Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

Gość asia.m.lis
Witam was serdecznie. Czytając wasze opinie muszę się wypowiedzieć. Niedawno przedłużyłam sobie włosy u pani Asi. Swoje mam baaarrrdzo krótkie i jestem pełna podziwu dla tej pani że była w stanie tak mi zrobić włoski że nikt się nawet nie zorientował że są doczepione.Nie ukrywam że pierwsza moja reakcja była szokująca bo moje włoski odstawały ale już po nocy zaczeły się układać a teraz czuje się jakby były moimi własnymi włosami. Pozatym pod mikro-ringami mam silikonowe zabezpieczenie żeby moim włosom nic się nie stało. Polecam serdecznie tą metodę a w szczególności wykonanie przez panią Asię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagoosia
Witam. A ja zapraszam wszytskie Panie do przedłużania i zagęszczania włosów metodą keratynową lub microring. Pracuję na włosach naturalnych !! Koszt juz od 700zł!!!!!! Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!!!! ZAPRASZAM!!! 602 71 19 86 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjonetka
hallo UWAGA LALUUNIU czy jak sie kobito lubisz nazywac ,,sorry to albo jestes jakas brudaska albo chora umyslowo-przeciez wlosy ktore rosna sa nie czesane i robia sie dredy po pierwszym miesiacu ty jestes zenujaca, tam nic nie pisalo o nie myciu i nie czesaniu wlosow. pasemka na micro rinach sie przedklada co 2 miesiece, skoro masz sie za taka expertke to po co piszesz te bzdury dziewczyno troche kultury!! jak dba sie o wlosy i ma sie dobrej jakosci pasemka-pochodzenie mozna nosic myslisz ze w salonie dajesz 1000zl i masz wlosy na 3 miesiace wez poknij sie w glowe LALUUNIU:D ha co za panna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesss
metoda micro rings nie obciaza wlosow, tzn nie...mm nie powinna jesli dobrze sa zalozone pasemka owszem jesli bedzie zbyt cienkie twoje pasemko a wcisniemy do ringa dczepione to oslabna nasze cebulki to jest fakt i pozniej przy sciaganiu dopiero widac , czy usliga byla dobrze wykonana:) a jesli na wietrze widac ci ringi tzn ze ta panna co je robila za wysoko zakonczyla doczepiac, trzeba zostawic sobie granice tolerancji gdzie nasze wlosy naturalne beda prykrywaly laczenia:) w zasadzie przykro sie to wszystko czyta , bo wiele z was mialo przykre dosiwadczenia z tym co widze, a szkoda bo metoda jest rewwelacyjna jesli ktos wie co robi, z nasza glową;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA PYSIAAAA
Ta aska z gliwic to porazka,nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki hair
Cześć dziewczyny, metoda micro rings jest najgorsza dla osób ze słabymi, cienkimi włosami, ponieważ włosy cienkie niszczą sie ,łamią oraz rozdwajają. zdecydowanie poleciłabbym takie przedłużanie osobom z grubymi włosami, nie przetłuszczającymi się .Najlepsza metoda dla krutkich włosów, cienkich, matowych to metoda Easy Hair. Jest to metoda którą każdy może sie nauczyć , wystarczy zaopatrzyć sie w zestaw (tulejki, szczypce itp...) wszystko kosztuje ok 170 zł, zależy od jakości i sklepu . jest to zestaw do doczepiania pasemek włosów na pasma naturalne, jest to bardzo prosta metoda. Nie powinno się mieć z nią problemów , pasemka usówa sie za pomącą szczypców rozchylającą tulejke, można wielokrotnie nakładać pasemka. Jakosć włosów zależy od tego jakie pasemka zakupicie, taką sesję można wykonać nawet samodzielnie w domu. Dokładny opis wykonania zabiegu znajdziecie na stronie Easy Hair , znajdziecie ją bardzi prosto wpisując w google "Easy Hair" Jestem fryzjerką więc wiem co jest dobre dla włosów. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699x
a ja sobie tydzien temu przedłuzyłam na mikro ringi. i jestem bardzo zadowolona . kupiłam na alegro ringi 100 sztuk ok. 17 zl + 70 pasemek po 1 zł wydałam na to około 90 zł. Serdecznie polecam dziewczyny ; p Gdy sie ma długie włosy czujesz sie atrakcyjniejsza; p pozdrawiam ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 699x
a i apropo tego ze widać ringi ? chyba jesteś smieszna kobieto. to jakie wziełaś koloru blond do czarnych włosow czy na odwrot ? chyba logiczne jest, ze wybierasz ringi zblizone kolorem do koloru włosow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarcana
Przedłużyłam u fryzjera włosy metoda micro rings.Wytrzymałam niecałe 2 miesiace.Starałam sie dbać o nie-jedwabie,maseczki,odpowiedni szampon,szczotka.Po zdjeciu masakra.Włosy mi powyłaziły,moje naturalne osłabione,skołtunione.Te panie które wypowiadaja sie pozytywnie na temat tej metody to chyba fryzjerki które chca zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk-k
Ja jestem bardzo zadowolona. Nic się nie plącze, włosy są tak naturalne,że muszę dłużej pomyśleć czy to są moje , czy doczepione.Jeszcze ich nie ściągałam, ale nawet nie zamierzam.Robiłam je w Poznaniu. Ja polecam .Na pewno dużo zależy od fryzjera,czy profesjonalnie zrobi, i od gatunku włosa oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***marta***
Drogie dziewczęta! Napewno niektóre z was troszeczke uspokoje. Metoda na ringi jest bezpieczna dla naszych włosów. Nie używa się przy niej żadnych środków chemicznych. Włoski doczepiane są w postaci pasemek za pomocą małych obrączek wypełnionych silikonem. Włoski te można również farbować, układać, prostować, stosować wszelkich kosmetyków do stylizacji. Ale oczywiście jest ale..... minisy: -kosztowne -w zależności jak szybko rosną nasze włosy naturalne (im szybciej tym gorzej ponieważ im dłuższy odrost bardziej widać zaczep) -potrzebna jest specjalna szczotka ktorą można dostać na allegro.pl inna szczatką nie mamy szans z rozczesywaniem ponieważ można wyrwać zaczepy. -co jakiś czas odpadają pojedyńcze pasemka, np przez złamanie naszych włosów, lub jeśli zabardzo je ciągniesz przy czesaniu. -strasznie się plączą i trzeba naprawde dbać często rozczesując je -potrzebuja bardzo dużo odżywki. SKĄD TO WSZYSTKO WIEM? Ponieważ mam takie włosy i jestem z nich bardzo zadowolona. Nosze już je 3 miesiące mam założone 130 pasemek ,a narazie odpadło mi tylko 5 przy czesaniu, czego naprawde nie widać. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie włosków piszcie na moj e-mail marta_eichhorst@wp.pl PRZEDŁUŻAJĄC WŁOSY UZYSKASZ EFEKT, KTÓREGO NIE SPRAWI ŻADEN CIUCH ANI MAKIJAŻ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOoJoluniaoOo
ja przedluzam sobie wloski od roku:) pierwszy raz przedluzala mi niby profesionalistka heh wygladalo to nie za fajnie:) zdjelam je i postanowilam zalozyc sama:) i powiem wam ze rewelacja:) wloski wogole nie niszcza moich przekladam je tak co dwa miesiace i jestem bardzo zadowolona wszystko zalezy od osoby zakladajacej wloski:)) aaa jezeli chodzi o wyrywanie :) glupolki:) one sie nie wyrywaja:) po prostu co dziennie nam nasze wloski wypadaja:) a poniewaz te co nam wypadna nie maja jak wyjsc poniewaz zostaja w ringu dlatego tak nam sie wydaje:) heh tez tak myslalam za pierwszym razem ojaaa ale mi wlosow wypadlo... masakra.. ale teraz jest inaczej:) jezeli macie dobrze dobrane wloski oraz ilosc wloskow(nie wierzcie ze 100 pasemek wystarczy) ja mam normalne wloski a pasemek zalozynych 200 i powiem wam ze z taka iloscia to jest ladny efekt:) nie chodzcie do fryzjerow ktorzy lupia od was po 1000 do 1500 zl za ta usluge... poproscie np mame albo same sobie zaluzcie:) nic prostrzego:) mi takie zakladanie zajmuje ok 3 godziny po prostu staram sie oddzielac wloski zeby sie nie plataly:) zadna filozofia:) polecam wloski slowianskie badz tez struktury slowianskiej a odradzam azjatyki jak i indyjskie:) duzo osob z tego co czytam przejechalo sie... ale wszystko zalezy od osoby zakladajacej:) jedni sie staraja jedni na odwal robia:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knoxmallory
hej oOoJoluniaoOo!! podoba mi się Twoje podejście:) może masz jakieś info gdzie ewentualnie w Poznaniu mozna dostać sprzęt potrzebny do samodzielnego przedłuzenia?? znaczy szczypczyki i ringi itd...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaczek
witam;) prosze was dziewczyny aby jakas sie do mnie zgosila, ktora robila wlosy u tej slynnej Asi. JA wogole nie jestem zadowolona, wlosy na nastepny dzien wygladaly jak jeden wielki koltun, prosilam o zwrot pieniedzy ale tylko mnie straszyla policja. jezeli ktoras z was tez miala taki problem u tej Asi, prosze zadzwoncie do mnie 508212610 chociaz smsa napiszcie, ja oddzwonie. Zapewniala mnie ze wlosy sa swietne a tak wogole nie bylo, do bledu tez nie potrafi sie przyznac- twierdzac ze nigdy nikt sie nie skarzyl na jakos tych wlosow. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia13
