Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kota

Czy kot może jesć tylko suchą karmę?

Polecane posty

nie czytałam całości, ale te karmy są tak nafaszerowane wszystkim czym się tylko da, że warto urozmaicać kotkowi pozywienie. Moja dostaje raz dziennie albo suchą albo puszkę, a reszta albo wątróbka, albo ryba, albo kurczak (filet), albo serduszka, albo żołądki - wszytko surowe, pokrojone. Aha lubi też szprotki, są podwędzane i apetycznie mu pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellishbloodystorm,no mi się wątpia wywracają.Wszak my ludżmi jesteśmy.Podobno,bo czasem mam poważne wątpliwości.No jasna dupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myslałam żeby uciąć mu jajka, ale on już ma 8 lat i szkoda mi go trochę :-( boję się żeby mogło by mu to wyjść nagorsze, ale zastanawiam się nad tym. Pozdrawiam Wszystkich w nowym tygodniu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - kot to i 20 lat zyje, 8 lat to pan co najwyzej dojrzaly, na pewno nei stary :) Tylko decyzja musi byc poprzedzona badaniem krwi (wiem, nudna jestem) co pozwoli na skontrolowanie stanu nerek. Nalegaj nawet jesli wet Ci nie zaproponuje badan. co do ludzkiego okrucienstwa - slow brak zeby je oddac. Duzo takich neiszczesnych kotow goscilam w domu... Z zeszlego roku pamietam kociatko ktore zostalo zywcem zamurowane w piwnicy i znalazlo sobie jakas szparke w murze i tak bardzo walczylo o zycie ze zdarlo skore i mieso z pyszczka :( Albo ten sam czas- w parku okocila sie kocica w typie main coona (kociaki byly piekne, takie jak naiwni frajerzy kupuja jako mco bez rodowodu po rodowodowych rodzicach) , jakies wyrostki nalali benzyny do jej nory i podpalili... Najgorsze jest to, ze opisane sytuacje nie sa rzadki, dzieja sie tak czesto - ilez spoldzielni zamurowalo okienka piwniczne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny kot
Co robić??????????? Na pomoc. Mój kot ma 9 lat, od małego lubiał gryźć np.po rękach ale to była zabawa:) Ale od niedawna dzieje się coś niedobrego.Ni stad ni z owąd wskakuje mi na łożko i szuka ręki( na przykład w nocy!!!!) i rzuca się na nią:( Jakby mu cos odwalało:( Boli ale co mam zrobić??????????????????? Nigdy go nie zbiłam bo nie potrafię tego robić :O ale zaczynam się BAĆ.POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Ja karmię moją kotkę Puriną One i też się zarejestrowałam na ich stronie. Może ktoś uważać, że to nie jest dobra karma (nie musi nią karmić) tylko dlatego, że ją sprzedają w supermarketach ale rozmawiałam z weterynarzem i powiedział mi, że to jest dobra karma tylko poprostu mają taki rodzaj dystrybucji a ta karma ma dobrą cenę. A jeśli chodzi o okrucieństwo - to ludzie nie mają granic wobec człowieka a co dopiero wobec zwierzęcią. Moja kotka jest u mnie bo urodziła się bez oka i chcieli ją uśpić - nie mogłam na to pozwolić i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie życia bez niej tylko ciągle się mnie ktoś pyta po co mi kot bez oka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msqlek
A co ma oko do kota? Nie rozumiem takie podejscia. Skoro kochasz swoje zwierzatko to masz racje, ze nie przejmujesz sie takimi pytaniami innych. Dbaj o zwierze, karm dobrze, daj mu wiele serca a ono Ci sie odwdzieczy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
msqlek No wiesz dla niektórych to upakarzające mieć takiego odmieńca w domu:) Najdziwniejszy komentarz jaki słyszałam to, że pewnie mam z Palucha tego kota - bo to normalnie taki wstyd mieć zwierzaka z Palucha:) A Ty czym karmisz swojego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kochajaca koty
Ja też mam kotka w domku. Przyszedł do mnie kilka dni przed wigilią do pracy i został na zawsze. Purina to wspaniała karma , dobra jest tez ROYAL CANIN Polecam mojemu smakują. Pozdrawiam Wszystkich kocich miłośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa...Podobno miarą człowieczeństwa jest fakt, w jaki sposób ludzie traktują osobniki słabsze - a więc starców, osoby niepełnosprawne, zwierzęta. Im więcej myślę o tej zasadzie, tym bardziej dzikie wydaje mi się nasze społeczeństwo... Wiem, wiem...pokrętna historia, rozbiory, okupacja i komunizm, ale nic nie tłumaczy OKRUCIEńSTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
U nas to najgorsze jest to, że nie ma żadnych kar za okrucieństwo wobec zwierząt. Ustawa która weszła jest jak większość ustaw w tym kraju martwa. Jakieś grosze się płaci i to też sukces jak się coś uda udowodnić. Ale prawdą jest też to, że nikt nie zgłasza takich przypadków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basznia8989
