Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej........ Donia co to za skanalizowanie??????????:):):P:P Nie mam sily dzien za dniem taki sam pracy ponad sily nie mam na nic czasu latam jakby ktos mi miotelke do tylka wsadzill ot dosadnie powiedzine::):) Mowisz Donia pada snieg Adas moze na swieta zobaczy i pojezdzi z mama na sankach :):) Mamy postepy Adas siedzi golym tylkiem na nocniku i caly czas pokazuje ,ze nie ma...Najczesciej toalete zalatwia obok jak mu sie uda z wielki usiechem od ucha do ucha:):) Buziaczki dla wszystkich...... Pytanie widzial ktos moje dziecko??????? Ulubiona zabawa NIE MA MNIE http://images34.fotosik.pl/54/c44c27dc943dfcb4.jpg Jednak znalazlem sie:):):) http://images23.fotosik.pl/117/39fc2c5bcbe488ba.jpg Dobranod wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Gosza.. My takie szoki z jedzeniem przerabiamy juz od jakiegoś czasu:o Zuzannie tak sie spodobało jedzenie samodzielne, ze teraz wszystko chce sama:o Niestety nie zawsze jest na to czas i miejsce:o A dziś jak wróciłam do domu po kilku godzinach nieobecności, to dosłownie rzuciła mi sie w ramiona...bidulka...tak sie stęskniła:( Wiecie...jeszcze nie zaczęłam roboty, a już mnie dziś wkurwili:o Ehhh...ide spać:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly Fly jejuniu jaki on sliczny blondi chłopczyk :D ❤️ Grzywa no tak zateskniła Zuzia a z kim była z babcia czy tatusiem? Miłego dnia dla wszystkich :) Fly fly ano kanalizacje nam robia i rozpierniczyli wszystko w koło domu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dawno mnie nie bylo, wszystko z powodu zepsutego komputera 😠. U nas wszystko dobrze :). Po paru miesiacach spania malej razem ze mna przyzwyczajam ja z powrotem do spania w lozeczku...mialam juz dosc budzenia w nocy, spalam jak przkurcz czasami bo mala sie rozkladala, albo wchodzila mi na glowe jak nie umiala zasnac....poza tym raz w nocy wyszlam do toalety, a jak wracam Nastunia juz pod drzwiami na mnie czeka....juz nie umiala spac inaczej jak ze mna :O. Myslalam, ze bedzie gorzej, ale wczoraj juz mala przespala cala noc sama ku mojemu zdziweniu i radosci ogromnej :). Niestety ale musi nauczyc sie troche samodzielnosci, inaczej dlugo mialabym problem z jej zasypianiem. Poza tym wyszedl juz prawie jeden zab trzonowy..nie jest najgorzej, dzielnie to znosi. Nadal slownictwo Nastuni jest dosc ubogie....musimy troche poczekac :). Mala ma katar, ale nie wiem czy to czasem nie przez zeba...poza ty m jest ok. Gossika,nie dostalam zdjec z mebelkami...gratuluje wylania fundamentow :) Fly, dawno juz nie widzialam Adasia...zmienil sie chlopak nie do poznania...sliczne ma wlosy :). Grzywa, trzymamy kciuki za nowa prace...:). a co u Aniwd? Ciekawe jak jej malenstwo rosnie i czy wie juz co bedzie..:). Jak czytasz kafe to pozdrawiam goraco Ciebie i Twoja dzidzie 😘. POzdrawiam goraco Was wszystkie i postaram sie wpadac i pisac z Wami czesciej 😘]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podpisuję listę obecności. Od jutra wracam do pracy, pobudka 4.55 :( Maksiu już całkiem zdrowy:) Właściwie cieszę się że wracam do pracy, czuję się ubezwłasnowolniona przez moje dziecko trochę... Potrzebuję złapać oddech i nabrać dystansu. Buziaki dla wszystkich 😘 Aha, Gosikka, a propos tego dowcipu - jedna moja koleżanka jako dziecko odstawiła histerię pani w przedszkolu, bo pani nie chciala jej powiedzieć która skarpetka jest prawa a która lewa... Swoją drogą... no cóż....co jej szkodzilo powiedziec? Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Flyfly, Adaś śliczny, uroczy chłopczyk :) Te oczęta, i ten zalotny uśmiech....miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> ty cholero! ;):P:D Takiego słodziaka chować przed nami :P:D:D:D😘 Grzywcia=> U nas też czasami taka tęskonota :O Jaś niby nie odczuwa (na codzień, gdy nas nie ma jest z babcią), ale czasami nie może się odkleić :O Cieszę się, że od poniedziałku kończy mi się ta dodatkowa praca :D:P Kasa się bardzo przydała, ale wszystko w biegu i jestem w domu po 17, to nie życie, tylko latanina :O Jaaga=> a ty co? :D Pomachałaś i już! Przecież dziś środa - miałaś być! :D:P Lana=> 🖐️ :D:D:D😘 Mebelki to te fundamenty właśnie :D:D (na zdjęciach są ławy fundamnetowe...ławy=mebelki ;):D) Cieszę się, ze u was wszystko ok i z Nastusi postępów :) Aniawd czuje się dobrze, jest zalatana (praca, remont), ale bardzo szczęśliwa (choć niepotrzebnie pełna obaw ;):) ) A ty się nie \"staraj wpadać i pisać z nami częściej\" tylko po prostu pisz :D:D:P Gosza=> Nieźle (z tymi skarpetkami) :D Dystansu (zgodnie z życzeniem) ci życzę :)😘 Buźka ja padam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wczoraj wpadłam tylko na chwilke do pracy i dzisiaj tez juz uciekam. Dzisiaj definitywnie wyprowadzamy sie do końca, jutro oddajemy klucze od starego mieszkania, więc jestem totalnie zakręcona zakręcona. Ale wszystko przeczytałam, bo za wami tęsknię. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gossika, bede napewno z Wami czesciej juz teraz pisac :). Juz rozumiem z tymi mebelkami ;). 😘 Moje dziecie spi, zasypia w lozeczku szybciej niz w wozku czy razem ze mna..ciesze sie bardzo.....a po jednej optymistycznie przespanej nocy, wczoraj budzila sie mala co chwile..:O, mam nadzieje, ze to przez zabki tylko :). Czy Wasze dzieci przesypiaja cale noce?? I ile spia w ciagu dnia? Gosza...musisz byc bardziej stanowcza w stosunku do synka bo zrobi z Ciebie niewolnika ;). Rozumiem Wasza chec powrotu do pracy....po ciaglym siedzeniu w domu ma sie ochote na cos innego niz na sprzatanie, gotowanie...Relacje z innymi ludzmi sa bardzo wazne oraz swiadomosc ze robi sie cos dla wlasnego rozwoju:)...a nasze dzieci sa coraz to starsze i madrzejsze wiec nam wybacza ;). POzdrawiam :) Ps. Jaga, gdzie sie przeprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Wróciłam z pracy, zrobiłam zakupy, napaliłam w piecu, ugotowałam obiad (dziś krokiety z kapustą i mięskiem i barszczyk) i mam teraz chwilę dla siebie, zanim moje chłopaki przyjadą :) Dziś w pracy - dzwoni telefon, jeden sygnał, drugi i przestał. Patrzę na wyświetlacz - mama. Włosy mi się z lekka podniosły na głowie, stało się coś? Oddzwaniam. Moja mama zdziwiona, mówi że nie dzwoniła, tylko że Maksiu bawił się telefonem... Zadzwonił sobie do mamusi, tylko czemu się rozmyślił??? ;) Troszkę później - babcia w kuchni, a moje dziecko włączyło sobie komputer i pootwierało kilkanaście okienek... gadać jeszcze nie umie, ale komputer już potrafi obsłużyć :D:D:D:D:D Ale poza tym podobno bardzo grzeczny i ładnie je - wrócił mu apetyt nareszcie :) Lana, super że wróciłaś do nas, buziaczki dla Nastusi. A Maksiu zasypia w naszym łóżku, i jeszcze muszę się z nim położyć i musi mi gmerać we włosach :( Potem go odkładam do łóżeczka, ale i tak w nocy ląduje w naszym łóżku. Grzywa, Maksiu też jest mamuni synek. Jak wracam z pracy to się odkleić nie może i tylko mama, a teraz przez te dwa tygodnie kiedy byłam z nim w domu to prawie ze mnie nie schodził. Do wieczorka 🖐️ Jaaga - powodzenia i jak najmniej stresu przy tej przeprowadzce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jakoś nie mogę do Was dojść.. albo coś przeszkadza.. albo już nie zdążę.. :P Nastepbym razem zacznę od Was :) Wiecie, że Pampersy są teraz pachnące? Mnie to tak pachnie jak ten papier pachnący.. tak trochę toaletowo.. ;) Idę już do łożeczka Betty obejrzeć, bo Gotowe na wszystko