Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migotka_1986

Schudnijmy najpierw 3 i później 3. -6 na wadze to nasz cel!

Polecane posty

mnie tez po tych cwiczeniach z shape\'a boli dzis brzuszek;) wiec chyba sa dobre:) jak narazie zjadlam 500kcal (wasa jogurt i sarek topiony) ciekawe jak sobie poradze pozniej:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem do NICZEGO :O Po wczorajszym :O Nie mam siły na żaden ruch :( Nawet na a6w :O Zjadłam: grahamkę z białym serem (250) plasterek żółtego sera (50) pomidor(50) serek homogenizowany(150) kawałek arbuza(50) rybę(400) sałatkę owocową(100) nektarynkę (50) Razem:1100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :) Zrobiłam wczoraj to całe a6w :D Ale zagryzałam jeszcze 2 fitnessy ;) (200 kcal) Ja mam pytanie troszkę odbiegające od tematu, ale chciałam zobaczyc jakie są opinie na ten temat :) Czy wyjazd na 5 dni nad morze (ale 5 bitych dni tam spędzonych) to jest jakieś nieporozumienie? Jak uważacie? MMusi być tydzień czy 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli moim zdaniem nie, ja bylam za granica . od czwartku od samego rana, i w niedziele rano wyjechalismy. w zupelnosci mi wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Tequilka ja też tak uważam, przynajmniej sie nikomu nie będzie nudziło i tęskniło strasznie. Moja mama tak uważa i zła jest na mnie, że chce jechać tylko na 5 dni :O Ale w nosie to mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja mieszkałem w domu, w którym się wynajmuje pokoje i ludzie przyjeżdżali na weekend i byli wypoczęci, więc na 5 dni jak pojedziesz, to będzie wystarczająco na opalenie się, popływanie itd. Woda w Ustce ciepła jest xD Ustka leży na środkowym wybrzeżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Neli 5 dni w zupełności jest ok, ja tez rok temu byłam za granica w sumie byłam tam całe pełne 2 dni, bo całkiem rano w piatek wyjechalismy, a wrocilsmy w poniedzialek wieczorem, a podroz trwala po 10 godzin!! Dzis znowu mam impreze imieninowa (tzn grilla). a za tydzien ide na chrzciny :o a moj brzuch nie jest gotowy na taki wypad, no ale moze przez tydzien cos go uformyuje!! Wlasnie jem bulke grahamke czyli 2560 kcal!! Pozdrawiam (a wczoraj mam nadzieje, ze wyrobiłam sie w 1100 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki everybody :) Ja też tak uważam :D Ja też dzisiaj zaproszona jestem do koleżanki na ciasto :O Muszę jechać, bo już od początku wakacji zaprasza :O No w nosie ;)Dzisiaj wyjdzie mi więcej, ale nie będę przeginać. Zaraz sprzątam cały pokój i powoli sie pakuję więc troszku kalorii się spali ;) A w ogóle to chciałam sie dzisiaj upewnić ile ważę... I stanęłam na tej wadze i 56,9 Wczoraj było 57,7. Kolejny dowód na to, że nie ma sensu się codziennie ważyć :O Teraz to na bank ważę się za 3 tygodnie. I nie ma mocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh nie ma sensu sie wazyc, a wczoraj i dzis sie wazyłas :P ja sie tam nie waze :) nie ma co sie denerwowac!! Ja tez sprzatam pokoj, mam taka stete do prasowania, ale nie ma sily stac dzis przy desce!! Obowiazkowo dzis 8 minut abs i na pewno cos jeszcze :) Neli a Ty już na dniach jedziesz?? Miłej soboty :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz :) w ogoel fajnie macie ze gdzies w ogole jedziecie :) ja w tym roku nie jade nigdzie!! Moze jak juz to na swieta (tzn 26 grudnia) pojedae na jakis tydzien do Irlandii do znajomych, ale sama podroz kosztowała by nas 1000 zł, a do tego drugie tyle (co najmniej) trzeba miec na wydanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sobie dac spokoj z