Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio=> mam jednak nadzieję, że to nie ciąża , ani nic innego poważnego. Ale miałaś numer z ciążą Kasi :D To była krótka ciąża i pewnie się o nie j dowiedziałaś jak Kasia zaczęła kopać co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, HEJ, KOCHANE MOJE!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Przeleciałam :P Was tylko, bo dopiero teraz mam kompa. Zaraz spokojnie poczytam :) Jaka to przyjemność :) 4 strony przede mną. Jak za daaaaaawnych czasów :) Wprawdzie za dawnych czasów 4 strony to pykałyśmy w godzinkę, ale dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak... :) Hanuś=> 😘 rocznica nam się udała :) (mielśmy z G 3. rocznice ślubu) Wprawdzie początkowo plany były takie, że w zakopcu będziemy świętować, jednak z wiadomych przyczyn zakopiec nie wypalił. Pojechalismy więc do Zamu Czocha. Baaardzo nam sie podobało. Później była romantyczna kolacja (a właściwie obiado-kolacja) i wieczorem wróciliśmy do domu. Fajnie sie tak czasem wyrwać tylko we dwoje. A jak się za dzieckiem tęskni :P :) Gosza=> to maksiu tak pięknie już mówi (\"daj to\") ??? Łaaał!! mój na wszystko mówi \"baba\" :O Pokazuje na siebie paluszkiem i mówi \"baba\", ja jestem baba, G. jeste baba, wszysko jest baba :O :D Tylko... lampa to \"paaa\" :D no i ofsiur auto i motor to \"brum brum\" :classic_cool: ;) Gio=> sala cuuuudna :) taka stylowa :) jak zobaczyłam auto, to myślałam, że padnę!!!! Hubcio ma ten sam model, ale w innych kolorach!!!! :D jednak nie ma to jak pokrewieństwo dusz :classic_cool: ;) :D A auto jest bardzo wytrzymałe. Przeżyło martretowanie na polnych drogach, a nawet najazd bliźniaczek 2-latek :D :D ...cdn... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sylwia, Ciebie wyjątkowo odmładzają :) Brzusia, to było pierwszy raz, i niezbyt wyraźnie, kilka razy powtórzył zanim do mnie dotarło co mówi. To było raczej - daa to. Do niedawna nie umiał powiedzieć mama, - zamiast mama mówił nianiam Na wszystko co lubi mówił nianiam, na mnie, na jedzonko, na picie,na kąpiel. Mówi papa, au na pieska i aaaaaaaauuuuu na kotka, czasem auto, da (daj), kaka na kurkę, kakak to klukuk, tata, mama, bam jak upadnie albo coś rzuci, ta - tak i bardzo wyraźnie i zdecydowanie mówi NIE. To jego ulubione słówko... Generalnie to gada bardzo dużo, ale po swojemu. Nawija prawie bez przerwy :) Dziś dał czadu, cały dzień na fochu, na dodatek prawie nie jadł... pewnie 8 ząbek idzie. Donia, jak Dasia? Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> mam nadzieję, że ja takiego szoku nigdy nie doświadczę :D Śmieszne te maluszki :D Brzusia=> nareszcie jesteś !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ....no to z grubsza wiem wsio :P Dziękuję Wam wszystkim za komplementy 😘 no normalnie siedze i płonę :D tyyyyyle miłych słów :) 😘 I dziekuje, że dopytywałyście sie o mnie, gdy milczałam 🌻 Sylwia=> ja mam to samo- tłuszczyk w talii :( takie jakieś dziwne \'boczki mi sie zrobiły :( A najgorsze, że jestem cała w cellulicie :O rozstępów nie mam żadnych, tylko ta przebrzydła skórka pomarańczowa 😡 Spróbuję tej terapii kawą (jestem leniuch przebrzydły- miałam to zastosować już kilka miesięcy temu :O ) I do tego mam popękane naczynka na nogach. nienawidzę ich 😠 Nawet myslę o usunięciu ich laserem, ale to drogi zabieg i zastanawiam sie, czy naprawdę skuteczny. Gosza=> zaraz wyślę zdjęcia, wejdę na pocztę, jak \"skończę\" :P z kafe :) Za chwilę tez obejrze sobie Gosikkę w nowej fryzurze :) I ja ide do fryzjera w przyszłym tygodniu :) Włosy mam prawie do pasa. czas cos z tym zrobić :P Acha=> jak ja sie cieszę, że coraz częsciej widzę tu Twój nick 😘 :) Gio=> nawet nie wiesz, jak sie cieszę, że wsio ok! ❤️ :) Reniu=> ja Cię znam! Znam Cię! znaaam!!! :) Pisz częściej, pliiiiiiz :D 🌻 O! Zapomiałam! Do Hubciowego słownika doszło też słówko \"ko\". co oznacza \"oko\" :O :D Dermika=> Hubcio miał juz niby 3x 3-dniówkę, a wiadomo, że mozna mieć tylko raz. współczuję Ci \"emocji\" :O u nas za 1. i 2. razem po 3 dniach wysokiej temp. pojawiła sie wysypka, za 3. razem, po 3. dniach miał zaczerwienione gardełko, więc to była infekcja. Ponoć 3-dniówka nie wytepuje tak często, jak diagnozuja to lekarze :O 😠 Zdrówka dla dasi! 