Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Jesteśmy po lekarzu :O Zuzia ma nadżerkę gardła (w dwóch miejscach) i mamy antybiotyk bo za duże są. Mamy skierowanie do szpitala i jak do 15 nie zacznie pić to mamy jechać. Także u nas nic nowego:O:O Nawet nie wiecie jak jestem załamana. Nikomu nie życzę tak częstych pobytów w szpitalu :( Idzie sie pochlastać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szwedzia=> ale faaajna rodzinke tworzycie ❤️ ja tez myslałam, że jestes blondynką! Chyba dlatego, że masz nick, kt. mi sie kojarzy ze Szwecja, a tam większośc ludzi to blondyni :D hi,hi :D Walka połączona z tańcem???!! Kurcze, wspaniała sprawa dla chlopca!! Super! Ja też kup nie jadłam (Hanuś- :D ) ale wiedyś mam mnie znalzła w toalecie, jak łyżeczka piłam wodę z muszli :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu z tego że ta łajza mała wszystko bierze do buzi :O a teraz ząbkuje (4 zęby naraz :O ) i wytwarza dużo śliny i łatwo o stan zapalny :O K przyniósł skierowanie a ja siedze i bucze bo nie mam już siły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam, ze sie wtracam, ale doczytalam, ze boicie sie tej szczepionki (SWINKA, ODRA, ROZYCZKA), czy mozecie mnie oswiecic dlaczego, bo moja mala ma byc nia w srode szczepiona...i mam dylemat, zwlaszcza, ze pielegniarka mowila, ze ona jest obowiazkowa i nie mozna nie zaszczepic :( Hanus a za Twoja mala trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok, niestety sama zbyt dobrze wiem co to chorujace dziecko i pobyty w szpitalu...Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Gio - juz po wysypce ,wszystko zniknęło po nocy!!!Mam nadzieje że choroba nie powróci,przez to ze odstawiłam to swinstwo. Ola w dobrej kondycji padła w lózeczku wiec mam chwile. Ja pamietam jak uczył rafał sie chodzic to kupilismy w sklepie takie specjalne szelki ala smycz dla dziecka.Moze spróbuj tego bo tam nie trzeba sie tak nachylac.SZANUJ KREGOSŁUP. Hanuś - ty biedactwo moje ,życze ci duzo siły, nie płacz- bedzie dobrze.Spróbuj jej dac pic z łyzeczki albo z kubeczka. Matko żeby tylko nie do szpitala - próbuj.Nie załamuj się musisz byc silna.głowa do góry. Dermika Hanus-- zdjecia dostałam ,Dzieciaczki superowe.Nigdy nie umiem zrobic zdjęcia jak olka ma taki szeroki usmiech i robi jakies minki.Kiepski ze mnie fotograf. Dermika a twoja starsza córa to by sie nadawała dla mojego rafała.Jest urocza.No i wogóle cała rodzinka. Dziekuje za zdjecia. Brzusia jak tam odstawianie Hubcia.???Szałwia działa,ale jest nie dobra jak cholera. Acha - a ty gdzie sie podziewasz?? Ide zrobic sobie kawke no i muszę poobierac truskawki- wczoraj tesciowa nam przywiozła takie z działki bez nawozu. Pózniej zagladnę.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Szwedzia -dzięki 👄 a co do Kamilki (he he :D:D:D) to jak nic nie wyjdzie z synami Sylwi to jak najbardziej ;) :) Hanusia trzymaj sie kochana!!!!! Oby obyło sie bez szpitala !!!