Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rade...

Makijaz PERMANENTNY??

Polecane posty

Gość prosze o rade...

Planuje zrobic sobie tego typu makijaz, prosze was jednak o rade, co sadzicie o tego typu rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
ja ze wzgledu na ból chyba bym sie nie odwazyła. ale powiem ci tak , spotkałam ostatnio kobiete , miała makijaz pernamentny na oczach. tzn kreski na dolnej powiece i na górnej ... wyglądała fatanie. ale ma je od 7 lat. !!!!!. spotkałam tez kobietę , która miała makijaz pernamenty na ustach //...... wygladała cudownie . z tego wnioskuje , ze trzeba trafic na dobrego fachowcam i styliste jednocześnie . bo nie zawsze kazdemu jest dobrze w kreskach na powiekach , ktos powinien potrafic doradzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reetyu
tez o tym maze ale nie wiem gdzie mozna tanio i dobrze to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że w tym przypadku pojęcie tanio i dobrze nie funkcjonuje :O żebyście jak Bakuła nie skończyły po wizycie w niepewnych klinikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rue losserand
mam "kreseczki" na gornej powiece od 2 lat i jestem super zadowolona chociaz zbladly troszeczke (jesli chodzi o bol to da sie wytrzymac, zwlaszcza ze znieczulajaca mascia) a co do ust to mam znajoma ktora zrobila ciemniejsza kontorowke na ustach i teraz jak jest to niemodne wyglada fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irminas
Czy moglabys napisac gdzie robila makijaz permanentny ust ta pani? W jakiem salonie i u kogo ? jesli znasz cene to tez bym posila o informacje ile to koszowalo bo jak wiadomo ceny sa rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Ja robiłam makijaz permanentny w gabinecie kosmetycznym  beautyconect.pl/. To.profesjonaliści i owej dziedzinie. Dobrze dobrany pigment do mojego koloru skóry. Dokładnie i mogą również usunąć źle gdzie indziej wykonany tatuaż. Więcej informacji na https://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę świetny makijaż permanentny wykonuje Pani Tatsiana. Gabinet http://brovi.club Jest nie tylko profesjonalistką, ale również perfekcjonistką. Jetem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trafisz na dobrego specjalistę to wszystko wyjdzie elegancko. Ja robiłam u Pani Patrycji Deviron, zrobiła mi makijaż permanentny brwi i powiem, że wyszło świetnie. Jak coś możesz sprawdzić efekty jest pracy na jej stronie https://www.miu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że makijaż permanentny jest dobrym rozwiązaniem. Sama posiadam pomalowane brwi i usta. Wygląda to bardzo ładnie i naturalnie. Jeśli mieszkasz w Lublinie, mogę polecić Ci gabinet www.esthe.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata54

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że taki makijaż to ogromna wygoda i wiele zaoszczędzonego czasu. Ja mam bardzo jasną oprawę oczu więc bez zwykłego makijażu się nie pokazywałam ale męczyło mnie ciągłe malowanie. Teraz wstaje i już jestem praktycznie gotowa  super rozwiązanie. Tylko polecam wybrać się do dobrego i sprawdzonego salonu. Ja byłam w Madame Art i jestem bardzo zadowolona. Makijaż wygląda świetnie a cały zabieg był wykonany przez fachowy personel. Na ich stronie możesz więcej poczytać o zabiegach i zerknąć na cennik https://www.madameart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka

Świetny makijaż  oczu ito w bezbolesny sposób otrzymałam od Studia Anna Łączewska. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Bardzo, bardzo polecam usługi Perfect Glamour Marzena Kotowska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmira

Warto rozejrzeć się za odpowiednim salonem urody zajmującym się makijażem permanentnym. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to skontaktujcie się z Anną Łączewską, która prowadzi swoje studio na ulicy Chodźki. Tam miałam wykonany najlepszy makijaż permanentny w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retulka

ja ma sprawdzony w warszawie na ulicy Mokotowskiej 52 jest Magic Visage, robiłąm sobie juz u Estery brwi i górną kreskę, efekt wyszedł super, jestem bardzo zadowolona wiec polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie bez obaw może zapisać się do salonu .strefa-piekna.pl/. Znają temat doskonale, robią świetne makijaże i właśnie jeśli chodzi o permanentny to wydaje mi się, że na terenie Gliwic będzie to najlepsza możliwa oferta. Z tego co wiem to zbierają bardzo dobre opinie od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×