Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nastoletnia mama

nastoletnie mamy-ZAPRASZAM!!!!!

Polecane posty

to jescze raz ja. byłam wcześniej ale ktoś sie pode mnie podszywał i teraz jest już ok:) chciałabym pogadać z młodziutkimi mamami. ja niedługo skończe 18lat a moja dzidza wczoraj kończyła miesiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda zielona
Boże :/ i jeszcze się chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takiego
hmm dziecko masz, to juz wiemy, a co z mezem? jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samcia
lepiej stad uciekaj,bo tu same stare krowy siedza, ktore tylko poczuaja i uwazaja sie za encyklopedie wiedzy ile w was jadu, zal mi was stare zgorzkniale baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wam to bylo
Ja nie chcę na was najeżdżać, ale jak można brać się za seks w tak młodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nastoletnia mama!Ja Cie rozumiem i gratuluje dziecka,ja tez w tym roku koncze 18lat i od roku ok.roku staramy sie o malenstwo,ale narazie nie ma,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden topic o
nastoletnich mamach nie przetrwal bo wspaniale starsze mamusie jadem pluly a mloda mama byc to skandal wiec nawet nie mozna na kafe sie spotkac i pogadac bo zaraz sie wpieprzaja te doswiadczone co wszystkow iedza najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Zaraz cię zjadą różne wredoty. Uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nastoletnia nie jestem i do topiku nie pasuję, ale wpadlam tylko na slowko, żeby zareagować na tekst \"po wam było\" o tym, że sie dziewczyny w tak mlodym wieku za sex braly. 17, 18 lat - to za mlody wiek? Dla tych co z sexem czekają do slubu, to pewnie tak :P Niech dla małolat też będzie topik, a co! Mam na ten temat swoje zdanie, ale nie zmienia to faktu, że tez powinny móc swoje miejsce na forum znaleźć :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już co prawda nastoletnia nie jestem ale chcę powiedziez wszystkim młodym mamą żeby wcale nie przejmowały się bzdurami które wypisują te głupie dewoty. Wy będziecie mogły kiedyś chodzić z córkami na dyskoteke a one w tym wieku będą swoje dzieci do przedszkola prowadzać Pozdrawiam i życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×