Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wytrzymam zaraz

APEL DO WSZYSTKICH KOBIET!!!!!!!!!!! odnosnie butow

Polecane posty

Gość nie wytrzymam zaraz

NIE noscie sandalek z odkrytymi palcami, klapek i innego obuwia tego typu z rajstopami!!! wygladacie po prostu smiesznie i glupio. skoro wam tak zimo, ze rajstopy zakladacie to zalozcie zakryte buty i nie osmeiszajcie sie. BLAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie Ty takie osobliwości
widujesz? Ja nigdy nie widziałam kobiety w klapkach i rajstopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
he..zgadzam sie z autorka...ja widziałam..miałam wklasie taka kolezanke..damulke , ktora niby wszyskoz najdrozszych sklepow ale nie dobrane i własnie te rajstopki do sandałkow..albo japonek..bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze o tym samym ostatnio myslalam! widze mnostwo mlodych dziewczyn w takich rajstopach :P:P bleeee.... a to jeszcze nic, ostatnio moja nauczycielka miala biale skarpety i skorzane, elaganckie sandaly ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram autorkę.... widze prawie codziennie takie zjawiska i nie wiem, z czego to wynika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Magda Magda
A mnei sie podobają delikatne sandalki na szpilce z kabaretkami :) I sobie bede tak chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kurcze kurcze
kabaretki i sandałki?toż to gorsze niż sandały zmasakrowane skarpetą,nawet białą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie smieszne to jest
a jak lubia to niech chodza a co tam. Kto by na to patrzyl?????????????????? hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram. jak widze taka w sandalkach albo klapkach i rajstopkach to az mnie krew zalewa :O a autorce, mam szczera nadzieje!, nie chodzilo o rajstopky do japonek tylko do zwyklych klapek. kabaretki + sandalki to jeszcze jakos wyglada chociaz tez strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ehh..widocznie jakos wcisneła tego palucha w te japonki..miałą go troche podkurczonego a rajstopy jej sie wrzynały...beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazać wszystkim
błagaj jeszcze raz hahahaha..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomica
nie mówi się "sandałek" (w dopełniaczu) , czylko "sandałków" tak samo jak nie mówi się "nie widziałem wianek" , a "wianków" sandałek to rodzaj męzki, sandałek, a nie sandałka - i mimo że słowo "sandałki" nie sugeruje rodzaju, to wiemy , że to rodzaj meski, bo od lat mówimy po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
"sandałek to rodzaj męzki" calkiem po polsku to ostatnie słowo "męzki" hmm raczej "męski" a nie raczej a na pewno męski sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×