Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hanuś, to na później, jak zapuścisz trochę :) Dla mnie zajebista! :)Super byś w takiej wygladała. http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-krotkie-2-68.html Tu jest fajne połączenie jakiegoś z takimi ciemnymi, jak ty masz końce... http://www.salonfryzur.pl/fryzury_1020-1.html a to twoja fryzka :) http://www.salonfryzur.pl/fryzury_237-1.html nie mam siły szukać więcej ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D to ja Dinia :D:D:D nie miaam czasu nawet usiąśc popołudniu i wieczorem bo taka byłam zalatana ;) ale he eh wywiozłam teściówke na tydzień poza dom :P:P:P a niech se kobita odpocznie nas :P nabierze dystansu do życia , zatęskni :P :D za synówką :D:D:D a z babką jakoś sobie poradze ;) chciałam zaprotestowac przeciwko tak wczesnemu porannemu wstawaniu 😠 cale wakacje spałysmy wszystkie trzy błogo do 9ej rano :D a tu nagle przestaw sie czlowieku na 6.45 😡 musze koniecznie wczesniej kłasc sie spac :-0 Hanuska coś Ty przeskrobała???? :D GIO JA SIE PODPISUJE POD ELEGANCKIMI SPODNIAMI I REWELACYJNA GÓRĄ chodzi mi o ubanie bo prowadzisz ankiete tak ? ;) A pozatym z Gossiką nie zginiesz!!! :P:P:P:P Channah 🖐️ faktycznie masz rewelacyjne poczucie humoru :D:D:D A mysz jak sie okazało jest tresowana :P:P:P i do cyrku z nia :D:D:D Przesyłąm całuski dla Twoich dzieciaczkow Sylwia 👄 ❤️ pozdrawiam wszystkie :D:D:D musze zmykac jutro znów pobudka wcześcnie :-0 nienawidze tego wstawania uwielbiam spać dłuuuuuuuuuuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŃ DOBRY Nic nie pisze bo nie lubie pisac sama pod sobą :P :D miłego dnia paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to teraz ja.... Gio... zestaw brązu i turkusu, to świetny pomysł!! Ja wiem jak to wygląda, bo ostatnio chciałam kupić taki bieżnik na ławę:) Tylko cena mnie zniechęciła:o Ale naprawdę pięknie to wygląda. Sam brąz jest za smutny (mówię o takim zdecydowanym \"soczystym\" brązie), ale turkus pięknie ożywia:) A jaką ty masz figurę?? Jesteś malutka i korpulentna?? Bo chyba tak zrozumiałam. Hanuśka.. dawaj mi fotkę na @. Muszę ocenić fachowym okiem;) Ja do fryzjera też muszę iść, bo już siano mam i odrost tak masakryczny, że wstyd z domu sie ruszać:o Ja z fryzurkami cały czas eksperymentuję... niczego sie nie boję:) Słuchajcie... mam dość tej diety bezbiałkowej dla Zuzi:o zmian na twarzy juz prawie nie ma... zostało tylko coś na ramionach:o Kiedy ja mogę próbować z jakimś \"czymś\" Szkoda mi po prostu juz tego dziecka:( Zero serka, zero naleśniczka...:( od czasu do czasu dostanie łyżeczkę jogurtu nat (alergolog zezwoliła) i nic sie nie dzieje. Donia... Dasia miała skazę prawda?? Zuzia mnie ostatnio znowu zaskoczyła. Jak wstaje z nocniczka i zrobi siusiu to mówi \"jusss\" To samo jest jak np nie chce sie juz huśtać:) Jak ją trzymam na rękach i chce zejść, albo chce mi coś wyrwać z rąk, to mówi \"puść\":) Moje słoneczko❤️:) No... Donia... możesz pisać pode mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia dzisiaj ja jestem pod Tobą :P Wysłałam linka :) Jak masz słabe nerwy to nie polecam :D Gosia dzięki za linki....napewno coś wybiore bo tak nie może być :D Gio jesteś kochana !! 😘 widzisz jaki ja śturmok ?? :O Ale cieszę sie że sie uśmiechasz dzięki mojej głupocie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuśka... aleś dała czadu!!:D Niezła jesteś!!:D A tak na poważnie, to dziewczyny mają rację... lekka zmiana odcienia i będzie good. A sama fryzurka nie jest zła, tylko musisz się po prostu uczesać:) Bo fotka była chyba zrobiona po wytarciu ręcznikiem prawda??:) Ja miałam kiedyś takie krótkie włosy, więc wiem ze mogą wyglądać dobrze, tylko trzeba użyć odrobiny pianki, lub czegoś co lubisz:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Grzywka na Ciebie zawsez mozna liczyc :) a co do skazy no to Daśka rzeczywiście miała jak jeszcze karmiłam piersia no i do roku to była surowa dietka bezmleczna mleko specjalne itp po roku zaczełam dawac jej powoli dawać kaszki mleczne kupki były rózne ale na dzień dzisiejszy jest ok je jogurty ale absolutnie nie danonki bo zauwazyłam ze po nich ma bardzo brzydkie kupy ... ja bardzo długo czekałam z podaniem jajka właściwie to od kilku tygodni dopiero daje jej bo tego mi zabronił nasz alergolog na początku mówiąc ze to jest bardzo uczulające na dzień dzisiejszy je \"wszysko\" zero krostek itp no ale pamiętam że Zuzia jadła wszystko a potem zaprzestałąś tak? no to może próbuj powoli wprowadzać tylko w ograniczonych ilościach ? Hanulka jest ok !! Ciemny kolor na pewno chwyci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U mnie nieciekawie :( Nocka do dupy, mała gorączkowała i bolał ją brzusio, Łuki też jeszcze ma temp. , załamać się można, szkoła się zaczęła, a on w domu chory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia właśnie nałożyłam granatową czerń i sie zobaczy :) Dziewczyny za niedługo będzie dwa lata jak sie znamy :) Ale ten czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś... no granatowa czerń jest bezpieczniejsza, ale powiem Ci wystarczyłoby tylko lekko zmienić odcień. Mnie osobiście podobają sie bardziej naturalne kolory. Wydaje mi sie że do czerni masz troszkę za jasną cerę. Trzeba będzie na solke skoczyć:) Donia... ja powiem szczerze, ze od jakiegoś czasu podaję jej jajko, ale nie dużo. nic sie nie dzieje... tzn nie pogarsza się. Nie wiem co robić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś boje sie znowu eksperymentować. Wiem że za jakiś czas będe sie z tego śmiać ale teraz jestem przerażona :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus - wygladasz bombowo!!!1Naprawde jest ok!!!! Spadam mam tesciowa w szpitalu i nie jest wesoło musze jej co nie co przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Krókewno o malo nie wpadlam w monitot :P :D :D Wyglądasz ladnie :) POdoba mi sie :) Grzywka wprowadz powoli pojedyńczo jakies produkty i obserwuj :) A teraz tez musisz uważac bo znów jesień no i wilgoć i pleśnie :-0 👄 A jakie witaminki dzieciakom dajecie? Musze coś kupic i nie wiem co .. Gio chyba pisałaś multisanostol? Szwedzia zdrówka dla teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś - fajniejsze :) ciekawe tylko, jak one to zniosą ... ja lubię krótkie włoski, ale ... u innych .... ja się źle czuję makabra i masakra ... hmmm... koleżanka oprócz etatowego mącenia zajmuje się wróżbiarstwem ? jasnowidzeniem? czy po prostu ma wybujałą wyobraźnię ? Bobrzęcie śpi, pomagało mi w sprzątaniu :0 Sylwia :( - pozdrów Maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 tych chorób wcale by nie było aż tak dużo, ale zawsze któreś coś i tak to wychodzi :( Do tego właśnie przebija się Karolince dwójeczka dolna i to jest chyba dodatkowy problem w chorobie. W nocy ciężko było jej zbić temp. :( A jak spadła to za krótki czas szła w górę. W dzień jest lepiej. Ale damy radę :) Channach=> 👄 myślę, że ktoś zajmuje się jasnowidztwem innej opcji nie widzę :P A z tekstu Grzywci też mi się chciało śmiać, bo mi się wydawało, że Hanuś tak wróciła od fryzjera :D Gio=> a takie teksty u facetów to jest chyba normalka :P Wogóle czasami to zakręcenie są .... Nie zapomnę jak kiedyś koleżanka do mnie przyszła, a mnie nie było w domu. Otworzył mój tata i mówi: Sylwia jest, ale jej nie ma, tzn. jest ale jej nie ma, bo jest u koleżanki .....do tej pory z koleżanką się z tego śmiejemy bo to tak jak umarł, ale jeszcze troszkę żył...:P :D Patryk zadwowolony z pani i klasy, stwierdził, że pani troszkę przesadza, bo się bardzo rozczula nad nimi :D Jakie te moje dzieci są różne. Łukasz to by płakał i wręcz się domagał przytulenia,a tu zupełne