Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie prosze

wielkośc płodu

Polecane posty

Gość pomozcie prosze

prosze odpowiedzcie jak najszybciej mozecie jestem w 8 tygodnu ciązy, wczoraj wóciłam z badania usg i lekarz stwierdził, że najprawdopodobniej ciąze trzeba będzie usunąc bo płód jest za mały ma 15 mm. Z tego co czytam na internecie to 1,5 cm i to normalna wielkość w tym tygodniu. jutro idę do inego gina, ale do jutra chyba umrę proszę napiszcie jaką wielkośc miało wasze maleństwo na poczatku 8 tygodnia. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest male moje w 6 tyg to było tak male ze ledwo lekarz widzial a w 12 mialo 24mm laekarka tez mowila ze male i pozniej na usg tez byl mniejszy niz normy przewiduja a urodzil sie 54 cm i 3kg wiec wcale nie bylo zle zmien lekarza to ci radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze
dizekuje wam za pomoc, tak licze od dnia ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ale na konowała trafiłaś !!!! Idź do innego normalnego lekarza, to Cię uspokoi. Jak można powiedzieć, że ciążę trzeba będzie usunąć bo mała!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w porzadku z twoja ciaza! Ja mialam CRL 15 mm na w 7tc+2 dni od ostatniej miesiaczki i to odpowiadalo ciazy: 7 tyg. i 6 dni. I nawet moj lekarz stwierdzil, ze to calkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze przestraszyłam się
moja ciąża pod koniec 7 tygodnia ma 10 milimetrów. lekarz powiedział, że duża, ale teraz sie przeraziłam. odezwijcie się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak serce bije to lekarz nie powinien takich głupot opowiadać. Moja mała w 6t.5d. miała tylko 4,7 mm w 9 t.2d tylko 19mm - i też w necie czytałam głupoty ze powinna mieć najmniej 2,5 mm w tym czasie i.........................urodziła się dluga 58cm !!!! 4150 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
Dziewczyny wszystko w porzadku z waszymi malenstwami. Nie martwcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże przestraszyłam się
do innych dziewczyn, które były lub są w ciąży dziewczyny, a wasze wielkości plodów w 7 miesiącu? podzielcie sie swoimi doświadczeniami, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże przestraszyłam się
hej, hej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien koniecznie lekarza. poradz sie innego. oni tez sie myla. a dzidzius- kazdy rosnie inaczej, nie ma jako takich norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15mm w 8 tyg. to za mało???? Co za bzdury:O Przeglądam właśnie zdjęcia z USG i mam w 7 tyg.6,7mm 9tyg.12,5mm 13tyg. 60,8mm synek urodził się z wagą 3800g dl.55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Boże przestraszyłam się
moja ciąża w 7tyg i 3dn wynosiła 11milimetrów i gin powiedział,że wszystko jest OK.określił to jako sporą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie
dziekuje Wam wszytskim za słowa otuchy i tak liczny odzew. Byłam wczoraj u innego gina w innym mieście, wszytsko jest ok, serduszko bije jak dzwon. Przykro tylko sie robi jak lekarze (moj poprzedni) wyciagają za 5 minut 100 zł i popełniaja tak straszne błedy. Dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu poszłabym do tego poprzedniego i najnormalniej w swiecie zareklamowała wizytę, możesz szanownego pana postraszyć historią w lokalnej gazecie- nastepnym razem będzie wiedział co mówi albo siądzie do książek i sie douczy- mi lekarka w 8 miesiącu powiedziała , że to ciąża 3 tygodniowa- czyli musiałabym w nią zajść już po tym jak się o niej dowiedziałam.....poszłam do innego lekarza który potwierdził ciąże 8tyg i bijące serce- a okazało sie że poprzednia pani doktor wzięła za ciąże bliznę po cc.....ma baba szczęście , że nie byłam u niej prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolia to tola przeciez
