Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antytłuszcz

Jak grubi faceci znajdują chetne na seks ?

Polecane posty

Niestety nie zdecydowałabym się na sex ze: - grubym - niskim - starym (mam na myśli osoby starsze o więcej niż 10 lat ode mnie, wiadomo że jak będę mieć 40 to 50 latka będę uważać za młodego- ale teraz nie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_grubego
hihihi...podoba mi się "pomarańczowe"wcielenie ważki...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tuska1313--> taka mądra, wrażliwa i emocjonalnie rozwinięta z Ciebie młoda osobka, a doope i cyce wywalasz na publicznym forum dla onanistów:D No sory, ale dla mnie to jest wlaśnie pustactwo, a nie dbanie o siebie i swoj wygląd:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde kafeteria uczy;) Dzieki Wam teraz wiem, że to iż dbam o siebie świadczy o tym, że jestem pusta lalka Barbie, a mój facet to Ken = narcyz i idiota :classic_cool:Jesteście boooscy:D🖐️PS: Wnoszę o natychmiatowe zamkniecie działu Zdrowie i Uroda oraz Diety. Tamci ludzie szerzą zepsucie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllka
Gruby grubemu nierowny i nie pisze tutaj o kasie i charakterze.Ja też xle reaguję na grubych facetów,ale takich sflaczałych,ewidentnie otłuszczonych,co innego kiedy facet jest grubszy,ale tez umiesniony,poprostu wtedy jest to apetyczne nawet.Nie ukrywajmy,zanim kogoś poznamy lepiej,wcześniej go widzimy.Trudno byc z kimś kto nam się kompletnie nie podoba fizycznie,pomimo że ma dobry charakter i jest wspaniałym czlowiekiem.Nic nie zrobimy jak ktoś nas fizycznie odrzuca i nie jest to nasza wada.W zwiżku musi być przynajmniej troszkę namiętności,co jest niemożliwe jak partner komuś się nie podoba.Poza tym nie tylko nadwaga może działać odrzucajaco,inne cechy również.Brak higieny bywa straszny u facetów bez względu na wagę,pociag do alkoholu itd... tych czynników jest sporo.Nikt nie jest idealny,ale nie ukrywajmy tego że każdy powinien o siebie dbać.Owszem pod wpływem chorób jest inna sprawa jak ktoś przytyje czesto leki tak działaja,ale to nie jest grubosć a opuchnięcie.Poza tym gdyby mój mąż się roztył z powodu choroby niegdy bym go nie zostawiła,ale gdyby wcinał codziennie 2 golonki i zapijał beczka piwa,myślę że miałabym pretensje.Poza tym jak już opuisałam można by seksownym grubasem dbajacym o swoje ciało,cwiczącym,a mozna też być obleśnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ollllllllllka--> święta prawda;) dokladnie tak samo uważam, tylko mnie juz zdeka emocje ponoszą, jak czytam te smieszne wypociny obrońców panów typu bears.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz przeejebane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są panowie typu
bears tylko typu beers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Po pierwsze - podszywaczu, to co piszesz, nie jest śmieszne, tylko niesmaczne. Po drugie - dzieci nie chcę mieć, bo dzieci nie lubię, a na marginesie, to uważam, że kobiety w ciąży wyglądają pięknie:) Po trzecie - mój facet dba o siebie, jest zadbany i pachnący, a prawdą jest, że grubi mężczyźni bardziej się pocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
jak moj boski zenek kiedys sie spoci rzuce go w pizdu, nie zniese takiego nietaktu z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjedz swoja kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imagirl
cholera no i zenek sie spocił- wczora w nocy żem widziała że ma mokre plecy, dzis go rzuciałam a on do mnie że jestem dziwką. co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślęże
Ech........ To chyba najgłupsze pytanie jakie słyszałam : Tyle ile jest ludzi, tyle jest gustów - ale naprawdę nie musisz tego rozumieć - wystarczy żebyś to wiedziała i nie zrażała do siebie ludzi takimi pytaniami oznaczającymi jedynie brak tolerancji To tak jak by ktoś się zapytał jak można być/sypiać z kimś takim jak Ty - NORMALNIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagirl
Już chyba do niego nie wrócę cały czas czuję ten smród potu z pleców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła żona Grubszego
ja jestem bardzo atrakcyją dziewczyną mam wielu od wyboru i tych szczupłych i grubych ale wybrałam grubego bo go kocham a nie tego z którym "MOŻE" być lepiej w łóżku . Jak się kocha to nie jest ważne czy on jest gruby czy chudy i w seksie ten gruby może dawać więcej przyjemności niż jakieś chuchro . Ty jesteś głupsza niż ustawa przewiduje skoro powiedziałaś żę pewnie każda z grubegoi chudego napewno wybierze chudego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY MADRALKA ;;ANTYTLUSZCZ;; nie madruj tyle bo ty tez bedziesz GRUBY; kto czego sie wypiera to bedzie mial, czasami otylosc jest sprawa tarczycy, a skad wiesz czy jej nie masz , w koncu jestesmy wychowankami Czarnobylu, to mozesz to miec, chyba ze twoja matka urodzila sie po Czarnobylu;jak tak to jestes smark,i szkoda mego pisania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks Edmundowicz Dzierżyński
każdy ma tarczycę hrabianko bez szkoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba1.
a jak znajduja facetów grube baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitus
mój brat ma grubą kobietę, a ona jest bardzo miła. Wydaję mi się że liczy się tylko miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
Antytłuszczu, kiedyś pewnie spotkasz mężczyznę z nadwagą, którego feromony będą Ci cholernie pasować, który będzie błyskotliwy, dowcipny, inteligentny itd. i za którym będziesz latać z wywieszonym jęzorem:) Ja też kiedyś sobie zadawałam takie pytania jak Ty, ale sobie, nie obrażając nikogo. Parę rad na przyszłość: uwierz, że los płata figle, pohamuj swój język i zacznij więcej myśleć. I uważaj też żeby taki facet o jakim piszę kiedyś Cię nie kopnął w pupę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale dalam rade przeczytac tylko do 4 strony. Normalnie rzygac mi sie zachcialo!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kurwa, jak mozna oceniac po wygladzie!!???? pytam jak???? Czy kazdzy z was na tym forum jest idealny? nie ma nic sobie do zarzucenia? moze pominmy otylosc (nadwage) i porozmawiajmy o odstajacych uszach, krzywych zebach, nadmiarze owlosienia.. itp, itd... Dla mnie najwieksza podnieta u faceta jeste jego INTELEKT!!!! i nie wazne czy wazy 100 czy 67 czy 120 kg!!!! Puste lale najchetniej wystrzelilabym w kosmos, tam i tak pelno smieci, wiec pare ton wiecej nic nie zmieni!!!!!! nie chce mi sie wiecej pisac:) do was pustaki Do normalnych: szcuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ponosiło jak czytałam ale Ty skomentowałaś szybciej ,więc się tylko pod tym podpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13cm
gruby idzie do burdelu albo zalapie zakompleksona brzudule ot i proste, aha no albo tylko stuka zone hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×