Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość jaca85r
witam.poszukuje ncolegow w miejscowosci rewa na pocztaku sieprnia lub koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorm
Witam poszukuje pokoju z lazienka nad morzem dla mnie i meza w terminie 2-8 sierpnia (6 nocy), miejscowosci o ktorych myslelismy ( ze wzgledu na dojazd pociagiem) to: Hel, Jurata, Jastarnia, Wladyslawowo, Sopot, Miedzyzdroje... kwota jaka maksymalnie mozemy przeznaczyc na nocleg to 100zl Prosze wysylac maile z oferta na mojego maila madziorm@o2.pl lub gg 2561092 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorm
oczywiscie chodzilo mi o 100zl za noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorm
max 120zl ale w naprawde ladnym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cUMa
www.lieder.letnik.pl - spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność. Treść oferty aktualna. Chętnie odpowiemy na pytania szczegółowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorm
do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymusik
Witam, szukam wolnego dwusobowego pokoju z łazienką na jakieś 5 -7 dni w terminie 11-25 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WITAM . MAM WOLNY POKÓJ 2 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ W, BALKON W DOMU JEDNORODZINNYM W KOŁOBRZEGU. SERDECZNIE ZAPRASZAM. TEL. 510112740.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiinyyy
Shinybox, to strona, która oferuje Ci pudełeczko z zupełnie darmowymi kosmetykami dopasowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb. Jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się z mojego linku polecającego, a potem zdobyć parę osób, które zrobią to samo. Nie ma żadnych kosztów, ani nic trudnego w tym. Nie jestem jakimś robotem, czy pracownikiem firmy, nie ma żadnej ściemy. Sprawdź, przekonaj się, zupełnie nic nie tracisz, a nie dowiesz się tego jeśli nie spróbujesz. Liczę na Waszą pomoc, przy której sami możecie coś zdobyć. Sprawdź zanim przejdziesz obojętnie. Pozdrowienia! (bez spacji w http) ht tp://shinybox.pl/?ref=6c8bb7d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjaMajka
Jeśli chodzi o kwatery nad morzem dla rodzin z dziećmi to polecam gdyński orbis.Jest w dobrej lokalizacji,bo blisko morza i centrum jednocześnie.Niedaleko też jest do muzeum oceanograficznego i marynarki wojennej więc dzieciaki nie siedzą tylko na plaży. A co najważniejsze,jeśli mają mniej niż 16 lat to nocleg w pokoju rodziców i śniadanie są darmowe.No chyba,ze rodzice wolą mieć pokój sami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka255
A ja szukam miejsca do spania dla 2 osob w MIELNIE. Zalezy nam, by cena była niska.. Nie szukamy wygód, poprstu chodzi nam o tanie miejsce do spania, najlepiej do 35zł/os. Szukam czgos np od ok. 7 sierpinia na tyudzien, 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILLA ARLETTA
Witam wszystkich! Chciałabym polecić Wam WIllę Arletta w Tupadłach, 300 m od centrum Jastrzębiej Góry, do morza 20 min spacerkiem. Jest to pensjonat nie duży, miła atmosfera, czysto, schludnie, na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na RODZINY Z DZIEĆMI, na posesji znajduje się super plac zabaw dla dzieci, jest duże podwórko, miejsce do grillowania, parking. Malownicza okolica - rano obudzi cię delikatny śpiew ptaków, a wieczorem będziesz podziwiać piękne zachody słońca w zaciszu ławeczki, czy z balkonu. Nasz pensjonat jest nieco oddalony od centrum więc nie dochodzą tutaj odgłosy dyskotek, nie ma szumu, gwaru. Cisza i spokój - w sam raz na wymarzony urlop :) Polecam naszą stronę internetową www.willaarletta.koti.pl NOWOŚĆ!! Teraz możesz znaleźć nas na Fcaebook'u !!! http://www.facebook.com/WillaArletta znajdziesz tam najnowsze zdjęcia naszej willi oraz ciekawe informacje o okolicy; dowiesz się także jak świetnie u nas bawią się dzieci i jak odpoczywają rodzice :) Ciekawe tematy, zdjęcia - POLUB NASZ FAN PAGE !! Zapraszamy serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peerri
Szukam pokoju z łazienką dla dwóch osób od 3 września. Cena noclegu do 50 zł/os.Miejsce od Chałup do Jastarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
ja zawsze szukam noclegów poprzez portale internetowe, czasem taka opcja jest o niebo lepsza poniewaz można znaleźc wiele ciekawych i promocyjnych ofert, póki co najbatrdziej zaufanym dla mnie portalem jest http://www.e-wczasy.pl dużo ofert, dobra strona wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam noclegu nad morzem w drugiej połowie sierpnia, dla 3 osób i pieska na 7 dni, interesują mnie oferty jak najbliżej morza no i takie , które nie puszczą mnie z torbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkazwrocławia
Też mam dzieci, trójkę - 10, 8 i 4 lat i każde swoje wakacje planuję pod nich. W ubiegłym roku pojechaliśmy do Ustki. Noclegi nad morzem zorganizowałam przez http://www.przymorzu.pl/ustka. Wejdź i zobacz oferty. Duży wybór, ceny przyzwoite. Ja nocowałam w Hotelu Azoty. Gorąco polecam. Bardzo dobry standard, przytulnie i blisko morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Tutaj na pewno znajdziesz coś ciekawego http://www.przymorzu.pl/ . W portalu jest bardzo dużo ofert noclegów m in w prywatnych kwaterach. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno-tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa jedna
A ja znalazlam kiedys super pokoje na www.fajnewczasy.pl i radze dokladnie dopytac o odleglosc do morza ...bo czasami sie okazuje ze dralowac trzeba niezle na plaze ! pisza ze niby 300m a w rzeczywistości idziesz około godziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Polecam kwaterę "Przy Lesie" w miejscowości Karwia blisko morza, ładne pokoje http://ekarwia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolant_a
na portalu http://www.przymorzu.pl/ znajdziecie wiele ciekawych ofert noclegowych - atrakcyjne cenowo domki, pokoje gościnne oraz kwatery prywatne,poza tym ośrodki wczasowe, apartamenty oraz pola namiotowe i campingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję wolnych pokoi nad morzem okolice Kołobrzegu, Sopotu lub Helu 3 pokoje 2-osobowe w rozsądnej cenie w miare blisko morza w terminie 0d 1.09 lub od 09.09 na tydzień moje gg 2815544, bmaloch@o2.pl czekam na ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mowa o wypoczynku to ja polecam do tego dobre ciasto przepisy na www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, szukam taniego noclegu od 15.08-18.08 w kołobrzegu lub okolicy dla 2 osób dorosłych i dziecka w wieku 6 lat. max. do 500m od morza. prosze o kontakt na adres 86kama@wp.pl dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×