Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej 😘 Gosza dalej kaszle ale już mniej niż wczoraj wieczorem ale nadal ma katar :( Obserwuję ją bo wiem jak łatwo łapie byle co :O Dziękuje że pytasz 😘 Jadę ją zarejestrować do alergologa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :D:D:D Ale jest brzydko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😡 łłłłłłłłłłłłłłłłłllaaaaaaaaaaaaa wczoraj nie mielismy wody wieczorem nie wiadomo dlaczego T. sie wkurzył bo sie nie zdażył wykąpać ;) i rano pojechał zrobic do gminy awanture bo ciagle cos nie tak z ta woda jest :-0 Gosza dziekuje 👄 Fajnie ze masz tydzień na południe do pracy troszke sobie podeśpisz dłużej :) Grzywa jak Zuzia???? Hanulka 👄 dla Zuzika :) Gossia kiedy znaki zodiaku powpisujesz? :P A gołąbki jedno z moich ulubionych jedzonek :) Channah jak tam jest jakis rozejm?? A swoja droga warunki Ci postawił z deka wygurowane ;) Gio współczuje nerwów :( Przytulam mocno i zycze zdrowia dla tescia ❤️ Sylwunia mam nadzieje ze wszystko ok u Was ? :) Zrób fotke koniecznie :) w serduszkach :) A ja mam dziś lenia ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj. Wpadłam sie przywitac,zawiozłam Rafała na pokaz capueira i biorę się za prasowanie- Donia o mnie zapomniała!!!!!!!!!! Gio - szok.Bardzo mi przykro ale dobrze ze to sie tak skończyło,bo z tego co pisałas wygladało to groznie. Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> dobrze, że się tylko tak się skończyło ..... ale współczuję nerwów...... Donia=>❤️ nie mam na nic czasu :O Tonę pod lekcjami Łukasza :O :P Ale w koncu wypłynę :D :D :D Jeszcze wczoraj zebranie mieliśmy u Łukiego i Patryka. Dobrze, że J. chodzi na nocki, bo się podzieliliśmy. Ale i tak po dwóch godzinach zebrania J. wyszedł.... no ile można gadać :O Wszystkie klasy zakończyły, a Patryka pani dalej gadała :P Zdjęcia już zrobione tylko muszę je zgrać na kompa i wysłać :) Ale strasznie mi się podoba w tych serduszkach, wczoraj w szkole wszyscy się nią zachwycali :D :D :D Jeszcze chętnie bym jej coś kupił, tyle rzeczy mi się tam podobało, ale jak narazie fundusze się skończyły :O A jutro jeszcze czeka mnie dentysta i niemało kasy do zapłacenia. Jak mi dziś zaśpiewała, to byłam w szoku. A to nie koniec.... :O Hanuś=> czyli Zuzi już lepiej???? 👄 dla maleńkiej :) Szwedzia=> jak teściowa po operacji??? Brzusia=> nie zapominaj o nas :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - no cóz stan jest beznadziejny.Wczoraj odłaczyli w dzień respirator,a wieczorem znowu kłopoty z oddychaniem w Nocy postawiła wszystkich na nogi znowu ja podłączyli pod respirator i na razie utrzymują w sztucznej spiaczce bo bardzo walczył z tą rurą(chyba chciała ja wyciagnac.)Sa problemy z tymi płucami i z oddechem.Wysokie cisnienie bo cos tam z nadnerczami też ssie dzieje,a i wykresy nerowe są niezadowalajace. Podczas operacji odpłyneła i ją reanimowali tymi elektrowstrzasami. PORAZKA - zadbałam juz o ksiedza- był i namaszczenia są zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dawno juz mnie z Wami nie bylo..a ta stronke znalazlam nie dawno...przez przypadek, bo szukalam Diablow (duzych)....ale ciesze sie, ze zalozylyscie tez osobny temat :). Napisze moze najpierw co u nas :). A wiec mala juz prawie sama chodzi (przypominami, ze miala za male napiecie i motorycznie rozwijala sie znacznie gorzej niz inne