Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość filip.......
Brzydula a mogłabyś nic by Ci się nie stało :P :P Nie wątpię, że masz większe pojęcie, ja już dawno nie byłem nad Polskim morzem, chciałem w tym roku zobaczyć czy wakacje u nas też mogą być oki, ale widać znowu ciężko z lokum.... masakra...................! pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip ale jak ciezko?:P napisz czego poszukujesz,w jakim terminie a moze uda mi sie pomoc:) Zajrze wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
Mieszkanie oraz pokoje w domku jednorodzinnym w kolobrzegu do wynajecia na wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
Dokładnie na sunrise i tak na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
No to Brzydula zajmij się tym :D:D Żartuje oczywiście :) POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie tutaj
z tego co widzę jest sporo ofert dotyczących wynajmu: www.mieszkania-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
dwie dwójki.... (wcale nie muszą być w tym samym domku),albo jakiś domek ...w każdym razie cztery osoby. Brzydula no to do zobaczyska :D.. A ja wiem,że jest dużo ofert ale już są zajęte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny zaporowe 60zl od osoby trzeba liczyc wiec mysle,ze lepiej dla Was jezeli znajdziecie cos blisko Amfiteatru ewentualnie centrum Odchodzi wtedy dojazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryn//////
chbchgdfhg- coś to dał za link idio*o!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszub01
Dębki- wolny domek od 5- 18 lipca 2009 więcej informacji pod nr.tel. 609891945 Minimalny czas wynajmu domku 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip.......
:) dzięki Brzydula. A co do wcześniejszej wiadomości to odpada ten termin. Jedziemy na sunrise także 10 dni oki ale później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza355555
ja polecam pobyt w Jarosławcu tutaj www.pokojemorze.republika.pl bylam z 2 dzieci i b. nam sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza355555
a i niedrogo maja- w czerwcu my placilismy 25 zl/osobe a w sezonie chyba 40 zl/os. moi rodzice sie tam wybieraja w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Jezierzany tuż koło Jarosławca!Zapraszam serdecznie i naprawdę tanio! Jezioro Wicko 30m.Wynajmuję 2 domki holenderskie 5os. i 6os.Tel. 507 079 216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.ka
A my jeszcze mamy wolne miejsca i terminy! Spokojna dzielnica Kolobrzegu, do centrum 20-minutowy spacerek lub 8 minut autobusem. Zapraszamy! www.noclegi-kolobrzeg.ecom.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę cię
30 min do morza:Odojazd autobusami tylko zapomniałaś napisać,że w weekendy autobusy kursują co godzinę no iw nocy pozostaje taksówka-koszt ok.30zł:Ow tej dzielnicy zachodniej jest jesen sklep na krzyż.wszystko znajduje się w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia12
Mam pokoje do wynajęcia w Ustce, 300 m od morza. Jeden duży pokój na poddaszu (z łazienką) i dwa na parterze - jedna łazienka na dwa pokoje. Moja strona: turystyka5.zaplanujurlop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.ka
No proszę cię - proszę popatrz na mapę Kolobrzegu i zauważ, że z samego centrum też idzie się na plażę calkiem spory kawalek. Chyba, że kogoś stać na hotel tuż przy plaży. A my mamy noclegi dla tych, którzy mają trochę mniejsze wymagania, za odpowiednio mniejszą cenę. Odnośnie infrastruktury: w obrębie 200m od naszej posesji jest poczta, piekarnia-cukiernia, pięć sklepów (spożywcze+przemyslowe), trzy kioski z prasą i różnościami, dwa salony fryzjerskie, stacja benzynowa. W obrębie 400m są dwie lub trzy apteki, supermarket, kolejne mniejsze sklepy itp. Z autobusami również nie jest tak tragicznie, jak piszesz: są dwie linie, z których każda jeździ w dni powszednie co 20 min, w dni wolne co 30 min, i ich pory odjazdu nie pokrywają się, wobec czego serwis jest jeszcze częstszy. Zresztą - przyjedź, zobacz i wtedy ewentualnie krytykuj. Pozdrawiam, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_833
Czy jest szansa na wolny pokój/apartament, nad morzem, dla dwóch osób, w terminie od około 1 lipca? Konkretna miejscowość nie jest ustalona więc może być każda prócz Trójmiasta i Kołobrzegu. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Zaparaszamy do malowniczej wioski 7km od morza( Darłowo.Darłowko). Strona www w trakcie powstawania,wiec zdjecia moge podeslac na email. Promocyjne ceny na sezon 2009. tel:512497085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pokoje 2 osobowego z łazienką i TV (najlepiej jak byłby również z łożem małżeńskim;)) w Dziwnowie.. Bardzo Proszę o Pomoc. Pozdrawiam!:) ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×