Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Faceci są dziecinni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie

Polecane posty

fakt.. faceci są jak dzieci i to nie ma nic wspólnego z wiekiem a tym bardziej z wykształceniem -im bardziej zarozumiały \"malec\" (patrz otoczony zabawkami tj. dziesięć aut, domek, basen, papierowe banknoty i ładne lale) tym gorzej zachowuje sie w piaskownicy gdy ktoś mu zabierze zabawkę albo nie da mu się pobawić swoimi.. a co gorsza jak inne dziecko zdecyduje się opuścić piaskownicę bez jego zgody.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
Niklta, bardzo chcialabym Cię zrozumiec...ale ja po prostu uwielbiam hip hop od wielu lat:) mozemy sie zamienic pracami, ja Ci oddam moich starych dziadkow, bedziesz miala wtedy powazne rozmowy, takie o zyciu, umieraniu , emeryturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
alinkaaa>>>> to popatrz na nich laskawszym wzrokim za akiś czas bedziesz im podobna ..taka jest kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
jedeynym odciazeniem jakiego moze sie po tobie spodziewac to to ze nie bedziesz jej przeszkadzal :D i ulotnisz sie do pobliskiej knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlaczego moim rówieśnicom wydaje się że są w czymkolwiek bardziej wartościowe niż 18 letnie czy 19 letnie dziewczyna.:D Śmieszy mnie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
dojrzały, jedyne co wzbudza moj podziw , to ich fachowa wiedza, można sie dużo dowiedzieć i nauczyć...no ale niestety na dłuższą metę, praca z ludzmi z całkiem innego przedziału wiekowego jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
sprobuje inaczej:) w takim towarzystwie czujesz sie wyaljenowana brakuje Ci rowiesnikow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
tobyl smiertelny blad ze wziąleś babe :O.......................... trzeba bylo wziąsc kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha A stare takie trudne.:D Łatwiej znależć porządną 18 latkę niż 28. W większości stare używane szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzialem w biurze w jednym pokoju. Napewno do domy bym nie wziął.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
jestem 2 lata starszy od Ciebie ale nawet prze mysl mi nie przeszlo ze moglbym przyprowadzic takie dziecko do domu ...to prawie jak adopcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwiłabym się gybyś był jednym z moich współpracowników bo macie bardzo zbieżne poglądy i teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kwestia podobnego wieku:D W gruncie rzeczy też jestem wykształcony, pracuje w poważnej firmie, w największym mieście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
hihihihihi dojrzalosci nie zdobywa sie wraz z wyksztalceniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
nikita-przede wszystkim faceci nie umawiaja sie z kobietami z miejsca pracy.Dlaczego?to juz odpowiedz na to pytanie sama sobie-jezeli potrafisz wyjsc poza damskie zaklamanie... Po drugie ja jestem z duuuuuzego miasta i tego typu teoryjki nijak nie przystaja do rzeczywistosci.No,jesli ustawisz odwrotnie plcie i postawisz ten zarzut w stosunku do wlasnej-oooo tak!!Wtedy jest to strzal w 10 tke.Dzisiejsze dziewczyny mysla dokladnie tak wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
Chyba najpowazniejsi sa faceci po 30tce, ale przed 40tka. Faceci przed 30tka to dzieci, ktore chca sobie przedluzyc mlodosc, a facetom po 40stce czesto odbija, bo zdali sobie dopiero teraz sprawe, ze juz nigdy nie beda mieli 20 lat... Mam 23 lata i rozmawiajac z facetem 30letnim czuje sie jakbym rozmawiala z 12latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że facet ma młodszą dziewczyne wcale nie oznacza ze jest dziecinny,ale przy takiej małolacie może zdziecinnieć,to przykre ale nawet faceci w średnim wieku moga zachowywac się dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
a jasne ze nic takiego 40 facet i 30 letnia to co innego niż 30letni fazet i 18 dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie kobiety jak ty najczęsiciej są nudne, a życie z nimi beznadziejnie żałosne. I dlatego nie ma chętnych:D.Może poprostu za wysoko mierzysz. Poderwij sobie jakiegoś chlopka ze wsi . Często są wychowywani na poważnych odpowiedzialnevych mężczyzn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ty:D mężczyzni inne kryteria stosują przy ocenie kobiet, niż kobiety przy ocenie mężczyzn. I wierz mi że nie jesteś w tej grupie kobiet która najbardziej jest porządana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
Faceet jest wlasnie przykladem takiego debila, na ktorego zadna normalna fajna kobietka nawet nie spojrzy, wiec musi szukac wsrod malolat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
jesteś wyksztalconym facetem i mowisz ze kobiety w tym wieku sa nudne ???????? a o czym ty mozesz rozmawiac z dzieckiem 18 letnim? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jakie ma powodzenie, ale ze starymii dupami nawet się nie zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jakaś praktykantka przypadnie mi do gustu. I tyle o kobietach z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×