Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Misiu=> :D:D Stajenka?! :D:D Wcześniej....? Wpadniecie do nas na budowę wiosną, to rozpalimy grilla :D Bo w długie weekendy nie da rady - z góry zaplanowane :O:D Sylwus=> a jak J. jest rano w domu? :) W normalny dzień tygodnia. Lana=> Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, teraz J. chodzi na nocki :) Dziś byliśmy na zakupach i o wiele mniej ludzi niż wczoraj, pomimo, że było to popołudnie :) Część zakupów już zrobiona, a druga część już wybrana, tylko musimy jechać \"bez świadków\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Udało mi się wejść na kafe, to może uda się też wysłać posta... Ostatanio rzadko mi się to udaje. Poza tym od powrotu do pracy czas mi się bardzo skurczył, praca, zakupy, obowiązki domowe, a i Maksiu jest coraz bardziej wymagający, a jak to ktoś mądry powiedział - najcenniejsze co możemy dać dzieciom, to nasz czas. Pod warunkiem oczywiście że go madrze wypełnimy. Moje dziecko ostatnio miewa napady histerii, klasyczne wymuszanie płaczem i testowanie na ile może się posunąć. Zdarzyło mi się popłakać z bezsilności. Ale postanowiłam nie odpuszczać. Na tym tle dopadły mnnie znów dylematy - czy ja podołam, czy uda mi się wychować moje dziecko na porządnego człowieka, czy nie popełniam błędów???? Ja wiem, że nie ma rodziców idealnych, że kazdy popełnia błędy, ale... Przytłacza mnie ciężar odpowiedzialności. Powiecie, że przesadzam, ale ja nie umiem tak pójść na żywioł, na zasadzie jakoś to będzie. Nie może być j a k o ś... ma być d o b r z e!!! I tym optymistycznym ;) akcentem pożegnam Was dzisiaj 😘 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ dzisiaj jestem pierwszy dzien w pracy, do tej pory wpadałam tylko na chwilkę pozałatwiać sprawy najpilniejsze. W domu jeszcze nie mam netu, dzisiaj mają nam założyć tv, bo taj jakos dziwnie. Gosza nie przejmuj się tak bardzo, wszystkie mamy takie dylematy, ja może troszkę mniej bo juz widzę efekty swojego 15-letniego postepowania. Tak jak sama napisłaś najwazniejszy jest czas który poświęcamy dzieciom, oraz miłość i zdrowy rozsądek, a tegomci nie brakuje :) Dzieci przede wszystkim są bacznymi obserwatorami , przez całe życie na nas patrzą a potem z tego korzystają. Na pewno jestes świetnym przykładem dla Maksia. Ja też jeszcze nie kupiłam prezentów na gwiazdkę, a w sklepach straszny harmider, jeszcze prawdopodobnie będę miała gości na całe święta bo rodzice przyjadą, więc dodatkowe atrakcje. Dużo zdrówka dla dzieciaczków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gossika 😘 Gosza....ja tez czasami miewam obawy jak wychowam swoje dziecko...i sie boje...kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka..ale nie zawsze udaje sie wychowac dziecko jak nalezy.... wiem tylko, ze nie wolno dziecku wejsc sobie na glowe, bo potem z kazdym bedzie tak postepowalo jak sie tak nauczy....musi znac wartosc pieniadza, a przede wszystkim szanowac innych ludzi... ciezko, ciezko...wszystko zalezy od nas, bo tak jak napisala Jaaga, dziecko patrzy na nas cale zycie i to wlasnie od nas zalezy jaki przyklad mu dajemy:). Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana - troszkę obco :) Jeszcze się do końca nie rozpakowałam i chyba dlatego czuje się jakbym była u kogoś w gościach i niedługo miała wrócić do domu. FLYFLY myślę, ze u mnie takie jedno nierozpakowane pudło pozostanie juz na zawsze. Jakoś nie wyobrażam sobie tak zrobić zupełnie wszystko i co dalej leżeć na kanapie. Specjalnie zostawiliśmy kilka starych mebli, nie mamy lamp i firanek, żeby teraz tak powolutku urządzać wszystko dalej i mieć z twego przyjemność, bo do tej pory był straszny maraton. Wczoraj rozkładaliśmy łóżko Kornelii i okazalo się że kupiliśmy nie to dno. Musimy kupić nowe, a tym chyba bapalimy sobie w kominku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pamiętacie, jak ostatnio rozmawialyśmy na temat zakładania dzieciom rękawiczek? ;) Dzisiaj próbowałam Gosię odciągnąć od towaru na rynku (sklepik spożywczy), grr nie chciała iść, a ja miałam obie ręce zajęte. Złapałam za rękę i ciągnęlam ;) ale się opierała i.. została mi rekawiczka w ręce - a to nie było takie proste, bo to była długa polarowa rękawiczka a kurtka dość ciasny ściągacz :) No i Gosia zaczeła \"krzyczeć\", że ma gołą rączkę i jej zmarznie, i będzie jej zimno, itp ;) W sprawach nocnikowych... hmm... dzisiaj, wczoraj