Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość Martucha30
jadac nad morze korzytsam z tej strony http://www.otonoc.pl - zaznaczam co mnie interesuje (cena, odleglosc od centrum i bawialania dla dzieci ) - i samo mi wyszukuje - sa tu naprawde swietne obiekty w cenach nie powalajacych z nog ;))) polecam wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam na nocowanie.pl i zawsze trafiam na fajną ofertę, musisz się zastanowić jaki region i typ obiektu Cię interesuje, a potem poświęcić trochę czasu na dzwonienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam czegos na wakacje
dla siebie ,męza i syna ...nie wiem czy korzystał ktos z portalu www.fajne wczasy.pl ? ciekawe czy zdjecia zgodne ze stanem faktycznym? juz dzwoniłam do paru miejscowości to w srodku lipca nie za bardzo jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojelachs
Zapraszamy do Jastrzębiej Góry www.pokojelachs@zafriko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojelachs
www.pokojelachs.zafriko.pl Zapraszamy do Jastrzębiej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajar
Witam,zapraszam nad morze do atrakcyjnej miejscowości - Rewal. Oferuję tanie noclegi: www.rewal.ebaza.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole pustkowo albo
Trzęsacz .:) cisza spokój .Marzenie dla rodziny z malutkimi dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole pustkowo albo
a ofert pełno jest pełno .My szukamy zawsze na www.fajnewczasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarna
halas,halas,halas do pozniej nocy halas i od rana halas nic nie ma i do morza kawalek dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jastrzębiej jest całkiem okej. święty spokój bez wątpienia zapewniony - fajna miejscówa dla rodzin z dzieciakami, zwłaszcza w primaverze. relaks dla rodziców, rozrywki dla dzieci i wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zkochałam sie w Pobierowie
jezdze tam od lat w to samo miejsce i nie narzekam .Gospodarze juz jak rodzina :) Fajni ludzie i normalne pokoiki w domu a nie jakas zasyfiona buda czy przyczepa ,Pokój z łązienka na pietrze ,jasny kuchnia na korytarzu i nie ma problemu bo na tym pietrze są tylko 3 pokoiki .A co wazne do morza 150 m chyba ..cos koło tego.W lesie i blisko plazy .Wystarczy jednak podejść 200-300 metrów dalej i juz jestem w centrum,Tam nocowac to współczuje :D ale juz niedługo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Wyposażone 3-pokojowe mieszkanie blisko morza w Rogowie k/Mrzeżyna. www.przymorzu.neostrada.pl 501727825 kamirx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku na majówkę rezerwowałam apartament na stronie www.edom.pl Apartament był taki jak na zdjęciach, znajdował się 150metrów od morza, był przytulny i komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cUMa
zapraszamy: www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokoje lachs
Zapraszamy do Jastrzębiej Góry pokojelachs.nocuj.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK 1
WOLNE POKOJE W DOMU JEDNORODZINNYM W KOŁOBRZEGU. ZAPRASZAM. KONTAKT TEL.510112740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2sz
Oferujemy państwu do użytku Apartament 2 pokojowy o powierzchni 50m2, dla max. 4 osób. Zlokalizowany on jest w odległości 150m od malowniczej plaży. Spokojna dzielnica uzdrowiskowa (strefa A) przy parku nadmorskim na III piętrze hotelu "Diva Spa"**** - hotel 4 gwiazdkowy. Apartament jest w pełni wyposażony: duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (duży, wygodny narożnik do spania), sypialnia z podwójnym łożem, łazienka z kabiną prysznicową, balkon z widokiem na park nadmorski, 3 duże szafy wnękowe, telewizor (TV kablowa), darmowy internet, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka, pełne wyposażenie kuchni (sztućce, szklanki, talerze itp) ręczniki, komplety pościeli, brak utrudnień dla niepełnosprawnych, brak utrudnień dla osób starszych, W dolnej części budynku mieszczą się: restauracja, kawiarnia, basen, jacuzzi, fitness, bawialnia-pokój zabaw, możliwość prania (na recepcji) grota solna, sauna, ping-pong, baza zabiegowa (usługi płatne osobno). W okolicy znajdują się: amfiteatr, kamienny szaniec, bankomat, apteka, przystanek autobusowy, kręgielnia, ścieżka zdrowia, ścieżka rowerowa, sklepy spożywcze, dansingi, dyskoteki, Na terenie apartamentowca znajduje się darmowy parking. Zapraszamy przez cały rok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2sz
