojej sytuacji gdy dziecko bedzie zostawalo w szpitalu dam rade zniesc studenckie zycie.. same wiecie jak to jest przy mlodych osobkach czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
przecież masz tam tylko spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze owszem tylko spac ale czyzbys nie wiedziala/wiedzial jak wyglada zycie studenckie? imprezy do bialego rana i paletanie sie stada osob (a pokoj przechodni) poza tym ja na serio nie znam warszawki i sie bede bala sama wracac zwlaszcza po tym jak teraz znajomego zabili w warszawie :( chlopaka znalam z imprezek u kuzynki z czasow licealnych, 26lat, dostal nozem na pradze w klatce gdzie mieszkal... wole chyba spac na krzesle niz ryzykowac zycie a wiadomo jakie sa czasy, wystarczy ze ktos przyuwazy samotnie wracajaca kobeite dzien dnai ta sama trasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaww
nie dziwię sie że sie boisz też bym się bała (mam na myśli samotne powroty) A w szpitalu będziesz mogła zostawać spokojnie mimo że teoretycznie tylko do 22 można ale nikt nie wygania pamiętam jak spałysmy na materacach w jadalni z innymi dziewczynami. Wogóle to mile byłam zaskoczona tym szpitalem bo naprawdę duży luz i idą na rękę jak mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaww - czyli co nie bylo proboemow ze spaniem na materacach? mi dziewcyzna ktora byla na oddziale chirurgicznym rok temu z coreczka powiedziala ze w sali tylko krzeslo ogrodowe. zastanawiam sie czy by przeszedl wlasny lezak ogrodowy cos w tym stylu: http://www.allegro.pl/item198977252_lezak_krze slo_fotel_7_pozycyjny_relax_.html albo taki http://www.allegro.pl/item200699974_lezak_podu szka_ziel_.html bo jesli tak to dla mnie juz zupelnie to by bylo wystarczajace, prztynajmniej bym blisko malego byla a co do pielegniarek i lekarzy to jak pojechalam po wyznaczeniu terminu cc porozmawiac w centrum co i jak to wszyscy byli bardzo mili i sluzyli rada i nikt nie patrzyl spod byka tylko nawet po oddziale nas oprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaww
Aneczko nie było probblemów ale na zasadzie porozumieniatak jak np nie wolo pić kawy na sali ale jak piłyśmy to nikt nie zwracał uwagi albo jak dziewczyny paliły na balkonie to też zostało przemilczane tak samo i z tymi materacami One tam i tak leżały w rogu w stołówce, były na wyposażeniu więc jak któraś mama bardzo chciała zostać na noc w szpitalu to sie tam przekimała Tylko nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie na cały miesiąc tym bardziej że i tak nie jest to to samo pomieszczenie w którym jest dziecko A może uda Ci sie z kimś dogadać jak już będziesz na miejscu i sie zapoznasz z innymi dziewczynami żeby jedna sie zameldowała w hotelu i razem spać i na połowę płacić W recepcji nie robią problemu,po prostu nie pilnują kto i kiedy wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaWW pocieszajace to co piszesz. z tego co mowila lekarka to w tej sali na chirurgii mozna spac z maluszkiem ale na lezaczku wiec na te opcje na chwile obecna sie przygotowuje. z tym hotelem co ktoras noc to tez jest dobry pomysl. stwierdzilam ze ile dam rade tyle bede z malym a jak juz bedzie ciezko to noc czy dwa przenocuje w hotelu czy na jakiejs stancji. udalo mi sie nawet znalezc pokoik dosc tanio ale dojazd autobusem to 15minut i zrezygnowalam, cykor wzial gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze akurat ktoras z was ostatnio cos slyszala??? moze w prasie sie pojawilo jakies lokum do wynajecia z miedzylesia? bede wdzieczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho
15min autobusem w wawie to prawie nic , mysle ze nic lepszego nie znajdziesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Aneczko, a co to jest 15 min? zglaszaj sie szybko i zaklepuj pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie popadajmy ...
