Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

w siódmą rocznicę ślubu, na uroczystej kolacji:wiesz , ja nie dojrzałem do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_wawa
podczas zbilżenia.... "kochanie nie wiem co jest grane... nie chce mi stanąć" i tak go kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabol
Jak go na czymś przyłapałam-nie rób ze mnie głupiej-. Nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made-in-china
ostatnio obiekt moich westchnien byl na imprezie. beze mnie, bo los(albo moj szef) akurat zarzadzil, ze musialam pracowac. na drugi dzien pisze do niego sms-a i sie pytam jak bylo. "nie masz czego zalowac. najpierw bylismy w Zakopanem [tak sie nazywa knajpa, do ktorej zawsze chodzimy],bylo fajnie, a potem pojechalismy na *** [nazwy nie pamietam] bylo zajebiscie super impra" hmmm....no to rzeczywiscie nie mam czego zalowac, skoro tak zajebiscie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jak na razie palnął jeden raz tak durnowaty tekst warty zapamiętania. ZDARZENIE: Koło 2 w nocy. Właśnie wróciliśmy do domu po imprezie. Mąż nagwiżdżony jak bela. Schodzę ustami w okolice jego klejnotów. A to bydle mi wypala: \"ani sie waż go brać do buzi\". Za parę minut: \"Wcześniej nigdy mi tak nie robiłaś!! Pewnie kurwisz się z innymi!!\" 😠 Dodam tylko że jesteśmy ze sobą ponad dwa lata (ponad 4 miesiące małżeństwem) i TAKI sex nie jest nam obcy Myślałam że padnę. Oj dostał po łbie:) Na jego szczęście rano przeprosil i nawet kwiatka dał. Oczywiście jak mu to przypomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kochanie w jakimś3 miesiącu naszego związku w odzewie na moje pretensje odnośnie imprez na których był beze mnie a były mocno zakrapiane i \"udziewczęcone\" (sztuk wiele) powiedział mi, że : \"Facet, kiedy sobie wypije MA PRAWO poflirtować z ładną dziewczyną\" buahahahha... no teraz to się śmieję z niego, a jemu się wtedy głupio robi... ale kiedy to uświadomienie miało miejsce wcale nie było mi do śmiechu.... P.S. A teraz się kochamy ponad rok i nic już takiego nie mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka lodu
to moze nie jest najgłupszy tekst tego faceta, ale najgorszy jaki mu wybaczyłam (co nie znaczy, ze zapomniałam):"ty jesteś głupia, ale nauczyć się potrafisz"...i jeszcze mu sie wydawało, że to dowcipny komplement:/...a podobno mnie kochał...:/ chyba na prawde byłam głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki, siedzimy jemy kolacje, jesteśmy ze sobą od półtora roku,ja mu mówię, że go kocham , że jest dla mnie calym światem, a on oświadcza \"ja też cię kocham , ale nie systematycznie\" ..........brak mi słów Zerwalam z nim, on od tygodnia mnie blaga, zebym do niego wrócila i właśnie przed chwilką dostałam smsa \"Nie dowiary , ale myśle o tobie\" I jeszcze jeden tekst. Poznał moją najlepszą przyjaciółkę i mówi po jej wyjściu : \"ładna ta panna, ale figurę ma do dupy, ty masz fajną figurę a z urodą jesteś taka se\".............brak mi słów Pocieszając moją przyjaciólkę po kolejnym zerwaniu. Ona jest załamana, płacze itd. Mój eks mówi do niej : \"Wiesz na czym polega twój problem? Za szybko dupy dajesz!\".........brak mi słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek
" Następnym razem zrobimy tak, żebys i ty miała troche przyjemności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
yuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykalam sie z nim juz od miesiaca: podczas romantycznej chwili powiedzial do mnie: \"spotykalem sie kiedys z taka fajna dziewczyna, ale byla dla mnie za madra. jak dobrze ze jestem z Toba\" to mial byc komplement, ale potem dlugo musial mnie przepraszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alku
