Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

Gość witch_77
jeśli chodzi o doczepianie włosków na ringi to nie jest aż tak skąplikowane.Ja sama sobie doczepiam pasemka wprawdzie nie na całej głowie ale tak po dziesięć pasemek daję radę ! mam całe czarne włosy i doczepiam sobie jak potrzebuje albo czerwone albo blondy co jest ciężkie do osiągnięcia przy ciemnych włosach. Podcinam do swojej naturalnej długości i zawsze usłyszę komplement że jakie to mam ładne pasemka zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberry pro-sum
ja mam juz od srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberry pro-sum
jestem z wawy i zapalcilam 320 zl za 80 pasemek i 30 zl za specjalna szczotke, ostrzegam ze pierwsza noc to prawiez bolu ryczalam bo ciagnely te ringi, o kucyku albo oparciu glowy o poduszke nie bylo mowy...ale teraz jest ok, polecam wszytkim podciac je ladnie u fryzjera 1-2 cm bo inaczej wyglada to niechlujnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberry pro-sum
no i zaczelam barc merz special tak na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulkaaaaaaaaaaa123
zapraszam na zabieg przedluzania wlosow metoda micro rings hair extension na terenie legnicy oraz calego dolnego slaska z dojazdem do domu klientki. 400 zl za 100 pasemek- promocja!!! kazda z was otrzyma poradnik, a na zamowienie szczotke i jedwab. pasemko ma 50 cm. zapraszam!!!!!!!!!!!! mail: czarna16@gmail.com tel 783667216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollie
Ja po zdjęciu micro ringów nie miałam już prawie włosów na głowie. Gorąco przestrzegam przed tą metodą. To było straszne, te ringi cały czas wyrywały mi włosy z cebulkami, a przy zdejmowaniu wyrwało mi jeszcze bardziej. Jak już zostały zdjęte wyglądałam, jakbym miała 3 włosy na krzyz. Prawda jest taka, że włosy dobrze wyglądają przez miesiąc i pół maks, nie wierzę w bajki o 3-4 miesiącach. Poza tym pasemka caly czas sie POTWORNIE plątały, miałam kołtuny jak dredy czasami, więc musiałam spać w warkoczu. Ogólnie przez miesiąc wyglądałam super, ale nie zrobiłabym tego znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika1086
hej dziewczyny. chcialam sie was doradzic gdzie moge zamowic wlosy przez neta. o dobrej jakosci słowianskie lub europejskie. nie chce trafic na jakas podrobke, bo mam teraz pewnie indyjskie i sie pusza i koltunia. podajcie jak macie juz sprawdzone takie wloski przez was pod metode mikrorings. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam przedluzane wlosy (microrings)..pierwsze dwa tygodnie bomba! teraz nie moge dojsc z nimi do ladu! okropnie sie placza!!!! Nie ma co oczekiwac , ze zawsze beda ladne. Te wlosy sa martwe ! Mnie zrobily sie koltuny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga12568
hej;) Chciałabym doczepić sobie kilka (kolorowych) pasemek do włosów, bo bardzo mi się podobają;DD Ale mam jeden problem: nie wiem jak je doczepic do włosów;(( Mam zamiar zakupic je z allegro, to link: http://www.allegro.pl/item627603961_wlosy_naturalne_55cm_pasemka_ringi_gratis_poznan.html Czy ktoś z was wie jak je można doczepić do włosów???? Proszę o odpowiedź...Pozdrawiam;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livka05
Zapraszam na przedluzanie wloskow do salonu w bytomiu,odpowiem tez na pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włooooooooosy
witam chce przedłuzyc wlosy na microringi z silikonem Wstepnie umowilam sie z jedna fryzjerka ktora bierze 900zł za włosy słowianskie. Jest dyploowana stylistka i pracuje tez w salonie Jak myslicie mam sie czego obawiac??? Błagam pomozcie bo nie chce stracic tyle pieniedzy a przedewszystkim włosow..!!!! Jesli ktoras z dziewczyn miala microringi z sikikonem to niech napisze o swioch odczuciach i czy przy zdejmowaniu duuzo włosow jej odpało po ilu zdejmowala lub poprawiala włosy ni o jakiej jakosci byly wloski a po czym moge poznac ze zabieg został wykonanay nieprecyzyjnie??? ile czasu srednio trwa i jak moge sprawidzic czy fryzjerka pracuje na dobrym sprzecie oraz ze włosy sa dobre gatunkowo(w tym wypadku słowianskie) słyszalam ze najlepsze sa racona, a czy sa jeszce inne firmy sprzedajace te włosy?? i jaki wybor bylby najlepszy?? Oraz jak powinnam dbac o włosy, jakich kosmetykow uzywac(chce zeby były jak nejlepsze, cena w tym wypadku nie jest wazna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niunia
BZBURA BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA tak zaczne przestrzegam przed zakładaniem włosow na ringi i tulejki ja miałam włosy 2 miesiace i sama sciagłam i teraz wygladam jak by mi 2/3 włosów wypadło włoski sa osłabione i nadal wychodza penkami została i nadzieja ze jeszcze kiedys mi odrosna ale juz nigdy nie przedłuze zadna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niunia