🌻 ❤️ Sylwia=> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co mi dzis strzeliło do głowy? Idę na studia podyplomowe :D odwlekałam to 6 lat, bo miałam dość uniwerku, ale wiem, że jesli nie zrobie tego teraz, to nigdy tego nie zrobię, bo za 3 lata planujemy kolejnego szkraba, a nie chcę studiowac będąc w ciązy. W zasadzie to muszę zrobic podyplomówkę, bo obecnie w szkolnictiwe jedne studia skończone to mało Od wrzesnia rozpoczynma staz na nauczyciela dyplomowanego, co oznacza, że i tak musiałabym skończyc miliard kursów. Wobec tego wole już skończyc porządną podyplomówkę. Juz sparwdzałam, jak to wygląda na ug- bibliotekoznawstwo (bo to mnie ineteresuje) trwa tylko 3 semestry, na szczęscie wstepnych nie ma. Tylko nie wiem, czy będą jeszcze wolne miejsca. No i trochę sie martwie, jak sobie poradzę- praca, studia w weekendy i Hubcio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik=> no normalnie w głos się zasmiałam widząc dawidka jedzącego arbuza!! :D :D :D :classic_cool: no nie mogę z niego po prostu! :D A ajka ma wystrzałową bluzę1 :classic_cool: Acha=. Julia na plaży- PRZE-U-RO-CZA!!!!! Cudne zdjęcie, boskie! A ta jej minka zafrasowana- ahhhh..wytuliłabym Julcię! ❤️ :) ...sorki, że ja tak w ratach piszę :O ...ale ponoc za mna tęskiłyście, to teraz macie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralik=> no normalnie w głos się zasmiałam widząc dawidka jedzącego arbuza!! :D :D :D :classic_cool: no nie mogę z niego po prostu! :D A ajka ma wystrzałową bluzę1 :classic_cool: Acha=. Julia na plaży- PRZE-U-RO-CZA!!!!! Cudne zdjęcie, boskie! A ta jej minka zafrasowana- ahhhh..wytuliłabym Julcię! ❤️ :) ...sorki, że ja tak w ratach piszę :O ...ale ponoc za mna tęskiłyście, to teraz macie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, to będziemy robić staż razem :) Ja się na podyplomowe na razie nie wybieram, chociaż zastanawiałam się nad jakąś logopedią albo terapią pedagogiczną. Ale w najbliższym czasie nie dam rady, finanse mi na to nie pozwolą. Chyba że by się trafił jakiś grant. Moja dyrektorka i koleżanka z przedszkola zrobiły ostatnio informatykę i technologię informatyczną tym sposobem. Tylko po co przedszkolance informatyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jejku, ale się tego naprodukowało :( .... sorki. Miałam wczoraj kłopoty z kafe, jak próbowałam wysłać to mi wyskakiwał komunikat że jest błąd i żeby spróbować za chwilę jeszcze raz. To próbowałam, a to się wysyłało za każdym razem :( Przepraszam że tak naśmieciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Gio=> ja mam mgr :) skończyłam 5-letnią filologię polską i teraz chcę zrobić podyplomowo drugi kierunek :) Gosza=> ja mam ukończony roczny solidny kurs kwalifikacyjny z terapii pedagogicznej. Ale to tylko kurs... U mnie kiedys w szkole zwracali sporo kasy za studia i kursy, ale nie wiem, jak to teraz będzie. Biegnę do lumpeksu, bo widziałam tam pięęęękny komplet zasłon za 23 zł :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! U nas beznadziejna pogoda,pada i niewyspana jestem bo olka w nocy poprostu nie spała.Nie wiem dlaczego,nie płakała po prostu nie spała.Ok 2 w nocy wziełam ja do naszego łózka i pózniej zasneła.Jokos tak dziwnie bo nigdy nie chciała z nami spać - wolała łózeczko. Olka własnie zasypia a ja mam tone prasowania- tak wiec ide oddać się rozrywce!!!! Miłego dnia zyczę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - jak tam mała? Lepiej już? Brzusia - udanych zakupów!!!!! Ja tez bym sobie poszalała w lumpexsie ale sama.Bo wiecznie łaze z dziecmi a wiadomo one niecierpliwe sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia, znam ten ból... U nas też pogoda nie bardzo, rano nas deszcz wygonił z placu zabaw, i padało prawie do teraz. Brzusia, teraz wszystko (studia, kursy) na swój koszt :( Niby dają jakąś klasę, ale tylko na takie szkolenia, które są potrzebne na