to był niezły tekst usłyszany dwa tygodnie po zerwaniu: "w dniu w którym mnie zostawiłaś miałem cie poprosić o rękę" Dodam tylko ze on przez 4 lata jakoś nie mógł podjąć tej decyzji a tu nagle bach!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej chamskie teksty
kobieta to pasożyt ciągnie kasę jak sie da trzeba sie sprawdzic przed slubem bo jak sie nie dopasujemmy to :spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
Mój ex to kopalnia tekstów, ale zakończenie naszego związku było "najlepsze" Mój (na szczęście) ex zarządał, żebym się wyprowadziła (po całym miesiącu mieszkania razem), bo po 4 latach związku doszedł do wniosku, że ciagle nie wie czy mnie kocha. Przy okazji dowiedziałam się, ze w trakcie bycia razem zakochał się w jakiejs pannie (notabene jego pracownicy). Panna miała chłopaka. gdy spytałam czy gdyby rzuciała tego faceta to czy on rzuciłby mnie odparł "możliwe". Spakowała się i wyprowadziłam. Ale nie miałam spokoju, bo ciagle mnie nachodził, dzwonił, esemesował. Stosunku w miarę się unormowały (tzn. rozmawialismy w miare normalnie - czyli nie pozabijalismy się). Chcial byc ze mna na stopie kolezenskiej (choc co innego probowal:O ) , ale nie bardzo mnie to interesowalo. W koncu postanowil wyjechac za granice. Pare dni przed wyjazdem zaprosil mnie na kolacje (bez podtekstow). Wydawalo mi sie, ze wszystko OK wiec postanowilam zadzwonic i pozegnac sie z nim (przez telefon). A ten dupek nie chcial ze mna w ogole rozmawiac ("bo nie ma sensu") i powiedział, że poznal super dziewczyne (pracownica jego ojca, ktora za pare miesiecy wychodzi za mąż). Rozłączyłam sie i napisałam sms, że nie chce miec z nim nic wspólnego. Po tygodniu przyszedl pierwszy sms (chcial sie dowiedziec co u mnie), potem kolejny... aż w końcu mejl "CHCESZ POPISAĆ?" DUPEK!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajka
moj ex probował nie namawiac do sexu: no daj spokój wszyscy to robią! moj chyba juz ex mowi niedawno: no co Ci zalezy(w sytuacji podonbej) albo:ale sie z Toba wynudziłem nie wiem czy te teksty to prowokacja czy szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum_plum
Zaczęłam się spotykac z moim eks, a potem on nagle zniknął na 4 misiące-zero telefonów, itp. Kiedy się potem spotkalismy (w przypływie głupoty wróciłam do niego) na pytanie czemu się nie odzywał: "bo miałem złamaną nogę" (?) ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka
ja dzisiaj usłyszlam świetny tekst od mojego chłopaka : wiesz co dzisiaj sie nie spotkamy bo moja mamusia wyprała mi spodnie i nie mam sie w co ubrac. Słyszalam pełno takich tekstow jak mi sie jeszcze cos takiego przypomni to na pewno wpisze Podrawiam kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na to
dziś się nie spotkamy bo mama chciała żebym został w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka
jeszcze raz ja --> jak powiedzialam mu ze fajnie by bylo jakby mi dal kiedys kwiatka to on powiedzial "dam ci jak beda w maju na pomnikac hehe" niby dla niego to byl zart ale dla mnie nie byl wogole smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka
jeszcze raz ja --> jak powiedzialam mu ze fajnie by bylo jakby mi dal kiedys kwiatka to on powiedzial "dam ci jak beda w maju na pomnikac hehe" niby dla niego to byl zart ale dla mnie nie byl wogole smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmphjf
uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż strach się bać