i przedwczoraj.. kupa w pieluszce.. :o Przy czym te dwa pierwsze razy był jakby reakcją na moje zachowanie wobec niej - dostała opieprz itp - tak mi to wyglądało. Gosikka gratuluję udanych zakupów ;) Gruby miś przypomnij jak duży jest Twój malec? ;) Lale fajniusie. Gosia w ubiegłym roku dostała dzidziusia :) A hmm.. czy dziewczynki też mają tak ciekawe ksywki? ;) :D:D Lana a Twoja malutka ile wieku sobie liczy? ;) Gosza ja też już parę razy puściłam zaworki przez Gosię.. Jaaga fajnie tak po swojemu układać sobie wszystko na nowo w nowych swoich mebelkach, pokojach itp :D echh... ;) Sylwia taak, w tym roku chyba musimy ściągnąć babcię, żeby zrobić te zakupy :) Prezenty urodzinowe kupowaliśmy z jubilatką.. ;) Pięknie napisałyście o dzieciach i wychowaniu.. ❤️ Widzę, że Wy ostro już prezenty kupujecie, a jeszcze niedawno, gdy o tym wspominałam Pod łóżkiem, to dziewczyny dziwiły się, że ja już o tym :) W sobotę pomyślałam, że zapytam mojego męża, czy skoro jest już grzudzień, to mogę zacząć gadać o prezentach :) Wcześniej, gdy robiłam zabawkowe zwiady, to jnawet nie chciał słuchać moich relacji ;) :D Moje typy jeszcze to pianinko (tzn. elektryczny mały keyboard) - kiedyś miała takie malutkie, gdy nie miała jeszcze roku, jak fajnie na nim wygrywała :D Może jakiś aparat fotograficzny, ale nie widziałam takich zabawkowych - Gosia zrobiła sobie swój z pojemniczka po wykałaczkach, ale \"uśmiech\" każe robić do innych rurek itp zabawek :) Za to mikrofon to rurka po wapnie musującym, a na to połowa z jajka niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, szybko sie zaaklimatyzujecie jak tylko urzadzicie sobie mieszkanko po swojemu :) Majorek, Nastunia urodzila sie 18 czerwca, ma teraz ponad 17 mc-y :) Co do prezentow to szczerze powiem, ze jeszcze nie by6lam na ich poszukiwaniu...musze najpierw dostac pieniadze ;). Dodatkowo musze jeszcze znalezc jkaies fajne prezenty dla siostrzenicy i siostrzenca...siostra chciala dla nich ksiazki, bo zabawek maja wbrud... Moze znacie jakies fajne ksiazki dla 3-latka i 6-scio letniej dziewczynki? Ostatnio kupilam Kubusia Puchatka, ale to juz prawie przeczytane:). Mala nadal ma katar, na szczescie goraczki ani kaszlu nie widac... Ale ten katar ciagnie sie i ciagnie....:O POzdrawiam, bede dopiero po weekendzie, czyli za wieki czasu...🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu cichutko... pusto :( Lana, ale nie zapomnij do nas wrócić :) Jaaga, urządzanie domu to taka fajna rzecz, można rozpuścić fantazję i pobawić się w dekoratora wnętrz. Mnie przydałaby się przeprowadzka, po to żeby się pozbyć niepotrzebnych maneli. Bo ja, a jeszcze bardziej mój D. jakoś mam trudności z wyrzucaniem. Maksiu dziś ćwiczył nowe umiejętności - chodzenie na kolanach - opanowane prawie perfekt, nawet już biegać zaczął, i chodzenie z piłeczką między stopami, tak żeby jej nie wypuścić (krokiem gejszy, tudzież kobiety po porodzie... hahaha). Dziś tak ślicznie zasypiał, z czołem opartym o moje czoło, obejmując mnie rączką za szyję i patrząc mi czule w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem ślepa
??????????????????? mam przed nosem 01/2008 numer Świata Kobiety, ale nie widzę artykułu Witchblade :( :( :( który to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie muli w tej chwili! Chwilo trwaj!! :D:D:D Masakra ostatni z tym kafe :O Nie mam tyle czasu, zeby po kilka/naście razy próbować wysłać posta, albo otworzyć stronę :( Gosza=> Ma byc dobrze i będzie :)😘, a że Maksio jest wesołym i temperamentnym dzieckiem, to tylko kwestia lekkiego \"temperowania\" ;):D Dasz radę, jak my wszystkie. Musimy! :D Jaaga=> Fajnie, ze nie kupiliście wszystkiego od razu. My też myślimy, ze weźmiemy stary wypoczynek i meble i z czasem zobaczymy, co potrzeba. Jestem zwolenniczką tezy, że we wnętrzu trzeba pomieszkać, poczuć je, a ono nam powie, czego potrzebuje. Zagracić jest łatwo, jest tyle fajnych rzeczy w sklepach. Ale żeby to do siebie pasowało i w całości tworzyło ładną, wygodną przestrzeń, czy po prostu DOM na to trzeba czasu, a nie katalogów z Ikea, czy innego sklepu :) Powodzenia :) Coś jeszcze miałam napisać lae nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami? Najpierw znikneła Channah, teraz Dermika :( Gossika jak z fotelikiem, kupiliście nowy? Flyfly a ty co taka \"zarobiona\" jesteś,że tylko ślesz buziaki? Gosza ja nie jestem chomik a i tak uzbierało