Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

chociażby dzis ,mój starszy brat,ten co mi wszystko z lodówki wyżera. Przychodze do pracy, a ze razem pracujemy słusze, zebys nie wazyla sie pic mojej coli i jest mojego czegokolwiek. Wiec mowie co ty bredziesz przeciez nie jem za to ty mi zażerasz wszystko jak podleci. A on do mnie - bo jak ty mi zjesz to ja tobie też na to ja -nie bądz duren JA CI NIC NIE JEM a on do mnie -ale wyrzucenie to to samo co zjedznie!!! ja -co ja cholera niby znów wyrzuciłam on -chleb Chleb!!! Ten co był stary zgrzybiały!!!Zaczynam podejrzewac ze on zostawia go specjalnie co jak juz nerw mi pusci to wywale to on mi zjada co lepsze rzeczy. No i zczajcie ze on ma 26 lat i jest moim szefem a zachowuje sie gorzej jak przedszkolak brak mi do niego siły jak matke kocham no brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie wpadlam wczesniej na to , zeby umiescic tu tekst swojego brata:) a potrafi chlopaczek dowalic, oj potrafi:)tylko ze najczesciej sam sobie:) proponuje wykreslenie z tematu slowa \"swojego\":)bo bracia tez potrafia:) a oto przyklad z mojego zycia:) : mialam kiedys w kuchni kalendarz ze zwierzetami, i na jednym z obrazkow wisi sobie olbrzymi, obrzydliwy goryl, mowie wiec do mojego brata:popatrz, twoj kolega wisi, a on na to: no pewnie chyba twoj brat:)rany, myslalam ze wpadne pod stol ze smiechu:)do dzisiaj chce mi sie z tego smiac a to chyba z 5 lat temu bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ukochany
czyta sobie ten topic czyta i czyta... tego dnia wczesniej sie połózylismy i spędzilismy naprawde fantastyczną noc.Ale lekko jestem chora wiec nie byłam wstanie dorównać mu krokiem a on dzis rano do mnie z takimi słowami:"napisz teraz na forum jaki jestem cudowny i że nie dałas mi rady"Usmiałam sie do łez.... Raz na ruski rok chyba nie musze dorównywac mu kroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragabash6
A dla odmiany drogie panie napisze co sam kiedys walnąłem do swojej dziewczyny, to było jakieś 4 lata temu (po roku związku) ona: ale ze mnie głupia dupa ja: wcale nie taka głupia :) Do tej pory sie z tego smiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRUSZKA
moj dzis rano obudził sie i zrobił minke jak dziecko...gdy sie go spytałam co che on na to ze bym........ mu sinadanie zrobiła bo on nie wstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś usłyszałam od faceta, na którego punkcie miałam zupełnego fioła: JESTEŚ NAJLEPSZĄ KOCHANKĄ, JAKĄ MIAŁEM W ŻYCIU I DLATEGO MUSIMY SIE ROZSTAĆ. Miły, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalaa
Trzy lata byliśmy ze sobą. Przeżywałam życiowy zakręt, przejawiający się między innymi chwilowym zanikiem seksualnych potrzeb. Reakcja mojego partnera była następująca: Trzeba mnie było uprzedzić, jak się poznaliśmy, że stracisz zainteresowanie seksem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewno
wyjechał za granicę na 2 miechy "Wiesz że nie możesz nigdzie wychodzić, a już na pewno na żadne dyskoteki!!! zabraniam ci!!! Ja też bym nie mógł!!!" HeeHee dziś jest właśnie druga sobota jak go nie ma... nawet nie myślę żeby w domku siedzieć, raczej zastanawiam się gdzie się wybrać :P dupek, po takim czasie mi nie ufa... Wy też tak macie? Jak on kur*a sam został to szlajał się to tu to tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety! Jakiego ja mam boskiego faceta! I płaci za mnie zawsze i dzwoni żeby powiedzieć dobranoc i w łóżku mówi same miłe rzeczy. Nie tylko tam zresztą... ;-) Szczęściara ze mnie! I nie mogę sobie przypomnieć żadnego głupiego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój kochaniutki
a mój dziś [powiedział do mnie (przez sen) - marzena ale z ciebie laska, masz taką figurę, że niejedna dwudziestolatka może się schować - ja jestem trzydziestiolatką - jest extra facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż właściwie... Napisałam do niego godzinę albo 2 temu sms-a z pytaniem o godzinę spotkania. Właśnie zadzwoniłz przeprosinami, że się tyle czasu nie odzywał, ale zdrzemnął się po pracy. No to mówię, że nie ma sprawy i że wysłałam mu przed chwilką link do bardzo zabawnej strony. Na co on: A, tak. Widziałem. Ale on jest fajny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorelka
A co powiedzie na nietypowe prezenty?Byłam na wakacjach za granicą, mój eks w polkich górach. Wysłał mi list, w którym napisał, że ma dla mnie specjalny prezent. Spotykamy się, ja mu daje jego ulubioną wodę toaletową, ślicznie opakowaną, a on mi... kamień (podobno z gór, ale przypuszczam, że zabrał spod domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduś
A może ten kamyk naprawdę jest z gór? ja byłam w Czeskich g. i właśnie kamyki przywiozłam dla swojego i...... był zachwycony! ma akwarium, teraz ślicznie się w nim komponują :) to był okres kiedy miał troszkę obsesję na punkcie tego akwarium wciąż jakie dodatki i takie tam :P więc może dlatego się tak cieszył, ale czy to aż taki zły prezent? No chyba że rzeczywiście spod dommu, to inna sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu Rysiu
z gór? a nie był ten kamień czasem z Jeleniej...... ups, to znaczy z JASNEJ Góry ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bentka
Głupie, kiedy zaczyna z siebie robić uczciwego, a zmyśla. Wtedy mówi głupie teksty. Uśmiać by się można. :D :D :D Chyba liczy, że się na to nabiorę. :D :D Ale to widać, bo te teksty są tak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny topik. Czasami się śmieję, a czasami to się we mnie feministka budzi jak to czytam. Teraz coś z moich doświadczeń. Pierwsze wyznanie miłosne mojego byłego: \"nie jestem pewnien... zaznaczam: nie jestem pewien ..... ale CHYBA cię kocham\". Grrrr. Historia nr 2: kandydat na mojego faceta wysyłał mi mnóstwo ciepłych, milutkich sms-ów. Ostatniego dostałam w niedzielę palmową (\".... moje kochanie\"), a w Wielką sobotę to już nawet nie odpisał mi na życzenia świąteczne. Po 3 tygodniach się odezwał: \"miłego dnia kwiatuszku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panasonic
No coż... ja spotykalam się jakis czas z totalnym dupkiem, ktory sam za bardzo nie wiedzial, czego od życia chce... Niestety moje zauroczenie przyslonilo mi rzeczywistosc... po spotkaniu "bliskiego stopnia" kiedy chcialam zeby sie do mnie przytulil, powiedzial ze tego nie zrobi.. a kiedy się spytalam dlaczego...jego odpowiedź brzmiala: "bo jestes moją koleżanką" bez komentarza, jedyne co moge powiedziec, że mi wstyd za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wychładzaniu penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to idioci
sa male wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhi
chlopak mojej siostry ma 22 lata i jakas obsesje na punkcie brzydkich zapachow :, - do mojej siostry po spacerze w deszczu : "wlosy ci smierdza mokrym psem ... albo suką..." - wpadl do kolegi i juz w progu powiedzial :"ale tu wali starymi ludzmi " i w tym momencie zza drzwi wychylila sie babcia kolegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
zabawny teks: wiesz ja lubie 3 muszkieterow atosa portosa i amigosa! smialam sie 3 godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do mojej ukochanej Iwonki (byliśmy razem prawie 3 lata) i tak: \"Kocham Cie Misiu\" - wtorek \"Już Cie chyba nie kocham\" - środa \"Nie, nie zostawaim Cie przez telefon\" - czyba czwartek dalej nie pisze bo szkoda gadać a Iwciu kochana jesli to przeczytasz a mam taka nadzieje to pamietasz co mowiałs na temat zostawiania przez telefon? miałas racje faktycznie straszne kurestwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie
On: Kochanie, opracuj mi na zajecia 2 "takie a takie referaty", bo ty tak dobrze orientujesz sie w necie... Ja: Ale słonko, ja mam net tylko pracy, ty w domu, ale popołudniami zamiast szukac materialow okupujesz kompa godzinami grając w gierki... On: Jejku, ale ja mam taka stresujacą pracę, i w pracy nie mam czasu, a po pracy to ja sie musze odstresowac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKasia
Szykowałam się ostatnio na imprezę. W tym czasie do mojej młodszej (o 12 lat!) siostry przyszedł jej chłopak, więc poprosiłam go żeby mnie podwieźli, jak skończę się szykować. Robiłam przed lustrem na przedpokoju ostatnie poprawki, i widzę jak małolaty dziwnie na mnie zerkają... w pewnej chwili Domino stwierdził: "Widzę, że dwie godziny przed lustrem i 10 lat mniej!!!" Nie jestembaaardzo starą kobietą ;) (mam 29 lat), i dodam jeszcze, że nie znoszę mocnego makijażu, więc nie byłam zmalowana... ale czy na codzień, aż tak źle wyglądam???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×