Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

Gość Ines18ck
Cześć;) mam w zeszle wakacje zcielam wlosy...przyznam ze podobaly mi sie jakies 2 dni i zalowalam bo mialam je gdzies za polowe plecow. zdecydowalam wiec zeby je teraz przedluzyc i zagescic bo strasznie mi sie poniszczyly m.in. przez malowanie. kolezanka polecila mi metode na ringi ale nie jestem do ko0nca przekonana. boje sie ze beda one widoczne ze wzdledu na moje krotkie(gdzies po kark) wlosy. Czy ktoras z was moze mi cos doradzic?? Z gory dziękuję;) moj email mojaagniesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko dobre z umiarem..
Miałam przedłużane włosy na ringi.., było to moje pierwsze przedłużenie w ogóle włosów. Powiem w ten sposób.. tam metoda jest dobra, ale nikt nie wmówi mi, że przedłużanie w ogóle nie ma wpływu na nasze naturalne włosy. Nie chodzi o to, że byłam niezadowolona, czy że żałuje tego kroku i teraz jestem łysa bo to nieprawda. Jednak faktem jest, że ringi powyrywały mi troszkę włosów, kilka nawet z cebulkami. Może rzeczywiście czasami nie uważałam na nie.., no ale nie jest to możliwe 24h/dobę. Zawsze ktoś przypadkiem cię szarpnie, albo nawet sama się szarpniesz:P Wadą jest również to, że są wyczuwalne jeśli ktoś pogłaszcze cię po głowie, tak to raczej jeśli są dobrze zrobione nie są widoczne. Pasemka również czasami wypadają, szczególnie często lubią na imprezie kiedy wszyscy cię szarpią:P Poza tym ogólnie jestem usatysfakcjonowana, ale mimo tego że miałam naturalnie, pięknie wyglądające, długie włosy nie zrobiłabym tego drugi raz. Swoje włosy są jednak swoimi włosami, a dziewczyny które przedłużają non stop będą musiały kiedyś zaprzestać i wtedy im współczuje, bo włosy muszą kiedyś odpocząć. Dlatego polecam tą metodę szczególnie osobom, które chcą przedłużyć włosy pierwszy raz tak jak ja miałam. Nie bójcie się kobiety potrzebują zmian, a włosy długie często dodają uroku. Te dziewczyny które piszą, że włosy im wszystkie powypadały myślę, że przesadzają, bo sory ale wiadomo, że jak mamy doczepiane włosy to te włosy wydają się gęstsze..tak się do nich przyzwyczajamy, że jak zdejmiemy to mamy wrażenie, że jest ich o połowę mniej jak zanim przedłużyłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowyciemnybraz
wydaje mi się ,że i tak sobie te włosy przedłużysz ja też dowiadywałam się na ten temat sporo a i tak zrobiłam czego do dziś skutki widoczne są na moich włosach,nie polecam przedłużania włosów,chyba że masz jakaś znajomą,która ma przedłużone włosy tą metodą i jest zadowolona,powodzenia w szukaniu takiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmir
Jeśli o nie dbasz możesz nosić nawet 11 miesięcy jak ja, ale co jakis czas wypadałoby pójść na podciagnięcie ja chodziłam co 2 miesiące i mi wystarczało, używałam tylko jedwabiu i codziennie szczotkowałam porządnie, zwykłym plastikowym grzebieniem. Jak chodziłam na podciagnięcie laska była w szoku ze sa tak zadbane. Duzo mi wypadło przy ściąganiu, ale opłacalo się. Zawsze chciałam to zrobić. Teraz przechodze na CLIP IN xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrmir
Jeśli masz mało włosów, nie każda laska będzie chciała Ci założyć. Tylko taka, która leci na kase. Bo przy ściaganiu wychodzą z cebulkami również nasze naturalne...ALE METODA OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie jak samej ściagnąć micr
jak samej ściągnąć microringi? da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące temu przedłużyłam sobie włosy na ringach. Czytałam na forach różne opinie zanim to zróbiłam, było więcej złych niż dobrych ale zaryzykowałam, i żałuje bardzo . Swoje włosy miałam gęste i musiałam założyć 150 ringów , po założeniu efekt był super , dbałam o nie tak jak mi powiedziano , robiłam warkocz na noc żeby mi się nie kołtuniły. Włosy pod wpływem ringów były obciążone zwłaszcz jak je myłam , myślałam że mi głowe urwie, to strasznie osłabiło cebulki i w ringach miałam kupę swoich włosów połamanych lub wyrwanych z cebulką,( założone miałam ringi z sylikonem). Po którymś myciu zrobił mi sie taki kołtun że nie dało sie nic z nim zrobić, mysiałam ściągnąc pasemka . Teraz mam swoich włosó chyba 5 i do tego krótsze niż przed zabiegiem przedłużania . Zrobiłam to pierwszy i ostatni raz , NIE RÓBCIE TEGO BO BĘDZIECIE ŻAŁOWAŁY. Pozytywne opinie na ten temat to piszą tylko osoby które sie tym zajmują i chcą zarobić , bo to naprawde strasznie pogarsza stan włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doczepiane wlosy od piatku.......micro rings. Wygladaja fajnie i efekt jest taki jak chciałam. Narazie da się spać, choc dyskomfort czuje jeszcze dzis.....ale co sie nie robi dla urody.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.
