Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Faceci są dziecinni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie

Polecane posty

Gość fredzia99
ty nie masz innego wyboru, bo zadna cie po prostu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
napisales "ma" powodzenie i nie bardzo wiem o kogo chodzi..... tak naprawde dla malolaty znaczysz tyle co slowo sponsor :D dziadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na początku, ale z czasem są naprawdę wiernymi partnerkami. Przynajmiej do czasy gdy nie przyłapię Cię z inną.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
fredzia99-pozamieniaj tylko plcie,wtedy wszystko sie zgadza co do joty.To wy czujecie jakas nostalgie za tymi latami ktore przeszly i nie mozecie sie pogodzic z tym ,ze "mam juz 40 lat!!!"To wy o ile wiem wylazicie ze skory zeby tego wieku po was nie bylo widac.A na kim te firmy kosmetyczne produkujace "cudowne eliksiry mlodosci",ujed typu np.kremy przeciwzmarszczkowerniajace i inne robia kokosowe interesy?A kto sie oglada codziennie w lustrze sprawdzajac czy to juz?tzn.:czy juz pojawila sie pierwsza zmarszczka?Nie rozsmieszajcie nas kobiety przypisujac nam wlasne cechy...heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
Chca, chca, tylko takim chlopcom(na tytul mezczyzny trzeba sobie zasluzyc) jak ty mowimy: nie dziekuje, a potem taki stoi z rozdziawiona geba i jest w szoku, ze ktos dal mu kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
o tak sa wierne :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zwlaszcza ze ledwo sie domyslaja znaczenia slowa wiernosc:D:D:D:D:D:D no chyba ze do portfela:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa
jasne, ze nie podrywa się kobiet z pracy. Żadnej dupy z mojej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
urzywane, kurwy.. itp wlasnie dowiodles ze inteligencja nie idzie w parze z wyksztalceniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przesadzaj,. co to ma do tego czy z pracy czy nie z pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
jak sie czujesz codziennie spogladajac w lustro i widzac w nim totalne zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia99
Lahkoona, jaka posucha? Wystarczy wyjechac za granice i opedzic sie od super facetow nie bedziesz mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywam rzeczy po imieniu, a brak zrozumienia znaczenia slowa inteligencja, świadczy o jej braku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
hm sam na to wpadleś czy braleś lekcje ?...przypuszczam ze na innych topikach na pomaranczowo piszesz -Licza sie tylko dziewice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe....
jak wspomianal autorka...nie moze sobie znalezc faceta - i wszystko jasne taaa za granica to wszyscy sa uosobieniem odpowiedzialnosci i dojrzalosci faceci hahahahaha widze ze jednak az tak wiele naszych rodakow za granica nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nigdy tak nie pisałem , choć dziewictwo kobiety jest istotne jak szuka się partnerki na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka małolata spełnia twoje wysokie wymagania \"dziewica\" o \"wesolym usposobieniu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
to niestety musisz szukac w przedziale wiekowym miedzy 12-15 rokiem zycia :D ...co pewnie nie nastreczy Ci klopotow bo lubisz dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
ja jestem dojrzaly i dojrzale kobietki lubie...60 to minimalny wiek...seks jest cudowny chcialbym mlodsza ale na mnie nie leca juz...brzuszek obwisly i te sprawy wicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo jest 18 letnich dziewic, mało wiesz o życiu a za dużo telewizji oglądasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
bardzo smieszne :D marny podszywku bzuszka nigdy nie bede mial ...dbam o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
hakoona-a teraz sie zastanow (jezeli potrafisz jak napisalem wyzej:wyjsc poza ramy swojego damskiego zaklamania) nad wlasna plcia:czy tego co napisalas nie mozna odniesc do was?Nie podpieraj sie zdaniem twojego znajomego,bo niektorzy powtarzaja to,co uslysza lub przeczytaja w mediach.Potraficie byc sprawiedliwe?No---chyba watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
dbam o siebie cwiczac 4 razy w tyg z moim osobistym meksykanskim trenerem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
szkoda mi czasu na tv mam zbyt intensywne zycie ... nawet nie mam telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly
stac mnie na takiego trenera ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaIy
...to jak dziewczyny...bo juz dlugo tu zachwalam swe zalety ....zechce mnie ktoras ???? oprocz tego ze jestem dojrzaly (mamusia mowi ze nawet troche przejrzaly juz) mam tez 50 ha gospodarstwo rolne i 200 tucznikow...ale moja zona nie bedzie musiala pracowac...wynajmuje ruskich do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzaly
i lubię żyć ze świadomością że w moją kobietę kilku innych się spuszczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×