w paranoje :( Ja mieszkam w małej miescinie ... zeby dostac sie do szkoly musze jechac godzine ... 15 minut to naprawde nic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze 15min dojazdu to cale nic ale ja po prsotu noca sie bede BALA jezdzic... juz taka jestem.inaczej jak zna sie miasto lub dojezdza jak jest widno.nie chce igrac z losem po prostu i wole nocowac na lezaku przy maluchu jesli nie znajde nic blisko centrum (a z tego co juz mi dziewczyny na maila popisaly to ponoc po drugiej stronie ulicy w domkach wynajmuja pokoje na miesiac w rozsadnej cenie tyle ze ogloszenia wisza na dole w budynku centrum lub na stolowce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym bede po cesarce a to wiadomo nie doda mi sil... moze po prostu ze mnie \"bojaca Kasia\" ale zycie jest mi jeszcze mile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"nie no....\" dojezdzanie do szkoly to troche inna sytuacja, zreszta nie sadze zebys jezdzila noca bo dla mnie godzina 22.30-23 to juz noc! zreszta w zmeczeniu i stresie uwierz mi mimo ze jestem silna baba to nie sadze ze to bedzie latwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz
wysłać kogoś do wawy (męża, przyjaciółkę, mamę, kogokowliek) żeby Ci znalazł ten nocleg w Międzylesiu?? Jeden dzień, w te i we wte, tak na kafe niczego nie znajdziesz, skoro 15 minut to za dużo. Mieszkam w wawie, 15 minut TO NIC. poza tym chyba być nie wzięła w ciemno tylko i tak wysłała kogos zeby zobaczył - w końcu skoro się tak boisz to nie kupisz kota w worku. Naprawdę, szczerze Ci radzę - wyślij kogoś i już. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tak mysle
Gdybyś ze szpitala wyszła o 21-21.30 to wracałabyś kiedy byłoby jeszcze jasno. Masz szczęście, że rodzisz w czerwcu. Bałabym się wracać wieczorem po ciemku, ale teraz jest naprawdę jasno. Nie musisz siedzieć z dzieckiem do 22, możesz do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz - no juz nie ma co wysylac bo w poniedzialek rano ide do szpitala a we wtorek rodze. zreszta takie wyslanie to tez sa koszty prawie 100zl a nie kazdego na takie sprawdzenie stac zwlaszcza ze duze wydatki nas czekaja. no wlasnie tak mysle - na poczatku owszem mogalbym tak wczesniej wychodzic ale pozniej jak uda sie w koncu malca karmic piersia to niestety bede wychodzila jak najpozniej tak zeby pielegniarki tylko raz karmily odciagnietym pokarmem, rozmawialam z chirurgiem i ta zasugerowala ze tak o 22 powinnam karmic, zostawic 1 porcje dla pielegniarek na noc i przed 6 rano wrocic zeby dziecko znwou dostalo pokarm. Poza tym... moze i okreslicie mnie matka polka ale ja bym chciala byc jak najwiecej z moim synkiem, wierze ze bliskosc pomoze mu dojsc do siebie, zreszta inaczej lekarze by nie mowili ze kontakt z mama (mimo ze na poczatku nie bedzie mogl jesc mleczka) jest taki wazny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz na szybko.pl
na szybko.pl mozna cos znalezc i tam mozesz sobie ustawic, ze jak pojawią się oferty ktore Cię interesują to sama informacja przychodzi na skrzynkę:) a w weekend ktos się moze trafić, kto wynajmie pokój, wiec nie trac nadziei:) aha i najlepiej w Międzylesiu wziąć pokój, bo ono chyba jest juz w strefie podmiejskiej bo ja nie wiem ale za bilet miesięczny taki, ktory daje mozliwosc przejazdu po Wawie+strefa podmiejska placi się 96zł., więc zeby nie placić tyle to lepiej mieszkac w tej strefie podmiejskiej, bo do Wawy przecież nie bedziesz miala po co jezdzić ps.no chyba, ze Międzylesie nie jest w strefie podmiejskiej to nie mam racji, ale wydaje mi się, ze niestety jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szukalam w google pod roznymi haslami (pokoje do wynajecia, kwatery prywatne i inne kombinacje) pokoje po 45zl za dobe przy wynajmie na miesiac. duzo ogloszen nieaktualnych, dalam swoje na gumtree i kilku innych ale brak odzewu. zostaje mi poszukac czegos jak wyjde po cesarce. jak nie bedzie to wezme na troszke miejsce w hotelu dla matek pozniej troche lezak przy malym pozniej znowu hotel i tak co pare dni zeby sie chociaz przespac w miare normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybko.pl tez sprawdzalam... ktos mi juz mowil ze miedzylesie to strefa podmiejska ale tego nawet nie sprawdzalam bo do centrum wawy nie bede jezdzic bo nie bedzie na to ani czasu