Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruidezyoik

rubik powinien wygrać na top trendy a nie ci oszuści soliści!!!

Polecane posty

Gość 5ie765i
no mogą wykonywać bo śpiewają te piosenki i mają takie prawo a nie tylko a utor-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co tak w ogóle
kurna wam chodzi??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniuta
jednak ta cala sytuacja jest chora-czyli zaspiewali piosenki ktore spiewal wczesniej ktos inny i wygrali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ie765i
jeju starzy soliści którzy spiewali z rubikiem odeszli a raczej on odszedł od firmy i oni moga spiewac jego piosenki ale to jego piosenki a nowi sa lepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ie765i
lepiej niz szomanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak mi się w oczy rzucilo
A ta Szymańska nie jest przypadkiem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora
Niestety głosowanie smsowe trwało do 23 a Piotr Rubik wystąpił po 23 więc podczas występu nie było możliwości głosować na artystę. Osoby wysyłające smsy na Rubika (1b) nie otrzymywały już potwierdzeń a losowanie samochodu z pośród głosujących w CAŁYM KONCERCIE…!!! odbyło się przed występem Piotra. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, że tak niepoważnie traktuje się artystę jak i publiczność oraz telewidzów. Podczas ogłoszenia wyników na publice słychać było jeden wielki gwizd a ludzie tłumnie zbojkotowali występ wychodząc z amfiteatru – to jest chyba najlepszy komentarz tego co się wydarzyło…. A wiem o tym bo widziałem to bezpośrednio za kulisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToraTora
Niestety głosowanie smsowe trwało do 23 a Piotr Rubik wystąpił po 23 więc podczas występu nie było możliwości głosować na artystę. Osoby wysyłające smsy na Rubika (1b) nie otrzymywały już potwierdzeń a losowanie samochodu z pośród głosujących w CAŁYM KONCERCIE…!!! odbyło się przed występem Piotra. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, że tak niepoważnie traktuje się artystę jak i publiczność oraz telewidzów. Podczas ogłoszenia wyników na publice słychać było jeden wielki gwizd a ludzie tłumnie zbojkotowali występ wychodząc z amfiteatru – to jest chyba najlepszy komentarz tego co się wydarzyło…. A wiem o tym bo widziałem to bezpośrednio za kulisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie tam jakiś Rubik
Wygrać to powinna Maryla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 68f-8
maryla dobra ale nie do konursu a to było chamstwo rubik zszedł ze sceny a zaraz było ogłoszenie wiec niby jak miał wygrać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was naiwniacy
wy nadal wierzycie ze w takich konkursach decyduja widzowie ? :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 68f-8
jak widać po tym top NIE! bo było niesprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×