hej dziewczyny :) ja mam przedluzone wloski od wczoraj ;) metoda micro rings u jestes zadowolonoa jak najbardziej. znajomi mowia ze bardzo ladnie ;). doczepiala mi je moja mama ;) i mimo tego ze nie jest profesionalistak jest super . serdecznie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Przedłużanie włosów to moja pasja! Mam do zaoferowania przedłuzenie włosków naturalnych Europejskich wysokiej jakosci w cenie 200zł i to jest calkowity koszt dla pierwszych 3 dziewczyn ;) Włoski sa dlugosci 40 cm. Jest możliwość przedłuzenia 55 cm i cena wynosi 250zł Mysle ze to jest naprawde konkurencyjna cena poniewaz w salonie zaplacimy 4 razy tyle a włoski sa w 100% naturalne można je kręcić prostować farbowac (nie rozjasniac). Sa mieciutkie w dotyku . Sama mam je prawie rok i swietnie sie trzymaja ;) Dojazd do klientki gratis badź przedłuzam u mnie w domku. :) Mój kontakt; 504-457-618aichaqnxd@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce http://www.czyszczenie-dywanow.w.zabrzu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitta^^
witajcie! zastanawiam się również nad przedłużaniem włosów metodą ' microrings ' . czytałam o tej metodzie bardzo dużo - ile ludzi tyle opini. powiem szczerze, iż zastanawiam się nad tym od roku i wciąż jestem w kropce!.. ; / to jest decyzja, którą bardzo chce się podjąć, ale nie wiemy czy będzie ona słuszna czy nie. - można tego potem żałować, ale można cieszyć się włoskami przez dłuuugi, naprawdę dłuuugi czas, jeśli są one dobrej firmy i jakości! nie patrzcie na ceny! - na allegro.pl znajdziecie 100 pasemek ( niby włosy naturalne. ) za np. 120 zł, aaa okaże się, że to totalne badziewie. radzę zainwestować w coś lepszego, np. http://www.sklep.longhair.pl/ jest dużo recenzji na temat produktów tej firmy, wystarczy luknąć na stronkę oraz na www.youtube.com ! dużo znajdziecie i dużo się dowiecie! ja o tej stronce dowiedziałam się dzięki YOUTUBE i naprawdę byłam pod mega wrażeniem gdy zobaczyłam wszystkie te pasemka itd! osobiście jeśli miała bym komuś polecić kupno pasemek do microringów to polecam tę firmę gdyż ich produkty są najlepsze na Europejskim rynku! - a założyć pasemka może wam mama, tata, brat, siostra i nawet Wy same! to nie jest żadna mozolna ani czasochłonna praca! jest to bardzo łatwe i proste w obsłudze! wystarczy popatrzeć na YOUTUBE i juuż! problem z głowy! polecam! naprawdę warto! (; Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Prawdopodobnie trafiłaś tutaj, ponieważ pragniesz mieć piękne, długie, gęste, lśniące, silne i zdrowe włosy, z którymi nie chcesz męczyć się każdego ranka. Na pewno nurtuje Cię wiele pytań, na które w internecie, wśród wielu niedoświadczonych osób, trudno znaleźć rzetelne odpowiedzi. Kiedyś miałam ten sam problem. Przedłużałam włosy wieloma sposobami, używając ich różnych rodzajów, zarówno w salonach fryzjerskich, jak i korzystając z usług świadczonych w domu. Spotkałam wiele osób (również w renomowanych salonach ! ) nie znających podstawowych zasad tej profesji, ale również wielu doświadczonych stylistów. Droga, którą przeszłam, wszystkie eksperymenty wykonywane na mojej głowie, a także ostatnie 2 lata przedłużania i zagęszczania włosów moich klientek pozwalają mi dziś mówić o sobie jako o profesjonalistce. Cena, którą podaje jest obniżona ze względu na fakt, iż przeprowadziłam się właśnie z Warszawy do Łodzi (gdzie nie posiadam żadnych klientek). Jaką metodę stosuję ? Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Nie będę jednak ich opisywać, ponieważ informacje o nich można znaleźć na wielu stronach internetowych (jeśli jednak będziesz potrzebowała szczegółowych informacji na jakikolwiek temat, zadzwoń, odpowiem na wszystkie Twoje pytania). Ja przedłużam i zagęszczam włosy metodą MICRORINGS HAIR EXTENSION. Polega ona na łączeniu pasm Twoich włosów z pasmami do przedłużenia za pomocą specjalnych obrączek z sylikonem w środku. Stosuje tylko tą metodę, ponieważ uważam, że jest jedyną, która nie niszczy Twoich włosów i gwarantuje im piękny wygląd (również po 5 latach stosowania tego zabiegu, a nie jedynie za pierwszym razem). Oczywiście przy nieumiejętnym założeniu może osłabić cebulkę włosa, ale u mnie Ci to nie grozi. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na metodę MICRO-RINGÓW i oddasz w profesjonalne ręce nikt nie zauważy, że włosy są doczepiane. Jakie włosy stosuję? Używam tylko włosów naturalnych NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI! Istnieją ich 3 rodzaje: indyjskie, europejskie i słowiańskie. Nie zakładam włosów indyjskich (ze względu na ich słabą jakość), ale mogę zrobić to na Twoją prośbę. Najczęściej proponuje klientkom włosy europejskie REMY z formułą TANGLE FREE-nieplątania, Gade AAA + czyli najwyższej jakości, VIRGIN, preparowane tak, aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura. Ich łuski zamykają się w dokładnie tym samym kierunku, co zapewnia długotrwałość noszenia i odróżnia je od innych dostępnych włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz mogła cieszyć się nimi nawet przez ponad rok. Włoski są mięciutkie, przyjemne w dotyku, lśniące, wyglądające w 100 % naturalnie i zdrowo, podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, takie jak farbowanie, kręcenie, prostowanie, etc. Każda z Was jest moją chodząca reklamą dlatego też NIE LICZĘ ilości założonych pasemek(zakładam tyle byś wyglądała idealnie), na głowę przeznaczam min 100 g masy włosowej, podczas gdy inne osoby oferują Ci założenie 100 pasemek o wadze 0,5 g w określonej cenie w wyniku czego na Twoją głowę przeznaczone zostaje jedynie 50g włosów, a to nie da Ci gwarancji pięknego wyglądu. Wnioski wyciągnij sama. Włosy można nosic 3 miesiące, a po tym czasie należy je podciągnąć. Usługę wykonuję u siebie w domu, bądź u klientki na terenie województwa łódzkiego. Do końca stycznia obowiązują ceny promocyjne. W dodatku, jeżeli skorzystasz z moich usług jeszcze w tym miesiącu już zawsze będziesz objęta niższą, specjalną ceną. Ceny ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju użytych włosów, a także od preferowanej przez Ciebie długości. Przykładowo przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was jedyne 450 zł, podciągnięcie 150zł. W lutym, przedłużenie i zagęszczenie włosami europejskimi o długości 50 cm wyniesie Was 600 zł, a podciągnięcie 250 zł. Jeżeli ktoś oferuje Ci usługę przedłużenia i zagęszczenia włosów podając cenę niższą niż 600 zł nie licz na dobry efekt ! Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę, że nieprofesjonalne założenie włosów może okazać się tragiczne w skutkach. Co więcej, pamiętaj, że włosy najwyższej jakości kosztują ! Jeśli po wykonanej usłudze uznasz, że jesteś niezadowolona zdejmę włosy i pobiorę opłatę w wysokości 100 zł za zmarnowany czas i materiały (ew.dojazd, przygotowanie, założenie i zdjęcie pasm) choć taka sytuacja jeszcze mi się nie przytrafiła ;) W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 607127780 , bądż pisać laady_m@wp.pl wyjaśnię wszelkie wątpliwości oraz podam wszystkie informacje na temat pielęgnacji przedłużanych włosów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uskrzydlona__
ja zamówiłam w necia 100pasemek firmy remy,plus 100ringów, koszt niecałe 100zł. Włoski dziś przyszły-są naturalne-dobrej jakości. Jutro je przedłuże:) i wtedy napisze:) kobietki to tylko włosy-a życie jedno-na starość i tak będziemy prawie łyse:P p.s- optymistką trzeba być :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uskrzydlona__