👄 u nas burzowo i chłodno ... w sumie to nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wysłałam fotki Hubcia :) Gio=> ❤️ Szwedzia=> 🌻 wiesz, ja z tym odstawianiem, to na razie stopniowo. jeszcze do połowy lipca chcę karmić, ale mało- 1-2 karmienia na dzień. mam nadzieję, że jakos to bezboleśnie nam pójdzie. na razie sie ciesze, że Hubek załapał picie herbatki z butli. tylko szkoda, że mleka nie chce za chiny 😡 ..brak czasu...brak czasu... :( A! Sylwia=> czemu milczysz? Co z Karolcią? Gosikka=> jak czuje się Jaś? Agula=> gdzie się podziewsz? 😭 Dermika=> 😘 Gosza=> ja Ci idzie pisanie pracy? Achaaa! 😭 gdzieś Ty? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety bez szpitala się nie obejdzie jest mega odwodniona a tak sie starałam 😭 NIE CHCE MI SIE JUŻ ŻYĆ !! 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> a jednak...:O Trzymaj się 😘 Brzusia=> 🌻 dziekuję, Jaś dużo lepiej.Właściwie jest już zdrowy, choć atybioty ma jeszcze 2 dni, bo...my jesteśmy chorzy :O K. na antybiotyku (jakiś 3 dniowy uderzeniowy, dla biznesmenów ;) ), mnie \"tylko\" gardło napierdziela. Mam nadzieję, ze maly nie złapie wtórnie od nas. Hubcio jest straszliwie długi :D Przynajmniej takie wrażenie robi w tym łóżeczku. Wysłałam wam zdjęcia z długiego weekendu (wreszcie :P ). Szwedzia tobie tyż ;) Sylwia=> właśnie, gdzie jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) macham do Was łapką ... na tyle mam jeszcze sile 🖐️ jakoś mnie siły opuscily normalnei zaraz walne łebkiem w klawiature ... musze sie zająć porządkami... ale chyba nic z tego nie wyniknie bo własnie leci w telewizji przypomnienie ze dzis MÓJ KOCHANY SZYMONEK M. MA SWÓJ PROGRAM ;) :p lece sie wykapac co by mi sie go dobrze ogladalo :D:D:D A Gosia zdjęcia PRZEPIĘKNE!!!!!!!!! widoki rewelka!!! a Twoi panowie tez niczego sobie :) :D :p pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estem Z Zuzią średniawo **** wiecie co te pizdy zrobiły Myślałam że złamały jej ręke:*:*😡 Przez półtorej godziny płakała, wkońcu wysiadłam i posadziłam ją na łózku patrze a ONA MA RĘKE JAK BALON!!!!!!:O:O 😡 Te pizdy źle wsadziły jej wenflon i 60 ml kroplówki poszło jej centralnie w ręke !! MASAKRA !! Musieli jeszcze raz wkłuwać sie. Lekarze zdiagnozowali ostre zapalenie gardła i migdałków ( w przychodni baba się myliła) Wyobrażacie sobie wylądować w szpitalu przez gardło ?? Do tej pory ręce mi się telepią. Najgorsze jest to że moje dziecko płacze z głodu :( 😭 Kuźwa siedze i rycze, niewiem co mam robić Sad Leżała i nie miała siły podnieść główki. Rano do niej jade więc za niedługo zmykam. Krzyś mnie wysłał do domu bo zemdlałam:O:O Niewiem co się dzieje zemną cały czas mi słabo kopiuje z N bo nie mam siły pisać jeszcze raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> :O Jesoooo nie jestem agresywna, ale bym chyba walnęła taką \"pielęgniarkę\" 😡 Idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora Gio szczer spoznione zyczenia:wszystkiego czego pragniesz i aby Patka przybierala i ladnie jadla...dobrze,ze jestes....❤️ i koniec weny... Brzusiu:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( ja nie dostalam zdjec Twoich i Hubcia buuuuuuuuuuuu placze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - dziekuje zdjecia dostałam.Tez sobie ciebie inaczej wyobrazałam ty taka drobniutka jesteś.A maluszek superowy. Hanus - czytam i az mi ciarki przeszły.To jest straszne co piszesz- normalnie się zrobiłam nerwowa.Kużwa co za babsztyle wredne.Tak bardzo mi was szkoda,współczuję ci bardzo . Hanus to napewno nerwy cie tak wykończyły..Połóz się i odpocznij .Jesteśmy z toba. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do Zuzi :( Łukaszku sto lat dla Ciebie !! 😘[ kwiatek] ❤️ Szczęścia w życiu :) Buziaki dla Was i miłego dnia 🌼 P.S. Gio Twój sms rozwalił mnie na łopatki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> ❤️ NIESAMOWITA JESTEŚ!!!! masz takie kłopoty, a pamietałaś o Łukaszku! Łukaszku=> duuuuża buźka dla Ciebie!!!! Samych radości! ❤️ ❤️❤️ Agula=> podaj maila! Toz ja Twojego maila nie mam 😡 ;) Kto, nie dostał fotek, a chce, to krzyczeć :P :) Dzis wysle jeszcze kilka sprzed miesiąca, ale fajnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś matko co ty musisz przechodzić z tymi lekarzami....szok biedna Zuzia... dziękuje za życzonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia jeszcze raz bo mi cos odstep sie zrobil agakruszyna@op.pl Gio zdjecia u mnie niet...:(podeslij ...Twoje i Patusi...zanim uciekniesz na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Brzusia - Gio - ja też proszę o zdjecia; Szwedzia 72@tlen.pl Hanus - jak tam zuzia.mam nadzieję ze was dzisiaj wypuszczą z tej okropnej placówki. Aniawd - ja też zycze wszystkiego najlepszego Lukaszkowi@--\'--,--- zmykam do kuchniw garach pomieszac.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gio - odpoczywaj i nabieraj sił..........Bedziemy teskinc.Urlop przyznany i zasłuzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia=> ja drobniutka??!! :D:D:D Chyba żartujesz :D !70cm i prawie 66 kg :O:D No, chyba że w porównaniu z Pudzianowskim, to tak - jestem drobniutka :P:D Ale z komplementy dziękuję :)😘 Łukaszku - roczniaku :) ❤️Szczęścia, ❤️zdrówka, ❤️uśmiechu na gębusi .....i uległej Mamusi ;):D:D Hanuś=> wiem, że masz teraz inne sprawy na glowie, ale obiecywalaś jakieś fotki. A ja nic nie mam :O Wrzuć w wolnej chwili proszę :) Gio=> Urlop...? :O Ale należy ci się :)😘 Dzięki za komplementy :) Wracaj do nas z przyjemnością ;):) Rozjaśnilam dziś hery ;):P O mały się obudził... 🖐️ idziemy na spacer z moimi chłopakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem :) Z Zuzią o niebo lepiej (wczoraj zjadła jakieś 200 ml a dzisiaj 800 do tej pory :D) Gio Ty mnie nie drażnij- usłyszeć takie słowa od Ciebie to zaszczyt !! :) 😘 Gosikka fotki REWELACJA !! Szwedzia dziękujemy 😘 Dzwoniłam do Sylwi i komp jej padł...może dzisiaj będzie, nudzi się jej hehe bo w nałóg wpadła (żeby to ona jedna :D :P) Mieliśmy kolejny raz historie z rączką, tym razem zawiązała jej pinda tak bandaż że ręka jej zsiniała. Oj nie przebierałam w słowach 😡 Całusy dla Was zmykam bo o 20 muszę być w szpitalu a mam dużo zajęć 😘 acha może jutro pojutrze wyjdziemy. Ale ordynatorka mnie przestraszyła że minimum tydzień :O A znowu lekarka z naszej sali (każda sala ma swojego lekarza) powiedziała ze pojutrze najpóźniej nas puści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka> zdjęcia cudne:) a Jasiulek przesłodki i te loczki.... Dawidek też miał za nim poszedł do fryzjera:O teraz o loczkach możemy tylko pomarzyć bo nie ma po kim mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×