odchudzaniem, ale nie.... nie dam sie. Moje jedyna choroba to pepsi,,, i wiecie co zauwazylam ?? ? wczoraj cały dzien nie piłam pepsi, tylko wode niegazawana truskawkowa. zjadłam... -bułke grahamke z serkiem topionym -paluszki solone -gruszke -jogurt naturalny + duzo musli -gulasz z chlebem -zupke chinska i wiecej nie pamietam dalej bym jadła bo czegos mi brakowało. dzisiaj miałam walnąc diete i pije pepsi od rana... po łyczku moze szkalnke wypiłam dzisiaj, ale wogole mi sie jesc nie chce..... rano zjadłam tylko drozdzowke z czekolada... i chyba lepiej pic pepsi i jesc mniej, niz ta wode truskawkowa czy cytrynowa co tez ma kalorie i jesc duzo.... Pilnuje sie... dzisiaj przynajmniej nie mam takie brzucha napompowanego. Od poniedziałku zakładam sobie zeszyt i tam bede pisac wszytsko co zjadłam i cwiczenia,..,,, to mnie bedzie pilnowac :-) Tylko za pare dni okres dostane ,, ehh.... tzn mam wieeeeelka nadzieje ze dostane!!!!!. Dzisiaj uswiadomilam sobie ze juz mam dosc mojego meza -- zawsze to powtarzalam ale teraz juz tak dobitnie!!! wiec bede czekac z utesknieniem na okres... za chwilke ide do pracy i pewnie wroce pozno w nocyy,,,,,, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no widzę, że wszystkie z utęsknieniem czekamy na okres ;) Też mi sie cholerstwo spóźnia, ale pojawić się musi!!! Tequilka weź sobie pij pepsi light i problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że jak do tej pory zjadłam: serek homogenizowany (150) - II - II - II - II - II - II - (150) kawałeczek brie (50) czekoladkę (50) grahamkę z pieczenia z kurczaka(200) pomidora(50) 2 czekoladki malutkie (60) markizę (100) 4 małe gruszki (200) czekoladkę (50) serek homogenizowany (150) fitness(100) Razem:1300 :) Tylko, że jadę po południu na to ciasto i w związku z tym wypadało by sie dziś trochę poruszać ;) Mykam na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też dołaczam sie z czekaniem na okres :D I mam nadzieje, sie to cholesrtwo pojawi!! Dzis zjadłam bulke grahamke 250 kcal zupe warzywan 200 kcal 2 ciastak markizy 100 kcal Tyle :) ale jeszcze wieczorem bedzie na pweno jakas kielbaska i salatka!! Miałam ćwiczyc 8 minut abs, wlaczyłam zeby sie ładowało (cwicze z youtuba) i jak mi sie juz naładowało to przełaczyłam na pełny ekran i mi sie zaczelo od nowa ładowac. Wkurzyłam sie bo mało mam juz czasu (zaraz musze wyjsc), a ładowanie trwa 20 minut!!! WWRRR Poćwiczylam wiec tylko 20 minut!! A tu jeszzce nie umyta!! tez zmykam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wczoraj najdałam, ze az mi wstyd!!Nie wiem co we mnie wstapiło! Wczoraj zjadlam tak na tym grillu: 2 kawałki mieska z kurczaka, malutki kawałek kiełbasy, 3 kromeczki chleba z masełkiem czosnkowym i 2 łyzki sałatki, a o tort grylazowy!! Brzuch duzy mam do tej pory!!! No nic dzis mniej zjem i przede wszystkim spacer!! Czy sie to komus podoba czy nie (mowie tu o moim leniuszku) Pozdrawiammm papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jeszcze dorzuciłam wczoraj kawałeczek ciasta z wiśniami, ale malutki (200) Nie tańczyłam ani nic. Dziś spałam 4h więc nie będzie za bardzo ruchu... Miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pepsi light nie mam pod reka. wczoraj za caly dzien zjadłam -o 7 rano rogalika z czekolada -o 20 5 pierogow ruskich -o 22 3 krimki grahama z szynka -i do tego litr pepsi... Poszłam spac o 3 w nocy.... tragedia... pije kawusie i ide lezec bo na 14 znowu do pracy,,,:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale mało wczoraj zjadłyscie!! Tyle ja jak zwykle jka swinia jadłam!! No ale nie ma co dramatyzowac, trzeba sie brac za