Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość Baghera
Z kolei moje najdroższe słoneczko po 2 miesiącach bycia razem stwierdziło,że on jeszcze nie jest gotowy by być z kimś, że jest malutki i zagubiony, a przede wszystkim, że on nie wiedział, że jesteśmy razem:)Wszystko by było ok, gdyby nie to, że ma 30 lat!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggie7
moj ex zerwal ze mna dlatego ze nie chcialam sie z nim kocham i powiedzial ze: jesli nie moze mnie miec calej to woli nie miec wcale??? i do tego powiedzial ze to moja wina ze zerwalismy yyyyyy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore goooo
yessssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Inez
Dostałam od przyjaciółki mydełko z afrodyzjakiem. Opowiedział mu o tym i idac sie myc mowie: - Obserwuj mnei teraz :-) - Chyba w podczerwieni... Kiedy juz sie Wykapałam, podchodze i łąszę się do niego, Patrzac pytająco wzrokiem...on niewzruszony: - Moze Ty to mydło powinnaść ZJEŚĆ? Ale nie obraziłam się, dopięłam swego. On ma taki sposob żartowania. Zero meskiej dyplomacji wobec kobiety, no ale co zrobic? :D Takich przykladow dnia codziennego są setki :) Faceci to inny gatunek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaac
goooooooooooooora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były po ponad rocznym związku napisał SMS-a \"Nie mam potrzeby się z Toba spotkać\" - tak jak gdyby nic sie nie stało, bez słowa wyjaśnienia, co go do tego skłoniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeden małżonek
tekst od małżonki w trakcie kochania się: ..wiesz kochanie ten sufit już jest szary ,trzeba zrobić malowanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tregtrgtrh
Z ust wychodzącego z domu razem z kolesiem mojego ex: - Wychodzimy dumni jak ...KONRAD Z WALLENRODEM! No comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooo
jak mozesz nie byc zazdrosna o moja ex... a jesli czuje do niej sentyment? kilka dni wczesniej wyjasnil mi definicje slowa czuc sentyment- kochac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooo
wszystko poplatalas :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaDaria
Wracaliśmy dziś samochodem przez wsie. W pewnej chwili coś zaśmierdziało. Mój men: "szambo gdzieś wywaliło, czy ty się spierdziałaś?" Facet 29 lat, ojciec 11sto letniej córki. Ręce opadają :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooo
naprawde to był tylko sex dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
Przesadziles! ale ok skoro mam Ci odpowiedziec tu na forum... tak to tylko sex a Ty byles tylko moim obiektem sexualnym!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooo
w trakcie mowilas cos innego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamlin
Moj byly w dzien kobiet kupil mi czekolade(wyrob czekoladobodobny za ok 0,50 gr) i wreczajac mi go powiedzial z czarujacym usmiechem "najlepsza czekolada dla najlepszej dziewczyny"....a potem w najlepsze poszedl na piwko z kolegami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze najmilsze
i najsmeiszniejsze teksty imprezka i jej miso, pozdrawaim serdecznie. czekam na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskt...
tym razem mój. Mój mąż nie znosi gotować, ale że się rozchorwałm to on zajął się przygotowaniem obiadu, niestety kilka frytek mu się przypaliło. Ja mówię przez sen tak na w pół świadomie jeśi ktoś coś do mnie mówi a ja "kontaktuję" to odpowiadam to co akurat siedzi mi w głowie. Mój mężuś przyszedł do łożeczka, przytulił się, dał buziaka i mówi do mnie "Śpisz?" ja "A frytki były spalone" no masz jak nie na jawie to przez sen mu wyponiałam, mamy z tego kupe śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla rozrywki /Przemek
Drogi serwisie techniczny! W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA,które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie. /-/Desperatka. Droga Desperatko! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę:C:\\MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ, sciągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TESCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHLOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszcząMĘŻA. Sumując: MAŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności.. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE lub SEX_BIELIZNĘ . Powodzenia, /-/ Serwis techniczny. -->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten nie był głupi...
ale zaskakujący mój mąż powiedział do mnie kiedyś :"Ty nawet tam na dole ejsteś piękna." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasichłopak...
Ogłądałam z moim byłym jakiś film w którym podło stwierdzenie :" Ty jesteś quasichłopakiem". Mój ex stwerdził, że musi to pochodzić od... Quasimodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może być byłego
Po paru ładnych miesiącach, w czasie których maksymalnie mnie okłamywał na temat swojego życia i tego kim jest, wreszcie mi sie wyspowiadal i na koniec zapytal "Wyjdziesz za mnie"?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha32
Byłam bezrobotna od kilku lat i podczas jakieś kłótni usłyszałam od męża "ty bezproduktywny pasożycie".Teraz pracuję i zabrakło mu już argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×