Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

hej!!! Hanus - gratulacje dla Zuzi.Widac bardzo jej sie podoba na dwóch nózkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia dziękujemy :D 🌼 Tak sie jej spodobało że usnąć nie mogła tylko łazić chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) Hej hej !!! Zuzia no brawo brawo brawo!!!! to juz mamusia nie posiedzi sobie ;) całusek dla Ciebie Zuziu 👄 dziewczynki mam dla Was linka ze zdjeciem moich laseczek :) Jeśli sie Wam spodoba to klikajcie :):):) http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=12119&pg=0 U nas ok Daria wojuje od rana do wieczora nie zmeczona niczym dzis po wizycie u dziadkow na działce piach wysypywał jej sie z pampera uszu no był wszędzie :D:D:D A mnie coś chyba zawiało i obracam głowe tylko w lewą strone w drugą ani rusz :-0 Całuski dla wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, My już po obchodach ;) Było fajnie, wesoło i rodzinnie :) Jaśka, zdaniem pani doktor (bylismy wczoraj rano) nie może to uszko boleć, ale po takim peknięciu często zbiera sie jakis płyn i to może dawać odczucie zatykania, czy coś takiego i wzbudzać niepokój dziecka. Prawdopodobnie stąd ten płacz 2 noce temu:) Ufff, ulżyło mi.... :) Acha-> a ja tak wpadłam i wypadłam, ze zapomniałam o Julci urodzino-mięsięcznicy :D:O 😘🌻 Hanuś=> Jakaś tępa jestem :O JAk mam zaglosować? nie ma tam żadnej ikonki :O A Zuzia jaki chód!!! :D:D:D 😘 No i ta sukienka! Sliczna! Sylwuś=> no to będziesz miała więcej czasu na kompa :D:P:D:D:D Brzusia=> ❤️🖐️🌻:)😘 to za mało :P Co u was? Szwedzia=> juz się nie wywiniesz, mam cię w adresach :P:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia teściowie pojechali do Bukowiny ( 😭😭 JA TEŻ CHCEEEE !!) i mamy ich szegi w domu :) Gosia to dobrze że z Jasiem ok :) Zdrówko dla Was 😘 Brzusia -my chcemy więcej !! :) A moje dziecko ino wstało i już lata do domu....jejku jak mi fajnie że ona chodzi :D :D Idę gotować jedzonko :) Miłego dnia 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!🌻 Dermiś- zdjęcie mnie tak ujęło ,że z ogromną przyjemnością oddałam swój skromny głosik :) czytałam ,że Dasia taką miłością do siostry pała ....:) fajnie ! masz w starszej córeczce pomocnicę co ? Gosikka- dzięki za zyczonka :)🌻 nie ważne kiedy wazne ,ze szczere ...a żalu wcale nie miałam ...bo w obliczu takiego \"wydarzenia\"jakim jest roczek synka pierworodnego co tu się dziwić ....:)) Fajnie ,że miło spędziliście ten dzień. I współczuję smutków :( związanych z chorobą ..... to musi być straszne żyć z wyrokiem .....dla tej pani🌻 niech spokojnie \"odejdzie\"bez cierpnienia .... a dla Jasienka fluidkizdrowia fruuuu :) Sylwia 7 - chłopaki na wsi - fajnie klimat zmienią i zdrowo i wesoło spędzą wakację ! a może Ty z Karolinką też na jakiś czas pojedziecie ? buziaczki dla WAS 😘 Brzusia- 😠załozycielka tematu to ma takie przywilje ze tylko emotki wstawia ?:P nie ładnie kochana ! jak nie chcesz to nie pisz co u Ciebie - ale napisz co u Hubcia :P ( żart-głupi - wiem :P) Brzusiaczku a Ty w domku czy u Babci ? szwedzia - współczuję Ci tych bóli ....co to za świat ,ze młode osoby już narzekają na bóle krzyża ? echhh ....współczuję 🌻 tak , przez te strajki to strach chorować.... oj służbę zdrowia to my mamy chorą ...zakaznie .... jak nie starjki lekarzy to pilegniarek pewnie tuż tuż ( ale pielegniarek mi żal ...bo zarabiają tak mało a często się napierniczą za trzech:O) Hanuś😘 do Ciebie nic pisze bo z Tobą na bieżąco nawijam :D 🖐️ Gio - trzymaj się kochana - a ja trzymam Cię za słowo ,ze za miesiąc wrócisz do \"wirtualnego świata\" :) wiem ,ze odskcznia Ci potrzebna ....ze \"dusiałaś\" się ostatnio ....ale wierzę ,ze gdy wrócisz zdystansowana ....znowu poczujesz się dobrze za klawiaturką ❤️ no to kochane zmykam 🖐️ i postaram się częściej bywać - bo mi tęskno za Wami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) 🌻 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA JASIA, ALEXA Z OKAZJI ROCZKU !!! ❤️ 🌻 Gosikka > Wspolczuje z powodu cioci. Bardzo mi zal twoich kuzynow,w tak mlodym wieku stracic oboje rodzicow, to niesprawiedliwe. :( Hanus> Ale teraz bedziesz miala latania za Zuzia biegajaca :D Widac ze energii jej nie brak :D Gio > Wracaj do zdrowka i odpoczywaj 🌻 A u nas po staremu , czyli Tomcio łobuzuje :D No i dalej nie chodzi... :O Znowu jest na szarym koncu za Waszymi maluchami.... No ale na kolanach lata nie wolniej niz jakby biegal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziękuje za głosiki :):):) 👄 👄 widziałam ze mamy juz 13 głosow patrze teraz a tam jest ze tylko jeden :-0 cholerka nie rozumiem dlaczego???? chyba do nich meila napisze no ale o co chodzi??? Acha tak Kamilka to duuuża pomoc przy Darii uczy ja wszystkiego wygłupia sie z nia :) Effik spoko poczekaj jeszcze