sie sporo rzeczy. Starałam sie pozbyc większości jeszcze przed przeprowadzką i wydawało mi sie, że się udało ale potem okazało sie że wcale nie. Ja też uważam, że w domu trzeba pomieszkać aby go dobrze urządzić. Wydawało mi się, że dobrze wszystko w kuchni prozmieszczałam, a jednak nie. Juz kilka razy przestawiałam wszystko w szafkach, bo w praktyce okazało się, że ręce same sięgały gdzie indziej :) Jak Mikołaj? Napiszcie czy dzieci były zadowolone z prezentów, bo szukam pomysłu na gwiazdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> u nas zakupy (z braku czasu wcześniej będą dziś po południu). na pierwszym miejscu nowe kapciuszki :P, bo te co ma są \"na styk\", no i pewnie jakiś bonus ;) Myslę o klockach drewnianych, bo wczoraj z przychodni (mały ma gile :O ) strasznie się mu podobały :) Zobaczymy... Nie, nie kupiłam fotelika. Stweirdziliśmy, że poczekamy do wiosny. na krótkie trasy w kurtce Jasiowi jest w miarę wygodnie, a na długie (jak w sobotę do Wwy) i tak po chwili kurtkę zdejmujemy i jest duuuży luz po bokach, a od góry jeszcze prawie cały zagłówek fotelika zostaje :) Chyba się pospieszyłam :classic_cool: Może do wiosny osiągnie 95-100cm dł. i problem z jakiej kategorii wagowej sam się rozwiąże, bo kupimy od razu 15+ Zresztą waży 12,8(może już 13), więc to bardzo prawdopodobne :D Flyfly=> :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosiencja dostała na Mikołajki koronę :D I zamiast się cieszyć, gdy ją ujrzała na stole, to zapyatała dlaczego jej ją kupiłam (no ciekawe, skąd wiedziała hehehe) :D Właśnie oglądałam ostatnie 15minut \"Barbie jako księżniczka wyspy\" - czy jakoś tak (na Minimini) i się wzruszyłam :D Lana pytałam o wiek, bo skoro masz tak dużą córcię, to moze naucz ją smarkać w chusteczkę? ;) A może z tego wydawnictwa, co Dwa kaczorki? :) hmm.. co to była Gosikka? :) Ciągnie się jak... gluty? ;) :P Gosza zdolny Twój synuś :D Flyfly 🌼 Ja to tak jak czasem myślę, to: wystarczy materac na podłogę - byleby już w nowym mieszkaniu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Majorek=> :D:D Wytłumacz mi, bo coś nie jarzę :O:D Chyba zmęczona jestem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego .... \"A może z tego wydawnictwa, co Dwa kaczorki? hmm.. co to była Gosikka? Ciągnie się jak... gluty? \" Pewnie nawiązujesz do czegoś, ale zupełnie nie wiem do czego :D To nawet zabawne, ale nie wiem :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sączę sobie drina i relaksuję się na kafe:) Napisałam Wam ostatnio poemacik i go szlag trafił:o Nie miałam siły tworzyć odnowa:o Pracuję Gosiaczku ostro!! Grudzień to gorący miesiąc, bo wiesz ze teraz trendy są christmas party dla firm...mamy co robić ogólnie:o Zuziaczek rozłąkę znosi całkiem dobrze...najgorsze były dwa dni, bo młoda chodziła smutna i szukała mnie po domu:( Na szczęście juz jest ok. Wie ze mama wychodzi, ale tez wraca:) Dla mnie najgorsze jest poranne wstawanie, bo wstaję już o 4:20!!!!!!!!!:o Powiem szczerze ze naprawdę wracam zmęczona, bo po tak wczesnej pobudce, pracuję średnio 8,9 godzin na wysokich obrotach. W pierwsze dni potrafiłam spać już o 21:o Z dnia na dzień jest coraz lepiej, nie odczuwam juz tak bardzo zmęczenia. Było mi to potrzebne. Cieszę się ze pracuję. Nie wiem jeszcze tylko czy będę tu pracować w styczniu, bo wszystko sie może zdarzyć;) Jestem pełna energii i gotowa na ekstremalne działania;) Obcięłam włosy nawet!!!!:D Od stycznie chce sie zapisać na angielski, bo jednak dwa lata braku kontaktu z językiem robi swoje:o Jakaś dziwna blokada sie u mnie pojawiła:o:o:o Nie wim jeszcze tylko czy iść do szkoły, czy brać lekcje indywidualnie...zobaczy się jak będzie z czasem i kasą:) Zuzinek zdrowy....no ostatnio jest \"pociągająca\", ale to nie choroba:) Od mikołaja dostała zestaw mioteł, szufelek i mopów:D Od gapiłam od Jaggi:) mam szał pał w domu, a jeszcze większy będzie jak dostanie prezent z mojej pracy:) Zamówiłam jej kuchnię z akcesoriami:D Wszystko ze Smyka...mają tam takie gadżety ze szok!!!:D Polecam...nie jest drogo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to Lana🖐️ I powiem Wam ze ja stąd nie zniknę...będę wpadać tak niespodziewanie:) mam takie sentyment do tego forum, ze nikt nie jest w stanie tego zmienić:) Na Priva od czasu do czasu też wpadałam....jak był czas, ale ogólnie nie nadążam za laskami i nie jestem w stanie z nimi normlamnie podyskutować:o