Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

wkurza mnie większość polskich lekarzy

Polecane posty

za to co robią powinni im jeszcze obniżyć zarobki a oni strajkują,zamiast pomagać ludziom zgodnie ze swoim powołaniem to łaskę robią ze wszyskim.Teraz podczas strajku nawet problemy były z tym żeby koledze pomóc z okiem :O Nie interesują się pacjentami ale gdy pójdziesz do niego prywatnie i zapłacisz 100 zł za wizytę to milutki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale przeciętny lekarz zarabia 1300zl(wiem co mowię) teraz po podwyzkach ok 1800 czy uwazasz, ze to nalezyta pensja?! dla mnie to jest smieszne. to nie jest wolontariat do cholery! to sa ludzie, ktorzy mają tak odpowiedzialny zawod, ktorzy przepracowali tyle za darmo(wszystkie te staze) ktorzy studiowali polowę zycia i ktorzy muszę uczyc się cale zycie tak naprawdę, zeby byc na bieząco! dla mnie to jest smieszne, te ich pensje! odrobina szacunku dla nich, skoro robią jak te woly i to za nędzną zaplatę. nie dziwię się, ze strajkują ..baa! nawet popieram i klaskam uszami. wystarczy spojrzec na zarobki innych lekarzy w Europie i sobie porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1800 oficjalnie
plus dwa razy tyle na boku (tzn. prywatnie). i też wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie straszne
a zdarzyło Ci się dać któremus w łapę? Bo chyba nie wszyscy biorą i nie należy uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo żart
to chyba na prowincjach w łape dostaja :] moj brat jest lekarzem nigdy nie wział łapowki a za ta pensje ledwo zyje ......dziadostwo a policz sobie ile w duzym miescie czynsz sie płaci ile na zycie a zeby cikowliek dla siebie kupic heh 0 pojecia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeebeeedeeeee
No tak.. ale z pomagania ludziom za darmo, lekarze nie wyżywią swoich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co porównywać zarobków kogokolwiek z zarobkami odpowiednika w Europie, bo w Polsce każdy zawód zarabia 4 x mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic(dobra nie wszyscy, ale uwierz, ze znam lekarzy, ktorzy potrafią nic nie wziąc za prywatną wizytę, bo dziecko jest tak chore a rodzina biedna) więc proszę Cię nie generalizuj! pewnie,ze ktostam bierze a ktos inny nie? to znaczy, ze wszystkich ich nalezy do jednego wora wrzucic? a taki nauczyciel? te cale kwiaty na koniec roku i prezenciki..zwykle przekupstwo..i to jest w kazdym zawodzie! a wszyscy sie przypieprzacie do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodowe pensje lekarzy
wystarczy spojrzeć na ich samochody :O to już bardziej wiarygodni są nauczyciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo????? dostają kasę od państwa! za każdego pacjenta, nawet tego z którym zamieni dwa słowa i go wypuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciel beirze
kwiaty (ale mi wielki prezent..) pod koniec roku, a lekarze łapówy cały rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa no wlasnie dostaja kase taką jak powiedzialam, dla mnie smieszną, a to jakie mają samochody..no sorry ale prawda taka, ze oni nie zyja z tej gownianej pensji tylko z wizyt prywatnych wlasnie i robią na pelnycb obrotach, chyba maja do tego prawo! oni tez maja rodziny! tez muszą miec na chleb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikka
lekarzom w polsce powinni obnizyc pensje. Przez nich trafiłam do szpitala bo nie potrafili znalezc guza na 6 cm. 4 lekarzy postawiło złą diagnoze. Teraz przez kolejnego idiote czeka mnie następna operacja. Jak byłam w szpitalu to musiałam zaplacic za laparoskopie bo inaczej by mnie pokroili. Jka im nie dasz to ze zegnaj z tym swiatem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle że dobrze że walczą o swoje, porównajmy ich do np. nauczycieli . Ci zaś pracują napraawde mało godzin . Zadnemu nie naliczymy normalnego etatu 8h dziennie. A np. w moim powiecie przecietna płaca wynosi 2700 zł (tak pisze w lokalnych gazetach) . A oni jeszcze mają czelność strajkowac. To gdzie tu lekarze pracujący 300 h miesięcznie? i Naprawde sporo czasu się uczyli staże ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×