Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Jagga, my mamy kurteczkę, ale kiedy ją biorę na ręce to plecki odkryte :O Dlatego myślałam o kombinezonie na sanki, na śnieg, co by jej śniego nigdzie nie wchodził. Biorę też pod uwagę dokupienie ocieplanych spodni tam też jest oferta, ale sama nie wiem.....martwią mnie te ciągle odkryte plecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, nie lubię komuś doradzać. Ja zawsze się zastanawiam, czy nie wydam na darmo pieniedzy. Kombinezon jest bardzo ładny, więc może zaryzykuj :) A o bucikach to myślałaś o tych kapciach różowych z futerkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) No Gossika he he juz nic nie musze pisac :) Tak tak dobrze to ujełas(jak zwykle zresztą :P ) no Mąz ma nowa kurtke na narty i costam jeszcze dzieci tez z ustymi łapkami nie wyszły a ja ? Hmm ja sobie kupiłąm Twixa :D:D:D Ale Sylwuś bucików nie kupiłam :( moze dlatego ze az tak na gwałt nie potrzebuje mamy jedne ale uzywane wiec chciałam jeszcze jedne inny wzór i jakos nic mi nie wpadlo w oko a pozatym strasznie kosmiczne ceny :-0 A kombinezonuk fajny :) Ale mi sie bardziej podobaja taki fason jak te z H&M albo takie na wzór narciarskich kombinezonów i powiem Ci że było mnóstwo takich dziś i nawet nie wydawały mi sie drogie ponad do 100zł mozna było kupic Ja bylam w \" Karfurze\" ;) Fly fly przyjełam Cie do siebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga pośle Ci moje imie na meila ;) :D Sylwus ja mam tez opcje : ciepła kurtka ( kupiona na ciuchach ;) ) i spodnie od kombinezonu na szelkach :) Powiem Ci ze wygodnie no i plecki do góry zakryte sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga ok normalnie wywalam allegro z ulubionych :P :D ;) no własnie Sylwuś bo ja nie mogłam sie pokapowac które to buciki pokazujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, no nie wkleiły się buciki :O Musiałabyś poszukać (jak Ci się chce) takie różowe kozaczki z futerkiem u góry :P Donia, wiesz co mi się też podoba ten z H&M ale nie ma, chyba że jeszcze podjadę do innego. Ale może faktycznie kupię spodnie ogrodniczki ocieplane....Muszę to jeszcze przemyśleć. Jakoś u mnie nie ma wyboru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia czekam :) Sylwia kozaczki ładne, ale bałabym sie kupić bez mierzenia, bo mogą nie trzymać się na nóżce. Chociaż zawsze można odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus ja kupiłam na ciuchach za 10 zł ;) no ale akurat trafiłam szczerze powiem dziś samych spodni nie spotkałąm .. Moze bardziej w sportowych sklepach no bo tam mozna pokombinowac i łączyć ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia jestem rozczarowana ;) spodziewałam się czegoś bardziej przerażającego. Teraz skojarzyłam, że już wcześniej wiedziałam jak masz na imię, bardzo ładnie. Moja koleżanka ma bliźniaczki, jedna z nich ma tak na imię, bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> Tez się zastanawiałam ile lat ma niania Flyfly ;):D:D:P Sylwuś=> ja mam tak jak Jaaga, chę kombinezon 2częściowy (z ogrodniczkami), bo uważam, że łatwiej takiego ruchliwego Jaska ubrać, a i potem np. w sklepie wygodniej, bo można kurtkę zdjąć, a spodnie zostają. Poza tym odpada problem z gołymi pleckami. Ale na razie nie mam nic, więc zobaczymy. Co do bucików (nie wiem ktore to, bo link otwiera się na ogólenej stronie),ale ja bym przez internet nie kupiła :O Musze oberzeć, pomacać ;):D Poza tym Jaś ma wysokie podbicie i nie wszystkie są dla niego łatwe do założenia - musimy mierzyć. Donia=> Wiedziałał :D:D:D:D Ale szkoda 😘 :) My w przyszłą sobotę jedziemy do Wwy, ale chyba nie damy rady popatrzeć na ciuszki :O Jedziemy na urodziny Frania (bratanek męża) a jeszcze musimy podjechać do Świata Dziecka popatrzeć na foteliki :O Jaś (jesli pamiętacie) musiał mieć, ze względu na to że był duży, szybko kupiony drugi fotelik. Nie siedział wtedy jeszcze (6mcy) i kupiliśmy 0-18kg do montażu także tyłem do kierunku jazdy. Teraz mały waży ok 12,5 kg i mamy problem. Nie jest mu może masakrycznie