Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

Gość gość
Micro ringi oraz zgrzewy mocno niszczą włosy, lepiej przedłużyć włosy taśmowo lub na keratynę. A tak w ogóle, zanim zdecydujecie się przedłużyć włosy poczytajcie trochę w sieci o tym co jest dostępne na rynku np. tu http://www.beauty-for-you.com.pl/services/szkolenia/ a nie idźcie najniższą linią oporu. Potem będziecie musiały ratować swoje naturalne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ringi mam podciagam co 3 miesiace zaplacilam 1200 za te lepsze wloski metoda bezinwazyjna polecam . Natomiast nigdy wiecej zgrzew !!! Pod wplywem ciepla one sie do siebie przyklejaja ... Koltuny sie robily tragediaaaa serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie doczepiania włosów :) Doczepiam włosy na microringi od wielu wielu lat i nie tylko sobie, ale jak widzę, że jakaś p. fryzjerka chce wziąć za doczepienie włosków 700zł i więcej to śmiać mi się chce ;) Jedno pasmo włosów naturalnych europejskich kosztuję 1,49gr., a na głowę wychodzi ok. 100-120 pasm ;)) A doczepienie ringów jest tak banalnie proste, że nawet mój chłopak podołał temu zadaniu więc nie rozumiem, dlaczego sa samo doczepienie ma się płacić ok 500-600zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo. Taniej wyjdzie metoda Clip in, ja sobie sama włosy przedłużałam. Zamówiłam sobie pasemka w Europe Hair i gotowe. A jest w czym wybierac https://europe-hair.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Rings 2017 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Rings_2017 By uratować swojego chłopaka Julia postanawia obejrzeć tajemniczą kasetę wideo. Wkrótce dowiaduje się, że zostało jej siedem dni życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echthair
Najlepsza metoda to Nano Ring. Bardzo male ringi wyscielone silikonem by nie uszkodzic wlasnych wlosow. Uwielbiana przez Amerykanskie Gwiazdy metoda, bardzo popularna rowniez wsrod Angielek. A wlosy wiadomo, ze musza byc wysokiej jakosci i najlepiej zblizone do naszych(budowa, grubosc etc.). Dlatego Indyjski wlos srednio bedzie pasowal do naszych europejskich delikatnych wloskow. Europejskie Hair Extensions pod Nano Ringi klick --> http://www.echthair.de/nano-ring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makrolsia
Ja przedłużałam sobie włosy metodą GL app i jestem zadowolona z efektu. Nastepnym razem jak będę sobie przedłużała, to też w Great Lenghts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_anna87
ja bym olała mikroringi - mogą na serio zniszczyć wlosy :( moze lepiej odloz wiecej hajsu i przedluz sobie ultradxwiekami? ja tak robilam pare miesiecy temuw salonie Great Lenghts, teraz zdjelam i wlosy sie trzymaja. takze moze popatrz na to, co oni robia - na serio fajne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarusia
Great Lenghts są najlepsi! <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki mam pytanie, czy po przedłużaniu włosów na ringi was też na początku bolała skóra głowy? Mnie już troszke bolało przy zakładaniu, sam moment kiedy dziewczyna mi je ściskała. Ale teraz jest wieczór i jak dotknę się w miejscu gdzie założone są ringi też mnie boli skóra głowy. Czy moja skóra się przyzwyczai, czy to normalne na początku? Jestem zadowolona, bo włosy wyglądają super, ale mnie troszke boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klau
Hej dziewczyny, A jak sobie radzicie z odrostami na włosach blond odnośnie metody na ringi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość iva

Ja miałam przedłużane włosy na ringi niedawno je ściąglam i muszę powiedzieć że zniszczyło mi to moje włosy . Zrobiły się rzadsze i po ściągnięciu mam krotsze niż przed doczepieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikroringi powoli odchodzą do lamusa 😛 Obecnie jest dużo dobrych, nowocześniejszych metod które nie niszczą włosów. Ja sama mam przedłużone na Biokerax, robiłam je w salonie Headstyler jakiś rok temu i moje włosy absolutnie nie ucierpiały na kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×