A głupio tylko tak wpadać i nawijać o sobie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to zaraz wpadnie sąsiadka na drina:p Mąż na pifffffku z kolesiami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W sumie to nie mam o czym pisać :O Utonęłam w szafach sprzątając....Do tego latanie po sklepach za prezentami....Dla dzieci już mam teraz jeszcze czas na resztę...a trochę tego jest. Gdzie spędzacie Wigilię i Święta??? Co macie kupione dzieciaczkom pod choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.. sobotni.. przy kompie :) :D Heh.. no tak.. te moje skróty myślowe itp ;) No i zapomniałam, że pytałam o wydawnictwo Gosikkę ;) Dwa kaczorki, to ta książeczka z autografem, a wydawnictwo Wilga? :) A ciągnie się jak gluty, to zdaje się miał być katar - taki dowcip mój.. ;) :P Gosikka :D Grzywa dobrze pamiętam, że to Ty nie wiedziałaś, czy będziesz miała pracę i od kiedy, tak? ;) :P Jest też plus takich godzin pracy: Zuzia nie odczuwa tak braku Ciebie, bo przez połowę Twojego czasu pracy ona jeszcze śpi :) Dobrze mówię? :) Sylwia Wigilię i Święta spędzamy u swoich rodziców - na przemian - łącznie z wieczerzą wigilijną... A z prezentów.. no własnie, nie mam nic.. I muszę ruszyć małżona, bo nie chce znów wszystkiego w ostatnim tygodniu kupować, zwłaszcza, że sama jeszcze się waham, co jemu kupić i też potrzebuję czasu na to :) A propo gażdetów do sprzątania :) Dochodzi 18sta godzina, a mnie sięprzypomniało, że miałam odkurzać ;) i powiedziałam to do Gosi :) A moje kochane dziecko poszło i odpaliło swój odkurzacz :D - że ona posprząta :) A potem jak już to zrobiła, to stwierdziła, że już jest czysto czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wy moje internautki:) Sylwia... my spędzamy święta w aucie:o Najpierw na kolacje wigilijną do mojej mamy, potem w auto i do rodziców Irka...60km od Wrocka:o Cały pierwszy dzień świąt u nich i na drugi dzień świąt do mamy:o Marzy mi sie żeby w końcu sie to zmieniło. Żeby zasiadać cała rodziną do kolacji, bo to jeżdżenie już mnie irytuje:o Majorek... masz racje z tym spaniem:) Co do prezentów dla małej, to nie jest łatwo... wszystkie swoje pomysły oddałam rodzinie, ale widziałam fajne żelazko zabawkowe:) Jeżeli jeszcze uda mi sie do niego dostać deskę do prasowania, to byłoby coś:) Myślałam tez o odkurzaczu, ale prawdopodobnie ktoś z rodziny też o tym myśli:o A tak w ogóle, to muszę iść poszukać tabelki, bo moje dziecko ma wzrost i wagę trzylatka:o Muszę zobaczyć jak wygląda to u innych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... ..........11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57. .. ..........82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6............58000/165...........31 saszka..........Bart...............11............3970/61 ..............28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ...........10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 ..............9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. ..............10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... ............11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. ..............10.600/?...........12 _acha_........Julia............29.0506........3200/56cm. ...........9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ...........12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ............9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... ..........12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ..........11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53..........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m.........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ..........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ...........14,900kg/87........15ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57............13kg/87...... ..16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57 ............