Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kota

Czy kot może jesć tylko suchą karmę?

Polecane posty

Gość Mandy26
A moja kicia je wyłącznie suchą karmę. Wciąż kupuję różne rodzaje, żeby jej się nie znudziło. Od czasu do czasu skusi się na pierś z kurczaka, ale jakoś nie przepada specjalnie. Ona nawet nie pije mleka - takie moje małe dziwadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Mój kot je i suchą i mokrą i wydaje mi się, że taki sposób żywienia jest najbardziej racjonalny. Nigdy nie miałam problemu z apetytem kota, wręcz przeciwnie - gdy tylko sięgam po saszetkę whiskasa, to kot już czeka przy misce i zawsze zjada wszystko do końca :) Mokrą karmę daje rano i wieczorem, a suchą whiskasa w ciągu dnia, tak do pochrupania. I jak na razie kot ma prawidłową wagę i dużo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że połączenie suchej i mokrej karmy jest racjonalne. Mój kot w swojej miseczce ma suchą karmę, a 3 razy dziennie dostaje po połowie saszetki Prevital. Kot jest zdrowy i chętnie je. Dodaję mu czasem kurczaka lub inne gotowane mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUURWA twoja spammmerska mać WON! Już wiemy, że to góóooowno zorganizowało deebilną kampanię reklamową i takie spamerskie prostytutki jak ty są opłacone za wypisywanie takich bredni! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharron12
moja kicia jest z kolei strasznie wybredna i bardzo często zmieniamy karmy, co gorsze jada tylko suche :) Często mieszam też je ze sobą zeby jej się nie znudziło. Wiadomo że szuka się oszczędności dlatego ja kupuje na apetete.pl mają znacznie niższe ceny niż w sklepach zoologicznych :) nie martwię się już ani o swoją kieszeń, ani o zdrowie kociaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszsavannah
Whiskas to firma Mars, czyli nic wspulnego z zywnoscia dla zwierzat, purin to firma nestle, czyli tez nic wspolnego ze zwierzetami, ja polecam James wellbeloved, firma z londynu... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj bardzo fajnie jest opisane, jak karmić kota: http://maleimruczace.pl/jak-karmic-kota/ - zerknijcie sobie! Naprawdę wydaje mi się, że warto jest zainteresować się tym, jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta dla kociaka - możemy tym bardzo mu pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×