Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhjggyhnnmjm

straszny problem... płaska głowa

Polecane posty

Gość gość
tez mam plaska glowe z tylu a obwod 54 o ile dobrze zmierzylam. na dodatek mam proste cinkie wlosy wiec ciezko zamaskowac plaski tyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciugisc
A ja nie dosc ze mam plaski i cienkie wlosieta leb to jeszcze wypukle czolo (przez co ten plaski leb jeszcze bardziej sie rzuca w oczy)_ masakra. i krzywe nogi na dokladke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak życie uczuciowe? Macie partnerów? Bo ja mam 26 latek i mimo płaskiej głowy mam z******te powodzenie he he męża,2 dzieci i wirlu adoratorow hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wymienimy się dziewczyny zdj.na poczcie? Oczywiście buziakow nie musicie pokazywać. ..co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Plaska glowa, jakby ktos odcial z tylu te wypukla czesc. Na dodatek ZA krotka, cofnieta broda i wyciagniety nos. Na zdjeciu z profilu wygladam jak Ryjek z muminkow, a gdy patrze zwykle zdjecie plus przerobine w photoshopie dopiero widze wlasciwe proporcje. Nie mam na to rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja glowa tez jest za mala do reszty ciala,pociesze was tylko ze z wiekiem twarz sie troche powieksza (mam 40 lat) co mnie cieszy,moj syn tez ma troche niepropocjalna i dlatego nowsi nie za krotka fryzore ,mlodszy ma sliczny lepek i jak ktos wyzej wspomnial to moze nie kladzenie dziecka na plecach tu winne tylko na twardych materacach i bez poduszki,starszego syna rodzilam w polsce i te rady ciotkow i wujkow ze to niby na kregoslup i tede.....z mlodszym nie bylo czasu sie bawic jak sie darl to w lozeczko rzxucilam mu koldre zeby mial miekko i przytulnie i byl spokuj budzil sie tylkko na karmienie i do wyrka spowrotem dobrze ze rodzinka tego nie widziala bo by mnie zakamieniowali ze sie dziecko udusi,probowalam z twardym materacem na "kregoslup" darl sie co noc i raz sobie pomyslalam ze ja tez bym sie darla jak bym miala spac na podlodze ......teraz chlop jak dab zadnych problemo z kregoslupem ani glowa splaszczona.......polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola29
Oczywiście ja też jestem tapirem...tyle, że moja głowa nie tylko jest płaska z tyłu ale i z góry, także tapira zaczynam już prawie od czoła :) Na lakiery taft wydaje majątek bo inaczej tapir się nie trzyma długo, włosy są już jak sianko, ale na szczęście jest ich DUŻO:)! Do tego mam nadwagę, ogromniaste rozstępy po ciąży, pyzatą gębę, kulfoniasty nochal, krótkie zęby, zbyt cienkie brwi które nie chcą odrastać i muszę je codziennie poprawiać kredką, owłosione ciało ze względu na bycie brunetką....no i jestem po rozwodzie :). NIE CIERPIE SWOJEGO ŁBA KRÓTKO MÓWIĄC I CO NOC ŚNIĘ O ZGRABNEJ GŁÓWCE I O WOLNOŚCI OD TAPIRA O TEJ CODZIENNEJ MĘKI....:( Ktoś przebije :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co jest powodem plaskiej głowy u góry? Tył to jeszcze rozumiem ale góra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sa operacjie: round head surgery. Wyglada calkiem niezle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega ma jeszcze gorzej. Z boku ok, głowa normalna, proporcjonalna do sylwetki. Ale z przodu ta głowa jest strasznie wielka, szerokie czoło, do tego jeszcze wąskie ramiona i wygląda to dziwacznie, ten wielki łeb i te wąskie nieproporcjonalnie ramiona do glowy i sylwetki. Ale tylko z przodu bo z boku jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mieszkam za granica i Polakow rozpoznaje z przodu po okraglej twatrzy a z tylu po plaskiej glowie (no po brzuchach piwnych, ubytkach w zebach i skarpetkach do sandalow tez) moze nasza slowianska "rasa" tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podajcie obwody głów w cm. Najlepiej miarką krawiecką zmierzyć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
no ja też z tych płaskogłowych babek z cienkimi włoskami :) do tego po przed 40 :( już nie wiem co gorsze : -czy płaska głowa - wiek -czy może małe piersi hihi a, tak poważnie mam 2 dzieci -jedno ma normalną chłopięcą czaszkę,a drugie mniejszą dziewczęca i też z tyłu jak ja lekko płaską :( ALE CO TAM ! KAŻDY MA COŚ PIĘKNEGO I MNIEJ PIĘKNEGO ;) PS. Gość powyżej tak mnie rozbawił komentarzem o naszych ziomalach,że normalnie dzięks uśmiałam się i zadziałała wyobraźnia. Aha, ja noszę małą klamerkę z tyłu dość wysoko na co dzień i kombinuję z nią ,gorzej jak biegnę np. do autobusu,ale co tam przynajmniej nie jestem gruba :) Pozdrawiam Was płaskogłowi,trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie. Ale nikt jak dotąd nie napisał jakie konkretne fryzury zatuszują małą i plaską głowę. Może jest jakaś jedna wypròbowana fryzka,która zatuszuje ten defekt. A co powiecie o półdlugich włosach i trwałej. A może nic nie jest w stanie tego przyćmić. A jeśli tak czekam na propozycje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flat Head Syndrome