poprawka!!! koszt-200zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na mikroringi włosy azjatyckie, włosy były ok ale ringi bardzo szybko wypadały. Po tygodniu nie było już 3 pasemek. Włosy azjatyckie są dobre dla osób które mają swoje grube i proste. Dla mnie były za ciężkie, mimo że mam gęste włosy ale cienkie i falowane. Miałam aż 200 pasemek bo tyle było trzeba żeby nie było widać że są przedłużone:) Miałam też na racoon syntetyczne monofibre- włosy lekkie, falowane, jak moje jednak po 4 miesiącach musiałam 10 cm podciąć bo końcówki się mechacą(w syntetycznych bardziej niż naturalnych). Miałam też metode warkoczykowa włosy syntetyczne profibre. W ciągu 3 miesięcy nie spadło mi ani jedno pasemko ale profibry szybciej się mechacily niż monofibry. Plusem syntetyznych jest to, że są lekkie i tanie. Ale nie można ich prostować i używać lokówki(tylko termoloki albo ślimaki itp) Wg mnie jeśli zakładać to tylko słowiańskie(ale ta cena)albo monofibry. A jak ktoś ma takie włosy jak azjatki to azjatyckie. Za niedługo zakładam znowu monofibry na warkoczyk-najbardziej mi odpowieda, włosów nie trzeba modelować, tylko końcówki nawilzać i na noc warkocz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie ! Każda metoda ma swoje plusy i minusy, nie będę ich tu jednak opisywać, ponieważ padające pytania dotyczą metody microrings hair extension. Jest to jedna z metod nieinwazyjnych. Wiele osób wypowiada się o niej źle, ale jest to z pewnością przyczyną nieprofesjonalnego założenia, złych materiałów - zbyt grube pasma, które obciążają włosy, ringi z gwintem zamiast sylikonu, czy ringi słabej jakości etc, bądź niedbania o włosy. Po profesjonalnie wykonanej usłudze pasemka NIE MAJĄ PRAWA odpadać, może się tak dziać dopiero po 2,5 mies gdy włosy wymagają ponownego podciągnięcia i w ten sposób się tego domagają, dotykanie, a nawet szarpanie nie ma na to wpływu, choć oczywiście trzeba przestrzegać pewnych zasad pielęgnacji (ale nie o tym tutaj rozmiawiamy :) ). Co więcej, BEZ WZGLĘDU NA TO CZY MAMY PRZEDŁUŻONE WŁOSY CZY TEŻ NIE, NIE UNIKNIEMY NATURALNEGO PROCESU ICH WYPADANIA. Codziennie każdemu człowiekowi wypada ok 100 pasm, podczas gdy przedłużamy swoje włosy i podciągamy je po ok 3 mies, co wymaga ich zdjęcia, uwalniamy wszystkie nasze naturalne włosy, które i tak zgubilibyśmy w przeciągu miesięcy - TWORZY TO MYLNE WRAŻENIE, IŻ ZGUBILIŚMY ICH NIENATURALNĄ ILOŚĆ. Reasumując jeżeli stylistka dobierze nam odpowiedni rodzaj i wage poszczególnych pasm, będzie korzystała z materiałów z najwyższej półki, a także posiadała odpowiednie kwalifikację metoda microringów nie ma prawa wpłynąć negatywnie na stan naszych włósów, wręcz przeciwnie - mówię o własnym przykładzie. Moje naturalne włosy zawsze były bardzo cienkie, słabe, nie mogłam ich zapuścić, ani zrobić ładnej fryzury, codziennie rano poświęcałam im wiele czasu katując je suszarką, prostownicą etc. Po przedłużeniu moje włosy tak pięknie się układały, że nie musiałam ich już codziennie myć, ani układać, wystarczyło 5 minut, by upiąc wysoką kitkę, która robiła oszałamiający efekt, po nocy w warkoczu wystarczyło zaś go rozpuścić by stworzyć efekt loków - dzięki temu przestałam tak bardzo katować moje włosy, co pozwoliło mi odżyć. Przedłużam włosy wszystkimi metodami, zawsze jednak najbardziej namawiam klientki do powyższej, przede wszystkim dlatego, ponieważ nawet po 5 latu stosowania zabiegu (zwykle kobiety się uzależniają ;) )przedłużania stan naszych włosów nie pogarsza się, wręcz przeciwnie. Microringi mają oczywiście pewne minusy, jeśli będziemy w zoo i jakaś małpa postanowi "pogrzebać" nam we włosach faktycznie zobaczy microringi, a kreatyny być może nie