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54. ............11,6/82.......prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... ..........11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57. .. ..........82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6............58000/165...........31 saszka..........Bart...............11............3970/61 ..............28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ...........10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 ..............9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. ..............10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... ............11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. ..............10.600/?...........12 _acha_........Julia............29.0506........3200/56cm. ...........9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ...........12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ............9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... ..........12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ..........11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53..........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m.........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ..........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia............21.05.06.......4300/62... ......14,900kg/87........15ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57............13kg/87...... ..16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57 ............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54. ............11,6/82.......prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> a ja już skończyłam ostro pracować (całey weekend w papierach :O ) i teraz pracuję juz tylko normalnie :D Ale dużo dobrej energii, mimo zmęczenia bije z twoich postów :)😘 Jasiek też nam szal pał zrobił ze swoim odkurzaczem :D Dlaiśmy mu jako spóźniony mikołajowy, bo na gwiazdkę oprócz duplo dostanie koleję tomek i przyjaciele (że tez wpadłam na to dopiero teraz :D uwielbia tą bajkę :) ). Poprosze fotkę nowej fryzurki :) Sylwuś=> :) My mamy dla Jasia lego duplo (taki duzy zestaw w skrzynce plastikowej) i kupuję to http://www.allegro.pl/item274881067_tomek_i_przyjaciele_zestaw_startowy_tomy_thomas_.html lub to http://www.allegro.pl/item277701332_kolejka_thomas_medium_tomek_i_przyjaciele_super.html Jas ma straszna fazę na tą bajkę, jak mu pokazałem zdjecia aukcji na laptopie, to krzyczał \"pach pach\" = pociąg i prawie się rozpłakał, jak zamknełam stronę :D dlatego myślę, ze padnie z wrażenia, jak dostanie taką kolejkę. Wogóel ostatnio uwielbia prawdziwe pociągi i 200m przd przejazdem pyta sie \"pach pach? \" :D A Wigilia generalnie u teściów (taka główna uroczysta) a wpadniemy jeszcze do mojego taty i babci K. Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... ..........11kg/87................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ............10kgkg/74.............6 saszka........Michał..............20............3150/57. .. ..........82500/182...........32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6............58000/165...........31 saszka..........Bart...............11............3970/61 ..............28000/142..........28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ...........10140/77...............9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 ..............9810/83............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. ..............10700/77............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... ............11700/75............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. ..............10.600/?...........12 _acha_........Julia............29.0506........3200/56cm. ...........9500/75cm.....10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. .....prawie13,0kg/88.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ............9000/76cm.......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... ..........12.0/82.........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ..........11,9kg/83cm.......8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53..........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m.........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ..........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia............21.05.06.......4300/62... ......14,900kg/87........15ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57............13kg/87...... ..16 zeboli Kalla..........Krzyś.............2.07.06.........3380/57 ............11,5kg/86......9ząbków Majorek......Małgosia..........25.09.05.........3200/54. ............11,6/82.......prawie 15 dobranoc :) obrobiłam się, wieć będę częściej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×