To samo, płaska głowa, lotnisko z tyłu głowy, wygląda jak błąd w matrixie, Kobiety macie szczęście bo możecie zakryć włosami, co ja mam powiedzieć, nie moge nosić krótkich wygodnych jak przystało na faceta fryzur bo od razu wychodzi ta deformacja, wygląda jak twarz przyklejona do deski (profil). Podobno można zrobić implant pod skalpem, robi się niewielkie nacięcie i przytwierdza do czachy. Narazie w Korei. Ale z tego co widze Polacy zaczynają się buntować na płaskie heady, więc nadzieja aż specjaliści od plastyki poszerzą swoje menu. a tu link do przykładów. Powodzenia! Jak ktoś zrobi niech wrzuci fotki przed i po. http://kotaku.com/round-head-plastic-surgery-seems-excessive-even-for-1480236499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaska główka
Ja mam płaską głowę z tyłu. Super sposobem na ukrycie tego pod czapką jest wszycie poduszki z tyły czapki, takiej jak w marynarkach czy żakietach. Puste miejsce pod czapką zgrabnie się wypełnia więc z profilu wyglądam o wiele lepiej. Mam kilka czapek zimowych i w każdej umieściłam poduszkę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na to nie da sie poradzic- nie wszystkie mamy najwidoczniej zwracaly uwage na to aby klasc niemowlę troche na brzuchu, troche na plecach, troche na lewym bok i troche na prawym. Mozna jedynie wizualnie probowac to poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam płaską głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może czas coś z tym zrobić, skoro taki zabieg jest możliwy za granicą, to dlaczego u nas miałby się nie przyjąć? Jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej świadomym i coraz częściej poruszamy takie tematy "niewygodne " dla nas. W naszym kraju mamy bardzo dobre kliniki, ktore mogłyby się zająć tego typu defekt ami. Uważam, że sprawa potrzebuje rozgłosu, a w tym celu wysłanie e-maili po różnych klinikach i pokazać, iż jest taki problem i są chętne osoby, które chciałyby go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo inwazyjny zabieg. Muszą rozciągnąc skórę na głowie a potem umieścić implant, traumatyczne przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, ze jest inwazyjny. U małych dzieci czaszka przechodzi rokonstrukcje, po której głową jest wypuklejsza, oczywiście jeśli chodzi o płaska potylice, i w przypadku dzieci nic mi nie wiadomo o rozciąganiu skóry glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zabiegi przy plagiocefalii (skosnogłowie) zużyciem implantu dla korygowania deformacji wykonuje się także w Inianapolis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom można skorygować łatwiej niż dorosłym. Dorosły musi mieć implant pod skórą i to jest bardzo inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości przypadków pewnie tak jest, jednak chodzi mi o sytuację, w ktorej dana osoba cierpi z powodu choroby czyli kraniostenozy, a w przypadku płaskiej potylicy jest to plagiocefalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łepka
Drogie "Tapiry" (mam nadzieje, ze ktoś tu jeszcze zagląda) doszukałam się informacji, ze operacje zmiany kształtu głowy cieszą się coraz większym zainteresowaniem :D jest kilka metod korygowania niedoskonałości czachy. Niestety u nas nic się w tym temacie nie dzieje. Każda polska klinika ma w ofercie operacje na twarz i ciało...a gdzie łeb? ja się pytam ;). Piszmy, dzwońmy, pytajmy, niech ktoś wpadnie na to, ze to jest w naszym kraju wielka nisza i się za to weżmie...a my skorzystamy i uwolnimy się od tego cholernego tapirowania i lepienia kasków...mam tego tak serdecznie dość! wyliczyłam że w każdym roku ponad trzy doby spędzam na układaniu włosów...i nie po to żeby jakoś świetnie wyglądać, ale po prostu normalnie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest problem z tym defektem u osób dorosłych. Takie operacje korygujace wady plastyczne czaszki są stosowane tylko u malych dzieci. Dla dorosłych w innych krajach rozwiazaniem jest implant uwypuklajacy kształt głowy, który wklada sie pod skore głowy. To jest szansa na lepsze życie dla doroslych cierpiących na tą przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywy chopok
Hej wszystkim, tez mam problem z krzywą głową, tylko ze je jej nie mam spłaszczonej tak jak wy czyli z całkiem z tylko tylko mam tak jakby tyl głowy ale z prawej strony przez co moje uszy nie są na tej samej wysokości. Podam swój mail i jakby ktos chciał to moge mu wysłać zdj tego defektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×