Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Faceci są dziecinni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie

Polecane posty

Pracuje z mężczyznami w wieku 25-28lat wykształceni ale zachowują się jak dzieci. A nie wykazują opowiedzialności. Szczyt marzeń to małolatka która dobrze wygląda i lubi się bawić, i z takimi się spotykają. Ponad połowa dziewczyn w pracy nie może znaleźć partnera a oni wolą chodzić na dyskoteki z gówniarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek z tego
nie zadawaj się z gowniarzami tylko znajdź sobie faceta na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zattras
no widzisz, a ja mam odwrotnie, nie moge znalezc kobiety, bo nie lubie dyskotek, a dla nich najwazniejsza jest zabawa. Tez mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby gdzie . To oni robią karierę mają wykształcenie . Po kim innym spodziewać się dojrzałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyksztalcenie,kariera,itd... wiek ktory wymienilas to wiek tesknoty za mlodoscia ktora umyka stad ich dziecinnosc ;) niektorzy dojrzeją pozniej, niektorym to sie nie uda wcale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy w czym wybierać:D Po co mi stara dupa jak mogę mieć wesołą małolatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita ty chyba pracujesz
z jaimis wsiokami ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
może to Ty nie zwracasz uwagi na spokojnych, nie chodzących na dyskoteki facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyysiek
a ja amm 21 lat a wszyscy mówią mi że jestem jak dziecko, jak ktoś się na mnie wkuży i mi coś gada to humorem go do tego załamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
Wlasnie facet ma racje malolatka nie oczekuje wiele rozrywki i zeby ktoś za nią placil a wy kobiety dojrzale emocjonalnie oczekujecie dojrzalosci od nas...prawda facet ? ;)........zalosny tok myslenia i jak bys na ulicy wygladal z malolatka ? jak jej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie wsioków a raczej rozpuszczona męska elita tak wygląda z dużego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
mnie to zalamales humorem ......np wkuży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrej baletnicy
nie Nakita,to wsioki.Prawdziwy facet z miasta umie sie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam akurat 18 letnią dziewczynę mimo że sam mam 28 . I dobrze z nią wyglądam. Koledzy mi zazdroszczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest przyjeżdża taki kołek
ze wsi,tatus krowe sprzeda,dyplom kupi a synus magistra struga i odgrywa sie z a krzywdy rodziców z czasu PRL-U :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
o tak koledzy napewno ;) ale w domku chcą miec dojrzala kobiete a nie dziewuszkie w wieku szkolnym ...teraz dobrze wygladasz ale za 3-4 lata bedziesz wygladal jak zajechany dziad i dziewczyna wymieni Cie na nastepnego 28 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim domku:D U siebie w domku chce mieć piękną dziewczynę o wesołym usposobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
ehhh, ja to bym chciala z takimi ludzmi beztroskimi pracowac, juz mnie wkurza to cala "dorosłosc" i te stare pryki u mnie w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaga to kwestia charakteru a nie dojrzałości . Osobiście nienawidzę poważnych kobiet i wszelkiego buractwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cię oni obchodzą? Czepiasz się ich dlatego że nie spełniają twoich wymagań? Nie muszą 🖐️ Im takie życie odpowiada, ich dziewczyną też... to o co ci chodzi? Ja nigdy nie znajdę dziewczyny ale nie obwiniam ich o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
alinkaaa>>> juz cie wkurza?.. a wszystko dopiero przed Toba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
ja się facetom nie dziwię, jakby czytam posty zdewociałych kobiet niby dojrzałych z tego topku, ze wolą młode, wesołe laseczki, zamiast takich zgrzybialych umysłowo bab jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
** zamiast "jakby" miało być "jak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chciałabyś słuchać godzinami o małolatkaćh przy włączonym hip hopie. Nie wypada nawet powiedzieć że nie słuchasz hiphopu, bo o razu jesteś stara krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
jej wesole usposobienie zniknie pod cieżarem codziennych obowiazkow, dzieci, itd i co wtedy ? poszukasz nastepnej wesolej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
dojrzały, ja mam dopiero 25 lat, no a pracuje z ludźmi, którzy mają dzieci w moim wieku, a jeden ma wnuka, ktory jest raptem 4 lata ode mnie młodszy. ;/ to dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
ja po kryjomy slucham metalu z plikow syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×