Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Cześć dziewczynki, Jestem padnięta :O Do 19 miałam szkolenie z pierwszej pomocy - świetne, ale bardzo męczące. Pozdrawiam i idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, fajne takie szkolenie, chyba każda mama powinna przez coś takiego przejść.... Gosza, no jak można się obkupić za 30 zł???? Chyba w lumpku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, nie w lumpku :) Kupiłam buciki na niewielkim obcasiku kaczuszce za 15 zeta, dzinsy za 5 i drugie spodnie, w kolorze bladej oliwkowej zieleni z takiej grubej mięsistej bawełny (soś jak drelich) z lycrą za 10 zł. NOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z Chin albo Tajwanu. Sama byłam w szoku. Stali tacy azjaci i darli się że tanio, tłum dziki się kłębił i nawet nie chciałam się tam pchać, ale mnie Darek namówił. Trochę to trwało, bo musiałam się dopchać, a potem jeszcze w wielkiej hałdzie spodni wygrzebać odpowiedni rozmiar. Na dodatek okazało się że są długie, ja zawsze mam problem z długością nogawek, a te musiłam skracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam w ogóle można się ubrać za gosze, były fajne zamszowe kozaki z futerkiem w środku, na koturnie po 39 złotych. Oglądałam też zimowe buty dla Maksia, po 38, ze skóry ekologicznej, z futerkiem na grubej podeszwie, ale na razie nie kupiłam. Jeszcze jest trochę czasu, może mu jeszcze nóżka urośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej baaardzo tanio :) Ja też jeszcze nie mam bucików dla Karolinki i zastanawiam się kiedy kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze poczekam. Na razie jest ciepło, a nózka rośnie cału czas. Jaki rozmiar buta noszą Wasze dzieci? Maksiu chyba ma mąłą stópkę, 20-21 w zależności od rozmiarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór :) ale mam tempo :-0 ja to nigdy jak czlowiek nie moge usiaśc i popisac .. basen z Kamila popołudniu,potem zakupy,potem T. wymieniał kaloryfer w łazience bo sie zepsuł,potem rodzice przywiezli mi świeżo złowionego szczupaka no i znów robota,a potem sie mezusiowi usrała sałatka GYROS no i Donia zrobiła , a no i jeszce zaliczyłam prasowanie.... ehh a jutro tez nie za lekko bedzie popołudniu zalatwienie mam ważne, potem angielski Kamili potem aerobik a potem kurwa znów prasowanie mam juz przygotowane 😠....... 😡 A NO I PRZEZ TO WSZYSTKO PRZYPOMNIAŁAM SOBIE O SZYMONIE MAJEWSKIM JAK JUZ SIE PROGRAM KOŃCZYŁ 😡😡😡😡😡 ano dobra na koniec machne sobie na poprawe humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Dermika, a do tego wszystkiego jeszcze buszowałaś po allegro i podkupiłaś mi sukienkę dla Kornelii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooo :) Jaaga :) ale mnie rozbawiłąś :D nie kupowałam wczoraj sukienki na allegro :P 🌼 A kończac jeszcze moje wczorajsze \"pretensje\" do zycia to Daria sie obudziła ok 3ej nad ranem i zasnęła przed szósta 😡😡😡😡😡 no to miłego dniaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika to przepraszam bardzo. Nie wczoraj zreszta tylko w niedzielę. Ktos ma na allegro nick, który skojarzył mi się od razu z tobą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia musisz sobie wakacje zrobić :P Ja wczoraj też miałam prasowanko i dziś zresztą też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Sylwia, Gosikka, Channah, Dermika, Gosza miło Was znów spotkać :) Dzięki dziewczyny za pomoc :) Nie zaglądam tutaj, bo ledwo mam czas na same Diabły.. :P Flyfly taak, to też się dowiedziałam i jeszcze czosnek i pestki dyni słonecznika warto jeść ;) Dermika o nieee na dyżur nie :) zdenerwowałabym jeszcze i dziecko.. ;) Zadzwoniłam dziś do pediatry - powiedziała, że to się prosto leczy i zapisała Pyrantel :) Nie wiem, jak moja Gosieńka mogła to \"złapać\".. w domu wątpię.. chyba, że ktoś z butami naniósł.. (no raz wlazła w gówno.. ;) ). Piasownica? no chyba.. tam naprawe trzeba uważać :o Kiedyś kot wylegiwał się w piaskownicy na zamkniętym placu zabaw.. szkoda.. że ogrodzenie zatrzymuje tylko psy.. Ewentualnie.. po rodzinie..? Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam obiad mam poprasowane moje dziecko spi jestem najedzona wyspacerowana i jest mi z tym dobrze :) no i cześć Dziewczyny :) siema Majorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga e nie no coś Ty nie przepraszaj ja to całkiem zabawnie odebrałam :D A tak w niedziele to licytowałam :P taka z H&M sukienke o te Ci chodziło? ;) :D Sylwus ja juz dziś prasowałam kupka sie zmniejszyła Kamila ogladała bajke i jednocześnie zabawiala Daske klockami no i miałam godzinke na prasowanko :) Bo wieczorem fitness wiec znów by mi sie nie chciało :) GRZYWA WOŁAAAAAAAAAAAAM CIEEEEEEEE!!!!! :) Majorku powodzenia w walce z przeciwnikiem !! :) A wiesz co ? Ja dostaje od Ciebie zdjecia córeczki i Wasze wiec dziś sie spodziewaj przesyłki odemnie :) A no i skoro juz zaczełas pisać to pisz!! :P I Jaaaga tez !! To nie bede Cie przelicytowywać :D:D:D Channnah ale spokojny miły i optymistyczny wpis zrobiłas :D:D :P Gosza no rzeczywiście anie zakupy zrobilaś :) A co do bucikow to ja narazie kupiłam takie jesienne ponad kostke troszke ocieplane a zimowki to jak śnieg spadnie kupimy :) Gosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... JEEEEESTEEEEMMMMMMM!!:D Powiem tak... a raczej napisze, bo mówić nie mogę:o Buty zdarłam razem z gardłem:D Piękne wesele i ślub. Aż by sie chciało jeszcze raz, ale to nie to samo co w mieście. Wszystko zgodnie z tradycją było... SUPER. A moja Zuzia oprócz pary młodej największą furorę robiła. Wirowała na środku parkietu i sama sobie brawo biła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika, tak o tę z H&M. Mam nadzieje, że Dasia będzie w niej wyglądac ładniej niż Kornelka :D. Nie wiem czy mnie pamietacie, czasami do Was wpadałam po sąsiedzku, bo jestem z lipcówek 2006. Podczytuje was, ale nie mam odwagi pisać, no ale nie wytrzymałam...;) Bardzo was wszystkie lubię i cieszę sie, że zostałyście, nasz lipiec 2006 juz prawie padł. Częśc przeszła z innymi na nowe forum, a te co zostały jakoś bardzo rzadko piszą. Buziaki dla waszych dzieci, znam je z bloga ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> to pisz z nami :) Grzywcia, tylko pozazdrościć takiego wesela :) Fajnie, że się wybawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> 😘 Jaś ma rozmiar 23. To chyba sporo. Pani w sklepie powiedziała, że duże jak na ten wiek :) My po letnich sandalkach i tenisówkach mamy na teraz takie granatowe elefanteny na rzep (super!). Ale takie prawdziwie zimowe jeszcze przed nami - poczekam na mróz (poniżej 0 oC) albo śnieg. Sylwuś=> kurs bardzo fajny i też uważam, że przydatny (oby nie, ale...) Tyle, ze to bardzo wyczerpujące słuchać i ćwiczyć (!!) do 19. Ale były fantomy dorosłych i niemowlaka, więc wszystko można było przećwiczyć :|) Donia => poproś Dasię, zeby szła ładnie spać o 21, jak Jasio, bo mama nie moze pogadać z ciocią na skypie :P:D Wogóle cię nie ma :O:(😘 Oooo, widzę że z bucikami zrobilyśmy podobnie :D😘 Majorek=> Wpadaj częśćiej, bo tu same mamuśki :D Na Diabłach nie zawsze jest jak o dzieciakach pogadać :) Grzywcia=> Dawaj fotki w pelnym rynsztunku :D😘 My mamy najbliższe wesele 7.06.08 :O:P Nic wcześniej się nie kroi. Może lepiej, bo muszę schudnąć. Chyba że przez tą dodatkową pracę