siebie!! Koniec kropka !! Chciałabym juz dostac okres, bo chociaz po okresie moj brzuch wyglada fajnie (tak jakos 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam raz na jakiś czas można zaszaleć! Jak się nie przekroczy 2100 to nie przytyje się nic! :) Więc nie ma się co martwić. Ja dzisiaj też nie podietkuję bo niedziela. Dzisiaj już pojadłam: 2 serki homogenizowane (300) markiza(100) 2 grahamki (300) pomidor(50) 2 cukierki (100) kawałek ciasta(250) kawa 3w1(100) Razem:1200 Ale... Mój men przychodzi na lody po południu i ja też muszę zjeść, więc z 200/300 dojdzie ;) Jutro już jem mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey,,,:-) Okres dostałam :-) :-) ale tak mnie brzuch boli ze nic chyba dzisiaj nie zdrobie!! Wczoraj jakos przezylam... zjadłam w sumie nie tak duza, ale -kawusia -2 male krokiety -2 kromki chleba w jajku,z patelni -flaki ;-o -no i litr pepsiaka heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj przegiełam, na pewno wyszło jakies 2100 !! Maskakra a dzis mam taki brzuch, taki mi wydąło (czy jakis tak sie to pisze)!! Jak n arazie activia i kawa!! Odchudzam sie, kupiłam sobie chleb słonecznikowy, serek wiejski!! I tyle na dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1989
hej moze ja sie do Was przylacze..takze sie odchudzam..od ranka tylko jogurt i kromka wasy ciagne z takim sniadankiem juz od tygodnia i codziennie wiadomo jeszcze posilki sa wszystkie o stalej porze..i nie przekraczam dzxiennie 500 kcal..i 2 l wody mineralnej niegazowanej codziennie cialko spadalo ale tylko w pierwszym tygodniu a teraz to juz chyba sie organizm buntuje pomocy..mam tak trzymac czy moze cos zle robie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu pewnie ze mozesz sie przyłączyc. Zapraszamy!! Ale dieta 500 kcal to stanowczo za mało!! Waga Ci spadła to Twoj organizm opuśiła woda!! Schudniesz ale za niedługo waga powróci!! Propok\\nuje wage 1000 kcal i ruch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Zjadłam juz dziś jakies 350 kcal -- jogurt activia śliwkowy, 2 kromki chleb słonecznikowy z serkiem ziarnistym (lekki). Potem zjem jeszcze kolo 13 2 kromeczki, i skromny obiadek!! mam nadzieje, ze mi sie uda!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Aniu. Twoja dieta jest zbyt agresywna i zwiększ troche ilość zjadanych przez ciebie kcal. te 1000-1300 dla kobiet jest odpowiednie, a do tego jak mówiła gagatka dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja kochana ekipę!!! :D 👄 Cholera wiecie, że jak nawet nie wiem ile i co dzisiaj zjadłam :O Koleżanka mnie zrobiła w jajo 3 dni przed wyjazdem i nie jedzie. Mama mi nie da samej pociągiem jechać z tą drugą więc miał jechać mój chłopak samochodem, ale ta nie chce ze mną i z nim :O I obrażona bo miałyśmy same :O I w końcu jadę sama z ukochanym :D Ale takie mam nerwy przez ta całą sytuację, że zagryzałam nawet nie wiem czym :O Łoż w mordkę misia :O ;) Także nie wiem ile dziś kalorii, ale raczej dużo :O Wyjeżdżam po jutrze na 5 dni. W poniedziałek powinnam już być i ruszam z dietą ;) Tam się postaram nie przeginać. :) Witam Cię moja imienniczko Anno :D Nie szalej z 500 kcal bo potem nadrobisz z nawiązką :O Gagatka i Zwierzu mądrze radzą. 1000-1300 i schudniesz zdrowo :) I się przyłącz bo tu sami swoi :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoho widze ze romantyczny wyjzad sie szykuje :P A ja sobie cierpie, dzis na liczniku mask 600 kcal wyciagne, ale to wina brzucha!! Mam takki wielki, boli jak cholera!! Zaraz robie goracy okład i zjem activie na kolacje!! Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×