ani sil ani tym bardziej kasy. jestem w stanie zaplacic za pokoj na miesiac 600zl - to i tak ponad polowa moich poborow :( nie wiem ile Maly bedzie w szpitalu mowia ze standard to 4tygodnie ale nawet do kilku miesiecy... jak sie dowiedzialam dzisiaj o cenach stolowkowych z centrum zdr. dziecka to tez totalna zalamka a wiadomo cieply posilek jakis zjesc trzeba i to jeszcze dietetyczny bedzie musial byc... wrrr ceny koszmar :( ps. na szybko.pl patrzylam na ceny pokoi w dzielnicy WAWER w ktorej znajduje sie miedzylesie i od 300zl idzie znalezc wiec mysle ze za 600 przy centrum tez moze sie cos trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz na szybko.pl
Aneczko czy sprawdzilas juz czym tam się dojeżdza do tego Centrum Zdrowia Dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu kupiłabym sobie duży wygodny leżak, jakąś poduszkę, koc i spała na tym leżaku. Może potem, kiedy ta sytuacja zacznie Ci doskwierać, to za czymś się rozejrzyj, ale póki co kup jakiś leżak albo polowe łóżko, np: http://www.allegro.pl/item202943302_lozko_polowe_skladane_komfort_207_materac_5cm_.html http://www.allegro.pl/item204405922_lozko_rozkladane_polowe_rfn_.html Łóżka polowe po złożeniu zajmuje mniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz na szybko.pl
powiem tak: tu masz wypisane przystanki graniczne http://www.ztm.waw.pl/zal-strefbil3.php ale to jest istotne o tyle, ze lubia tam jezdzic kanarki a bilet kosztuje 96zł. A jakbyś miala lokum niedaleko to bys mogla chodzic piechotą..aha, te przystanki pod Wawą to tez potrafią być dlugie :/więc najlepiej to szukac będąc już na miejscu. Ty pojedz rodzic, ale ktos niech z Tobą pojedzie i rozwiesi kartki w okolicy, że szukasz takiego pokoju,:) bo wtedy unikniesz nieporozumien wyniklych z tego, ze ktoś Cię moze oszukac na lokalizacji wmawiając Ci, że dany pokoj jest blisko a w rzeczywistosci bedzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole z tego co wiem lozka polowego tam nie mozna. jesli juz na miejscu zgodza sie na lezak to maz pojedzie kupi, juz mu nawet pokazalam jaki ogrodowy ma miec na uwadze. Wiesz sala jest malenka a tam 6dzieciaczkow - czesc jest jeszcze w inkubatorach czesc w lzoeczkach, gdyby wszystkie 6mam chcialo nocowac to nie byloby z pewnoscia szans no ale to sie okaze jaki bedzie natlok. wiem ze dzisiaj jest 4 dzieciatka czyli tylko 2 lzoeczka wolne. Popatrz - wlasnie tak zamierzamy z mezem zrobic co do ogloszenia. Chociaz pewnie po tych kilku dniach rozlaki z maluszkiem to nie wiem czy bede w stanie z nim sie rozstac chcoiazby na sen. dzieki za ten link o strefach granicznych tyle ze ja totalnie sie nie lapie o co w tym biega ;) mam nadzieje ze znajde jakies miejsce gdzie dojde sobie \"z buta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz na szybko.pl
ja się tez nie łapię o co w tym biega. Ale jak juz chcesz to rozgryzc to zrób tak: wydrukuj sobie informacje o trasie tych autobusów i zobacz czy jest w tych trasach nazwa przystanku granicznego i który to ;) A w ogóle to lepiej narobic tych kartek, nie wiem tylko jakoś tak zaznaczyć, żeby bło widać, ze się jest wiarygodną osobą, bo czasami ludzie biorą kogoś do mieszkania i ta osoba okazuje się złodziejem:( więc ostrzegma, ze ludzie mogą być nieufni. Aha, moze na forum Gazety jest forum Szpitale albo firum Międzylesie -popatrz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz.... widac ze masz dobre serducho bo na forum znalazlo sie niewiele osob ktore w ogole chcialy pomoc. dzieki wielkie 🌻 na forum gazety tez mialam taki temacik i tam sie odezwaly dziewczyny wlasnie z tymi radami co do lezakow i poszukiwania stancji bedac na miejscu. ponoc sa tam domki gdzie wszystkie pokoje sa wynajete mamuskom i to w cenach przyzwoitych i tylko w tych domach co sie na necie oglaszaja takie bajonskie sumy. dzisiaj dostalam mail od dziewczyny ze ona znalazla pol roku temu pokoj za 25zl za dobe z prysznicem lodwoka i wlasnym aneksem kuchennym ale juz nie miala na nich namiarow... moze i nam sie cos uda wyszukac! aaa no i poza tym dzieki temu dostalam wiele dobrych rad a nawet znalazlam 2 dziewczyny ktorych dzieciaki tez przez te operacje przeszly... jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim osobom ktore probowaly i chcialy nam pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×