Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

jakies zywe dusze sie tu pojawiły własnym oczom nie wierzę . Witam WAS. to chyba cud ze tu zajrzalyscie. A juz sadzilam ze sobie odpuscilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ja tam sobie nie odpuściłam;) choć ostatnio jem jakieś dziwne cuda, no i oczywiście bardzo kaloryczne:( Ale jak wróce z wakacji to będę tu pierwsza żeby Was namówić na jakąś ostrą dietkę, bo czuję, że mi pare kg przybędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
no nie dziwię Ci się esab, że masz dobry humor! Też bym miała:) atina35: my to sie cały czas mijamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mam tyle pracy ostatnio ze brak mi czasu na wszystko, ale staram sie tu zagladac jak tylko moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab........ start14.06.......79,4.........78,4.......cel 60kg Dorra.......start 14.06.....61 kg........59,5.........cel 57 kg atina35.....start 14.06.....74 kg ......72 kg........cel 68 kg zadnych rewelacji, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Hej esab:) U mnie nic się nie zmieniło, waga jest dokładnie taka sama jak tydz temu:) Chyba i tak powinnam się cieszyć bo wcinam wszystko co popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ale tu dzisiaj pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
No i wszystkie kobietki zaginęły w akcji:) Szykuję się właśnie do wyjazdu, także kochane, zaglądajcie tu czasami, bo za dwa tyg po moim powrocie, ruszamy ostro z odchudzaniem, cel trzeba w końcu osiągnąć!! Ja już na pewno nie wymiękne:) Pozdrawiam Was gorąco:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorra przyjemnego urlopu :) My sie miniemy bo ty jak wrócisz to ja wyjezdzam ale potem wracam tez do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
zatem Tobie esab również życzę przyjemnego wypoczynku:) Mam nadzieje, że po powrocie zajrzysz jeszcze tutaj, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
ps. fajny masz opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wszystkie podziałayscie... dorra ma usprawiedliwienie a wy ? jak tam wekeend? pogoda taka sobie, wiec nudze sie okropnie i sie objadłam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zit
ja jestem od soboty na diecie kapuścianej, niby trzymam się ale wciąż potrzebuję motywacji i siedzę w necie o czytam optymistyczne artykuły kto ile schudł, to mnie motywuję. Mam nadzieję że wytrzymam jeszcze 4 dni. Chcę zaznaczyć że jest to moja pierwsza w życiu dieta a nie jestem w cale taka młoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looneczka
ja od dziś zaczynam ;D właśnie miSię zupa gotuje hehe ;) ale tylko przez 5 dni mogę stosować, bo jade nad morze w sobote wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac29
heja! witam ja tak skacze z diety na diete, dzis 1 dzien, wiec sie przylaczam do WAS! Wagi nie mam ale jakies 64,5 przy 167 !!!! chce miec 58 i bede zadowolona wiec mam do zrzucenia tylko i az ponad 6 kg! :-( Mnie tak latwo nie pojdzie bo niestety pospulam sobie przemiane materii przez te wieczne odchudzanie i obzartswo tak na przemian! NICK ...........START........WAGA OBECNA..........CEL.....DZIEN DIETY izac29........17 lipca.......64,5.......................58........1 DOPISUJCIE SIE BO WIEM ZE NIEJJESTEM TU SAMA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka_opole
Ja od jutra zaczynam:)Zrobie z kiszonej kapusty bo uwielbiam ją:)Ciekawe czy mi wyjdzie...??:) Waże 69 kg przy wzroście 175cm mam nadzieję że schudnę...mój cel to ważyć 56 kg...marzenie:D a może od dzisiaj zacznę...ale już jadłam ryż dzisiaj...a trudno musze jej dziś wypróbować...:)Trzymam kciuki za wszystkie kobiety dążące do ideału:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!od jutra zaczynam diete kapusciana!!juz dzisiaj zrobilam zupke!!mam pytanie czy mnozna zastapic seler naciowy porem?? bo ja tak zrobilam i nie wiem czy dieta bedzie dzialac??chcialabym schudnac ok 8 kg :-) mam nadzieje ze sie uda!!pozdrawim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60kg --> 50kg
Widzż, że forum dawno już zastygło ale ja od dziś próbuję kapuścianą i mam nadzieję, że się uda. Ważę na dzień dzisiejszy 60kg i próbuję zejść do 50. Ktoś może chętny ze mna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60kg-->50kg
Jeden dzień za mną Na tę chwilę ważę 59kg i mam wrażenie, że do wieczora wróci do 60-ciu, ale nie przejmuję się =) wytrwam. Właśnie sobie piję herbatkę i jak poczuję się głodna idę odgrzać zupkę. Mam nadzieję, że nie skuszę się na nic z lodówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60kg-->50kg
No i właśnie sobie odgrzewam zupkę =) Już w garnku widać dno, więc będę musiała wybrać się na zakupy i dorobić więcej tego przysmaku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×