miałam za głową .. i niewiele z tego wiem :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę. Lana- przeprowadzilismy sie do nowego domu, dzisiaj spaliśmy pierwszą noc, a o 11 oddajemy klucze od starego mieszkania. Na razie totalny bałagan, wszystko w workach, nie ma netu, tv i wszędzie kurz, ale juz z górki, trochę odetchnęlam. Gosza Maksio super, mojej udało sie kiedyś wysłać sms-a opiekunce :) Majorek :) Pozdrawiam i uciekam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza...ja juz nie umialam spac razem z mala....wiercila sie, skakala po mnie, ciagnela za wlosy....usypialam ja godzine bo miala za duzo atrakcji...teraz zasypia mniej wiecej w pol godziny...i nie placze przy tym..jest o niebo lepiej! mam lozeczko turystyczne, ktore jest dla malej duza atrakcja..lubi sie w nim bawic. Poza tym jak nie teraz to nie wiem czy pozniej mala bym odzwyczaila od spania razem ze mna.... Jaaga, fajnie tak przeprowadzic sie w nowe miejsce...urzadzac po swojem od nowa...:), zadzroszcze Mala ma katar....:O. Pozdrawiam goraco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje :) Lana=> zdrówka dla małej 😘 Jaś też ze 3 razy wysłał smsa (2 razy do Doni :D:D ) ale puste, nic nie napisał ;):D:P Jutro zakupy w Wwie. Trzymajcie kciuki, żebym coś kupiła, a nie jak Donia twixa. Tylko proszę mi nie życzyć marsa, snickersa, bounty,... :P:D Channah=> Co jest? Martwię się... :O😘 Jaaga=> Super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto pusto Padam napisze cos wiecej w weekend ...## Snicersa Ci zycze conajmniej Gosika zawsze cos niz NIC:P:P:PLub milego obiadku gdzies w stolicy:):)No i zakupow tez niech starce:P:P:Pcos dla siebie to znaczy dla Ciebie:):) Lana milo Cie widziec kobitko:):)Buziaczki dla WAS 😘 Moj maly ma dni co wcale nie spi ,ale noce sa Adasaia jak padnie to do rana to lubie:):)Chociaz dzisiaj o 5 mial ochote na dyskusje dobrze ,ze skupily sie na tatusiu:):):P:P Adas codziennie oglada na kompie ze mna auta i tylko krzyczy OJEJKU JEJKU chlopak ma zaparcie:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot tak sobie jeszcze pzreczytalam ..... Jagga kiedys sie rozpakujesz uwierz mi ja mam jeszcze jedno pudlo juz tak 3 lata mi schodzi:):)Nawet nie mam ochoty zagladac co w nim jest chociaz ostanio ciekawosc mnie zrzezra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jaaga i jak pierwsza noc w nowym domu? :) A jak urządzanie się? :D _Lana_ witaj 🖐️ :) zdrówka dla małej 🌼 Gosikka i jak zakupy? Masz Pawełka czy coś jeszcze? :) (to mój ulubiony baton :) i dziwnie się składa.. że zakochałam się też w Pawle ;) ) Flyfly no fakt, mało postów :) Dostałam maila, dziękuję i zachwyty w odpowiedzi wysłałam :) Gosia czasami budzi się w nocy i przechodzi do mnie (jak przez płot, bo łóżko przy naszym ma) wchodzi pod kołdrę i mówi, że się chce ugrzać.. tylko.. ;) więc nieprzytomna pozwalam i za chwilę jak dojde do siebie odstawiam ją ugrzaną do jej łóżeczka :D Moja zdjęcia lubi oglądać, a jak widzi, że mam tekst albo tlen-komunikator to mówi, że tata czy babcia pisze :) Pewnie znajdziesz coś, co już dawno zaliczyłaś jako zagubione :) A moja Małgosia ponad rok temu bawiła się komórką (to są te stare zdjęcia w moim kaftaniku) i zadzwoniła do babci :) Ale hitem ostatnio był inny jej numer :) Bawiła się znów moją komórką ;) - zablokowaną oczywiście. I po jakimś czasie coś jakbym tam od niej usłyszała :) A to MOJA babcia :D Mała chciała zadzwonić do babci.. to zadzwoniła :) ale się moja babunia ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku :D :D :D Gosia pochwal się zakupami :) No i jak tam u Was z tą ptasią grypą :O Flyfly Adaś jest śliczny :) Mam problemy aby wejść na kaffe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja bym była częściej, ale straszliwie kafe mi muli ostatnio :O Albo wogóle się nie otwiera, albo nie wysyła postów :( Zakupy udane :D Choć przyznam, ze nie było łatwo :D:O Beznadziejne te ciuchy, a jak coś fajnego, to bluzeczka kosztuje 150zł :O Ale jest ok :) Na stanie: - koszula na święta dla Jasia - 2 bluzeczki (komplet) pirackie z h&m - klocki lego duplo w plastikowej skrzynce - prezenty dla 2latka i 4miesięczniaka :D - 2 bluzki dla mnie (takie do latania do pracy, ale takich szukałam :) ) - pianka (jakaś fajna) do golenia dla K. - serum olay (30+ :O:D ) - wypróbowane i fajne - chciałam jakiś fajny zestaw świąteczny, bo taniej wychodzą wtedy te kosmetykia ale nie było. Za to w Superpharm była promocja cenowa (zamiast 65zł - 49,9 :) ) - krawat dla K. :D:D:D Sporo, ale jaki wysiłek Batona nie kuiłam :D:D:P Sywuś=> Super, ze już zdrowiejecie 😘❤️ Jaaga=> co ci się śniło \"na nowym domu\" :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no ja też mam problemy z kaffe :O No to zakupy się udały :) Mi niestety nie. Wybrałam się dziś i tak jak szybko weszłam do marketu, tak szybko miałam ochotę wyjść :O Istne szaleństwo zakupów, nie było jak chodzić po sklepie...do tego nie było tego co chciałam....więc dalej stoję w miejscu...nie mam nic dla dzieci pod choinkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Sylwuś - z ptasią grypą, tak jak bez niej :D Nie jedliśmy ostatnio indyków, mieszkamy 20km od tych miejsc...nie martwię się. W każdym razie nie bardziej niż gdyby to było pod Gdynią ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś :D😘 Co do zakupów w hipermarkecie - my robimy w sobotę rano, jeszcze przed śniadaniem. Nie ma kolejek do kas, towar dopiero wykłądają, wogóle jest jakoś spokojnie, nawet sennie (o ile t możliwe z Jasiem ;):D ). Kiedyś (jeszcze jak Jasia nie było) robiliśmy we wtorki wieczorem i też było ok. Ale weekendowy szczyt zaliczamy jedynie w sytualcji absolutnej konieczności (czyli baaardzo rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam odrzucona jako matka laktacyjna :( buuuuuuuuuuuuuutelka jest lepsza od mamy :( na pociechę zamówiłam sobie 3 nowe biustonosze! gosia, mam koleżankę (z majówek) co mieszka pod płockiem, 3km. od ogniska :o tam u nich cuda się dzieją: policja, prasa, służby sanitarne :o gdyby któraś mama szukała lalki dla córki- dziś kupiłam takie: http://www.allegro.pl/item274898463_lalka_berjuan_baby_smile_dziewczynka_30_cm_0451.html ale to nie nasz pierwszy zakup od tego sprzedawcy! poprzednie lalki wielkości 4-5 miesięcznych dzieci są przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> Bo Maciejka, to już duży chłop :) Nie smutaj się 😘❤️ Poza tym wyobraź sobie, jak będą razem z Wojtusiem vel Chlewikiem będą razem jedli :D Muszę to zaobaczyć - umawiamy się na wakacje, ok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, śliczne laleczki, dodałam je do ulubionych. Narazie Karolince nie kupuję bo ma 3 lale, więc na tym etapie w zupełności wystarczy :D Gosia, no wiem, że w złym czasie wybraliśmy się na zakupy, ale tego czasu nigdy nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosikka a może wcześniej się uda ;) choć pojezierze, na którym byliśmy ostatnio zdecydowanie będzie nas gościć w następne wakacje :) tylko jakiś lepszy ośrodek znajdziemy :) właśnie zastanawiliśmy się czy maciek będzie obórka, czy stajenka??? no bo chyba nie kurnik ;) mizerna cicha stajenka licha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisalam i mi wcielo 😠 u nas nadal katar..mala juz ma dosc odciagania, placze i krzyczy przy tym... a za oknem deszcz :(. nic mi sie nie chce ide robic obiad, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×