Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bika

STYLISTKA - porady dotyczące wizerunku

Polecane posty

Gość karolina nie herrera
No w sumie sie oczyscilo troche, ale jak juz sie cos kasuje to tak zeby to mialo rece i nogi, jak juz pokasowala wpisy to mogla tez pokasowac odpowiedzi na nie bo niektore wypowiedzi wygladaja jak ktos by rozmawial sam ze soba:) No coz widac bycie dobrym moderatorem to ciezkie zadanie :) A co do tematu to ja caly czas sceptycznie podchodze...dajcie znac jak beda jakies efekty (o ile beda...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga86inga
Poliz Pani moderatorce pupke i pocaluj w lapke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efektow nie bedzie bo nie mam zmiaru ani najmniejszej ochoty czytac obrazliwych postow na swoj temat. poza tym juz wczoraj napisalam, ze z wypowiedzi Pan wnioskuje, iz pomysl na topik sie nie spodobal wiec z powodzeniem mozna go skasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna podla i zla
jestem za skasujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessunia
czy moze topik ebdzie jednak dalej dzialal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna do Pani napisac na maila
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka odwazna
moze lepiej nie. Po co komu tanie rady od amatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz teolog
Do czego to doszlo w dzisiejszych czasach? ludzie nie potrafia sami sie ubrac, tylko obce osoby poznane w internecie musza im doradzac...wstydzcie sie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze to amatorka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza blondyneczka 18
bo profesjonalistki sie tak nie zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze mnie ktos oswieci jak sie zachowuja profesjonalistki? i dlaczego tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kociara
To idz do profesjonalnego stylisty i popros go zeby cos dla Ciebie za darmo zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak czytam porady w
necie na wizazu albo avanti to nie sa profesjonalne bo czytam je za darmola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbiło mi
ales Ty glupie. Czytasz za darmo, za gazerte placisz, z tego jest gaza dla osoby o ktorej wspomnialas. Naprawde jestes tak ograniczona ze nie znasz praw rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak czytam porady w
sama jestes ograniczona. od kiedy wizaz to gazeta? chyba latwo sie zorientowaz, ze pisze o stronach internetowych gdzie moj wklad finansowy jest ZADEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniminimk
Widze ze masz ograniczony punkt widzenia. Moze spojrz na wszystko troche szerzej. To ze Ty czytasz za darmo, nie znaczy ze te porady sa za darmo robione. Kasa w glownym stopniu jest z reklam gaza dla udzielajacego porad tez. Im wiecej osob (za darmo) oglada strone przy czym tez reklame tym wieksze zyski. Poza tym takie porady sa niezbyt dobrej jakosci bo sa ogolne a nie indywidualne, dopasowane do osoby. To tak samo jak wskazowki psychologow, w takich samych pismakach. Nomenklatura taka sama, ale ziarno od plew trzeba umiec rozdzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia
hej... Boniu :/ jestescie darmozjadami i leniuchami... powaga, kobieta chce cos robic, cos co potrafii i widocznie jej wychodzi, a wy tylko zagrysc :/ straszne co ludzie mowia na ludzi z pasja :/ powodzenia zycze i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze ja dodam cos od siebie do tej dyskusji.Osobiscie otrzymuję bardzo dużo maili własnie w podobnym temacie typu pomoc w doborze makijażu i z dużą przyjemnościa na nie odpowiadam jeżeli tylko starcza mi czasu :) Dlatego jestem za pomocą online bo jak wiadomo łatwiej się rozmawia i zadaje czesto nurtujące nas pytania w sieci. Wiadomo rownież ze osobisty kontakt może przynieść lepsze efekty ale nie każdy może sobie pozwolić na zafundowanie seansu z wizażystą .A przecież tak niewiele trzeba zeby cokolwiek poprawić w swoim wizerunku poprostu mając troszeczkę wiedzy na ten temat którą również mozna nabyć serfując w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum romanum tego forum
Dobra .Super dzieki za opinie. Ale topik juz dawno nie zyje i nadaremno go odswiezasz. Daj sobie spokoj. Bo Cie zabanujemy!!! I nie pojawiaj sie wiecej, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulla
topik umarl ale ja nadal mam kontakt z pania, ktora go zaproponowala, gdyzpostanowilam zaufac jej umiejetnoscia i nie zaluje tego :) mysle, ze gdyby byly chetne osoby to udaloby sie namowic Pania do powrotu na topik :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencina ambitny
gocha spadaj z ta tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e*p*m
Śmieszne są wypowiedzi,a raczej krytyka i atak na"bika"skoro ktoś ma pomysł na siebie i dodatkowe zajęcie sobie czasu to jego wola, a jeśli zajęcie które wdrąża w życie to jego pasja to tym bardziej popieram ...prawda jest taka że większość kobiet chodzi po stronach typu "szafiarka,porady stylisty..."itd.ściągając cudze pomysły więc skąd nagle taka krytyka?...ja uważam że to dobry pomysł choć sama nie korzystam z porad fachowców-bo mam na siebie pomysł,jednak wokół nas jest wiele osób którzy powinni coś w sobie zmienić zarówno kobiety jak i mężczyżni za dużo w Nas szarości i braku wyrazu i takim ludziom przyda się "dobra rada".ale wyważona tak by na ulicy nie było zbyt jednolicie jeśli jest w modzie kolor czerwony to nie znaczy,że pasuje on każdemu ...:Da tak się dzieje na polskich ulicach niestety powstaje chaos kupię modną rzecz to będę extra modna:D kompletnie się z tym nie zgadzam...dobra basta dość bo się wywodzę nad tym zbytnio:P podsumowując EXTRA POMYSŁ POWODZENIA ŻYCZĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwekus
mysle ze takie porady stylistki moga rzeczywiscie byc bardzo pomocne,zwłaszcza jesli mamy male problemy z tym jak modnie i dobrze sie ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettiii
Teraz sa takie czasy ze jesli chcemy dobrze wyglada to tak naprawde ciezko jest nam nadazyc za zmieniajaca sie moda.Dlatego własnie takie porady sa pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×