w 7 tygodniu miałam 8 mm, aw 13 tygodniu (w sumie pod koniec 13 tyg ma 7 cm już i jestnormą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 synów
pierwszy syn 8 tydz.15mm (wazył 3870 i 56 dlugi )i nikt go usowac nie chcial, a drugi 9 tydz. 26mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 synów
a moze poprosty lekarz zle zmierzyl???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za idiota? idiota! niestety tacy lekarze też pałętają się po świecie. natychmiast idź do innego!!! mój maluch gdy miał równo 7 tygodni mierzył mniej niż 1 cm (dokładnie 8,7 mm) - a teraz rośnie super według wszystkich standardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
dziewczyny kochane,ale piszcie wiek dzidzi wg usg bo ja też mogłabym panikować bo w 8 ,6 tyg dzidzia miała 11 mm a tak naprawdę był to wiek 6,6 tyg i wszystko wychodzi ok niektóre dziewczyny również źle napisały,bo gdy odejmiemy 2 tyg z podanych przez nie wieku dziecka to wymiary są jak najbardziej wporządku :) i wychozi na to ,że wszystkie dzidzie są prawidłowej wielkości ;) Lekarz robiąc usg robi również wyliczenia z niego dowiedziałam się,że dzidziuś ma 6,6 tyg a nie 7,4 tak jak liczyłam według bety :P a na internecie też nie są zbyt dobre wymiary wypisane,bo wiadomo że dzidzie rozwijają się wg "swojego uznania" a nie wg książkowych norm ;) 12 marca byłam na usg i widziałam tylko pecherzyk-był wiekości rodzynki :) 19 również dzidzi nie było widać a 25 już 11 mm miała i widoczne bijące serducho. Pamietajcie,że na usg dzidzia będzie młodsza na początku o te ok 2 tygodnie,bo w dniu okresu wg bety to 4 tyg a wg usg i faktycznego zapłodnienia 2 tyg gdzieś,bo nie dochodzi do zapłodnienia podczas okresu przecież tylko na ok 2tyg przed @ :) Zacznijcie się martwić,gdy wiek dzidzi wg usg będzie znacznie mniejszy niż wg ostatniej miesiączki,bo tylko wtedy można podejrzewać nieprawidłowy rozwoj. Gdy moja znajoma z innego forum była na poczatku ciąży to jej maluch był nawet o 2 mm mniejszy od mojego gdy były w tym samym wieku,a teraz jest w 14 i dzidzia dogoniła normy i jest starsza o 1 dzień nawet od daty liczonej wg Ostatniej miesiączki ;) Więc nie martwcie się,bo to szkodzi ;) jak dzidzia jest i rośnie to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
zapomniałam dodać,że wszędzie wyisuja różne normy,ale nie napiszą czy np te 15mm ma być być na poczatku pewnego tygodnia czy pod koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajaku
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza, zrobił USG, jestem w 7 tyg ciązy, wielkość płodu wynosi 8,5 mm. Lekarz powiedział że to za mało, płód się nieprawidłowo rozwija lub wogóle się już nie rozwija, jestem załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień lekarza czym prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kery
co za bzdury Wam lekarze opowiadaja..szkoda słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny! byłam dzis u gina i jestem zalamana.drugi raz robil mi usg i nadal nie widac dzidzi (pierwszy raz robil usg poltora tygodnia temu). wedlug ostatniej @ jest to ok. 8t 4d (30.11.09). lekarz powiedzial , ze prawdopodobnie jest to puste jajo płodowe, ale powiedział tez ze cos tam widac, ale jest wielkosci 4,5 mm - tak bylo widac na ekranie usg. zrobilam badanie na HCG po wizycie, i wyszlo mi 17816,5 mU/ml, a moje normy to: 6-7 tydzien: 10500-161000 i 7-8 tydzien; 18000-209000. wiec wedlug HCG jestem jakos w 7 t ciazy. strasznie sie martwie, ze lekarz moze miec racje. blagam napiszcie czy któras z was miala az tak mala fasolke w tym tyhodniu ciazy. straszie sie boje.pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×