Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość iwanka24
Dzień dobry Szukam domku/apartamentu lub 3ech pokoi z łazienkami ewentualnie balkonami.(wraz z małym grzecznym, nieszczekającym pieskiem-7kg, z którym jeździmy nad morze od 3 lat-nigdy nie było z nim problemów jeśli chodzi o porządek, czy agresywność. Pokoje jakich poszukujemy: (1en- 2osobowy, 2gi-2 osobwy, 3ci-jednoosobowy lub dostawkę dla tej jednej osoby w jednym z 2 osobowych pokoi). Oczywiście zlokalizowanych w jednym obiekcie. Termin od 24 lipca-8 noclegów). Cena do 60/os zł. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Iwona Olszowska traszka88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
My w tym roku wybieramy się ze znajomymi do Jastrzębiej Góry, zamierzamy zatrzymać się w domkach w Primavera Spa. Marzą nam się wakacje gdzie będziemy mogli pospacerować po plaży i posłuchać szumu morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellll
Poszukuję domku lub apartamentu dla 2osób dorosłych i dzieci 9,6,3lata na Plw. Helskim w drugiej połowie sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela36
Poszukuję wolnego pokoju POBIEROWO, NIECHORZE,REWAL lub JASTRZĘBIA GÓRA dla 4 osób ( 2 osoby dorosłe, dzieci 12 i 9 lat ) w terminie od 31 lipca lub 1 sierpnia do 7 sierpnia 2011r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyTT
Witam wszystkich ;) jesteśmy z dolnego śląska i wybieramy sie na wakacje do Rewalu w terminie 7.08-14.08. Zarezerwowaliśmy 4osobowy domek, lecz nasi znajomi się rozmyślili, wpłaciliśmy już zaliczkę więc szkoda kasy żeby odwołać rezerwację;/ Czy ktoś z was chciałby pojechać? dodam ze ja mam 20 lat, a dziewczyna 18. Proszę zainteresowanych o odpowiedź ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobrightcrystal
witam. szukam pokoju w Łebie dla jednej osoby w terminie 5-7 sierpnia. 725 554 772

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragna
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucitar naimis
Śpij pod gołym niebem na ręczniku! Poszukaj pokoików w pobliskim miasteczku to za 50 dych ktoś Cię przenocuje jakby co . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobrightcrystal
jestem dziewczyną, więc średnio mi podchodzi spanie samej na plaży :D coś wymyślę, tu zero odzewu. w zasadzie nic dziwnego, toż to szczyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokonona
Jedżcie w ciemno nad morze!!! Właśnie wróciłam! kwater bardzo tanich jest bardzo duzo,bo jest ogromna konkurencja.Każdy kto ma coś do wynajęcia to wynajmuje.Ja płaciłam za nocleg 22 od osoby i mieszkalam blisko morza i mielismy super warunki. Nareszcie robi się normalnie nad naszym Bałtykiem,bo jeszcze w ubiegłym roku szaleli z cenami. No ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie była ś
jokonana - a gdzie byłaś??? ja chciałabym coś znaleźć max 30 zł, fjnie by było, jakby to 25 zł,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaxxx
szukam wolnego pokoju 2-osobowego od 30.07-12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda800
Witam szukam domków nad morzem w okresie od 30.07 do 6.07 2011r dla 4 osób dorosłych i 3 dzieci.Będę bardzo wdzięczna za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2006
Witam! Poszukuje wolnej kwatery w Darłówku, Dąbkach lub Bobolinie w terminie od 27.07.2011r. do 04.08.2011r. Pilne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastrzębia Góra
Posiadam wolny pokój jedno lub dwu lub trzyosobowy z własną łazienką w Jastrzębiej Górze. Wszystkie informacje na www.pokojelachs.nocuj.com.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA18182
Witam poszukuje pokoju 2 osobowego z łazienką w terminie od 14 do 20 sierpnia. miejscowośc dowolna byle do morza bylo max 1,5km. Cena najlepiej do 35zł. moj e mail ewcia18182@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma
zapraszamy: www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymusik
Witam, Szukam niedrogiego pokoju 2 osobowego lub domku dla ok 6-8 osob nad morzem.. termin od 7 sierpnia do 21 sierpnia na okres ok 5-7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoje Jastrzębia Góra
Zapraszam do Jastrzębiej Góry. W interesującym Państwa terminie posiadam wolne pokoje z własnymi łazienkami. Wyposażenie pokoi: TVsat, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, podręczne naczynia. Dodatkowo do dyspozycji aneks kuchenny, miejsce na grilla i ognisko, bezprzewodowa siec internetowa w całym domu, ogród wypoczynkowy, miejsca parkingowe na posesji. Odległośc od morza 700 m. www.pokojelachs.nocuj.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
WOLNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W KOLOBRZEGU OD 8 SIERPNIA . ZAPRASZAM. TEL. 510112740.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaleba
Wszystkich planujacych pobyt nad morzem, Witamy i zapraszamy do nas do Łeby . Od 14.08 mamy jeszcze wolne pokoje w atrakcyjnej cenie. Zdjecia i szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej www.czapla.org lub tel.505326964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikol
Szukam 2 pokoi (małżeństwo z 3 latkiem i małżeństwo z 6 miesiecznym dzieckiem) z łazienkami. Miejscowośc dowolna, blisko morza Od 11.08.2011 do 15.08.2011 Moj tel 697060218 Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Międzyzdrojów :) Mam do wynajęcia mieszkanie blisko morza w terminie od 22.08 do -?:D Jako ,że jest to ostatni tydzień sezonu - zniżamy ceny :) zapraszam :) moje gg --725952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
DO "ASIKOL" WOLNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W KOŁOBRZEGU PRZY AL. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO 27, 400 M OD PLAZY CENTRALNEJ, PARKU NADMORSKIEGO. KONTAKT 510112740. ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali
Witam:)szukam pokoju dwuosobowego w Mielnie od 2 sierpnia do 8 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajar
Witam,zapraszam Państwa do uroczego Rewala- do Domu Gościnnego,zlokalizowanego w centrum Rewala, w odległości ca 200m do plaży Więcej szczegółów na stronie www.rewal.ebaza.biz W sierpniu - taniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajar
Dom Gościnny w Rewalu - pokoje dwu,trzy i czteroosobowe z łazienkami i małżeńskimi łożami www.rewal.ebaza.biz Rezerwacja - nr tel. 510 691 043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omijajcie ludzie Dziwny Zakątek w Dziwnowie - ja tam byłam z dziećmi i musiałam się ewakuować. Przykra sprawa, tym bardziej że jechaliśmy z południa Polski z rezerwacją robioną miesiąc.. w necie wszystko pięknie się prezentowało, a na miejscu zonk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×