dostrzegłaby ;) ale prosze Was? Kto będzie nam coś takiego robił ? Jeśli nikt, nitk ringów nie zauważy, nie przeszkadzają one w noszeniu wysokiego kucyka, nie straszny im wiatr. Jeżeli liczą się dla Was względy estetyczne nie patrzcie na ringi ukryte pod włosami, a na cały efekt, szczególnie po pewnym czasie, zwracając szczególną uwagę na stan naszych włosów. Dla Pań, które zamierzają ukrywać fakt przedłużania włosów przed partnerami (może nie tyle przy gładzeniu, ale przy bawieniu się włosami ringi są delikatnie wyczuwalne) ta metoda również odpada. Warto dodać jeszcze, że przez pierwsze dni po założeniu ringi mogą nam delikatnie przeszkadzać, przyzwyczajamy się jednak do nich i po czasie w ogóle ich nie czujemy (zaznaczam przy profesjonalnym założeniu). Drogie Panie, decyzja należy do Was, wszystko ma swoje plusy i minusy, jeżeli będziecie chciały uzyskać jakąkolwiek poradę piszcie laady_m@wp.pl, swoją WIARYGODNOŚĆ potwierdzą pracami, moimi małymi dziełami sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynQaaaaaaaa
ja przedluzylam wlosy na ringi. Wyszlo mi 80 pasemek i tylko na sam spod bo swoje wlisy mam geste i na cala glowe musialabym miec pewnie ponad 200 pasemek.I wcale nie wyglada to sztucznie !!!!! wręcz przeciwnie wczyscy twierdza ze nigdy by nie powiedziali ze to moje wlosy . mam naturalne 45cm i jestem bardzo zadowolona ani jedno pasemko nie spadlo normalnie myje susze i prostuje wloski super sie ukladają tylko trzeba BARDZo zbac o wloski bo szybko sie niszcza duzo odzywek i masek ! :-) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynQaaaaaaaa
nigdy by nie powiedzieli ze to nie moje włoski *:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam pytanie: Chciałabym sciagnac wloski robione na keratyne i zalozyc je na ringi. Jak zmienic koncowki tych wlosow zeby pasowaly do ringow.Czy potrzebna jest do tego specjalna maszyna? Jestem zupelnie zielona w tym temacie:d mam nadzieje, ze ktos sie zlituje i odpowie na moje moze glupie pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wasze chinskie kudły
nie są warte funta kłaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christalka
nie powiem, że znam wszystkie metody niestety, a rożne fryzjerki właśnie w różny sposób robią przedłużanie i to wszystko właśnie zależy od tego jak bardzo się fryzjerka stara oraz jakich włosów użyje. Ja przedłużam włosy od trzech lat bez dnia przerwy i nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w strukturze moich włosów . Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne. Mam swoją zaufaną fryzjerkę Pani Ewa z Krakowa, u niej można wszystko załatwić a i zawsze dogadać się odnośnie ceny. Odbywa się to tak, ze najpierw dobiera metodę odpowiednią do włosków. Przy moich akurat było to metoda laserowa, tzn z takim aparatem Laser Extend. Dziewczyny, powiem wam że ma ona dużo plusów bo po pierwsze jest bardzo trwała, nosi się do 4 miesięcy włosy bez odwiedzania fryzjerki ponownie, poza tym antyalergiczna, więc też się nie macie co obawiać problemów ze strony skóry. No i te całe „łączenia są naprawdę malutkie i mój Ukochany aż się zdziwił, jak naturalnie to wszystko się udało. No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! Więc gorąco polecam. W ogóle sobie możecie na stronce zajrzeć, beauty-for-you.com.pl bo ja to dosyć skrócenie tylko napisałam. I nie bójcie się przedłużania, warto spróbować. Tylko mam kilka takich moich wskazówek w pigułce, jak dbać o włoski. Po pierwsze używajcie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów takich, które nie wpływają na siłę łączeń, najlepiej z profesjonalnych linii kosmetyków do włosów przedłużanych. Poza tym nie noście włosów przedłużanych dłużej, niż to wskazane „przenoszenie włosów przedłużanych może spowodować ich splątanie, co będzie się wiązało z koniecznością rozczesywania kołtunów nigdy nie jest to przyjemne, a na dodatek może odbić się na własnych włosach. Dopilnowanie terminowych wizyt jest bardzo istotną kwestią. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. To tyle co powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy wlosy wlosy