Odwiedzając naszą stronę, mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji, w pięknym miejscu, które zapewni wysoki standard, atrakcyjne ceny i pełne Państwa zadowolenie. Pokoje gościnne w Kołobrzegu ,,BARTEK - to sposób na pełen relaks i odpoczynek nad morzem. Nasza bogata oferta, z pewnością zaspokoi oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Cenimy sobie Państwa czas i pieniądze, dlatego też pragniemy zaoferować tanie noclegi w Kołobrzegu, dzięki którym można spędzić rodzinnie cudowne wakacje, w tak pięknym miejscu, do jakich niewątpliwie zalicza się Kołobrzeg. Pokoje gościnne w Kołobrzegu ,,BARTEK, znajdują się w zachodniej dzielnicy Uzdrowiska Kołobrzeg, z dala od zgiełku miasta, tłumów ludzi. To oaza ciszy i spokoju. Oferujemy noclegi Kołobrzeg w malowniczej okolicy, wśród pięknego krajobrazu, czystego powietrza i przyjaznych turystom ludzi. W niedalekiej odległości znajdują się: sklep, restauracja, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów. Wypoczynek w Kołobrzegu z Willą Bartek to 15 minut spacerkiem do morza, 5 minut autem do centrum miasta, wycieczki rowerowe Parkiem Nadmorskim wzdłuż wybrzeża. Willa ,,BARTEK w Kołobrzegu, oferuje różnorodne kwatery do wynajęcia Kołobrzeg, parking na terenie posesji, możliwość urządzenia sobie wieczornego grilla, dostęp do leżaków i mebli ogrodowych, internet WiFi, TV. Prowadzimy działalność całoroczną, dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych, do odwiedzenia naszego wyjątkowego miejsca, w każdej porze roku. Morze Bałtyckie i Kołobrzeg, jest piękne, niezależnie czy to lato, czy zima, czy świeci słońce, czy pokrywają je delikatne płatki śniegu. Nie zwlekaj do ostatniej chwili. Już dziś- zarezerwuj pokój i odliczaj dni na Twój tani wymarzony urlop w Kołobrzegu. My już na Ciebie czekamy! ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2sz
Całoroczne domki letniskowe Maris Dźwirzyno [gallery columns="4"] Serdecznie zapraszamy do Dźwirzyna na letni wypoczynek i nie tylko. Nasze całoroczne domki Maris o wysokim standardzie położone są w odległości 150 metrów od plaży. Ośrodek posiada dziesięć domków, usytuowanych na działce o powierzchni 4 tys. m2. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, składający się z trzech piaskownic, zjeżdżalni i huśtawek. Wszystkim zmotoryzowanym Gościom zapewniamy miejsce parkingowe (max dwa samochody na jeden domek) Zapraszamy również do smażalni ryb "U Rybaka". Naszym Gościom oferujemy smaczne obiady z 10% rabatem. Dogodne położenie nad morzem i jeziorze Resko Przymorskie sprawia, że oprócz wypoczynku na plaży można tu także wędkować, obserwować przyrodę i uprawiać sporty wodne. Od 1996 roku corocznie w lipcu odbywa się Ogólnopolski Bieg "Ku Słońcu" o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. Zawody odbywają się na trasie DźwirzynoGrzybowoDźwirzyno o dystansie 10 km i przebiegają plażą, duktem leśnym, drogą asfaltową i drogą betonową do mety. Pod koniec sierpnia lub na początku września odbywa impreza "Pożegnanie Bocianów", której towarzyszy biesiada, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Przez miejscowość biegnie międzynarodowy Szlak Rowerowy Wokół Bałtyku (R-10), będący częścią sieci EuroVelo (EV10). Przez miejscowość przechodzi POL Szlak czerwony pieszy Szlak Nadmorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
wwww.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
Proponuję do wynajęcia - samodzielne w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kuchnią, osobno dużym przedpokojem, wc i łazienką w spokojnej i z piękną plażą miejscowości Rogowo k/Mrzeżyna-położone 80m od morza i 300 m od jeziora Resko Przymorskie, 2000 m od rzeki Rega między Mrzeżynem a Dźwirzynem,16km na zachód od Kołobrzegu. Dobry dojazd do miast ościennych Kołobrzeg, Trzebiatów, Mrzeżyno, Szczecin. Doskonałe miejsce na wakacje i na niezakłócony odpoczynek cały rok oraz tanie pokoje gościnne i kempingi w Mrzeżynie(150m do morza)-spokojna okolica (sezonowo). W przypadku zainteresowania ewentualna cena do uzgodnienia. Opis i zdjęcia na poniższych stronach : www.przymorzu.neostrada.pl www.przymorzu.pl/mieszkanie3pokojowe-p-1666.html kamirx@wp.pl tel.501727825 preferowany lub 91-3866216 wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×