ciasno, ale wolałabym abu miał wygodniej. A z fotelikami jest tak: -do 18kg niby się nie opłaca, ale te 5,5kg to przcież może byc nawet 2 lata. - kolejna kategoria wagowa 15-36 za duże i nie mają pasów własnych tylko samochodowe - łączona kategoria 9-36 mają pasy,a le w testach wypadają słabo (jak coś jest do wszystkiego...) oprócz kiddy life pro ale ten jest baaadzo zabudowany i myślę, ze Jasiek by go ne znosił :O Napaliłam się na coneco comet na allegro. Jak go zobaczyliśmy na żywo nadal było ok, ale jak wsadziliśmy Jasia do bebe comfonrt trianos, to stweirdziliśmy, że w życiu byśmy Jasia nie wozili w coneco :O Był taki lichy i mało zabudowany :O Przy tym dość wąski w w pleckach w porównaniu z bebe comfort.Masakra :O Sylwuś=> ocieplane ogrodniczki (takie narciarskie) były w auchan :) Także dziewczęce wzorki :) Jaaga=> dlaczego Donia miala być przerażająca z imienia? :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałyście, że takie mało spotykane już, więc kombinowałam: Dermisława czy coś w tym stylu :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiika to ile ty chcesz wydać na fotelik? Chyba cały majątek :) Czy samochód tez kupiliście najbezpieczniejszy :). My niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga rozwaliłaś mnie na łopatki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A wiesz ż enawet nie kukłam na allegro ? :P:P Gossia no widzisz jak my sie znamy !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wcięło mi posta :O😡 Dermisława :D:D:D Jaaga=>Z fotelikiem to jest tak: Samochód mamy dość bezpieczny (nowy ford focus - 6 poduszek), ale wiem, że mimo, ze sami staramy się jeździć spokojnie i ostrożnie, to to nie zawsze wystarcza. W mojego wujka na czerwonym wjechał star z prędkością 50km/h :O (na szczęście nic się nie stało, bo uderzenie poszło na boczną belkę między drzwiwmi i był to nowy passat). Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale na zakup dobrego fotelika tak. Mogę na niego odłozyć, nawet kosztem czgoś innego, bo nie ma ważniejszej rzeczy niż bezpieczeństwo Jaśka. No ale piszę banały, co? :) W każdym razie, po włożeniu go do coneco, a potem do bebe comfort, stweirdziliśmy, ze nie jesteśmy w stanie wozić go w tym coneco. Nie pomyślcie, ze jestm jakąś snobką, nie chodzi o posiadanie firmowego fotelika, ale przeglądam testy na stronie www.adac.de i innych, opinie na forach i trochę łeb mi już puchnie :O Mimo, że chciałam taki na długo (już do 36kg) to widzę, ze się chyba tak nie da - chyba że kosztem bezpieczeństwa :O W aktualnym nie jest mu źle,ale myślę o nowym. Chyba, ze poczekamy do wiosny. Może dorośnie do tego od 15kg (ok 95-100cm wzrostu) i kupimy taki.... Sama nie wiem, muszę pomyśleć. ale myślę juz ponad 1,5 tygdnia :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku ............... Niania starsza kobitka po 50 dobrze sie trzyma ,ale maz w takich nie gustuje:P:P:P[[[mama nadzieje ,ze nie zmienil zdania]]]]]]]]] Dermika dziekuje bardzooo DOBRA KOBITkkkkkOO Sylwia kombinezon ladny ,ale Ja raczej w chlopiecych barwach jak narazie gustuje:):) U nas leje jakby dna nie bylo plakac sie chce........ Jutro Ja jade na zakupyyy.....inwestycje w nowym roku moj portfel uszczuplaja😭😭😭 Dobranocccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za spodenkami! Myślę, że są tańsze dużo i praktyczniejsze :) Flyfly a to ci mąż miał zabawę ;) to jak wycieczka z teściową. Gossika koniecznie przymierz Jaśka do fotelika i wybierz dla niego najwygodniejszy. Na testy tez patrz, ale troszkę z dystansem bo napisać wszystko można, szczególnie jeśli to na rękę, a ukryc to co nie na rękę. To tez jest forma reklamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga, różnica w cenie bardzo duża, tym bardziej, że kurteczkę mamy :) Poszperam jeszcze w necie może na coś innego trafię ;) Gosia, napewno warto zainwestować w dobry fotelik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów muli. A w trakci wcięło mi posta 😠 :O Sywia=> Śliczne i takie słodkie :) Jaaga=> Ja nie patrzę na \"testy\" o których