Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość arekaga
witam .poszukujemy kwatery dla dwóch osób nad morzem byle nie za daleko i w przyzwoitej cenie od 10 sierpnia na ok 10 dni.pozdrawiam i dziekuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arekaga
„Wsi spokojna, wsi wesoła, Który głos twej chwale zdoła?...” Kopnica to wieś położona 7 km od Bałtyku kuszącego kolorowym światem - namioty browarów, zjeżdżalnie wodne, boiska do piłki plażowej, sklepy, dyskoteki. W ciągu dnia popłynąć można na półgodzinny rejs kutrem lub na duńską wyspę Bornholm (konieczny paszport), 3 km od wioski znajduje sie jezioro Kopań oraz kraina w kratę mniejsze miejscowości nadmorskie i piekne lasy.... Zapraszamy do krainy bogatej w przyrodę, historię i architekturę na Pomorze zachodnie. Mamy do zaoferowania pokoje 2, 3,4 osobowe z ogólnodostępną kuchnią jej wyposażeniem, i łazienkami . Możliwość grillowania w ogródku ; Jest możliwośc przyjazdu z psem lub kotem. email: kaskap2@op.pl tel 0512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaziczka
Tanio udostępnię pokój dla 2 osób w Kołobrzegu.Chętnie osobom młodym gdyż wiem jak trudno uzbierać na wakacje.Bliższe informacje na maila kazia_kg@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go1234
A ja polecam noclegi w tym miejscu: www.noclegi-kolobrzeg.ecom.com.pl Może i nie jest to 200 m od plaży, ale kwatery były w porządku, można sobie posiedzieć w ogrodzie przy palenisku; dostaliśmy zniżkę dla dzieci i gospodarze bardzo sympatyczni. No i ten hamak w ogródku!... :) Aha, na ich stronie sporo informacji o tym, jak spędzić tam ciekawie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooney87gmail.com
A ja błagam o jakies namiary na wolny pokój w sopocie dla 2 osób na przyszły weekend piatek sobota niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez blaaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaa
tez blagam o namiar na pokoj w sopocie 2 osobowy od 26.06-28.06 za rozsadną cenę..... Plis pomozice gg 11621710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kwatery nad morzem dla 2 osób na okolo 6-7 dni na początku sierpnia, proszę o info na adres anna.adamczykk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
Cześć, ja szukam dwóch pokoi dwu - osobowych albo domku dla czterech osób. Na koniec lipca w Kołobrzegu albo okolicy, ( w miarę przystępnej cenie).Dzięki za każdą inf. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Mrzeżyno - pokoje gościnne i kempingi 150 m od morza w spokojnej okolicy. Atrakcją miejscowości jest szeroka i czysta plaża . Mrzeżyno jako jedna z nielicznych plaż w Polsce posiada "Błękitną flagę", symbol świadczący o wysokim poziomie plaży, najwyższej jakości wody oraz wysokim stopniu bezpieczeństwa (duża ilość dobrze wyszkolonych ratowników na strzeżonym odcinku plaży). tel.501727825 kamirx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
Dzięki, zadzwonię sobie. mam nadzieję, że jeszcze będą wolne miejsca. W każdym razie, chodzi mi o coś fajnego na kilka dni,bo teraz to już ciężko o wolne pokoje a jeśli są to ceny troszkę ;) spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Co tak wszyscy pchacie się do tego Sopotu albo Kołobrzegu?żapraszam w spokojniejsze miejsce-Jezierzany 2km od morza, nad J.Wicko.Czekają 2 domki holenderskie:5os. i 7os..Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
No wiesz na imprezkę :) Dzięki za wiadomość kamirx ale niestety jest to pokój jeden dla czterech osób, fajna sprawa ale wolę dwie dwójki. Jak ktoś coś wie to proszę o wiadomość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
PS :) może gdzieś w okolicy Kołobrzegu np....? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
Mieszkanko w Kołobrzegu oraz pokoje w domku jednorodzinnym.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia ale Mrzezyno jest kilkanascie kilometrow od Kolobrzegu wiec na sunrise mialabys daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki//////
kurcze to wygląda na to, że nie bardzo są szanse na znalezienie jeszcze czegoś wolnego...... No i, żeby było blisko wracać z sunrise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
w ogóle już jest troszkę trudno coś znaleźć. Żeby było blisko i całkiem cenowo ok. Jeśli ktoś będzie jeszcze o czymś wiedział to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Może być 1 pokój 2-os. i keming 2-os. na tej samej posesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia/
Jasne cokolwiek, mogę być spokojnie dwie dwójki całkiem nie kolo siebie z tym nie ma problemu, a nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
240zł to sporo jak jedzie się tam tylko po to, żeby imprezować a nie siedzieć w pokoju :D Nie wiem czy amelio jeszcze coś znajdziesz ale może.kamirx jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip bez przesady:P.ZA darmo nic nie ma 240 ale za 2 pokoje i super warunki:) Rzut kamienie na imprezke:P Wolalabym zaplacic i mieszkac w przyzwoitych warunkach:P No chyba,ze kto woli spac w garazu przerobionym na pokoj dla wczasowiczow i 5 km za Kolobrzegie-za 40zl od osoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
no jasne, że lepiej ale tam raczej w tym okresie jadą ludzie na imprezki i nie na kilka dni tylko na dłużej. Poza tym tam są ceny od 240zł.... Ja szukam też czegoś zadzwonię tam i dam wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
brzydula, ale dajesz jaja :D namawiasz a potem mówisz, że już zajęte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip chyba nie sadziles,ze sprawdze za Ciebie czy zajete:P ja swoja kwatere mam i pewnie troche wiecej mam pojecia o kwaterach w Kolobrzegu niz TY:P ale coz nie ma jak porzdzic sobie samemu:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×