przyjechałam do niego, mieszka w innym mieście: moje imieniny. idziemy sobie spacerkiem, nagle.. przypomniał sobie o imieninach i mówi: - pożycz mi 5zł - ?? (dałam mu) poleciał do kwiaciarni i wyszedł z różą, powiedział , że kase mi odda.. oczywiście nie oddał ... :o oglądamy film: on: uwaga... ja: co>?? on: będę strzelal z dubeltówy .. (pierdnął bardzo głośno) ja: ty swinio (wstałam by uciec z miejsca rażenia :o ) on: nie uciekaj (zacieszony zatrzymał mnie żebym wąchała jego smrody) bardzo poważna rozmowa ;) : on:jesteś dla mnie prawie ideałem kobiety ja: :o on: bo wiesz musisz wiedzieć,że jak zwiążesz się ze mną na stałe to będziesz musiała wyciskać mi pryszcze z pleców :O nigdy tego nie robię... chcecie więcej???? jak przypomnę to napisze bo tych sytuacji było na setki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo góry pod chmury
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny z coraz gorszych dni z moim ex, on znudzony siedzi na fotelu, i na każdą moją propozycję (kino, pub, spacer.....) odpowiada \"nie chce mi się\". W końcu nie wytrzymałam i pytam \"A czy ty wogóle chcesz ze mną nadal być?\"..........Odpowiedz: SAM NIE WIEM. 10 minut później już nie byliśmy razem ( po ponad 2 latach), wyszłam. Parę dni później jego teksty w rozmowie: \"chciałem Ci tylko powiedzieć, że cały czas o Tobie myślę i zwyczajnie tęsknię za Tobą\" (to nie była próba powrotu tylko informacja) i na koniec rozmowy \" Bo ja zwyczajnie cię nadal kocham...tylko już mi na tobie nie zależy\". Może ktoś wie jak to możliwe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genewa
swietny topik. czytam go od kilku dni i boki zrywam. ale niektore teksty sa bardzo przykre. az sie dziwie ze niektore z was znosily takie traktowanie. Do tekstow niezle przykrych ale az smiesznych w sobie z tego powodu dolaczam moj z exsem: Jestem w pracy.Spadlam ze schodow i zlamalam reke. Dzwonie do niego aby mu powiedziec o wypadku, a on zamiast zapytac czy nie zlamalam czegos jeszcze, jak sie czuje itp powiedzial tak: Ja - KOCHANIE MIALAM WYPADEK I ZLAMALAM REKE Exs: CHOLERA, TO KTO TERAZ BEDZIE ZMYWAL NACZYNIA? mily byl no nie? nic dodac nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristessa
moj frederic, francuz:"wiesz, ja lubie zyciowe doswiadczenia, dziewczyny z roznych stron swiata, TO DLATEGO JESTEM Z TOBA" zawsze musze go scigac, wydzwaniac do kolegow, bo on nigdy nie ma swojego telefonu "wiesz przyzwyczailem sie do samotnego zycia, jak mam ochote kogos widziec to sam dzwonie z budki" kiedys umowilismy sie, ze cala niedziele spedzimy razem. wiec zadzwonilam do niego, zeby sprawdzic czy jest w domu czy tez moze mamy spotkac sie na miescie. nie odbieral. nastepnego dnia w pracy "och wiesz, bylem taki chory, wylaczylem dzwonek w telefonie" czy nie mogl sam zadzwnic w ta niedziele i mi powiedziec? albo kiedys zastanawial sie czy nie przypadkiem za duzych dloni, na pytanie czemu tak mysli odpowiedzial "no bo podobno idealna piers miesci sie w dloni" kiedys, jescze w liceum, strasznie podobal mi sie taki tomek.on zreszta tez gapil sie na mnie caly rok. oczywiscie nic z tego nie wyszlo. moja kolezanka podrzucila mu kiedys moj numer telefonu. zadzwonil po trzech dniach. teksty "wiesz...ale ja nie wiem o co chodzi" i "ale ja cie nie kojarze", wszystkie moje wyobrazenia o jego geniuszu padly. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa
jest jeden tekst ktory moim zdaniem bije na glowe wszystkie inne taki jest uniwersalny i ponadczasowy TO NIE JEST TAK JAK MYSLISZ. faceci stosuja go w calym spektrum sytuacji od glupich wpadek typu np. zapomnienie czegos po hard core typu przylapanie go w wannie z panienka o ktorej jeszcze wczoraj mowil ze tylko rozlicza mu pity. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×