kilka lat temu zakładałam wlosy tu http://www.seniorita.pl/ niestety u mnie ringi były widoczne....kilka pasm zsuneło się moje włosy nic nie ucierpiały :) niestety jak Pani seniorita podnosiła mi włosy to chyba nie zauwazyla że mam wycieniowana fryzurę i załozyła pasma już nie w to samo miejsce tylko jak padnie.....i efekt taki że krótkie włosy z przody były u góry z tyłu i fryzura nie miała żadnego kształtu... Ogólnie ta pani to przemiła osoba, zyczliwa i nie zniszcyła mi moich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
to kobieta co pisze pod pseudonimem wiecie cos wam powiem to bzdury pisze i wogole nie zna sie na przedluzaniu wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola11111
Zapraszam na przedłużanie włosów tą metodą 300zł; Wiola1600@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia1196
Hej ja mam wlosy przedłużane metodą mikro ringi nosiłam włosy pół roku i znowu przedłużam jest to nie zawodna metoda zero zniszczonych włosów i w dodatku moje wosy duzo mi podrosły w tym czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrnaPerła102
Nosiłam przedłużane włosy na tak zwane micro ringi, a czasem tulejki. Zawsze kupowałam włosy bardzo dobrej jakości(słowiańskie), były długie, gładkie, 'lśniące', sprowadzane z Niemiec, drogie... Odwiedzałam tylko profesjonalne salony, gdzie fryzjerki posiadały uprawienia do wykonywania tego 'zabiegu' czyli certyfikaty i znały się na rzeczy. Samo zakładanie ok.200 pasemek kosztowało mnie wraz z kupnem tych włosów 2500-3000zł, co 2-3 miesiące chodziłam do salonu, żeby ściągnąć te włosy(gdyż odrost był już duży), poprawić odrosty na moich włosach i ponownie założyć 'sztuczne' i to za każdym razem kosztowało mnie ok.500zł... Prócz tego w domu stosowałam odpowiednie szampony, maski, odżywki, zazwyczaj renomowanych marek(a nie z półek drogeryjnych)... W sierpniu tego roku po ok.2latach noszenia doczepianych włosów postanowiłam ściągnąć je na dobre... To co ujrzałam kompletnie mnie przeraziło, moje włosy były pourywane, poniszczone, przerzedzone...Mimo, że zawsze podczas 'podciągania' 'doczepów' widziałam w jakim są stanie, dopiero całkowite ich pozbycie się ukazało jeszcze gorszy stan Postanowiłam, ze nie będę już więcej wywalać w błoto takich dużych pieniędzy, od tego czasu minęło już ponad 3 miesiące, moje włosy są już w o wiele lepszym stanie, rosną(dawniej się tylko kruszyły i urywały) i mimo, że do zdrowego stanu im jeszcze daleko i tak już jestem zadowolona Przedłużanie włosów to jak nałóg - raz założyłam i zawsze chciałam już mieć ładne, długie włosy, ale nie warto Tak jak wspomniałam na samy początku odwiedzałam 'dobre' salony, moje włosy były odpowiednio pielęgnowane, ale to i tak nie pomogło... Dzisiaj kiedy chcę mieć dłuższe włosy zakładam clip in - przynajmniej moje własne pasma na tym nie cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiiiiiaa
hej mam na imię klaudia i mam 17 lat . przedłużyłam włosy na mikro-ringi i jestem zadowolona .. naprawde polecam tą metode nie niszczy włosów to najważniejsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem ze skierniewic woj. łódzkie. szukam osoby ktora by mi zrobila wlosy na micro-ringi za robote moge zaplacic 120 zl . jesli ktos jest chetny prosze napisac na moj numer telefonu 723891646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×