schudnę, bo latam jak kot z pęcherzem:P. Byle mnie tylko do końca listopada jakieś przeziębienie nie rozłożyło, to dam radę :D:classic_cool: Jaaga=> witaj 🖐️ Zostań, tu takie \\\"niedobitki\\\" zostały, ale jest fajnie i klimat pozostał :D Takie jest moje zdanie :P:D Przez pomyłkę tego posta wyslaam na Diabły duże :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - niedobitki ;) dobre :) Donia, teraz do tej listy mogłabym dodać jestem zmęczona mam nowe buty :) ;) i nadal mi fajnie planuję szybko dziś schować się z Mężem pod kołderkę... później poczytam ksiązkę :) :p (Gosikka, muszę skombinować do czytania coś w formacie A4 - może wtedy siądzie) Bobs dziś zainaugurował \"sezon ciepłej czapki\" i to z pomponem - wygląda komicznie a mi włazi \"leniwiec\" - wypiłam gorącą herbatkę z aronii i mnie rozkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f31d969dfaf4a46.html Zuziaczek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c97296f4d391cc4f.html A tu Zuziaczek i jej kompan z imprezy... \"łała\":) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f2649cbbc6594cf.html Z mamunią http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d4f41523f80d7f2.html I jeszcze Zuzia i tasiemka:) Gosikka... dostałam fotki... super fryzurka:) A Jaś...mniami:) 😘 Zuzia też nosi rozmiar bucika 22... chyba jeszcze:o Ja też z kupnem Zimówek wstrzymuję sie do Zimy, bo mam złe doświadczenia z takim przedwczesnym kupowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Majorek, fajnie że do nas zajrzałaś, zostań z nami :) Oglądałam Wasze zdjęcia, pięknie wyglądałaś na ślubie i masz prześliczną córeczkę - cukiereczek. A jeśli chodzi o robaczki to piaskownica jest bardzo prawdopodobna. Jaaga, witaj :) Gosikka, ja też uważam że udało się zachować klimacik, szkoda że nas tak mało, chociaż mi teraz łatwiej \"ogarnąć\' towarzystwo, wcześniej miałam z tym problem. Maks został jeszcze dzisiaj u babci. Smutno mi bez niego. Mogłam go przywieźć, ale wyglądałoby to tak, że pojechałabym po niego po pracy autobusem i zanim przyjechalibyśmy do domu, byłaby pora spania, pod warunkiem że nie byłoby korków. Po ostatnich jego wyczynach w tramwaju, wolałam ani jego ani siebie na taką podróż nie narażać. Nie chce siedzieć w wózku ani na kolanach, najchętniej łaziłby po tramwaju czy autobusie, a ponieważ o tej porze jest już zwykle trochę marudny, pewnie jojczył by całą drogę... D. nie mógł go dziś odebrać bo pracował do późna. Moje dziecko zaczyna sygnalizować że robi siusiu, przysiada albo trzyma się za pieluchę i mówi siu. Czasem siada na nocnik, ale tylko w ubraniu. Każda próba posadzenie z gołą dupką kończy się krzykiem. Nie wiem jak go przekonać, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza... ja mam pomysł!! Podgrzewany nocniczek:);)!! Moja Zuzka też czasami jak robi siku w pieluchę, to mówi \"cici\" Ale z siadaniem tez już jej odwidziało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, ja miałam taki kurs przed wakacjami. Uważam że każdy powinien taki kurs przejść, a nawet powinno się go powtarzać raz na jakiś czas, żeby nie zapomnieć i utrwalać tak aby w razie konieczności działać automatycznie, a nie najpierw zastanawiać się co trzebazrobić. Zwłaszcza nauczyciele i rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, awiesz że chyba trafiłaś w sedno? Maksiu jest ciepłolubny, uwielbia się kąpać, ale woda musi być ciepła. Jak mu zamoczyłam nogi w jeziorze to protestował, a jak klapnął na dupkę to już się darł. W baseniku też musiał mieć ciepłą wodę, wtedy się chlapał, a jka woda była chłodniejsza to już nie chiał wejść. Coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×