Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

Dzis juz koncze i zaczynam weekend. udanego weekendu dla was wszystkich caluski pa. do poniedzialku . A o basaenie pogadamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki... ale tu pusto w ten wekeend.. widze ze nie tylko ja jestem zajeta... w takim razie do poniedziałaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie w ten sloneczny poniedziałek... od razu mam checi do zycia jak tak słonko ładnie swieci :) No i mam ochotke na kontynuowanie dietki... przyznam wam sie ze w wekeend niewiele zjadłam,ale niestety to co zjadłam nie było niskokaloryczne.. nie bardzo miałam czas na gotowanie bo trwał u mnie remont... pewnie wiecie jak to jest gdy wszedzie jest bałagan i trudno go ogarnąc :) a na tym jeszcze nie koniec... teraz czas na meble... i znów kupa roboty... ja dzis jeszcze nic nie zjadłam, ale planuje zaraz wciagnąć płatki z odtłuszczonym mlekiem, a potem to zobacze... bo nic sobie nie przygotowałam... to jak dzielne odchudzaczki... lecimy dalej :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Hej dziewczynki. Ja jestem z Podkarpacia. Co do dietki to u mnie naprawdę różnie i narazie wolę sie nie ważyć. Ale jestem z wami Kochaniutkie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katrinkaa:) jak tam w pracy? Mam nadzieje ze sie ułozylo :) trzymałam kciuki.... kupiłam dzis sobie suplement diety FOR SLIM, kosztował tylko 6zł a słyszałam o nim dobre opinie, warto spróbowac no nie ? Miałam dzis zaczac South beach ale ksiazki jeszcze nie doszły..kurde :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski nie wierze ze jestescie tak z samego rana? U mnie weekend był obfity sobota wyzerka i niedziela wyzerka . no ale czas wracac do rzeczywistosci. i do naszej dietki bo mam jeszcze tak z niecale 20 dni wiec moze jeszcze troche zlece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co powiecie na temat kilkudniowej glodówce. tu sa takie posty o tych glodówkach ze az sie nie che jesc. Ze po 7, 10 14 dniach ludzie głubia nie tylko toksyny ale i kilogramy 7,10, 15 kg. Ja bym sie moze zdecydowala tak 7 do 10 dni nie wiecej. Co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) FOR SLIM jest preparatem ktory hamuje łaknienie, sa na jego temat bardzo dobre wypowiedzi podam wam skład: Działanie: Preparat For SlimHL został opracowany szczególnie z myślą o osobach odczuwających dyskomfort związany z nadwagą i otyłością oraz nadmiernym łaknieniem. Zawiera substancje ułatwiające trawienie i mające wpływ na prawidłowy przebieg procesów przemiany materii, szczególnie metabolizm tłuszczów. Stosowanie preparatu ułatwia odchudzanie i pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Kwas hydroksycytrynowy (HCA) wyizolowany z Garcinia cambogia - hamuje aktywność enzymów, powodujących przemiany węglowodanów w tkankę tłuszczową i w ten sposób ogranicza jej odkładanie się. Wspomaga metabolizm i spalanie tłuszczu w organizmie, ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała i szczupłej sylwetki. Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego - dzięki zawartości jodu, wpływa korzystnie na proces przemiany materii. Olejek jałowcowy - działa moczopędnie, pobudza wydzielanie soków trawiennych, szczególnie żółci, przyspieszając w ten sposób usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Ekstrakt suchy z aloesu - wpływa na pracę przewodu pokarmowego, przeciwdziała zaparciom. Wskazania: Preparat poleca się do stosowania osobom walczącym z nadwagą, otyłością czy nadmiernym łaknieniem, a także w celu poprawy trawienia i regulacji metabolizmu. Sposób użycia: 1 kapsułkę dziennie, popijając szklanką wody. Skład: (1 kapsułki) kwas HCA wyizolowany z Garcinia cambogia 50 mg ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego 40 mg olejek jałowcowy 5 mg ekstrakt suchy z aloesu 5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej esab a po jakim czasie to dziala i czy znasz kogos ko to bral i widzisz na nim efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka stosuje i schudła narazie 5kg w 3 tyg... sorki ze tak dzis zadko zagladam ale jestem w ciezkim szkoku po ym co zrobila moja kolezanka. Wczoraj powiedziała mezowi ze chce rozwodu, mimo tego ze byli idealnym małzenstwem, bo spotyka sie z ich wspolnm kumplem.... a wszystko to rozegrało sie w 1 miesiac... dziwi mnie to jak szybko mozna sie odkochac po kilku latach małzenstwa, mimo ze tak niedawno mowila ze bardzo go kocha...ale nie chce jej oceniac to przeciez jej decyzja, oby tylko nigdy nie załowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednym dniu brania for slim nie widze efektow, chociaz nie mam wielkej ochoty na jedzenie... moze to zzasługa tego preparatu... zobaczymy po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina z to głodowka to ostroznie, najlepiej wtedy pic duzo sokow warzywnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez malam takich znajomych nigdy nie slyszalam zeby sie klucili jezdzilismy razem na wypady duzo czsu ze soba spedzalismy namietnie gralismy w brydza i nagle oni sie rozwodza to bylo poltora roku wstecz dzi sa po rozwodzie od 2 tygodni koszmar pozmieniali sie calkowicie os swoje ona swoje tak koty darli jeden na drugiego a dzi prawie nie mam z nimi kontaktu. szkoda bo ich lubilam tylko ze teraz prowadza inne zycie zabawa leserstwo dlugi wszystko maja gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zostawil ja dla starszej ona ma kolejnego teraz takiegho malolata. az zal mi ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
No witam Was kochane wreszcie udało mi się znaleźć chwilkę, żeby do Was zajrzeć:) Przygotowania przed wakacjami:) Przez weekend objadałam się okrutnie, cholercia! Pewnie dlatego, że byłam przed okresem. Najgorsze jest to, że właśnie wciągnęłam pół czekolady:( Tak mi się chciało, jak nie wiem! No i teraz wyrzuty... Moja kumpela jest teraz na diecie kapuścianej, schudła już 8kg! w jakieś 3-4 tyg! Twierdzi, że najgorsze są tylko trzy dni a potem to już sama przyjemność jak się widzi jak waga tak ładnie leci w dół. Ahh... a ja dotrwałam tylko dwa dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorra... ale ci zazdroszcze tego wyjazdu.. kiedy dokładnie wyjezdzasz? widzisz atina, ale ten maz tej mojej kolezanki to anioł w jego najlepszej postaci... trudno tak musiało byc oby oboje znalezli szczescie a nie miotali sie z gniazda do gniazdka :) co dzis zjadłyscie? bo ja niewiele... oby do wieczora :) teraz narazie tylko woda i kefir....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
W piątek mnie już tu nie będzie, ale duchem będę z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dorra . jak ty sie zjawiasz to ja lece do domciu. pa. pa dziewczyny do jutra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a narazie kawalek imieninowego ciacha i 4 herbaty bez cukru bo nie slodze wogole i 1.5 litra wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
puk puk jest tu kto???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Jak tu zajrzycie, to pamiętajcie, że jutro się ważymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem! ale mam dzis dobry humor, z powodu 2 rzeczy 1. mam juz skonczone mieszkanko, remont i meble w pelnej kzazłosci 2. jade 14.07 do Zakopanego, tak kocham góry ze nie przepusciłabym takiej okazji no tak jutro trzeba wejsc na wage nie wiem czy mi cos ubyło, mam taka nadzieje ale wczoraj sobie pozwolilam na szaleństwo i pewnie nadrobiłam to co zgubiłam. juro trzeba bedzie spojrzec prawdzie w oczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×