zadna metoda a co do tego ze nawet jesli osoba która ma doswiadczenie to nie znaczy ze zrobi to dobrze !!!! TAK WIEC NIE POLECAM !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegra88
Drogie Panie !!!!!!!! najlepszą wiadomością dla was o tej metodzie jest to że włosy mogą wielokrotnie służyć znów do przedłużenie. Zabieg ten polega na połączeniu naszych włosów z pasemkami za pomocą obrączek w kolorze włosó, są zupełnie nie widoczne. po trzech miesiącach należy iść do fryzjera by podciągnął obraczki. To jest super metoda. Ja już 30 czerwca idę na tego typu przedłużanie:).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyitsme
mam pytanie, bo chcę założyć sobie kilka takich pasemek kolorowych na microringach,ale tak,żeby można je było zdejmować co parę dni i zakładać,czy to jest możliwe?czy można tylko nosić raz i rzadko zdejmować? i czy jeden ring można wykorzystać kiilka razy? baaardzo proszę o szybką odpowiedź ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam przedluzane wlosy metoda micro ring i bylam bardzo zadowolona :) nie prawda jest ze ringi trzeba zgrzewac. ja mialam je po prostu mocno zacisniete. dobrze sie trzymaly( wypadly mi jakies trzy kosmyki w ciagu calego noszenia) wlosy mialam naruralne remy, podciagalam je dwa razy ( co 2 miesiace) i laczny czas noszenia tych samych wlosow wyniosl 6 miesiecy ( dodam ze moje wlosy dosc szybko rosna) moje wlosy z natury sa mocne i to tez trzeba wziac pod uwage, zeby ci wszystkie wlosy nie wyszly jak masz slabe pod ciezarem doczepionych :) ja bylam bardzo zadowolona efekt boski i tesknie za tym, ale na razie nie mam tyle kaski na kolejny raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukcjonerka1
witam, przedłużałam sobie dwa dni temu włosy metodą micro rings i jestem załamana. POdobno dziewczyna nie miała wcześniej reklamacji, moja kolezanka tez jest zadowolona ale ja umieram z bólu. nie umiałam w nocy spać, czuję jak włosy mi się ciągną, wypadły mi trzy pasemka. Nie rozumiem jak którakolwiek metoda moze spowodować ze bedę miała przez to urazy i ranki na głowie. wczoraj kolezanka obcięła mi wchodzące w głowę zgrzewy, które przytrzymują włosy w pasemku, uważała zeby nie obciąć zbyt nisko ale teraz widzę ze dalej mi to przeszkadza na głowie. mam włosy bardzo grube i dosyć dużo, mam doczepionych 140 pasemek a dalej jest ich mało. w kazdym razie czuję się bardzo niekomfortowo, proszę powiedzie czy przy tej metodzie jak już włoży się pasemko sztucznego włosa do ringa i przymocuje do mojego naturalnego włosa czy po zaciśnięciu obcina się te wystające chyba na centymetr zgrzewy łączące pasemko? co za głupek wymyslił taką metodę która powoduje taki dyskomfort. jestem kosmetyczką i wiem ze metoda czasem jest dobra tylko niektórzy nie wiedza jak jej uzyć i chcę wiedzieć czy w moim przypadku zostało wszystko poprawnie wykonane. to tak samo jak niektórzy mówią ze tipsy które się zakłada są piękne ale trzeba swoje wycierpieć, tzn poranione skórki i pieczenie w lampie a to nie prawda, a kobitki nie wiedza i się zrażają. nie chce od razu się zrazić ale moze ta metoda nie jest dla mnie bo mam bardzo przetłuszczające się włosy i dlatego te pasemka spadają. dodam ze niektóre mogę sobie sama podciągnąć bez problemu czyli tak jakby były poprostu za śliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ta osoba, ktora zakladala ci te wlosy, zrobila to na odczepnego- ze tak sie wyraze. to fakt, ze pierwsze pasemka powoduja dyskomfort przez pierwsze dni, ale bez przesady (ja sie nie wyspalam przez pierwsza noc). co do wypadajacych pasemek to nie powinno to miec miejsca zaraz po zalozeniu...uwazam, ze jesli masz swoje geste wlosy, to tym bardziej powinny one sie lepiej trzymac. mysle ze to wina osoby zakladajacej. przykro mi, tym bardziej, ze to nie jest taki tani zabieg:( ja bym sie wkur.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livka05
Tak jestem pewna,ze zle mialas doczepione.Ja przedluzam wloski i wiem ze przy skoze powinno wystawac tylko milimetr zgrzewua ringi nie powinny sie slizgac ,nawet jezeli wlosy sie przetluszczaja,nie ma to najmniejszego znaczenia.Jednym slowem trafilas na takiego gamonia jak ja kiedys,wspolczuje i pozdrawiam,osobiscie polecam kreatyne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
Przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i włosy ( moje i przedłużone he he he) jeżą mi się na głowie. Po pierwsze, wszystkie chcą mieć piękne włosy -małym kosztem, to nie możliwe. Po drugie, dziewczyny zakładają po 120-150 pasemek-sztucznych, czyli nie tylko przedłużają włosy , ale i zagęszczają , a po zdjęciu wydaje im się, że są łyse- to też normalne. Przedłużcie sobie rzęsy, a po miesiącu zdejmijcie, będzie wam się wydawało, że nie macie rzęs, człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego. Po trzecie, spanie w warkoczach- złe włosy- syntetyki, nie czesanie na mokro-syntetyki (rezultat założenia syfu niewielkim kosztem). Po czwarte, nie możecie spać w nocy płacząc z bólu- osoba nieprofesjonalna , bez certyfikatu zakładająca złącza zbyt blisko skóry głowy-ciągną !!!!! A teraz opowiem swoją historię. 3 lata temu fryzjerka popaliła mi moje włosy przy rozjaśnianiu, skróciłam je i zdecydowałam się na przedłużenie. Założyłam metodą keratynową włosy naturalne azjatyckie ( koszt u profesjonalistki ok 1200 zł). 2 razy co 3 miesiące je przełożyłam wyżej, aczkolwiek końcówki przedłużonych włosów nieco się zniszczyły, połamały. Wtedy zdecydowałam się na włosy słowiańskie, również metoda keratynowa. Mam je do dziś dnia- założenie i 4 przełożenia. Są piękne cały czas !!!! Kręcę je na termoloki, prostuje prostownicą, farbuję, śpię w rozpuszczonych włosach, czeszę na mokro !!!!!! Koszt założenia + włosy wyniósł mnie 1600 zł, ale czy warto???? Same oceńcie !!!!! A moje włosy????? Dużo urosły, już są do łopatek !!!! Czy się zniszczyły???? Absolutnie, mogę zdjąć słowianskie i zostać w moich, ale po co?jak słowiańskie są dalej cudowne !!!! Zatem drogie koleżanki, zastanówcie się czy chcecie oszczędzić i się zawieść czy zapłacić raz- i być zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonazga zgadzam sie z Tobą;) ja chce przedłużyć włoski metodą Great Langths, wiem ze jest całkowicie bezpieczna dla włosków(których mam mało) ale ile to kosztuje, mogą być włosy azjatyckie ale chciałabym znać cenę również za słowiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
Cena za PRAWDZIWE włosy słwiańskie z założeniem to 1500-1800zł , a azjatyckie to ok 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trawfiłam na stronę www.przedluzaniewlosow.com . i troche przekonalam sie do przedluzenia bo ogolnie to sie boje zmiany :P a wy nie boicie sie ze zmiana bedzie niekorzystna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
Nie ma możliwości , żeby zmiana była niekorzystna. Od dawien dawna wiadomo, że długie włosy odmładzają, dodają kobiecości, dają wiele możliwości- kręcone, proste, wymyślne fryzury, no i działają na mężczyzn !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie niby to wiem ale nie do wszystkich pasuja dlugie włosy. Moja fryzjerka mowi ze ja powinnam miec krotkie a jak poszlam do salonu w duzym galerii to pani powiedziala ze dlugie wlosy to dobry wybor dla mnie. 1. mosze wybrac sobie dlugosc 2. jak wybrac dobry salon z przedluzaniem wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonazga
Myślę zatem, że Twoja fryzjerka jest dość ograniczona. Co do długości, to nie na tym rzecz polega, żeby wybrać sobie długość. Lepiej założyć długie tj ok 55 cm długości, a po założeniu i tak idzie się do fryzjera wyrównać kolor i nadać fryzurze odpowiedni kształt, wycieniować itd. Co do wyboru salonu nie wiem co Ci doradzić, nie wiem z jakiego miasta jesteś. Poszperaj po forum kto w twoim mieście dobrze przedłuża. Pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że doczepiane pasma mogą fajnie wyglądać choć niektóre dziewczyny mają doczepiony bardzo zły gatunek włosa i nie dopasowny do swoich naturalnych , co daje dość marny efekt;( a najgorzej juz jest gdy ktoś ma włosy cienkie i do tego zniszczone- wtedy nieładnie to wygląda a poza tym dodatkowo osłabia swoje pasma. Ja nosze włosy na siateczce, którą przykleja się do skóry głowy i wygląda to bardzo naturalnie. Można się w tym kąpać i uprawiać sport no i oczywiście nie ściągą sie tego na noc jak peruki Mozna czesać wg uznania, przedziałek naturalny, upinac do góry cokolwiek przyjdzie nam na myśl.Jest to ten sam sposób który stosuje przez np. Beyonce. Jestem bardzo zadowolona no i wkońcu mam pełno włosów:) jesli ktoś chce zgłębic temat piszcie do mnie na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 1984
ORBS Możesz powiedzieć gdzie kupiłaś tą siateczke z włosami i czy trudno to sie zakłada.Bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słysze o takiej metodzie do samodzielnego przedłużania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sobie przedluzylam po raz pierwszy 7 miesiecy temu u calkowitej amatorki. wlosy gatunkowo sa swietne, wypadlo mi moze 3 pasma... nigdy z tego nie zrezygnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×