dzieciaczki). Strasznie sie ciesze, bo juz sie nie moge doczekac kiedy zacznie sama chodzic :). Przeprowadzilismy sie do Warszawy, mieszkamy na Targowku :). Troche ciezko mi jest sie tu odnalezc..ogolnie to nie zapuszczam sie nigdzie daleko, jakos czasu na to nie mam. Tesciowa troche daje sie we znaki, charakterek pokazuje, a na pozor byla taka spokojna i mila, a teraz jak dowali to mam ochote wyjsc i nie wracac. Cale szczescie ze jest od rana do wieczora w pracy...:). Nastunka jeszcze malo mowi, wlasciwe prawie nic..oprocz am, mniam, mama....ale niektore dzieci taka maja, ze do pewnego czasu nic nie mowia, a potem nagle wszystko na raz :). Bylysmy tydzien nad morzem, w Jastarni, w ta niedziele wrocilysmy. Malej sie bardzo podobalo morze...no i oczywiscie piasek :). Cale dnie spedzalysmy na plazy, albo gdzies chodzilysmy. Mysle, ze duzo jej to dalo jezeli chodzi o motoryke :). Zdjecie wysle w tygodniu, to zobaczycie jak mala urosla :). Przestalam karmic piersia....Zlapalam polpascca i musialam natychmiast brac antybiotyki. Najgorzej bylo w nocy, ale szybko sie przyzwyczaila. teraz kaszka na dobranoc, a potem juz sniadanko rano. Wychodza jej gorne dwojki, wiec placze w nocy i ciezko jej spac...ma dopiero 4 zabki wiec z niecierpliowscia czekam az pojawia jej sie nastepne....bo jej jedem zabek wychodzi przez ponad miesiac :O, juz mam dosc.... Gossia, dzialka bardzo ladna, powiedz gdzie sie znajduje? 😘 Hanus, wspolczuje Zuzi, chyba czesto choruje...😘 Grzywa, fajna knajpka na wesele, napewno bedziecie sie dobrze bawic 🌻. Pozdrawiam i przesylam buziaki, teraz bede Was czesciej odwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia, wlasnie czytalam o tesciowej...wspolczuje Wam bardzo...😘, trzymajcie sie cieplo, mam nadzieje, ze bedzie lepiej. moze mi ktos przeslac linka do duzych Diablow? bo nie umiem znalezc...ide prasowac, zaraz mala wstanie. Bede jutro :) Do zobaczenia 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................4 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............14 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86...........10 ząbków Właśnie odkryłam drugą \"czwórkę\"...razem tego będzie sztuk 10:) To dlatego ostatnio ( zwłaszcza dziś) moje dziecko tak kiepsko śpi:o Donia... katar przeszedł po 2 dniach... możliwe ze po tych homeopatycznych kropelkach, które podawałam (pisałam na gg) Ale ogólnie Zuzka źle sypia i jest marudna, bo ostro ząbkuje. Wydaje mi sie ze następne będą górne \"trójki\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Hanuś=> ty to masz z tymi chorobami Zuzi :O:( 😘 Gio=> ten samochód to się rozpadł ??!! :O W sumie \"szczęście w nieszczęściu\" że mu się nic nie stało...😘 Donia=> jak masz daty urodzenia, to sobie sama znaki znajdziesz, nie?! :P:D:D😘 Sylwuś=> tak,tak, ja też chcę fotkę w serduszkach :D [ja chcę cóóóóreczkęęęęę!!!!! 😭 ] Lana=> 🖐️ - co ty gadasz, przecież ci maila wyslalam gdzie jesteśmy :O:P:D Działka...? Aaaaa! To ty małpo zielona czytasz juz kilka dni a dopiero teraz się odzywasz?! 