Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Faceci są dziecinni czy tylko ja odnoszę takie wrażenie

Polecane posty

Gość watcher
kobiety to duze dzieci,-z wiekiem im pozostaja wciaz te same zabawki.Sa to stroje, packadla,tanie romansidla.Te ostatnie zamiast bajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie wiem kobiety czy zauwazylyscie ale mam hopla na punkcie slowka dojrzaly... nawet jestem w klubie Dojrzalych Hodowcow Trzody Chlewnej i Drobiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już jest jak sie pojawi jakis fajny temat to znajdzie sie ktoś z prostymi zwojami by go skopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to cię
kręci że dawała dupy innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie zachowujcie sie dojrzale !!! zawsze taki z prostymi zwojami spie...temat.... my czlonkowie Samoobrony potrafimy zachowac sie kulturalnie w towarzystwie ale widze ze nie wszyscy to potrafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka 18 letnia panienka jest celem samym w sobie dla wielu mężczyzn, Tego się dowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzestalo byc milo wiec zostawiam pseudo dojrzalego wraz z jego swiniami ...tam jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała już się puszczałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakoon..
nazywacie sie dojrzalymi ? chyba fizycznie bo emocjonalnie jestescie niepelnosprawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego woli uganiac sie za dziewczynkami bo z kobietami nie mial by szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie faceci są dziecinni Tylko kobiety z wiekiem tracą luz i poczucie humoru. A najlepiej co potrafią to zrzędzić godzinami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i prawda
koszmarnne nudne żałosne baby z mnóstwem problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bik
faceet bo kobiety w przeciwienstwie do was dojrzewaja z racji doswiadczen czy wieku , wkoncu ile mozna byc dzieckiem.. wy cale zycie jestescie dziecmi i stad mnostwo problemow z wami . Rozumiem jakis pierwiastek z dziecka ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magilka
Jak ktos jest tak płytki emocjonalnie jak Faceet, to mu wystarczaja "związki" z małoletnimi wesolymi dziewczetami:) Jak kiedys odczuje potrzebe czegos wiecej w zwiazku, niz tylko seks i dobra zabawa, moze siegnie wyzej. Podejrzewam, ze gdyby w Biedronce pracowal, to by zadna panienka na niego nie spojrzala i tyle by je widzial, co przy kasie, nie swojej :D Ale to mi wyglada na material a la "najbardziej jurny dziadek swiata". Wzbudza to nie zazdrosc, a politowanie, ale jego cyrk, jego małpy. Wesołe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×