Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Sylwia========> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dokładnie sie spocił biedaczysko :P Ale glos ma piekny taki delikatny he he stara wariatka ze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermi=> głos słyszałam tylko w telewizji :) Ale facet ma talent to trzeba mu przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuu ale jestem wściekła :( Donia, Sylwia i Gosikka mi też skype padł :O pewnie jakiś błąd wewnętrzny :O Donia zapomniałam ci podziękować za zdjęcia. Chyba nie muszę mówić że wszystkie śliczne? ;) Brzusia mam nadzieje że rocznica udała się ok :) 😘 Gio jak czytałam Twojego wczorajszego posta to tak mi się lżej zrobiło :( Trzymasz nas w kupie i tyle 😘 Asia trzymam kciuki za pogodę !!!! I moc buziaków dla jubilata !! 🌼 Brzusia ja też chce fotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie było bardzo sympatycznie prawda jest taka ze gdyby Kamila nie chciała az tak bardzo to bym tam na pewno nie była ale sie przyznam ze pod konic to juz mi sie klimat udzielił i spiewałam przeboje głośno ;) :P :D A jeszce była taka śmieszna sytuacja bo 15min przed rozpoczeciem Kamila poszła do ubikcji i za chwile wraca tzn biegnie krzyczac \"On mi powiedziała czesć i pomachał do mnie!!! \" A ja na to a gdzie on jest w tej ubikacji???? :D:D:D:D:D: A ona go gdzies tam od tytłu przz jakieś okienko dojrzała :D no i sie wróciła tam i wszystkie autografy dostała od nich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus no właśnie :P:P:P 😠 :D:D:D Buziak dla Ciebie 👄 i nie denerwuj sie serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, co taka nerwowa ? Donia=> no to było wesoło i pełno wrażeń :D Brzusia, ja też chcę fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia niestety muszę sie podenerwować :O Zbiera mi sie o wszystko :O I to nie chodzi o K czy któreś z dzieci tylko ogólnie :O:O:O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no normalnie wale głową w stół tak nisko Ci sie kłaniam :D:D:D:D:D przepraszam i POZDRAWIAM bardzo moooocno :) Ale coś tam do Ciebie dzis skrobałam chyba no nie... ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ja ostatnio ogólnie jestem taka wypruta :O Nie służy mi siedzenie w domu. Chciałabym iść do pracy....między ludzi a nie tak do dupy :( Spaliłam sie cała twarz mnie piecze :O A M mnie wyciąga jutro nad wodę :O Sylwuś czemu sie w ogóle nie odzywasz do mnie?? to samo Donia i Gosia ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia jak to sie nie odzywam ? Caly czas do Ciebie gadam i gadam 👄 A na poparzenia słonecze to tylko smietana jak masz to sobie posmaruj na bank Ci pomoże na prawde ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walne sobie śmietane na potwarze i ide spać 😴 Buziaki i spokojnej nocy !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś no jak ja nie odzywam się do Ciebie, przecież odzywam :( Na Skypie Ciebie igdy nie ma, numeru aktualnego na kom. chyba nie mam. Dużo mnie ostatnio nie było, ale kiedy wpadasz to piszę do Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> co za myśli Ty masz :D :D :D A doszły wogóle do Ciebie zdjęcia, bo musiałam je podzielić na dwa maile i coś mi powracało chyba od Ciebie i od Brzusi ale nie jestem pewna. Ale wysłałam do wszystkich których mam adresy czyli do dziewczyn z N. i K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no to tez był mój świetny żart i..... własnie dlatego tyko w stół waliłam he he eh :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Hanusia 👄 Gio no ja nie moge ale masz ...wyobrażnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gio nie zrozumiałam :O :P ja jakaś tępa chyba po tym słońcu jestem :O :D Wczoraj przed spaniem oglądnęłam zdjęcia od Sylwi i jestem pod wrażeniem naszej małej damy :D Te jej oczęta są boskie !!! a jak sobie paluszka wybrudziła to jakim wzrokiem popatrzyła na nie haha :D Donia😘 Ciekawe co z Goszą i Effikiem ? :) Mieliśmy nad wodę jechać ale pogoda nam sie zepsuła i będzie siedzenie