piszą producenci, ale niezależne instytucje związane z branżą motoryzacyjną, takie jak niemiecki ADAC. Oni robią testy fotelików, crash testy aut, itp. Nie są związani z żadnym producentem, a normy przez nich przyjęte są ostre i obiektywne. Takie dane są np. na stronie www.adac.de test z 2007 i zbiorcza tabela wyników testów z 2003-2006. Wiem, że producenci piszą rózne rzeczy, a test i certyfikat, którym najczęściej się chwalą, to ten który MUSZĄ mieć, aby fotelik mógł być wogóle wprowadzony do sprzedaży. A to ma, niestety, niewiele wspólnego z rzeczywistym bezpieczeństwem fotelika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka :) pochwal się koniecznie jak juz będziesz miała dla Jasia nowy fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny, melduję że żyjemy. Niestety, to nie trzydniowka. Od niedzieli podaję antybiotyk. Gorączka co prawda spadla, ale pojawił się okropny kaszel. Odkąd Maksiu jest chory prawie nie śpię. Dopiero dziś po południu przespał bez przerwy 2,5 godziny. Miniona noc - masakra, drzemki 15-20 minutowe, po czym płacz, wicie się po łóżku, nie dawał się wziąć na ręce ani przytulić. Od kilku dni prawie nie je, pije tylko, zjada po 20-30 ml mleka jak noworodek, nawet ulubionego dani nie chce :( Na razie jestem niewolnikiem mojego dziecka. Wisi na mnie bez przerwy, nawet z wyjściem do toalety mam problem. Dzisiaj po południu chyba już było troszkę lepiej, kaszel mniej nasilony i troszkę mniej marudny. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej. Na razie śpi od godziny bez przerwy, chociaż niespokojnie, ale śpi. Teraz coś z innej beczki - moje dziecko mówi o sobie Nasiu :) Na dzisiaj to tyle, idę spać, muszę nadrobić zaległości w spaniu, wyglądam jak zombie. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny, melduję że żyjemy. Niestety, to nie trzydniowka. Od niedzieli podaję antybiotyk. Gorączka co prawda spadla, ale pojawił się okropny kaszel. Odkąd Maksiu jest chory prawie nie śpię. Dopiero dziś po południu przespał bez przerwy 2,5 godziny. Miniona noc - masakra, drzemki 15-20 minutowe, po czym płacz, wicie się po łóżku, nie dawał się wziąć na ręce ani przytulić. Od kilku dni prawie nie je, pije tylko, zjada po 20-30 ml mleka jak noworodek, nawet ulubionego dani nie chce :( Na razie jestem niewolnikiem mojego dziecka. Wisi na mnie bez przerwy, nawet z wyjściem do toalety mam problem. Dzisiaj po południu chyba już było troszkę lepiej, kaszel mniej nasilony i troszkę mniej marudny. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej. Na razie śpi od godziny bez przerwy, chociaż niespokojnie, ale śpi. Teraz coś z innej beczki - moje dziecko mówi o sobie Nasiu :) Na dzisiaj to tyle, idę spać, muszę nadrobić zaległości w spaniu, wyglądam jak zombie. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny, melduję że żyjemy. Niestety, to nie trzydniowka. Od niedzieli podaję antybiotyk. Gorączka co prawda spadla, ale pojawił się okropny kaszel. Odkąd Maksiu jest chory prawie nie śpię. Dopiero dziś po południu przespał bez przerwy 2,5 godziny. Miniona noc - masakra, drzemki 15-20 minutowe, po czym płacz, wicie się po łóżku, nie dawał się wziąć na ręce ani przytulić. Od kilku dni prawie nie je, pije tylko, zjada po 20-30 ml mleka jak noworodek, nawet ulubionego dani nie chce :( Na razie jestem niewolnikiem mojego dziecka. Wisi na mnie bez przerwy, nawet z wyjściem do toalety mam problem. Dzisiaj po południu chyba już było troszkę lepiej, kaszel mniej nasilony i troszkę mniej marudny. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej. Na razie śpi od godziny bez przerwy, chociaż niespokojnie, ale śpi. Teraz coś z innej beczki - moje dziecko mówi o sobie Nasiu :) Na dzisiaj to tyle, idę spać, muszę nadrobić zaległości w spaniu, wyglądam jak zombie. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Flyfly to masz tego maila, czy nie ? :) :D buczy :D Gosikka on bogaty to jest, bo ma stronę o dużej wartości :) A to, co zarabia z reklam, to pewnie właśnie nadal w nią ładuje ;) My mamy jakiś tam z niższej półki fotelik, może i chciałbym lepszy.. ale .. kasa ;) On jest chyba do 18kg i Gosia jeszcze nie ma go zupełnie pionowo.. Sylwia no ten kombinezon śliczny, ale. chyba rozmiaru nie ma i faktycznie, on dla niemowlaczka :) (no i ja nie dałam taakiej kasy za kombinezon - już te buty były.. kupione z pewną taką.. nieśmiałością ;) ). Ja zaczęłam szukać butów i znalazłam śliczne różowe kozaczki :) kurna.. ta membrana - takich powinnam była szukać:D Jaaga :D:D:D Dermika :) tylko jednego?? ;) Gosza ❤️ słodkiej spokojnej nocy i duużo zdrówka dla Maksia :) A Gosia czasami każe na siebie mówić Maluszek :D A my mamy tak: kurtki, spodnie na szelkach ocieplane ortalionowe czy coś (kupiliśmy w selgrosie w ubiegłym roku i w tym znó rzucili) :) Niedawno kupiliśmy kombinezon \"narciarski\" też tam za 20,30 zł.. :) jeszcze nie noszony. I jest jeszcze zestaw spodnie, kurtka z takiego jakiegoś materiału, grube to, ale jeszcze nie było okazji założyć (prezent ubiegłoroczny pod choinkę). A jak wyglądają te z H&M macie jakiegoś linka, bom ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, może teraz wejdzie, bo od godziny wysyłam różne i nie wchodzi 😡😠:P Jaaga=> Jasne! :) Majorek=> To Gosia obkupiona :) Gosza=> :O Jejku, bidulek Maksio i ty razem z nim. Całusy dla was 😘❤️ Jaś na siebie mówi \"Dynt\" :D:D:D:D NA pytanie \"Gdzie jest mama?\" Słodko odpowiada wskazując \"Mama!\" [uwielbiam to :D❤️ ] Tak samo mówi \"Tata!\" . \"A gdzie jest Jaś?\" Puka rączką w klatę i mówi tak trochę bezdźwięcznie \"Dynt\" Albo gdy spytamy \"Jasio\" a nie Jaś to mówi \"Dynta\" :D:D:D Czyli Jaś=Dynt a Jasio=Dynta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka :D:D ta odmiana :) A czy Wasze maluchy wyznają Wam już miłość? :D Moja od niedawna robi to codziennie i nie tylko mnie i tacie, ale i swoim pluszaczkom, lalkom i.. innym zabawkom też:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wyrazy wsparcia i wspólczucia dla chorego maksia i Jego Mamy 🌻 z dynta uśmiałam się serdecznie :D nic to, że \"klemik\" (chlewik) i \"gagan\" (gałgan) dynt debeściak :D a wyznawanie miłości? staje przede mną i jego zwykłe \"skakuj\" tzn. -chcę na kolana... już usadowiony wkłada mi łapę do biustonosza i mówi \"kokam, kokam, nadna jeteś\" :) ale też mówi: \"noni, josia kekolu :( ni ma, tękni... koka!\" i najbardziej wzruszające, gdy klepie maćka po głowie z wyznaniem: masiu, kokam! wtedy mięknę zupełnie... dziś maciek bił rekordy w niespaniu :o dwie 10.min. drzemki przez cały dzień... też padam... na, na, na-na, nam... padam... kupię nowy kręgosłup!!! słyszałyście o wyprzedaży takowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nizły DYNT z JASKA :D:D:D:D:D:D:D:D Daria mnie rozwala na łopatki tym ,że umie wyrażnie zaakcentowac tak słowo MAMA żeby pasowało do konkretneh sytuacji :D Inaczej woła jak sie przebudzi inaczej jak cos konkretnego chce a i naczej jak np. patrzy na mnie a ja nie zwracam uwage :) A ostanio hitem jest jak dla mnie jej radosc z czegos robi tak : łączy nózki lekko ugina kolanka jedna rączka na brzuszku druga na ustach i dupka wypieta do tyłu i lekko przykuca na tych nózkach i zaśmiewa sie tak ze az glowa do tyłu odskakuje :D:D:D:D i jeszcze dzis hit :D:D odkryła kieszonki w bluzie i chodziła z lapkami tak schowanymi i podchodziła do lustra i sie oglądała z różnych stron :D:D:D A dziś jak ja usypiałam to podjechał samochódpod dom wiec Daśka smoczek wyrzut na pół pokoju pełna gotowośc w pozycji pionowej i mói \" Mama tam tata\" he he i pobiegła do okna :) No i uwielbiam jak mi daje całusy w policzek :) Gosza przytulam Cie bardzo mocno .. oj musisz byc wykończona.. biedny Maxiu ,.... pozdrawiam i życze duzo zdrówka ❤️ a chodzisz do pracy czy masz opieke? A tez całuje lalki daje im jeść ,razem jedza kaszke rano nasze lale maja pozakładane pampery no i wogóle :) a najbardziej mi sie podoba jak rozmawia przez telefon i jak juz chce skończyć to całuje komóre i odkłada :D:D:D Wiec ja Was tez całuje i spadam ... z fotela :P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×