Drogie dziewczyny!Przeczytałam wszystkie wypowiedzi, które są tu zamieszczone i powiem tak. Po pierwsze, macie mało informacji na temat doczepiania i pielęgnacji tych włosów, a to świadczy o tym, że niestety nie zakładacie ich u profesjonalistów! Po drugie przekazujecie sobie jakieś niepotwierdzone informacje, które chyba gdzies usłyszałyście i potem jest z tego stos nieprawdy! Po trzecie każda metoda ma plusy i minusy i tak naprawde dobrze jest indywidualnie dobrac metode do danego rodzaju włosów. Faktem jest, że obecnie metoda na mikroringi jest najbardziej popularna i najmniej szkodliwa! Chodzi tylko, o to, że trzeba dobrac odpowiednie ringi, bo też jest pare rodzaji i zakładajcie to u profesjonalistów po szkoleniach! Gdyby ktoś chciał jakis konkretnych info i miał pytania to prosze na maila pisać. natalia131313@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma600
natalio 15latko schowaj sie kobieto z tymi gownianymi ringami..nie ma gorszej metody!!! nie robcie tego!!!niszczy jak cholera,wlosy wypadaja niedosyc ze z tych ringow to potem z glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunnySally
to ja juz nie wiem co ja mam myslec na temat przedluzania wloskow na ringi...:/Mam zamiar przedluzyc i kazdy gada co innego:(Poradzcie mi jakos porzadnie:D czy warto czy nie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiniko
Nie przedłużyłam sobie włosów ,ale mam zamiar właśnie tą metodą. Moja przyjaciółka 3 miesiące temu przedłużyła sobie włosy na mico ringi. Nawet udało mi się byc przy tym. Ta metoda jest bardzo prosta. Poza tym nie niszczy włosów oczywiście jak obchodzisz się z nimi delikatnie. Włosy są doczepiane od dołu głowy. Zazwyczaj doczepia się kilka rzędów nie więcej by nie było widac ringów. Na noc włosy należy zebrac w warkocz by się nie niszczyły. Ta metoda jest na ok. 3 miesiące po 3 miesiacach, może nawet wcześniej należy odgiąc ringi i podwyższyc je. Odgina się je kombinerkami. Można kupic specjalne ,ale ja używam zwykłych. Raz przyczepiłam sobie kilka pasemek włosów.Trochę trudno się do nich przyzwyczaic ale fajnie to wygląda. Włosów nie wolno wtedy za często myc ani suszyc, ale oczywiscie można co jakiś czas poddac je działaniu prostownicy lub lokówki. Polecam używanie płynnego jedwabu ,by włosy były aksamitne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borderlina
dziołcy nie polecam!!! to nie lepiej poczekac te pare miesiecy i zapusciuc wlosy?? wiecie jak sie od tego niszczą i wypadło z połowę 😭 po co tak niszczyc wlosy!!! zaluje jak nie wiem co !!!! dobrze wam radze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emola
Słuchajcie, kto jest moderatorem tego forum??? Bo strasznie floodujecie jak nie wiem co...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki mam zamiar przedluzyc sobie wloski pochodze z Gliwic... moze ktoras ma sprawdzanego fryzjera a bo obobe ktora potrafi to zrobic dobrze i nie ukrywam ze w miare tanio ....nie musza to byc gliwice , jestem sklonna pojechac gdzies dalej..... ;)))) z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina05
Witam! Ja mam doczepione wlosy ta metoda jestem bardzo zadowolona ,dziewczyna ktora mi zakladala po 10 dniach po doczepieniu robi kosmetyke tych wloskow,ja mam juz prawie 2 miesiace i jest wszystko wpozadku ,zmienialam ich kolor,co 3 dzien je prostuje i jest ok,jedyny minus to ,ze niewygodnie mi sie spalo dopuki sie nie przyzwyczailam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata830
martusia83 ja znam taka osobe ,doczepiala mi i robi to dobrze,telefon podam ci jutro bo wizytowke mam w domu a obecnie nie jestem.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange0017
hej ;) może to głupio zabrzmi,ale czy trudno jest zrobic sobie samemu metoda microringów? czy w ogole jest to mozliwe? na allegro widziałam pełno pasemek, i zastanwaiam sie czy można samemu sobie doczepić lub np. koleżanka, bez żadnego doświadczenia...bo kurde nie mam tyle kasy żeby iść do specjalisty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata830
martunia02 mialam ci numer przeslac do dziewczyny u ktorej ja doczepialam i jestem bardzo zadowolona 504758752 .Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia11ok
kokkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia11ok
tylko zgrzxewy keratynowe . Ringi to starszne obciążenie dla cebulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×