cierpliwie a Tomcio z dnia na dzień zacznie chodziń e nie nie zacznie biegać :):):) A Acha fajowe opisy na gg wstawiasz ;) :) :D Brzusia a masz ja tez do Ciebie machne 🖐️ :p A no tak Hanusiu no to teraz wieczorkami z pieskiem ganiasz na spacerki a jak Zuzia przy tym piesku nie kaszle nie kicha?pisałas kiedyś ze nie za bardzo z psiakiem sie czuje ok no Daska zasypia to ja uciekam do gotowanie i sprzątania :-0 pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz chyba wiem zaczął sie nowy tydzień wiec chyba od nowa leca punky ...no tak mysle tak ze bardzo prosze o glosiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia teściowie mają pudelka :) I póki co Zuzia łazi za nią i łapie za ogon :D Biedny pies :) Ja też sie skusiłam i sypnęłam głosik na moje ślicznotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> Głosuję :D Hanuś=> no jak mam zagłosować na Zuzię? :O Bo na tej stronie mam kursor nie rękę, tylko strzałkę (nieaktywną) :O Acha=> dzięki ;):)😘 A ciocia K. zmarła w sobotę rano . Już nie cierpi, zresztą 2 ostatnie dni była nieprzytomna. Jutro mamy pogrzeb... :( Za to Jaś ma się bardzo dobrze :D Wezwalismy naszego lekarza na wizytę domową, żeby zobaczył, jak jest po tygodniu antybiotyku. I jest świetnie :D Błony w uszkach są takie jak trzeba :D Powiedział, że po takiej infekcji wszystko BARDZO ładnie wróciło do normy :D Antybotyk do czwartku i (mam nadzieję) koniec z chorobami na jakiś czas :) Chciałam mieć pewność, że doleczyliśmy tą infekcję i wszystko wskazuje na to, ze tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus=> dzięki :) Ale to duża ulga, dla wszystkich nie patrzeć na to jak cierpi :O Jak mam zagłosować na Zuzię??!! 😡 ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk Hanusia no ja tez chcialam głosowac na Zuzie nawet wyszukałam zdjecia po Twoim nicku i nie wiedziałam jak to zrobić :-0 sorrki :( a u nas sie burza zaczyna o jak grzmii chyba sie musze rozłączyć 😠 a jakie straty we Wrocławiu burze narobiły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wiecie, że Was kocham, prawda? :) ❤️ Mam małe \"zamieszanie\" w domu i dlatego jest mnie mniej... No to może napiszę tylko, że Hubcio ... polubił butelkę!!!! :D :D :D I herbatkę i mleczko pije!!!!!! :D Okazało sie, że pije wtedy, gdy sam trzyma butlę. nie lubi jak ktos mu pomaga :D :O Charrrrrrakterek to on będzie miał :O Dermika=> strasznie podoba mi się Twoja stopka-te emotki. Ze też ja na to nie wpadłam 😡 ;) A na zdjęcie zagłosowałam :) Cuudo! No właśnie, jak mozna zagłosowac na Hanuśkę? Gosikka=> przytulam cę mocno. Dla Cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika> Znajac tempo mojego dziecka to za jakis miesiac moze mu sie uda... Jemu sie nie spieszy... Ale mam zniego ubaw, zamiast jezdzic samochodami po mieszkaniu to jezdzi sobie.....nocnikiem :D Wklada jeszcze przy tym mojego klapka do srodka i posuwa po mieszkaniu. Nagralam film, jak go zrzuce to wam pokaze :) Brzusia> No wielkie gratulacje dla Hubcia. Oj faktycznie ma on charakterek oj ma :D No ale chyba pol Polski zadrzalo jak upadal ci kamien z serca, co ? :) Gosikka > Smutne to ale przynajmniej juz nie cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia i Gosia nie da rady już głosować :) Ten konkurs był bodajże do północy niedzieli :) Effik- Boberek prze-agent :D :D Buziaki i miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śturmok jestem :O Patusia - Wszystkiego NAJlepszego z okazji Pierwszych urodzin !!!!! Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! Życzy Anka z dziewczynkami :) 😘🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, naj, najlepszego ! dla Patusi z okazji roczku...dla Mamy Kasi gratulacje ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ale fajny opis :) Czekamy w takim razie na Ciebie :) A ja jutro książkę będę miała :D:D :P Może i ja bym sobie urlop zrobiła bo i tak za wiele czasu to ja nie mam przy tym moim łaziku i w końcu bym zrobiła porządek ze sobą ( w sensie zdrowotnym) :) Buziaki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE NAM PATUSIA ! :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gio > To chyba kazde dziecko takie łobzowate w tym wieku :) A co do wagi to moj zarłok w ciagu 2 miesiecy przytyl tez tylko 200g. A Pati to drobna kobietka i z tego co widze bardzo żywiołowa :D Oho moj juz sie pcha na kolana ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> 👄 Jestem, ale brakuje mi czasu ;) Chłopcy wyjechali, a ja zabrałam się za sprzątanie. Musiałam odgruzowac ich pokój, przynajmniej nie widzą co wyrzucam. Jeszcze w szafkach zostało do posprzątania. I chyba potrzebna nam ta rozłąka. Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że gdzieś razem wyjechali. Jaka cisza w domu.... Odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×