Zgadzam sie i bardzo mnie to boli. Zwierzeta sa prwktycznie bezbronne a cierpia nieraz niesamowicie, w glowie mam wiele obrazow, ktore chcialbym wymazac z pamieci. NIestety taki juz jest ten swiat. Pozostaje nam sie torszczyc na naszych milusinskich, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Normalnie szkoda słów ludzie ludziom robią takie rzeczy, że się wierzyć nie chce a co do zwierząt to chyba myślą, że zwierzaki nic nie czują i nie rozumieją. Kurcze nie wiem czy to kwestia karmy czy co ale moja ma ostatnio tyle enrgii, że normalnie nie wiem co w nią wstąpiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Ale to co masz jakieś maluchy czy chorują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem dlaczego przesypiają tyle. Moje dwie starsze kiciary ośmioletnie to w sumie, jak siedzą w ogródku cały dzień to się śmieję, że tam mają sanatorium, bo się poukładają pod choinkami i delektują się słońcem i spokojem, ale nasze dwa nowe kiciusie, uratowane przed śmiercią głodową Felek-ma około 2 lat, i dla niego to istnieje tylko miska i fotel, biedne kocię, za dużo przeszło, u mnie jest jakoś tak od kwietnia, maja, miał połamane żebra, zagłodzony itd. myślę, że po prostu jeszcze dochodzi do siebie. A drugi nowy kiciuś-Frania ma około roczku i mamy ją od maja, jej tylko pokazać łóżko, a jeszcze lepiej się z nią położyć, to będzie walić komara tak dlugo jak będziesz leżeć! No i w sumie jest wesoło :-D cieszę się, że mogłam chociaż tym dwóm kotkom pomóc, tyle okrucieństwa jest na świecie :-( Pozdrawiam w poniedziałek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój walczy nawet z własnym cieniem...Mam nadzieję,że jak wydorośleje to będzie więcej spał,bo mnie szlak z nim trafi. Mam pytanie,czy koty są takie jakby zgięte?Kurcze,garbaty jest mój kocik czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Kasiula_ Naprawdę jestem pelna podziwu, super, że są tacy ludzie jak Ty. Fajnie, że te kociaki trafiły w swoim życiu na Ciebie. Teraz rozumiem dlaczego tyle śpią :) Życz im słodkich słów ode mnie. amita Jak to zgięte?? że robią tzw koci grzbiet? Wczoraj w nocy moja zrzuciła opakowanie Puriny, nie wiem ile sama zjadła ale porozwalała po calej podłodze. Musiała mieć niezły ubaw. Mnie chyba by mogli wynieść z domu jak spałam bo ja nic nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem,że tak koty robią:)Ale nigdy nie byłam szczęśliwą opiekunką i myślałam,że on jakiś przetrącony albo coś.Pewnie dlatego,że Picio jest strasznie nieproporcjonalny.Podejrzewamy o ojcostwo zająca,bo cholera skoki ma długie a skacze jak z trampoliny.Gdyby to było możliwe to Picio tak wygląda jak właśnie pomieszanie zająca z kotem:)))Dobrze,że uszy ma krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
amita To musi strasznie śmiesznie wyglądać:) Rozumiem, że to jeszcze młody kotek? Słuchajcie ja się zarejestrowałam w promocji Puriny 30 dni dla zdrowia kota, jeśli ktoś z Was karmi Puriną One to kliknijcie na ich stronę www.purina-one.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kota
No ja się zapisałam jakiś czas temu. teraz czekam na prezenciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Ja też się zapisałam i też czekam. Pytam bo myślałam, że może ktoś już dostał i powie mi co to za prezencik od Puriny z próbką karmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
alo, alo czy ktoś tu jest kto też czeka na przesyłkę od Puriny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kota
No ja tez czekam. i postanowiłam, że jak tylko dostanę od niech te gratisy, to wyślę swoja twórczość na ten ich konkurs. A co mi tam, może akurat cos wygram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Słuchaj a czy Ty się orientujesz do kiedy trzeba to wysłać do Puriny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kota
W sumie to nie wiem do kiedy wysłać, ale skoro cały program jest 30-dniowy, to chyba po upływie przynajmniej tych 30 dni od rejestracji. A co, też już cos napisałaś? poza tym wiesz, lepiej wcześniej niż za późno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osior
Właśnie mam zamiar w weekend skończyć ale nie wiem czy jest sens to jeszcze wysyłać do Puriny bo nie wiem do kiedy to trzeba dosłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1488
ja mam 6 tygodniwego kciaka od 3 dni i daje mu narazie whiskasa dla juniorow, ale zastanawiam sie nad ta karma purina... a lepsza jest purina czy ten royal conin? bo nie wiem... a co do miesa to kotom lepiej dawac serca ze wzgledu ze watroba ma za duzo witaminy a(nie pamietam dokładnie czy tej) i jak jest jej za duzo to moga byc rozne choroby potem... ja sie zarejestrowałam na tej stronie puriny ale cos mi wyskoczyło ze jakies błedy czy cos;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1488
i moj mały kociak tez nie pije wody a ma ja koło jedzonka zawsze swieza.. ale jak podrosnie to pewnie bedzie wskakiwał do zlewu tak jak robia to inne kociaki, i koty musza miec duzo miesa bo to w koncu drapiezniki;p a jak wasze kociaki sie wabia? bo moj puszek ^^ teraz spicha sobie, on prawie cały czas spi;p ale to chyba normalne bo mały jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kota
wariatka 1488 Mój kotek poprostu lubi purinę, więc mu ją kupuję. Kiedyś miałam próbkę royala, ale nie smakował. Ale może to kwestia przyzwyczajenia? Nie mam pojęcia. W każdym razie uważam, ze co purina, to purina. Tylko nie dawaj kotu puszek, bo mu to na pewno na zdrowie nie wyjdzie. I dobrze, ze zostawiasz świeżą wodę. Jak podrośnie, to na pewno będzie pił z sedesu.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×