😠....;)😘 Dobrze, ze Nastusia się rozwija :) A teściowa....:O Powodzenia i się nie dawaj bo jak się rozkręci to cię zagada :O Dawaj fotki małej! :D A ty choć trochę przytyłaś? :D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lana, fajnie że się pokazałaś 😘 Hanuś, ja na wizytę u alergologa czekałam miesiąc :( Jak poszliśmy to już śladu po Maksiowych wysypkach nie było. Pani alergolog powiedziała że jej to na żadną alergię nie wygląda, że to mogą być pasożyty. Badaliśmy kilka razy i pasożytów nie ma. Wydaje mi się poza tym że Maks ma lekką skazę, ma taką delikatną \"kaszkę\" na polikach, i czasem mu te policzki czerwienieją. Ograniczyłam mleko do minimum, dostaje tylko dwa mleczne posiłki ale martwię się czy nie dostaje za mało wapnia. Szwedzia ❤️ Donia, a ja wolę na rano, wtedy już o 12 jestem w domku i cały dzień mam dla Maksia (no, nie tylko) A jak idę na 2 zmianę to troszkę rano, z pracy wracam po 17 chwila i zaraz Maksiu idzie spać. Poza tym jak mam ten czas w kupie to łatwiej coś zaplanować, a jak taki poszatkowany to trudno zagospodarawać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A na wieczornej zmianie nikogo nie ma ??? ;) :) Wysłałam Wam zdjęcia , Gosia specjalnie dla Ciebie zmniejszone :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA TWOJA KAROLINKA JEST ❤️ PRZEŚLICZNA ❤️ wyglada przepieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż brak mi słów ❤️ Ubranka super!!!! Gosza no wsumie masz racje ale tak sobie pomyślałam ze troszke sobie pospisz :) Grzywa no to dobrze ze katarku juz nie ma :) Hanusiu ja nie mam zdjęć :( :) Lana suuuuuperowo że jesteś !!!! :) Szwedzia ja prasowałam dzis (dlatego mnie nie było wcześniej ;) pozdrawiaim i miłej nocki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ale piekny poranek! :D Gossika, czytalam troche bo chcialam mniej wiecej wiedziec co u Was :)...a i nie odpowiedzialas mi gdzie ta dzialka jest ;) :)...a maili to juz dawno nie sciagalam...jakos wiecznie brak czasu... podobno troszke przytylam, ale ja jakos tego nie widze..:O. Nad morzem zawsze zjadlam te 3 posilki...a jka tylko wrocilam do domu to sie troche ich ilosc zmniejszyla.....musze popracowac nad tym, zeby zmobilizowac sie do jedzenia0........jak to glupio brzmi :O... jak widze ilosc obowiazkow to mi sie odechciewa.... Dziekuje za mile przyjecie !😘 dzisiaj njade sie z siostra spotkac, wiec nie wiem czy jeszcze bede, ale postaram sie :). POZDRAWIAM GORACO 😘 Musze konczyc bbo mala mi tu wszystko zaraz rozwali... ona jest NISZCZYCIELEM :O 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjooo :) Lana bywaj jak najczęściej !!! :) i koniecznie pokaz na Nastke ❤️ U nas pięeeekny dzień wiec wybywmy na spacerek a potem sprzatako bo mnie natchnęło cosik ;) pozdrawiam miłeeego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej ale piękne słonko !!! aż chce się żyć my wyspacerowani, Boberek śpi .. a ja \"mam relaks\" no posprzątałam ale to dla umilenia sobie czytania najgorsze jest to, że .... fajne ksiażki tak szybko sie czyta :( i za szybko się kończą tak wiec korzystam z chwili spokoju i zmykam :) wojna domowa przycichła podejrzewam,ze do czasu spotkania z Pania T. :o pozdrawiam miłego słonecznego dnia i chyba do jutra wieczór ma zajęty ... prasowaniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my dziś też dałyśmy dobie w dupę spacerkiem:o:) Jak ja bym chciała żeby cała jesień taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11041kurcze, napisalam posta i mi wcielo, a teraz mala sie dobiera do myszki i klawiatury, wiec tak na szybko........ 