Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość Przebijam
Zrobilam romantyczna kolacje, gdyz mial urodziny i w ogole mialam super prezent dla niego: Kochanie, bedziemy mieli dzidziusia!! Jego odpowiedz: JAK TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia
Mój Ukochany Miś po moich narzekaniach,że nie robimy nic spontanicznego tylko kino,dom,filmy na dvd,spanie.....To chodźmy na Starówkę!Ja podjarana- Starówka fakt,oklepana,ale liczą sie intencje....Wieczorkiem łazimy sobie,miły klimat i nagle Miś ....Wiesz,chciałem Ci kupic rózyczkę,ale nie było tej babuni na rogu u której zawse kupuję....A minęliśmy chyba milion natrętnych bab z naręczem kwiatów.... Na szczęscie dostałam ataku śmiechu na słowo - zawsze. Bo o kwiatkach toi tak on od wielkieog dzownu pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
Cecylio - a pomyślałaś o tym, że może on kupuje je zawsze u tej babki dla INNEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybuchowa bombonierka
Skoro on tak żadko kwiaty kupuje to trzeba mu było zasugerować, że pewnie tamta babcia już nie żyje, yak rzadko te kwiaty kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybuchowa bombonierka
Skoro on tak rzadko kwiaty kupuje to trzeba mu było zasugerować, że pewnie tamta babcia już nie żyje, tak rzadko te kwiaty kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herfina
mój wczoraj powiedział mi ,ze tak mnie mocno kocha,ze musi sobie dać hamulec... do dziś nie mogę tego przetrawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex, rozmowa po rozstaniu: Ale pamietaj ze to ty ze mna zerwalas! moj aktuallny na pytanie: misiu, czy ty dbasz o mnie? odpowiedzial: Oczywiscie przeciez tyle rzeczy Ci kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj obecny
Po namietnym seksie, na ktory oboje mielismy chec: Ty to lubisz sie skurwic!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jak idzie gdzieś z kolegami zawsze sie ochleje i w nocy o 24 albo i puźniej dzwoni i mnie budzi mówiąc : ========>mam ci coś ważnego do powiedzenia kochanie ja cie kocham ======>ja):no ja ciebie też ======>on) no ale powiedz tak ja imie i nazwisko kocham cie michale i chce być twoja żoną do końca zycia.(jak to słysze to bierze mnie nerwa,zaraz pytam ile wychlał )a na drugi dzień jest tak: =====>wypiłenm 2 piwa(za 2 godziny zapomni ile powiedział i mówi) =====>no ze 3 i kieliszek wódki(a za 2 dni) =====>no jakieś tam 4 piwka i flaszka,bo wiesz marek przyjechał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest głupie i...
śmieszne ale przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawać więcej
tak dużo palantów na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż
znajmej na kawalerskim miał stripeaserke, jak wrócił do domu to opwiadał jakie to piękne narządy rodne miała owa kobieta, był wtedy pijaniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....on.....
To mój ULUBIONY topik. Właściwie wchodzę tu by posprawdzać jakie są niusy i zawsze się dziwie jak głupi muszą być ci faceci i jak głupie muszą byc te dziewczyny tak kiedyś w nich zakochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybuchowa bombonierka
Mój to dopiero jest przekręt. Znalazłam w jego portfelu numer telefonu i gadu -gadu podpisany kamil. Naturalnie sprawdziłam tego kamila i jak się okazało to nie był kamil, tylko kamila! gdy mu o tym powiedziałam, to powiedział, że to nie możliwe, on takich rzeczy mi nie robi. ale ja wciąż mam tę kartkę jako dowód, a on i tak się wypiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
Ja nie rozumiem tekstów typu "znalazłam w jego portfelu...". Kurwa mać, jakby mi kobieta grzebała po moich rzeczach to za pierwszym razem dałbym ostrzeżenie, a nastempnym razem dostałaby tak z liścia że do mojego portfela i kieszeni nie odważyłaby się dojść bliżej niż na meter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T69
Darek to ze tekst "znalazłam w jego portfelu " cie wkur.. ok , ale z ...liscia ... :-( co to ma byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talib
Darek to ze tekst "znalazłam w jego portfelu " cie wkur.. ok , ale z ...liscia ... :-( co to ma byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T69_Talib
aha MIŁE , CZUŁE ,WYROZUMIAŁE (itd) PANIE /KOBITKI ;-) / jestem facetem .... więc przepraszam , że się urodziłem .........więcej się to nie powtórzy ;-) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T69_Talib
aha MIŁE , CZUŁE ,WYROZUMIAŁE (itd) PANIE /KOBITKI ;-) / jestem facetem .... więc przepraszam , że się urodziłem .........więcej się to nie powtórzy ;-) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talibku, ale my naprawdę nie mamy pretensji :) gdyby nie Wy, nie byłoby takich fajnych topików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×