placówce, więc wybór ograniczony, a propozycje DODN-u nie pokrywają się z potrzebami. Ostatnio zapłacili nam za szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej i to było fajne szkolenie, były ćwiczenia praktyczne na fantomach i teraz wiem że w razie czego umiem to zrobić... (myślę o Maksiu, zwłaszcza od wypadku Amellki,pisałam Wam kiedyś, dzięki temu że rodzice robili sztuczne oddychanie do przyjazdu karetki nie doszło do niedotlenienia mózgu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz chwilkę spokoju. Maks śpi, D. jeszcze nie wróciłl, obiad ugotowany. Dziś smaki dzieciństwa - kartoflanka i leniwe pierogi. Zrobiłam sobie kawkę i idę oddać się lekturze :D Jak miło.....mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch ;) no kochane nie dałam rady napisac wcześniej dziekuje za pamięc ❤️ wiec rano Daria sie obudziła bez gorączki :0 no ale ok południa juz było 38st wiec do lekarza tak stwierdzone troche czerwone gardło no i dał antybiotyk ale zanim go podałam to tempka zaczeła spadać wiec ...nie podałam :) no a potem sobie pogadałam z pewna bardzo mądra,sympatyczną posiadaczką miłego głosu no i mam nadzieje że sie obedzie bez tego antybiotyku :) oby :):):) a jesli nie to bede miała czyste sumienie że broniłam sie przed tym :) ogólnie nie mam nic wiećej do pisania wiec kończe bo godzina pózna a mąz jeszcze nie śpi ;) :p pozdrawiam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Dawno mnie nie było bo ciągle jestem zalatana ... ale wczoraj przyhamowałam i to dość konkretnie :/ okres mi się spóżniał zrobiłam test....i WYSZŁY DWIE GRUBE KRECHY.... nie wiem co o tym sądzić...tzn. wiem co oznaczają dwie grube krechy :) ale ciągle jestem w szoku i nie mogę w to uwierzyć Krzysiek całą noc powtarzał że to niemożliwe że test był lipny itp.itd... spaliśmy tylko raz bez zabezpieczenia :) ale jesteśmy szczęśliwi, bardzo się cieszę, ale się boję, bo chyba dzwigać nie można, nie wiem co z pracą, jak dam radę z dwójka małych dzieci... ale cieszę się bardzo, mam nadzieję że to będzie dziewczynka :) ale jak z drugiej strony przypomnę sobie że znowu stres w ciąży, poród potem taki malutki niemowlaczek... dzwoniłam to lekarza w przyszłym tygodniu jadę do niego, chce mi zrobić usg i będę wiedziała na 100% moja rodzina padnie trupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie kupić kwas foliowy... nie pamiętacie w którym tygodniu lekarz moze stwierdzić ciążę? bo pamietam że jak byłam w ciąży z Łukaszkiem to lekarz mi powiedział ...\"przyjmijmy że jest to prawdopodobna ciąża\" a ja już chcę wiedzieć na 100% ale was będę męczyć pytaniami :) chociaż dużo sama pamiętam :) boję się że za mały odstęp od porodu...matko chyba zwariuję...mamy przeprowadzkę, tyle dzwigałam że szok... znowu się zaczyna :) dobra, nie smucę idę pracować, kupilam sobie już kawe bezkofeinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌻 gratulacje!!! dacie radę i wszystko będzie fajnie, a różnica 2 lat jest całkiem ok! i to wcale nie tak mało ;) a kwas łykaj, łykaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo Aniawd - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!Wszystko bedzie ,czuje jak się cieszysz.Tak wiec kochana dbaj o siebie i koncz z dzwiganiem a wszystko sie ułozy. Ja dzis postanowiłam robić pierogi ,tak wiec ide do kuchni bo muszę zrobic farsz za nim olka nie marudzi. Miłego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ❤️ szwedzia❤️ dziękuję za dobre słowa, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak one dodają mi otuchy :) dziękuje serdecznie 😘 za gratulacje nie dziękuję :P nie chcę zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aniu bardzo sie ciesze!!!!! ❤️ 👄 🌼 A u nas nocka bez gorączki i jak na razie nadal nie ma :):):):) Mam nadzieje że juz nie wróci :) A i dostałam wezwanie na szczepienie tez dostałyście? tak napisalo ze nie wiem na o to szczepienie :( A wogóle Gio jeszcze mi kochana doradzisz ile odczekac mam po tych naszych przebojach goraczkowych (wezwanie mam na 28.08)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×