Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

moj były chłopak na pierwszej \" randce\" powiedział do mnie jedno zdanie .\"..to, ze tutaj dzisiaj z Toba jestem nie oznacza, ze chce byc z Toba na zawsze..\"..od tego spotkania minely 4 lata..- odeszłam od niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były powiedział mi kiedyś, że nie miał dla mnie czasu (cały wieczór), bo jego synka bolały zęby po zdjęciu aparatu i musiał go pocieszać i tulić. Synek ma 23 latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cos mam
:D:D:D gadalam z nim na gg: on: Mozesz podejsc do okna na chwile? ja: no i on: co widzisz? ja: co widze ,drzewa bloki...itp ale dlaczego pytasz? on: Tak sobie nie wiedzialem co napisac,brak mi tematu do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst z wczoraj więc świeżynka. Zadzwioniłam do niego i mówię - chciałabym zaprosić Cię wieczorem na wino do jakiejs miłej knajpki (oboje odstawimy auta, bo zawsze ktoś prowadzi) I co? Zadzwonił koło 18, że właśnie wychodzi z pracy i odezwie się koło 19. Zadzwoniłam - ja - o 20 i usyszałam \"a możemy to przełożyć? bo nie chce mi się\" i zapytał jeszcze \"a nie masz planu B?\" :( I masz tu babo placek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co
A moj facet wczoraj sie wieczorem na pocalunki i przytulanki zebralo. Ja juz sobie lezalam w lozeczku, a on co nie przejdzie to cmoknie, poglaszcze , przytuli. Ja szczesliwa i troszke zaskoczona takim zachowaniem pytam: "A cos ty taki calusny dzisiaj?" Na co on: " a wiesz, jakis taki lewy dzisiaj jestem i za bardzo nie wiem, co robie..." Szczerosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihi
mój dzisiaj pół minuty po seksie powiedział "Kochanie, chodź zaspiewamy Bogurodzicę w kwintach" :D hahahahha............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wykasowało. :) Kochane kobiety! Jeśli nie chcecie słuchać takich tekstów, to piszcie do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apu apu
ap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja
moja siostra: Glodna jestem! moj tata: Wytrzymaj, z glodu jeszcze nikt nie umarl! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granica
Umowilam sie z chlopakiem, czekam, nie przyjezdza, wsciekla dzwonie do niego: - Where are You??? On zaspanym, spokojnym glosem: - I'm fine, thank You. Zrozumial "How are You?" :):):) A telefonem go obudzilam, bo spal sobie najlepsze w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za granica
"w najlepsze" mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelki mojego ex jestem orlem a orly lataja wysoko i samotnie po ostrej klotni on rzuca sie na kolana obejmuje mnie i placzac mowi zbij mnie ale mnie nie zostawiaj zaznaczam ze nigdy na nikogo reki nie podnioslam mowie mu kiedys misiaczku boje sie ze jestem w ciazy chwilka ciszy i tekst no to kurwa ide sie zalac z kumplami a ty zastanow sie co mowisz i jak zdecydujesz co postanowilas zadzwon bo ja juz nie mam nic na koncie :( brrrrrrrrrrrrrrrr dobrze ze juz go nie widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała faceta, który nigdy za siebie nie płacił. Obiadki w restauracji, kino, kolacyjka- wszystko finansowała Ona. Pewnego dnia byli na zakupach. Stali już przy kasie, kiedy on objął ją i powiedział: \"Kochanie, dziś ja płacę\". Dziewczynie opadła szczęka! Opadły jej też ręce, kiedy wieczorem okazało się, że zginęły jej pieniądze... To się nazywa przegięcie pały!! DOPRAWDY, NIEKTÓRZY FACECI ROZWIJAJĄ SIĘ TLYKO DO 5 ROKU ŻYCIA, POTEM JUŻ TYLKO ROSNĄ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapula
facet 37 lat zarywa do mnie i mówi: -powiedz mi jaka jesteś wiec ja do niego: -powiedz mi jaki jest twój ideał a ja powiem czy pasuję do niego odpowiada: -kobieta z małym biustem..... ja czekam na rozwinięcie tematu..... -i co dalej? -a co byś jeszcze chciała? bez komentarza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ EKS ZATRUDNIAL W SWOJEJ FIRMIE TYLKO MLODZIUTKIE DZIEWCZYNY OD 17 DO 22 LAT .UWIELBIAL JE ZARYWAC I ADOROWAC CO IM TEZ TO SCHLEBIAŁO .CZASEM WPADALAM TAM PO DRODZE Z ZAKUPOW ABY DAC BUZIAKA MOJEMU MISKOWI .NIE PODOBAŁO MU SIE TO NIGDY I W KONCU POWIEDZIAL MI:NIE PRZYCHODZ DO PRACOWNI BO DZIEWCZYNY JAK CIE WIDZA TO BARDZO SIE STRESUJA I NIE SA WTEDY WYSTARCZAJACO WYDAJNE:!TAK WIEC DOSTALAM SZLABAN NA ODWIEDZINY .TERAZ MINELY 2 LATA JAK ODSZEDL Z JEDNA ZE SWOICH PRACOWNIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka.mimi
Spytałam sie mojego faceta czemu nigdzie nie ma mojego zdjęcia (a byliśmy ze sobą już 2 lata). Powiedział mi, ze nie ma,bo ma go w głowie. Dziwne, bo zdjęcia swojej byłej miał wszędzie jeszcze kilka lat po rozstaniu (nawet pierwsze pół roku jak ze sobą byliśmy). No i jeszcze jedno: powiedział, że nigdy też nie będzie nosił mojego zdjęcia w portfelu, bo go takie coś rozśmiesza, jak inni trzymaja zdjęcia swoich bliskich. Któregoś dnia, przy mnie, wypadło z niego zdjecie jego eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgłupszym tekstem było to ,ze musimy sobie od czasu do czasu zafundować troche postu. Dodam ,że mieszkamy od siebie kilka tys.km i mamy tylko kontakt e-mail i ewentualnie skype`e:o O jakim poscie do cholery on mówi😭Mamy go az nad to:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam...
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppppp
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda M.
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki kolo
jestem facetem bardzo inteligentnej czułej pięknej i wogóle najlepszej na świecie dziewczyny, która na nieszcęscie czyta te wasze głupie,bezproduktywne monitorowe bazgroły.i słuchajcie powiem wam co zrobilem. pierwszy nasz raz był nie do końca.... bo nie stawał mi po prostu kilka nocy bez snu i takie tam specyfiki.....no i jeszcz dziewica.....e kurwa.......i nie moglem wejsc, no bo tak, no bonie mogłem i juz, az w koncu pakowalem w pachwine, nie bylo najgorzej....ale i nie najlapiej....to oczywste ze wkoncu opadl,a ze to juz kolejny raz tak sie zdarzylo wiec zrezygnowany powiedzialem:...WEZ TRZEP BO INACZEJ NIC Z TEGO NIE BEDZIE....nastepnie ponownie zapakowalem w pachwine i powiedzialem: kochanie chyba jestem w dupie.........NO i co zle? teraz nawet 2 razy w dupke zapakowałem i ogólnie sie kochamy aha, jeszcze jak cos to pierdze bekam i dłubie w nosie:classic_cool: O nie wiem co to za znaczki to wstawiła moja DZIOŁCHA .........HINDE O......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki kolo
SPOKO. a teraz mi powiedziala: ale fajnie sie ruchalismy? jesteście prymitywne moje niewiasty i powiem szczerze HUJA WARTE HINDE ŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×