Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana kobiecinka

Dlaczego faceci sa takimi zbokami!!

Polecane posty

Gość zalamana kobiecinka

Jedna im nie wystarcza. Maja kochaja dziewczyne, ktora podbno sami kochaja a flirtuja sobie z innymi panienkami za plecami dziewczyn!!! nie chodzi o zdrade bo tego to ja pewna byc nie moge ale flirty!!!!!!!! chyba zostane singlem ;( mam dosyc cierpien, niby fajny facet troskliwy opiekunczy a okazuje sie byc takim samym samcem jak inni!! porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kobiecinka
czasem sie zastanawiam czy ja nie myślę cipką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloko
kobiety sa takie same. troche alkoholu i juz zapominaja o tym ze nie sa singielkami, tylko kusza facetow dla sprawdzenia czy jesczse potrafia, czy maja ten wabik na facetow. niky nie jest idealny. z wyjatkiem mojego Misiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana kobiecinka
podszywaczu ja nie mysle ci**ka bo od myslenia to ja mam glowe, w ktorej znajduje sie odpowiedzialny za to myslenie mozg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grac
Ja nie flirtuje z innymi i co? Nie mam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batoloolo
flirt to zboczenie? ? ? od kiedy to flitr polega na zaciagnieciu kogos do lozka? mozna w tym celu flirtu uzyc, ale sam w sobie jest tylko gra i zabawa slow, gestow, spojrzen, usmiechow, itp i na pewno nie jest niebezpieczny jesli ma sie zamiar na prawde tylko flirtowac, najlepiej za obopolnym przyzwoleniem. kazdy mily usmiech na ulicy czy do pani w sklepie mozna traktowac jak flirt, czy to znaczy, ze dookola powinnismy miec kamienne twarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
to, że jest się na diecie nie oznacza, że nie można sprawdzić co jest w menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 23:01, Gość hopin napisał:

to, że jest się na diecie nie oznacza, że nie można sprawdzić co jest w menu

Podzielam pogląd ;)

A tak poważnie, to kobiety są podniecające. Co w tym dziwnego?? Tak jest świat stworzony, że faceci podniecają się kobietami. Mogą kochać jedną, ale przecież nie wybijesz chłopu oczu żeby na inne nie patrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor
Dnia 20.03.2019 o 19:15, gb-krakow napisał:

Podzielam pogląd 😉

A tak poważnie, to kobiety są podniecające. Co w tym dziwnego?? Tak jest świat stworzony, że faceci podniecają się kobietami. Mogą kochać jedną, ale przecież nie wybijesz chłopu oczu żeby na inne nie patrzył...

 jeszcze powiedz że kobiety to są przedmioty które mają służyć zaspokajaniu mężczyźny wstrętny męski szowinista męska szowinistyczna świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halop

baby od zawsze były zabawkami dla facetów i są dalej zabawkami, kolorowymi, wystrojonymi zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
9 godzin temu, Gość halop napisał:

baby od zawsze były zabawkami dla facetów i są dalej zabawkami, kolorowymi, wystrojonymi zabawkami

Ty kret.ynie skończony baba dała ci życie urodziła cię a potem całe życie usługiwał a gotowała ci prała ci zas.rane gacie i gotowała ci trochę szacunku Ty ludzkie gó.wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Dnia 7.04.2019 o 06:28, Gość halop napisał:

baby od zawsze były zabawkami dla facetów i są dalej zabawkami, kolorowymi, wystrojonymi zabawkami

Powiedz twojej matce te slowa.  Wtedy kobieta powinna miec prawo do eutanazji gò*na,  ktore urodzila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×