w domu :( jak nie urok to .... a mojego K na wypad nad wodę ciężko namówić. Ja się przełamałam (uwaga wieloryb :D :P ) to znowu on coś ma :) :) Idę coś upichcić a tak mi sie nie chce !!!!! Asia miłego pobytu nad morzem !! :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika=> cudne zdjęcia! masz dwie ślicznotki w domu. A ich mama! Fi, fiu! :) 🌻 Sylwia=> nie dostałam fotek :( Spadam na razie. Dzis przyjeżdżam kuzynka z koleżaną Włoszką. Będę ćwiczyc angielski :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziękuję za fotki😘 Dermika> widzę , że wakacje się udały .Fajne fotki i cudne dziewczyny.Dasia jest niesamowita taka radosna i ciągle uśmiechnięta Sylwia> Karolinka jest prześliczna taka mala królewna i synów też masz przystojniaków fiu fiu. O Tobie nie będę wspominać ,wyglądasz super, figurka jak u nastolatki tylko pozazdrościć. Pozdrawiam i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> 👄 :D ale wiesz Karolinka lubi być brudaskiem chyba jak każde dziecko :D Ostatnio nawet piach jadła :O Koralik=> 👄 ja też chętnie zobaczyłabym Dawidka :) Oglądałam zdjęcia z Waszego spotkania z Hanusią :) są super :) Gio=> wysłałam jeszcze raz, ale wracają :( Do Brzusi też :( Nie wiem dlaczego, teraz podzieliłam i wysyłam po 2 zdjęcia, może dojdą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bo dziecko brudne = dziecko szczęśliwe :) Brzusia jak rocznica :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym prosiła o nie dostarczanie nam informacji o tej osobie bo po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia> fotki poszly:) Brzusia> zdjęcia super. Hubcio slodziak , przystojniak z niego.Brzusia za kratkami , bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, melduję się :D Mieliśmy gościa od wtorku, to dziewczyna, ktora kiedyś u mnie mieszkała, przez 6 lat, jak studiowała we Wrocku. Nie widziałyśmy się 2 lata prawie. Było o czym pogadać. Dzisiaj pojechała. Moje diablę od kilku dni wszystko wymusza płaczem, piskiem (normalnie czekam kiedy szkło zacznie pękać...), łzami jak groch. Niby ja siła fachowa jestem, a przy nim głupieję i nie wiem co zrobić. Nie daję rady i ulegam mu czasem... :( Zaczynam się martwić że mi jakiś \"januszek\" wyrośnie... pamiętacie \"Balladę o Januszku\"? Eeeeeee, wy pewnie za młode jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!! Dziewczyny dziekuję za zdjecia!!!!!!! Wszystkie krasnale urocze i te starsze też!!!! Hanuś - nawet nie wiesz jak ja cię rozumiem .Ja też bym z checią już poszła do pracy,miedzy ludzi- może mi sie uda coś od stycznia,bardzo bym chciała ale zobaczymy. Koraliczku - twojego Dawidka często ogladam na bobasach.Sliczny chłopczyk ci rosnie. Acha - Ciebie przytulam mocno dzisiaj,najmocniej jak umiem.Główka do góry już nie długo bedziecie razem. Jak mój Rafał był malutki to mój R też miał pracę za granicą i dlatego doskonale rozumiem tesknote. Gio - od razu widac ze masz nowego kompa- hihi tyle twoich postów.Lubie jak piszesz. Donia - alez ty masz sliczne te dziewczynki!!!! Gosza- Maks to super gosc!!!! Vivia - sliczny pokaz zdjec.Jak wy to robicie??? Czy to jest trudne.? Też bym chciała ale ja strasznie lewa jestem w tych sprawach. A moja Olka to istny szatan!!!W dzień spi tylko godzinkę a nakrecona jest do 21.Już czasmi mysle ze chyba jestem za stara i nie wyrabiam.hihihihi. Dobrze ze jutro sobota i R jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza - moja Olka jak coś chce to tez tak długo bedzie piskać i marudzić az dostanie.Ale mi się wydaje ze to taka komunikacja bo jeszcze nie umie powiedzieć co konkretnie chce i oczekuje.Ale mnie to strasznie drażni .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D Wyjazdnad morze sper udany Normalnie się zjarałam :O Padam z nóg .... ale mam zaraz randkę na skypie ;) buziaki słodkich snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia 😘❤️🌻 nawet nie wiesz jak po takim Twoim przytuleniu mi się ciepło na sercu zrobiło ....😘 kochana jestes ...dziękuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×