przeciwieństwo :D Brzusia=> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....nie ma to jak popisać o czymś o czym się nie ma pojęcia...To nie jasnowidzenie, tylko nuda :P Hejoooo dziewczynki :) Dziś na obiad pizza (z dowozem :P ) , więc mam luzik z gotowaniem tylko czekam na K. i pizzamana :D oraz na to, że Jaś się obudzi (śpi wg relacji teściowej od 12.30). [ obudzil się o 15.05 :D ] Lubię obiady robione \"na świeżo\", więc teraz kiedy kończę pracę o 14 w grę wchodzą tylko szybkie dania. Macie jakieś fajne dania, najlepiej takie, które i mały zje, bo dziś dostanie ze słoika :P i ewentualnie brzeg z pizzy :P Hanuś=> Fajnie, a ja myślalam tak jak dziewczyny, że zostaniesz przy czymś bordo-czerwono-brązowym, tylko ciemniejszym :) Sywuś=> Zdrówka dla twoich dzieciaków 😘 Channah=> ja mam tak samo - krótkie? Super! Ale u kogoś innego :D Co do tekstów facetów...Mój też jest niezly. Jeśli chodzi o komplementowanie moich fryzur po powrocie od fryzjera, to niezależnie od tego co zrobię zawsze jest entuzjastyczne \"Fajnie!\" :O:D Nawet się z moją fryzjerką śmiejemy - \"Co powie K. jak wrócę?\" - razem- \"Fajnie!\" :D No, żeby być sprawiedliwą musze przyznać, że ostatnio zareagował bardziej żywiołowo :P:D:D Może dlatego, że zmiana była większa... :D Muszę to przemyśleć... ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak właśnie miało być... śmiesznie!!:) Hanuś się uczesała i od razu lepiej:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę że nikt za mną nie tęsknił :( :P ;) A u mnie pizza na kolację, tyle że własnej produkcji. Nie zagladam za bardzo, bo jak Maksia nie ma to nie mam czym się pochwalić... Z doniesień telefonicznych - dziś moje dziecko łaziło prawie 3 godziny po lesie. Znalazło 2 grzyby i nóż. Poza tym kiepsko je (tak twierdzi babcia), ale znając zapędy mojej mamy to je w sam raz, poprzednim razem jak był z nią to nieźle się zaokrąglił... No i prawdopodobnie rzywieziemy go do domu za półtora tygodnia, bo moja mama chce wracać. Gio, bardzo lubię połączenie czekoladowego brązu z turkusem :) A drugie moje ulubione połączenie to zimny błękit z beżem. Hanuś, na tym zdjęciu co wkleiłaś link wyglądasz bardzo ładnie, wcześniejszej wersji nie widziałam. Sylwia, dużo zdrówka dla dzieciaczków ❤️ Donia, ja o 6.15 to już jestem w drodze do pracy, w tym roku otwieram przedszkole... Chciałabym pospać do 6.45.... W pracy mam leki sajgon, bo mam maluszki, kilkoro jest takich które chodziły w ubiegłym roku (jako 2 i pół latki), większość nowych. Prauję w zawodzie 17 lat ale ciągle mnie poraża dramat pierwszych rozstań. Samej mi się chce płakać, zwłaszcza teraz, jak mam Maksia... Idę zobaczyć jak tam pizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, wróciły mi przedszkolne wspomnienia ... była w mojej grupie(pięcioplatki) Dziewczynka, którą mój Ojciec nazwał \"Ryczadło\" - dwie przedszkolanki odrywały ją od matki ... to był horror ja raz wybiegłam za Ojcem w kapciach, a była zima , bo .... nie dał mi buzi :o gratulujemy Maksiowi znalezienia grzybów i ... noża (niezłe) :D Ciekawe jak Brzusia po pierwszych lekcjach.. Wiecie co, zatęskniło mi się za szkołą , mogłabym jeszcze chodzić, gdyby był tylko polski, biologia i niemiecki :p (w liceum przez prawie cąłą czwartą klasę chodziłam tylko na te lekcje - miałam luzy - byłam naczelnym szkolnego brukowca ;) a to się liczyło :p) dobra , na chwilę obecną koniec \"opowieści dziwnej treści\" ;) muszę wygenerować albumy na stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ja tylko pamiętam, że musiałaś zwolnić się z pracy, bo Kasia w nerwice wpadała tak??? I z tego co pamiętam to dość mocno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się znamy trochę krócej, bo ja później dołączylam. Ale dziś Karolinka skończyla 2 latka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×