07pogoda chyba wszedzie super, cieplo i slnecznie :) koncze bo mala nie daje mi pisac...........:O pozdrawiam i zycze milego weekendu, do poniedzialku. Ps. zdjecia w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lana=> to co, mam ci w poniedzialek odpowiedzieć? ;):D:P Dzialka jest pod moim miastem (7 km do centrum - 5 min drogi, świetny dojazd, bo wjazd z tej strony miasta nie ma skrzyżowań ze światłami). 120m od parku krajobrazowego - las, którego NIGDY nie wytną :) , nasza dzialka jest ostatnia od lasu - potem jest jeszcze niby dzialka o przeznaczeniu rezydencjalnym (3tys m2) ale one się slabo sprzedają, bo są kiepskie do zabudowania, no i droższe. Aha, i ma ok 3 metrową brzózkę na działce :D Sylwuś=> Karolinka jest prze-śli-czna ❤️:) Napatrzeć się nie mogę (tak jak na Dasię ❤️ ) Hanuś=> Uśmiech Zuzi powala na klana i długo pozostawia w tej niewygodnej pozycji :D:D:D 😘 Powiem wam jedno - nie będę w pelni szczęśliwa, jeśli nie będę miała jeszcze córeczki ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jaja :D:D:D:D:D Tańczyłam na środku areny razem z \"klaunem\" i kółkiem HULA HOP :D:D:D:D:D:D:D:D:D A Kamila to utrwaliła filmikiem :):D:):D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia, Gosia => 👄 Donia=> a gdzie z tym klaunem tańczyłaś ??? :D :D :D Gosia=> jeszcze doczekasz się córeczki :) Wszystko przed Tobą... :D W końcu mam chwilę dla siebie :P I nic już nie robię :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Dzis oddałam część dokumentacji, nad którą ślęczałam ostatnio nocami. W nastepnym tygodniu oddaję 2-gą część. A potem się zaczną- sprawdziany, zeszyty, prace klasowe, kartkówki, prace stylistyczne, testy gramatyczne itd., itd., itd. w nieskończoność Miiardy prac do sprawdzania 😭 Kurcze, jest mi ciężko :( nie potrafię się dostosować. W pracy myślę o Hubciu, w domu myślę o pracy i o! :O No to posmęciłam i... spadam! Sylwia=> czy ja też dostałam zdjęcia księżniczki Karolinki? lana=> 🖐️ 😘 ❤️ dla wszystkich! PS Nie zapomnijcie o mnie..... :( 🌻 :) PS Czy Wy też z sentymentem wspominacie wrzesień sprzed 2 lat- dwie kreseczki na teście... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> Tęsknimy za Tobą ❤️ ..... :( :( :( wysłałam Tobie zdjęcia, zawsze do Ciebie wysylam ale nie wiem czy wogóle dochodzą :O My już obchodziliśmy 2 latka Karolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooo dziewczyny ale mam zakwasy :-0 wszystko mnie boli ..... po aerobiku oczywiscie .. ale wytrzymam .. :classic_cool: Sylwus no Kamila mnie wyciagła do cyrku :D no i tam mnie klaun wypatrzył no i sie usmialiśmy ze hej :D:D:D:D Gosia bedziesz miala córeczke ja Ci to przepowiadam :D 👄 I w dniu dzisiejszym Ci tego zycze z całego serca 👄 🌼 ❤️ STO LAT 🌼 Brzusia ❤️ Channah a czesto ta przyczyna kłótni Cie odwiedza ;) Grzywa ja tez pospacerowałam mocno dzis :) zmykam zmeczona na maxa dziś jestem :D papapappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuje za komplementy :) Brzusia kochanie wysyłam ci informacje na maila co z forum :) Donia ja chce zobaczyć filmik :D Gosia 😘 wstałaś z kolan :P :D 😘 Sylwuś nie wysyłam ci fotek bo masz dostęp do 2 forum i zawsze wklejam tam a potem Wam wysyłam :) I dziękuje za fotki Karolinki :) Serduszkowa Pannica Gosza ja dokładnie tydzień czekam na wizytę u alergologa :) byłam 13 a 21 września ide i ciekawe co powie. Bibek prawie zdrowy...spróbuje tylko ten lek co mi Brzusia podała na katar i zobaczymy póki co płyn Ringera pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×